Atsiliepimai

Atsiliepimai apie “Kelionę į save”

Atsiliepimai apie seminarus, savaitgalio mokymus

“Mokymų savaitgalis buvo nuostabus – tai neįkainojama patirtis ir investicija į save, savo gyvenimo kokybės gerinimą. Svarbiausias atradimas esu AŠ. Mokymai padėjo suprasti, kad esu savo gyvenimo „režisierė“, kad tik aš pati galiu keisti savo gyvenimą, kad keisdamasi pati turiu galimybę keisti aplinkinių pasaulį – tiesiog būdama SAVIMI. Viskas buvo nuostabu! Esate mielos, šiltos, įkvepiančios ir laikas praleistas kartu buvo tiesiog nerealus.” Žaneta, 31 m.

“Nuostabus mokymų savaitgalis, nuostabios moterys, nuostabiai praleistas laikas. Pasiėmiau daug energijos, geros nuotaikos  ir labai prasmingai praleidau laiką. Jūsų mokymai įkvėpė tobulėti, pasitikėti savimi – nuo to ir pradėsiu savo pokyčius. Ačiū.” Daiva, 49 m.

“Šis mokymų savaitgalis padėjo užauginti mano vidinį AŠ. Tai buvo puikus ir produktyviai praleistas savaitgalis. Dabar suprantu, kad savęs tobulinimas ir visa kita priklauso tik nuo manęs pačios -  savo sėkmę ir pripažinimą kuriu aš pati. Nuoširdžiai dėkoju už šį seminarą -  atradau savo sielos ir kūno ramybę.” Gražina, 57 m.

“Mokymų savaitgalis buvo nuostabus poilsis, nauja patirtis, kuri įkvėpė mane pasitikėti savimi. Po mokymų supratau, kad viskas mano rankose: mano gyvenimas, mano norai ir svajonės gali būti su manimi, reikia tik norėti. Aš galiu! Ačiū Jums – noriu susitikti ir vėl.” Birutė, 52 m.

“Šis mokymų savaitgalis buvo naujas ir kitoks laikas, kai praturtini save ne tik pažindama, atrasdama ir atleisdama sau, bet ir semdamasi išminties iš Leonoros bei kitų moterų.  Iš seminaro „išsinešu“ ramybę, savęs pažinimą, moteriškumo skleidimąsi. Nenustokite daryti tai ką darote. Ačiū Jums!” Rūta, 38 m.

“Po mokymų pamačiau ir suvokiau pasaulį visai kitokį, nei anksčiau. Viskas buvo puiku ir nuoširdu. Tai buvo labai nauja patirtis. Ačiū.” Irena, 56 m.

“Tai buvo nuostabus savaitgalis, norėjosi  dar ilgiau. Šeimai tai buvo nauja patirtis, tačiau aš jaučiuosi labai gerai. Ilgai svarsčiau prieš atvykdama, bet išvažiuodama jau galvoju, kad norėčiau grįžti pas Jus. Labai noriu išmokti medituoti.  Linkiu suorganizuoti tokį renginį vyrams.” Rita, 47 m.

“Tai buvo nuostabus savęs pažinimo savaitgalis, į kurį norisi sugrįžti – ir sugrįšiu būtinai. Po šio mokymų savaitgalio supratau, kad esu savo gyvenimo šeimininkė, kad meilė ir tyrumas yra labai galinga jėga. Dabar suvokiu, kad skleidžiant meilę įmanoma padaryti labai daug. Viskas buvo tiesiog nuostabu. Ačiū Jums.” Gintarė, 26 m.

“Šis patyrimų savaitgalis labai patiko: ir mokymai, ir praktikos, ir susirinkusių moterų draugija. Patikėjau, kad galiu savyje atrasti savo vidinę Karalienę. Radau atsakymą, kurį tarsi ir žinojau, tačiau tai buvo nuostabus priminimas, kad jei noriu kažką pakeisti, turiu pradėti nuo savęs. Viskas buvo tiesiog puiku – labai didelis ačiū Jums. Sėkmės ir Dievo palaimos.” Ingrida, 41 m.

“Tai buvo tobulas savaitgalis. Kai tik prasidėjo savaitgalis nežinojau nei ką galvot, nei ką daryti, tačiau įsibėgėjus savaitgaliui gavau daug vidinių atradimų. Po šio savaitgalio turiu daugiau pasitikėjimo savimi, noro tobulėti, ir žinojimo kaip tai daryti.” Agnė, 21 m.

“Šis mokymų savaitgalis – emocijų kratinys.  Nuostabus vidinis atradimas, kad „čia ir dabar“ turiu pradėti užsiimti praktikomis ir savo dvasinio gyvenimo ugdymu. Linkiu tęsti tai ką darote.” Neringa, 30 m.

“Šis mokymų savaitgalis – išsikrovimo ir savęs suvokimo dienos. Po savaitgalio geriau suvokiau save, ir žinau, kad einu tinkamu keliu.” Viktorija

“Esu labai dėkinga už patvirtinimą, kad einu teisingu keliu. Dėkoju už patvirtinimą, kad esu daugiau nei „normali“:). Ačiū už nuostabų įvadą į meditaciją, didžiulį žinių bagažą, už išsilaisvinimo būseną – sumišimą persmelktą ramybės. Viduje „auga“ didelis noras domėtis, tobulėti, sužinoti. Savaitgalis pilnas vidinių atradimų: ramybės, meilės sau, pasitikėjimo, tikėjimo, tobulėjimo galios, didžiavimosi savimi, noro siekti aukštumų,  noro pažinti save ir savo potencialius gebėjimus, bei jėgą. Esu dėkinga už begalinį įkvėpimą Leonorai – tai ypatingas žmogus su ypatingu vardu. Viskas buvo tiesiog tobula.” Inga, 28 m.

“Per šias dvi mokymų dienas iš naujo išgyvenau savo vaikystę, paauglystę, jaunystę, skausmą, džiaugsmą – visus jausmus neapsakomus žodžiais, kurių dar nebuvau patyrusi. Buvo be galo sunku ir be galo gera – tikras „kosmosas“.  Po mokymų savaitgalio sustiprėjo tikėjimas, kad pasaulį aš galiu kurti ir turėti tokį kokio man reikia ir kokio aš noriu. Supratau, kad viskas vyksta ne be reikalo, kad tik nuo manęs priklauso kuria linkme pasaulis suksis. Nenustokit daryti tai ką darote, mergaitės.” Rasa

“Tai buvo labai produktyvus laikas. Tai puiki motyvacija ir informacija ateičiai, nuostabi energija, kad nesinorėjo išeiti. Pasikroviau visko tiek daug, tarsi pusmečiui į priekį. Puikus patvirtinimas, kad tikėjimas savimi yra pats svarbiausias, kad reikia nebijoti savęs ir eiti į priekį. Lauksiu mokymų ir vėl.” Eglė, 29 m.

“Kažkoks keistas ir įdomus savaitgalis, toks jausmas, kad būtų dar geriau jei būtų įvykęs džiunglėse J. Atrodo, kad bus sunku sugrįžti į realų pasaulį. Iš šio savaitgalio „išsinešu“ suvokimą, kad neįprasti ir nesąmoningi dalykai yra gerai, kad reikia daug vidinio laiko, kad paleisčiau vidinius „demonus“. Noriu atrasti savyje vidinę Deivę ir to išmokyti savo dukrytes. Išeinu su baime: kas bus jei išsilaisvinsiu iš vidinių baimių, o gyvenimas vis  tiek nepasikeis? Tačiau dabar tikiu, kad tik aš pati galiu pakeisti savo gyvenimą.” Kristina, 33 m.

“Po daug ieškojimų, pagaliau suradau tai ko ieškojau, atradau daugiau pasitikėjimo. Tai buvo profesionalūs mokymai – reali laiko kapsulė. Linkiu kuo daugiau tokių mokymų Dubline. Nuoširdžiai dėkoju Jums.” Kristina

“Savaitgalis buvo puikus, tik man per trumpas. Suvokiau, kad galiu labai daug, kai netingiu ir labai noriu – tikiuosi „pagausiu“ šią energiją ir ją išnaudosiu tinkamai. Norėčiau daugiau tokių mokymų, sėkmės jūsų darbuose ir iki susimatymo.” Dalia, 30 m.

“Tai buvo nerealus savaitgalis, kurį sunku apibūdinti žodžiais. Tai buvo nauja patirtis, kuri išlaisvina ir leidžia būti savimi. Išsinešu begalinį tikėjimą savimi, išsinešu vidinę stiprybę, meilę ir pagarbą.” Ingrida

“Labai patiko šis mokymų savaitgalis. Patiko viskas: paskaitos, praktikos, aplinkiniai žmonės – „Deivės“, „Karalienės“ ir „Tyros mergaitės“, „Laukinės Katės“.  Iš šio savaitgalio išsinešu daug vidinių atradimų: žinios apie moteriškumo galią sau pačiai ir aplinkai, pasitikėjimą (niekada netikėjau savimi taip kaip dabar)  ir tikėjimą, kad tai išlaikysiu ir po šių mokymų. Linkiu atvažiuoti dažniau į Dubliną, būtinai atsivesčiau sau brangių žmonių, nes noriu, kad jie taip pat pasisemtų tikėjimo, noro keistis ir keisti. Aš jau dabar pastebiu pokyčius savyje. Noriu būti!- tau, man, visoms. Ačiū Jums.” Ramunė

„Norėčiau pradėti nuo to, kad Jūs įkvepėt mane dideliems pokyčiams ir net pati to nežinodama, paskatinot žengti svarbų žingsnį mano karjeroj. Gali keistai nuskambėti, tačiau tikiu, kad esat būtent tas žmogus kuris man reikalingas, siekiant svajonės, dėl kurios gyvenu visą savo gyvenimą. Gerbiu jus už jūsų sielos ieškojimus ir norą padėti talentams.“ Agnė

“Aš ką tik peržiūrėjau tavo pirmąjį kompaktą ir taip džiaugiuosi, kad energija man jį parūpino, taip norėjau tokių žodžių, tokio pozityvumo, tokio energijos pertekliaus, tiek daug sustatei į vietas, tiek ramybės viduje prigužėjo, taip gera dabar bus eiti miegoti, planuoti, dirbti su savimi. Tiesiog noooooriu tau padėkoti, tariu TAU DIDŽIULĮ AČIŪ už tai, kad esi, kad švieti, kad keiti gyvenimus į gera. Ačiūūūūūūū♥” Jovita P.

“Laikau Tave savo mokytoja. Džiaugiuosi, kad sutikau, esi man svarbi ir reikalinga. Esi viena iš nuostabių mano gyvenime sutiktų žmonių. Labai laukiu Tavo knygos :) Jei visas savo mintis sudėtum i gražią knygą būtų nuostabu! Linkiu gražių saulėtų dienų ir įkvėpimo!” Nida

“Gera, kai galima dėkoti žmogui vien už tai, kad jis yra. Dar stipresnis jausmas apima, kai žmogui gali padėkoti už tai, ką jis daro. Tad lengva pajausti ką reiškia dėkoti Tau, jog per Tave ateinančios mintys, įžvalgos, suvokimai pasiekia nubudusius ar nubundančius.” Julius

Daugiau rasite –  https://www.youtube.com/beyouleonora

Palikite atsiliepimą

Atsiliepimų forma

 

Patvirtinimas

 
Facebook Comments