Naujienos

BE YOU ŠEŠTASIS MOTERŲ FESTIVALIS: “VIDINĖ SANTUOKA”

Rugpjūčio 14 d. Baronų viloje (Anykščių raj.)

Meilės sau diena, transformuojanti likusį gyvenimą ir Tavo santykius į amžiną meilę.

Luna ritualas
“VIDINĖ SANTUOKA” - kas tai ?

Dar prieš Atlančio civilizacijos laikus, lemurian gyventojai, kurie gyveno be užmaršties ir veikė per daugiadimensinę realybę – savo civilizacijoje ypatingai saugojo meilės ekspresiją fiziniame kūne.

Todėl “svečiuodamiesi” žmogaus kūne, jie žinojo, jog meilė yra esminis raktas, atidarantis šio dieviško instrumento galimybes. Tad nuo pirmų žmogiškų patirčių, ši civilizacija išvystė ypatingą dėmesį vidiniam santykiui su savimi. Kol kūnas nepasiekdavo aukščiausios vienio vibracijos su esančia siela, tol žmogaus kūne esanti siela jautė atsakomybę negalinti eiti i santykį su partneriu/e…

ŠVENTOJI TREJYBĖ - tai amžina meilė su savo vidiniu vaiku, vidine moterim ir vidiniu vyru.  Kol šiuolaikinis žmogus mokosi meilės pamokų išoriniam pasaulyje su kitais, dažnai pamiršta, jog šeimos darna prasideda viduje…

Todėl, Leonora-Luna eidama šį senovės išminties kelią per savo gyvenimiškas patirtis, pagaliau sulaukė dienos, kuri atsivėrė kaip “galimybių durys” pasidalinti šiomis išminties paslaptimis ir su Tavimi.

 

Kam reikalinga vidinė santuoka ir kokią įtaką duoda moters gyvenime?

Moters prigimtis yra atsiduoti ir atiduoti, bet jei duodi vadinasi turi ir gauti. Jei moteris duodama kitiems apleidžia save, ji tarsi išmeta save iš už jai suteiktų ypatingų teisių į “rojaus vartus”..

Kaip galima priimti Dievišką meilę per save ar aptikti ją savyje, jei pamirštame apie save? 

Kelionė iš išorinio pasaulio į vidinį, šį kartą giliai gydant giminės medžio šaknis, laisvinant emocinį kūną ir harmonizuojant santykius šeimoje.

 

Kaip tai vyks?

Lemurian civilizacijos paliktas ritualas, išsaugotas iki pat Egipto šventyklos laikų, vėl sugrįžta priminti mums apie žmogaus ir meilės santykio galią ????

Tad jei esi pasiruošusi šiai transformuojančiai tavo santykius ir gyvenimą kelionei, kviečiame Tave į intymų, uždarą ir pilną giluminių atradimų apie save, ištikimybę, laisvę, pasitikėjimą ir amžiną meilę. Tegu ne žodžiai, o tavo širdies išgyvenimai kalba už mus.

 

Kas laukia šioje RITUALO “VIDINĖ SANTUOKA” dienoje ?

Susitikimas nuo 12 val. laisvas laikas nuostabioje gamtos apsuptyje, registracija ir pasitikimo gėrimas

13 val. erdvės atidarymas su Leonora – Luna

Specialus pasiruošimas sąjungai su savimi

Kakavos Ceremonija atverianti širdį į amžinos meilės erdvę

RITUALAS “VIDINĖ SANTUOKA”

Kosminiai siurprizai ir šventė

18:30 val. Lemurian išminties laikų veganiška vakarienė

20 val. Atsisveikinimas

Užsiregistravus šiam, uždaram šeštadienio susitikimui rugjūčio 14 d. tolimesnė pasiruošimo informacija pasieks Tave  asmeniškai el. paštu. Jei negaunate laiško iš mūsų komandos susisiekite el.paštu [email protected] arba telefonu 861604532 (Eglė)

REGISTRACIJA (labai nedideliam dalyvių ratui):  https://bit.ly/vidinesantuoka2021

Nori praleisti savaitgalį ne tik su savimi bet ir visa BE YOU bendruomene? Esi laukiama prisijungti prie intymios savaitgalio poilsio ir išminties bei ramybės erdvės arba visos intensyvios savaitės programos. Daugiau informacijos rasi ČIA.

Facebook Comments