DUK

DUK (dažniausiai užduodami klausimai) apie patyriminių mokymų programą “KELIONĖ Į SAVE“ su Leonora BE YOU

Jei turite kitų klausimų bei Tau trūksta informacijos apie šiuos mokymus  susisiekite el.paštu info@leonorabeyou.com

Kas tai yra „Kelionė į save“?

 

Tai transformacinių praktikų savaitė, skirta moterims, norinčioms tobulėti dvasiškai, fižiškai ir intelektualiai. Savaitės programą yra išbandę apie du šimtus moterų iš skirtingų pasaulio šalių. Ši programa tapo patraukli ir miestams, kaip “express sąmoningumo savaitgalis moterims”, kuri pasiekė  JAV, Lietuvą, Airiją, Ispaniją ir Angliją. Ši totalaus tobulėjimo programa gili, transformuojanti, tačiau taip pat nenutrūksta nuo vakarietiško gyvenimo būdo, kasdieninių problemų ir aktualių klausimų kiekvienam žmogui, kad ir kuriame gyvenimo periode jis bebūtų. Šią savaitę programos autorė vadina “koncentruotu gyvenimo inercijų perprogramavimu ir sąmoningumo lavinimu”. Išsivežusi šias praktikas kiekviena dalyvė turi begalę “įrankių” tobulinti  save ir savo gyvenimą, pagal savo poreikius, galimybes ir vidinę motyvaciją.

formentera

Tai, kad ši “gyvai“ susiformavusi per dešimtį metų programa yra transformacinė, už ją kalba dalyvavusių moterų besikeičiantys gyvenimai. Mokymų programa “Kelionė į save” vadovaujasi universaliomis gyvenimo taisyklėmis ir neseka nei vieno tikėjimo ar tradicijos, tai GYVA programa, individualiai atnešanti kiekvienai to, ko jai labiausiai reikia.

Jei jau pasiryžai vykti į šią mokymų savaitę, linkime atsipalaiduoti ir mėgautis naujais atradimais bei kitokios kokybės gyvenimo galimybėmis. Leonora Be You ir visa komanda pasiruošus keliauti su Tavim.

Kada tiksliai prasideda ir baigiasi mokymai?

Mokymų datos nurodomos su atvykimo ir išvykimo dienomis, t.y. stovyklos atidarymas vyksta pirmos dienos vakare, o iš vilos išvykstama paskutinės dienos rytą, iš viso 6 pilnos mokymų dienos. Pagal tai ir reiktų derinti savo skrydžius, žinoma visuomet iš anksto rekomenduojame susitikslinti su organizatoriais.

 

Ko tikėtis „Kelionės į save“ metu?

retreat

Visų pirma visiškai „anti-rutininės“ programos, kitokios dienos rėžimo negu įprastai. Pasiruošk „išeiti iš įprasto ritmo“. Čia patirsime kitokią laiko kokybę, atsivers gilesnis savęs suvokimo vaizdas, prioritetų išsikristalizavimas ir “vidinės laboratorijos” atidarymas gyventi taip, kaip Tu nori. Jei dar nežinai savo norų, garantuojame, jog sužinosi:)

 

Kodėl Ibiza? Kuo ji ypatinga?

Reikia čia pabūti, kad tai pajaustum, bet tai tikrai ne tik vakarėlių sala. Šiuo metu, Ibizoje, gyvena žmonės iš 149 skirtingų pasaulio šalių. Šioje nedidelėje saloje yra aktyvi energija, kuri nuspalvina hipišką, kūrybišką, laisvą žmogaus gyvenimą atviru mentalitetu, priimti bet kurią kultūrą, įpročius, kalbą, tikėjimą…

Ar važiuoti vienai ar su drauge?

Skaitydama šią informaciją greičiausiai jau žinai ar važiuosi viena ar su draugeJ Tačiau… Dažnai moterims nedrąsu važiuoti vienoms nežinia kur ir visokiais būdais stengiasi prisikalbinti savo draugę. Gerai jei draugė pati nori panašių mokymų ir yra nusprendusi važiuoti, tačiau kiekviena turi pajausti kada jai geriausias laikas vykti į tokius mokymus. Labai rekomenduojama, kad ir atvažiavus su drauge/mama/sese visą savaitę būtum pakankamai „savanaudiška“ ir stengtumeisi pasiimti maksimumą, t.y. ne tik susirasti naujų draugių ir jas geriau pažinti, tačiau ir tikrai skirti laiko sau, savo vidiniams išgyvenimams. Patikėk, naujoms ir tikroms draugėms susirasti bus laiko, bet visiškai kitaip, nei esame įpratę :)

Ar per šią savaitę pailsėsiu ar reikės tik dirbti?

Tai tavo PRASMINGAI AKTYVIOS  atostogos!:) Dėka profesionalios BE YOU komandos, atvykusioms dalyvėms yra suteikta galimybė pailsėsi, susipažinti su sala, prisiliesti prie jos gyvenimo ir tuo pačiu pasinerti į laiką su savimi. Ši programa tokia turininga, kad savaitė tampa be galo ilga ir konvenciniu laiku tiesiog neišmatuojama patirtis.

Sielos aritmetika_Virselis.indd

Kaip pasiruošti mokymams?

Išsikelk sau tikslus ko norėtum iš šios savaitės, užrašyk juos. Būk atvira ir pasiruošusi padaryti tai kas tau neįprasta, tai kas gali būti nesuprantama, nauja, keista. Atvažiuok su kuo atviresne širdim bei noru išeiti iš savo “komforto zonos”, be išankstinių nusistatymų. Taip pat labai rekomenduojame iki mokymų perskaityti Leonoros Blekaitytės ir Elenos Nikonovaitės knygą „Sielos aritmetika“ (ją galite rasti visuose knygynuose) arba internetu https://payhip.com/b/mfUC. Taip pat kviečiame susipažinti su „Be You“ filosofija apie kurią plačiau čia: https://www.leonorabeyou.com/leonora-be-you/be-you-filosofija/.

 

Kaip atrodys kasdienė mūsų programa?

Įprasta mokymų diena atrodys taip: vos tik pabudę rytą pradėsime meditacija (nebijok, kelsimės jau tikrai prašvitus:), įmeditaciją susirenkame tiesiai iš lovos, kad „neįsijungtų“ mūsų šaunusis protas:). Po rytinės meditacijos iškart pajudėsime, vyks skirtingo intensyvumo ir skirtingų tipų judesio praktikos, susipažinsite su  “NIA” kūno praktika. Pameditavę ir paprakaitavę šokame į baseiną ir mūsų jau lauks ilgi ir sotūs pusryčiai. Po pusryčių arba kažkur vykstame (prie jūros, į hipių turgų ar pan.), arba turime sąmoningumo ugdymo dalį – tai darbas mūsų sąmonei, paskaitos bei diskusijos, padedančios analizuoti savo gyvenimo situaciją. Po paskaitų duodamos praktinės užduotys tolimesniam individualiam atlikimui. Po lengvų, sveikų ir skanių pietų – prasminga poilsio valandėlė su savimi. 

meditation

Komandos tikslas Tau suteikti kuo daugiau praktinės informacijos, leisti prisiliesti prie efektyvių technikų, suteikti instrumentus tolimesniam pritaikymui asmeniniame gyvenime, tačiau Tavo atsakomybė kiek iš programos nori „pasiimti“ Tu. Užsiėmimai tikrai neprivalomi ir jei nesinorės – gerbsime tavo apsisprendimą. Programos vedėjai labai rekomenduoja dalyvauti šimtu procentų, net kai kartais protas sakys, kad nenori, negali ar pan. Ši savaitė – pokyčių, todėl gali vykti prieštaringų procesų viduje, skatiname pasiimti maksimaliai..  Laisvas laikas, tai jūsų laisvė rinktis, kaip jį praleisti su savimi: konsultuojantis asmeniškai su programos vedančiaisias, mėgaujantis masažais, maudantis baseine, praktikuojant jau išmoktą medžiagą, miegant ar medituojant. Iki vakarienės ir po jos, kasdieną jūsų lauks skirtingos praktikos. Kiekviena diena bus kitokia, programa įvairi ir kasdien bus pateikta vietoje. Programa “Kelionė į save” turi nuoseklią struktūrą, tačiau jos unikaliai gyvas prisitaikymas prie kiekvienos asmeninių klausimų, mums leidžia kaskart asmeniškai taikyti pagal dalyvių poreikius ir klausimus. Todėl iš anksto nekomunikuojame programos su visomis detalėmis, o taip pat norisi palikti vietos ir staigmenoms J Turėsime laiko tylai, įvairioms išsivalymo praktikoms, ritualams ir pan. Programoje turėsime ir vietinių svečių.

Kas yra NIA judesio praktika ir ar reikia jai specialaus sportinio pasiruošimo?

NIA tai daugiau kaip prieš 30 metų  Kanadoje gimusi judesio praktika, kurioje susilieja įvairios technikos kaip chi-kung, taiči, jogos, džiazo šokio, aerobikos, rytų kovos menų ir kiti elementai. Tai praktika išlaisvinanti kūną bei padedanti atpalaiduoti sąmonę. Praktikų metu Leonora taip pat prideda kvėpavimo ir energetinių praktikų, padedančių išvalyti ne tik fizinį kūną bet ir mintis. Norint praktikuoti NIA jokio specialaus pasiruošimo nereikia, tai judesio praktika tinkanti visiems. Visuomet bus pasiūlyta keletas pratimų atlikimo būdų, priklausomai nuo kiekvienos galimybių. Daugiau informacijos apie NIA galite rasti www.nianow.com. Tai kažkas daugiau nei tik judesys. Po įkvepiančių NIA užsiėmimų su Leonora mokymų savaitėje, Be You klubas turi jau penkias sertifikuotas NIA treneres  Lietuvoje:).

Kas yra darbas su energetika?

Moteriškos energetikos praktikaEnergija – tai neatskiriama žmogaus gyvenimo dalis. Mes galime apie ją nieko nesuprasti, tačiau papraščiausiai jaučiame kuomet turime energijos savo kūne ir kada mums jos trūksta. Darbą su savo kūno energetika, programos autorė, Leonora Be You lygina su namų tvarkymu.  Kai tvarkome namus, juk neprivalome pastebimai juos kaskart perstatyti, šis procesas yra dažniausiai mažai pastebimas, nes viskas lyg ir tas pats, tačiau juos sutvarkius, keičiasi erdvė ir jausmas būti tuose namuose. Taip ir praktikoje su energetika – kūnas nesitransformuoja drastiškai per savaitę, nors esminiai pokyčiai jau bus pastebimi, tačiau jausmas būti savame kūne ir santykis su visa aplinka kardinaliai pasikeičia. Toliau praktikuojant iš programos išsivežtas energetines praktikas, galima transformuoti ne tik savo kūną, bet ir savo gyvenimą.

Ką valgysime savaitės metu?

Mes labai džiaugiamės savo komandoje turėdami nuostabią šefę, argentinietę, gyvenančią Ibizoje, kuri turi talentą žmones gydyti maistu. Jos istoriją galėsite išgirsti gyvai savaitės Ibizoje metu. Rytais mūsų lauks vis kitokie pusryčiai, pietums bei vakarienei lengvas bei itin sąmoningai paruoštas maistas, kurio kiekviena detalė svarbi mūsų kūnui bei emocinei būsenai. Valgysime vegetarišką maistą (t.y.be mėsos ir žuvies produktų), tačiau ne dėl to, kad tik tokią mitybą propoguojame, o tam, kad mokymų metu būtume lengvesnės ir tuo pačiu leistume organizmui atsinaujinti. Virtuvės šeimininkė itin kruopščiai parenka kiekvieną prieskonį bei naudojamą receptūroje ingredientą tam, kad padėtų mums pasiekti geriausių rezultatų medituojant, nusiraminant ir keliaujant į save visos savaitės metu. Mokysimės ir sąmoningumo valgant, valgysime tyloje, taip pat bus suteiktos visos sąlygos bent truputėlį pakeisti mitybos įpročius, pavyzdžiui negersime kavos, rinksimės sveikus desertus. Virtuvės šefei padės intuityvaus maisto ruošimo specialistas ir vienintelis vyras mūsų komandoje – Vytautas. Šie du šefai komandoje – tikras fenomenas, kai jie gamina, vienas kitą supranta be žodžių:) Mityboje bus visko, tačiau kviečiame net ir per mitybą pasileisti į eksperimentinę kelionę į saveJ

Jei turite specifinių alergijų ar maisto produktų, kurių negalite valgyti ir nepaminėjote registracijos metu būtinai kuo skubiau informuokite, kitu atveju priimsime, kad valgote viską:)

Koks bus oras Ibizoje mokymų metu?

Visų pirma Ibiza yra sala, o tai reiškia, kad oras gali būti permainingas ir jo iš anksto neįmanoma tiksliai nuspėti, o ir pasikliauti internete pateikiamais duomenimis ne visuomet galima. Tačiau dažniausiai Ibiza tikrai lepina saulės voniomis ir puikiu oru, o per metus čia vidutiniškai net 300 saulėtų dienų:)  Prieš mokymus jus taip pat informuosime apie orus tiesiai iš Ibizos:) Niekada nepakenks vienas kitas šiltas drabužis ir apdangalas nuo lietaus (išvykos atveju). Patogi avalynė pasivaikščiojimams gamtoje bei apdangalas galvai, užkaitinus kaitresnei saulutei.

Ką reikia pasiimti su savimi?

Su savimi turėk patogius, moteriškus drabužius paskaitoms, moteriškumo užsiėmimams (šiltesnį megztinį ar šaliką, šiltas kojines ar šlepetes, kad būtų jaukiau). Susirenkame į savęs pažinimo, moteriškumo stovyklą, taigi stenkitės jau dabar pasiplanuoti aprangą, kuri padės jaustis patogiai, moteriškai ir jaukiai. Sportinių treningų po fizinių praktikų labai rekomenduojame nedėvėti J Kursime Karalienių erdvę! Su savimi turėkite mėgstamą rašiklį bei užrašinę, ausines (geriausiai be integruoto mikrofono t.y. ne nuo telefono o skirtas ausinukui ar kompiuteriui), nedidelę kuprinėlę (būna tokios sportinės, susilankstančios užimančios nedaug vietos), sportinę aprangą mankštoms (nemažai prakaituosime), patogią avalynę pasivaikščiojimams gamtoje, šiltesnę aprangą vakarams, bent vieną sijoną ir/ar suknelę taip pat aprangą šventiniams pietums restorane (nieko išskirtinio nereikia, restoranai Ibizoje neįpareigojantysJ). Kiekviena pasirūpinkite asmens higienos priemonėmis, fenais viloje dalinsimės, jei labai sunku keltis turėkite žadintuvą, kadangi kelsimės be telefonų su gongo pagalba, norinčios daugiau fotografuoti turėkite fotoaparatus, tačiau organizatoriai taip pat pasirūpins nuotraukomis.

Kokios laukia papildomos išlaidos?

Į jūsų kelionę yra įskaičiuota visos išlaidos: transportas, maitinimas, programa, asmeninės konsultacijos su programos vedančiaisiais šventiniai pietūs restorane. Kitos išlaidos pagal Jūsų poreikius, t.y. jei norėsite išbandyti kitas paslaugas, suteikiamas įdomių salos gyventojų, tokias kaip gydomieji masažai, ar konsultacijos su išskirtinius gebėjimus turinčiais žmonėmis. Paslaugų kainos 40 – 100 eurų. Taip pat turėkite grynų pinigų kitoms išlaidoms, pavyzdžiui, jei ką nors norėsite įsigyti hipių turguje (ne visos prekyvietės turės galimybę priimti atsiskaitymus kortele, todėl geriau turėti grynais) arba norėsite įsigyti programos svečių siūlomų prouktų.

Ar kas nors mane pasitiks oro uoste bei nuveš atgal prieš skrydį?

Vienas iš BE YOU komandos narių lauks Tavęs Ibizos oro uoste bei nuveš atgal prieš skrydį grupėmis pagal iš anksto paskelbtą grafiką. Kadangi visos dalyvės atskrenda iš skirtingų vietų bei skirtingais laikais pasitiksime grupėmis. Mokymų erdvė atidaroma tuo laiku, kuris nurodytas sutartyje, jei atvykstate anksčiau rekomenduojame nuvykti apžiūrėti Ibizos senamiesčio.  Iš vilos išsikraustome ir atgal į oro uostą išvykstame visos vienu metu.

vakarasKokiose situacijose aš būsių fotografuojama ir/ar filmuojama?

Mes labai rūpinamės kiekvienos atvažiavusios į mokymus moters gera savijauta, visišku atsipalaidavimu ir geriausių sąlygų vidiniam tobulėjimui sukūrimu, todėl mūsų komanda visuomet stengiasi užtikrinti maksimalų komfortą visomis prasmėmis. Nuotraukos bei video kuriuos filmuojame yra tam, kad galėtume pristatyti mokymų programą ir kitoms būsimoms dalyvėms bei pasidalinti savaitės įspūdžiais su Jumis. Pažadame, kad akimirkų fiksavimo net nepastebėsite:)

Ar yra kokios taisyklės ko negalima daryti savaitės metu?

Tikimės, kad atidžiai perskaitėte siųstą mokymų sutartį, joje paminėti keli dalykai, kurių netoleruojame mokymų programos metu Ibizoje. Visų pirma – alkoholis. Taip pat bus apribojama kavos gėrimas, cukraus bei mėsos valgymas, ne todėl, kad propoguojame vieną ar kitą gyvenimo būdą, o tam, kad išmoktume edukuoti ne tik savo vidinį pasaulį, bet ir savo asmenybės įpročius, kuriuos pakeitus karts nuo karto, ir padarius tam tikrą pertrauką savo mitybos rėžime galime gauti ne tik fizinių privalumų, bet ir begalę vidinių atradimų. Nuoširdžiai linkiu pasitikėti daug metų gyvai kuriama ir suformuota programa, kuri skirta neapriboti, o išlaisvinti savo mintis, kūną ir sielą. Mokymų savaitės metu norime užtikrinti geriausias sąlygas vidiniam darbui, todėl dalyvių telefonus organizatoriai surinks pirmą programos dieną. Tad labai rekomenduojame iškart perspėti savo artimuosius, jog būsite nepasiekiama telefonu (atvykus į vilą turėsite laiko iki einant miegoti pranešti, jog atvykote sėkmingai ir  pradedate savaitę sau). Nenumatytų įvykių atveju, artimieji gali susisiekti su jumis per organizatorius, tad labai svarbu palikti Eglės telefoną nr: +37061604532 prieš jums išvykstant. Artimųjų ligos atveju ar kitomis situacijomis, kur matysite, kad niekaip negalėsite būti be susisiekimo, organizatoriai yra visada lankstūs ir kiekvienu atveju suderinsime komunikavimo galimybes.  Patikėkite,  buvimas be susisiekimo priemonių – yra vienas stipriausių potyrių žmogaus gyvenime. Žinome, kad sunku įsivaizduoti, daug kam atrodo, kad neįmanoma, tačiau pažadame, patirsite neįprastus išgyvenimus, be šio, taip musų gyvenimuose įsišaknijusio įpročio.

Savaitės pabaigoje savo pastangas atšvenčiame restorane su vynu, šampanu ir telefonais:) Visos savaitės metu laikysimės kartu grupėje, tai speciali mokymosi situacija ir norint užtikrinti geriausius rezultatus, nėra galimybių atskirai išvykti iš vilos automobiliu. Laisvo laiko metu žinoma keliausime, o ne keliaujant galima eiti pasivaikščioti už vilos teritorijos bei mėgautis laukine gamta.

O kas toliau po „Kelionės į save“?

Pabaigoje savo pastangas atšvenčiame restorane su vynu, šampanu ir telefonais:) Visos savaitės metu laikysimės kartu grupėje, tai speciali mokymosi situacija ir norint užtikrinti geriausius rezultatus, nėra galimybių atskirai išvykti iš vilos automobiliu. Laisvo laiko metu žinoma keliausime, o ne keliaujant galima eiti pasivaikščioti už vilos teritorijos bei mėgautis laukine gamta.

Toliau žinoma praktika, praktika ir dar kartą praktika. Baigusi pirmą mokymų etapą, tapsi BE YOU klubo nare:) Tai vieta, kurioje visos buvę šiuose mokymuose turi galimybę visuomet grįžti į tą bendrą erdvę, toliau mokytis bei dalintis savo talentais ir atradimais. Turėsi galimybę prisijungti prie Karalienių rato virtualioje erdvėje, facebook grupėje bei matysi visų kontaktus, kurie gali būti naudingi naujoms bendradarbiavimo galimybėms. Esame paruošę tau palaikymo programą su „online“ susitikimais bei „gyvais“ susitikimais kiekvieną mėnesį. Kai kas nusprendžia pakartoti šiuos mokymus, nors dalis informacijos ir bus girdėta, tačiau kiekvieną kartą tai yra vis kas nors naujo. Jaučiančioms, kad įsisavino visą medžiagą bei praktikas, siūlome sekančią mokymų pakopą – „antrą“ žingsnį, kur neriame toliau, giliau. Tokie mokymai planuojami vieną kartą per metus. Tarpuose tarp mokymų siūlome specialų konsultacijų paketą norinčioms toliau dirbti individualiai.

Kokia nauda gaunama baigus tris „Kelionė į save“ mokymų pakopas?

Prisijungsi prie BE YOU komandos organizuojamų ritrytų užsienio šalyse ir Lietuvoje organizavimo ir pagalbos dirbant su žmonėmis  ( su  -60/ 70% nuolaida, priklausomai nuo kiekvienų mokymų galimybių ir seserų aktyvumo bendradarbiaujant su BE YOU)
Galimybė dirbti su BE YOU ritryto dalyvėmis online susitikimuose bei jūsų vedamose asmeninės konsultacijose (gaunant papildomą atlygį iš norinčių dirbti toliau asmeniškai dalyvių bei palaikymą ir reklamą apie jūsų teikiamas paslaugas iš BE YOU )
Teikti savo paslaugas ir pardavinėti savo produktus BE YOU mokymuose bei renginiuose už 20% nuo pelno  mokestį, kuris keliauja į “Jėga be jėgos” projektų fondą skirtą toliau padėti kitoms moterims.
Inicijuoti naujus bendrus ir aktyviai prisidėti prie jau esamų BE YOU projektų Lietuvoje ir už jos ribų.
Prisijungti išskirtinėmis sąlygomis prie BE YOU mentorystės programos ir turėti nuolatinį “pulsą”
Tapsi BE YOU ambasadore ir gauti atlygį, platinant BE YOU online produktus bei pirmos pakopos kelionę į save.
Norinčioms aktyviai tobulėti “mokintis mokinti” iš sielos erdvės, kviečiame aktyviai dalyvauti ne tik mokymuose, bet ir ilgalaikėse bendrose veiklose. Tam, kad galėtume išaugti į unikalią porfesionalų komandą. Nes kartu, mes esame JĖGA BE JĖGOS.
Jei karts nuo karto norėsi sugrįžti į magišką ir galingą seserų ratą, tavęs lauksime sugrįžtant į bet kurią iš “Kelionė į save” pakopą už specialią, išskirtinai tik seserijai taikomą kainą su 20% nuolaidą.

„Jei netikite, linkiu pasitikėti.“ Leonora Be you

women power

Facebook Comments