Naujienos

Antros pakopos mokymai “Kelionė į save” Lietuvoje

Almendras Ibiza Be You-34

ANTROJI PAKOPA gyvenimo mokykloje  “KELIONĖ Į SAVE” rugpjūčio 16 – 20 d. Lietuvoje

Šis II-asis išminties gyvenimo mokymų etapas, atvers Tau GALIMYBĘ gilinti savo santykį su pirmoje pakopoje patirtais vidiniais ir išgyventais POKYČIAIS. Šie gyvenimo MOKYMAI tinka tiek norinčioms tapti gyvenimo vedlėmis, tiek toms, kurios savo kelionę nori įkūnyti savo sielos evoliuciją, su pasitikėjimu išreikšti savo gyvenimo prasmę bei įkvėpti savo būtimi kitus priimti savo tikrąją šviesą. Mokslinis ir dvasnis pasaulis per skiringus priėjimus prie tų pačių išvadų, įrodo tą pačią minties/vibracijos/energijos ir materializacijos galios įtaką fiziniame žmogaus gyvenime. Todėl ANTROJI PAKOPA yra sukurta neatsitiktinai. Ši programa Tau padės integruoti vidinę discipliną su meile, tam, kad galėtum įkūnyti  ląstelių lygmenyje ne tik dvasinius, mentalinius ar emocinius, bet ir fizinius pokyčius. Kruopščiai išgyventa ir kaskart puoselėjama, pagal esamas asmenines ir bendros grupės užklausas, ši II PAKOPOS programa, padės Tau ne ieškoti, o tapti savo pačios keliu, talentu ir kūrėja. Leonoros ir visos BE YOU komandos pagalba, būsi vedama į dar gilesnę pasitikėjimo ir meilės erdvę savo BŪTYJE.

 • Mokinsimės praktiškai gilinti savęs pažinimą per esamų gyvenimo situacijų realybę, ją kuriant ir perkuriant, už karminių ir genetinių savęs suvokimo ribų.
 • Išmoksi pagrindinius energetinių technoligijų įvaldymo principus.
 • Taip pat daug dėmesio skirsime darbui su erdve, praktiškam taikymui, pagal kiekvienos dalyvės užklausą, tiek norinčioms specializuotis į mokymus – tolimesniam darbui su grupėmis ir/ar naudojimui savo asmeninio gyvenimo kūryboje bei dvasinėje evoliucijoje.
 • Išmoksi kaip stiprinti manifestacijų lauką savo kasdieniniame gyvenime, kad balansas tarp patiriamo vidumi ir trokštamo gyvenimų, taptų apčiuopiamas ir praktiškai priartinamas kasdienio gyvenimo realybėje.
 • Būsi pakviesta į laisvinančią Tave iš praeities kartų “genetinio paveldo” kelionę bei artimesnį savęs pažinimą, už primestų ir sielą ribojančių asmenybės patirčių bei savęs suvokimo konceptų.
 • Gilinsime intymias ir sensorines moters kūno evoliucijos praktikas, per senovės šventyklų saugomas ir kultivuojamas išminties ir tyrumo iniciacijas ne tik fizinio, bet ir emocinio, dvasinio, mentalinio, astralinio ir aukštesnių kūnų lygmenyse.

Šie gilūs, profesionalūs ir pokyčius nešantys mokymai – yra skirti gyvenimo praktikėms savo asmeniniame ir dvasiniame kelyje bent kartą dalyvavusioms mokymuose “Kelionė į save”. Jei esi profesionalė ar nori ja tapti ir priartėti prie apčiuopiamų įrankių darbui su žmonėmis – ši kelionė sustiprins Tavo pasitikėjimą ir padės eiti dvasinio profesionalumo keliu su apčiuopiamu praktiniu pagrindu. Jei eini šį kelią dėl savo asmeninės evoliucjos ir jokių interesų tapti gyvenimo mokymų vedle neturi – šie mokymai puikiai tinka pagreitinti ir palengvinti išsilaisvinimo iš savo gyvenimo pamokų procesą ir stiprinti savo sielos evoliucijos raidą. Be išimties laisvindama SAVE – TU laisvini kitą. Su kiekvienu žingsniu gilinant prasmę savo gyvenime, puoselėjant sielos talentus žmogaus būtyje, Tu tarnauji amžinybės ir begalybės evoliucijos įstatymui bei savo, kaip ir kiekvienos sielos norui prisiminti amžiną meilę savyje ir sugrįžti namo – tyrą meilę. Po antros pakopos mokymų dalyvės išvyksta daug tvirčiau stovinčios ant žemės, ramiau priimančios gyvenimo iššūkius, aiškiai planuojančios tolimesnius žingsnius savo norimo gyvenimo link. Moteriškumas tampa tvirtumo ir adekvatumo pagrindu kasdieniame gyvenime. https://www.youtube.com/watch?v=N4N_eHT7FI8

Almendras Ibiza Be You-20

II pakopos mokymų programoje:

 • dar giliau užtvirtinami sąmoningumo ir savistabos įrankiai integruojant energetinį darbą su erdve
 • gilus pažinimas savo genetinių programų per konstaliacinę praktiką, padėsiantis giliau patirti ir priimti savo gyvenimo kelią
 • daugiau vidinės ir išorinės tylos
 • refleksijos ratai nedidelėse grupelėse vedami BE YOU komandos
 • gilios praktikos, padedančios atskirti siunčiamą informaciją iš pasąmonės bei valančią limituojančias programas sąmoniniam lygmenyje
 • praktiniai išgyvenimai  savo potencialo ir gilesnis patyrimas savos esmės už asmenybės formos
 • gydantis maistas 3-4 k. per dieną rūpestingai ruošiamas BE YOU virtuvės komandos
 • gydantys garsai ir tai ko neįmanoma sudėti į programą “ant popieriaus”, nes programa “gyva” ir priklausanti nuo Tavo klausimų
 • Palaikysime Tave ir pasibaigus mokymams: 3 mėn. palaikymo susitikimų kas mėnesį susitinkant su BE YOU komandos nare, sertifikuota koučingo specialiste. DOVANOSIME Tau II pakopos online mokymų paketą, kuriame rasi video bei audio įrašus kartojimui ir tolimesniam augimui.
 • Dalyvaudama mokymuose „Kelionė į save“ prisidėsi prie pasaulinės iniciatyvos B1G1 (buy 1 give 1), taip padėdama pagerinti sąlygas skurstančioms moterims ir vaikams.

Registracija į mokymus TIK baigusioms pirmąją mokymų “Kelionė į save” pakopą Lietuvoje arba Ibizoje.

Mokymų savaitės kaina – 888 Eur (733.89 Eur +PVM)

REGISTRACIJA į mokymus: http://bit.ly/kelioneisaveantrapakopa

Iškilus klausimams kreipkitės [email protected] arba telefonu 861604532 (Eglė).

NAUJIENA! Galimybė prieš mokymus atvykti atpalaiduojančiam savaitgaliui ir pabūti nuostabioje aplinkoje bei pasimėgauti ir taip pat pasiruošti gilioms savaitės patirtims.

Leonora – Luna ir visa BE YOU komanda vadovaujasi pagrindiniais tarnystės žmogaus evoliucijai principais. Tai yra atsiduoti vedimui, pamatyti ženklus, juos išjausti ir svarbiausia, leisti jiems būti įgyvendintiems :)

Todėl mes be galo džiaugiamės galėdami pristatyti PIRMĄSIAS MOKYMŲ ATOSTOGAS !

Kiekviename procese žmogus ieško balanso, aukso viduriuko, tobulumo… ir štai mes jį radome BE YOU  mokymų procese, Lietuvoje. Po daug metų praktikos, dirbant ypatingai gražioje Baronų vilos aplinkoje, pastebėjome jog intensyvūs mokymai, gilios praktikos, nuostabus maistas, gamta ir begalė dieviškų patirčių siūlanti VIETOVĖ suteikia moterims jausmą, jog laiką tiesiog norisi sustabdyti ir pasimėgauti akimirka BŪTIES… Todėl šiais metais mes sukūrėme galimybę patirti savaitgalio “AUKSO VIDURIUKĄ” tiek pirmos, tiek antros pakopos dalyvėms pagal pageidavimą. Todėl siūlome poilsinį pratęsimą po intensyvių mokymų PIRMOS PAKOPOS dalyvėms bei įsijungimą prieš mokymus ANTROS PAKOPOS dalyvėms. Tai savaitgalis, kuris bus pilnai užkrautas aukščiausių vibracijų energijomis, kuriomis norime su kiekviena nusprendusia pasidovanoti daugiau laiko sau pasidalinti.

KAS LAUKIA TAVĘS SAVAITGALIO METU?

- papildomos 2 nakvynės dviviečiuose kambariuose “Baronų viloje” (užsiregistravus į atostogų savaitgalį garantuojate savo vietą viloje) (papildomai galimybė rezervuoti sekmadienio nakvynę su pusryčiais)

- apsilankymas naujai pastatytame moderniame SPA nuostabios gamtos apsuptyje (papildomai galimybė užsisakyti grožio procedūrų)

- BE YOU virtuvės komandos maitinimas (penktadienio vakarienė, šeštadienio brunch(vėlyvieji pusryčiai-pietūs) ir vakarienė, sekmadienio brunch

- šeštadienio programa: judesio praktika su Ieva bei vakaro satsang’as su Leonora ir jaukus pabendravimas su visa BE YOU komanda

- Vytauto virtuvės paslaptys ir supažindinimas su augaline mityba

- unikali miško terapijos patirtis

- galimybė naudotis neribotai sodyboje esančiais teniso kortais, valtimis, vandens dviračiais, irklentėmis, hamakais.

- poilsis unikalioje gamtoje bei Anykščių apylinkėse

Savaitgalio kaina – 333 Eur. 

DĖMESIO savaitgalio pratęsimui turime labai ribotą vietų skaičių, kadangi norime kokybiškai pailsėti ir praleisti laiką tik nedidelėje grupėje, taigi rekomenduojame savo vietą rezervuoti iš anksto! 

DOVANA savaitgalio dalyvėms – ypatingas patyrimas šeštadienį su ceremonija, meditacija bei kitomis staigmenomis apie kurias netrukus informuosime detaliau:)

REGISTRACIJA į mokymus: http://bit.ly/kelioneisaveantrapakopa

https://www.youtube.com/watch?v=SiegsCpA3Ho

Jei jauti, kad antrai pakopai dar ne laikas, visuomet kviečiame prisijungti į pirmą mokymų “Kelionė į save” pakopą rugpjūčio 9-13 d. Lietuvoje. Programa visada GYVA ir UNIKALI, tad jei net dalyvavai anksčiau prižadave patirsi viską iš naujo! Jei žinai kam ši patirtis būtų naudinga, būsime dėkingi už pasidalijimą: https://www.leonorabeyou.com/kelioneisavelietuvoje2021

Facebook Comments