Online kursas

NAUJIENA! “Kelionė į save” online programa moterims

Mokymai padedantys gyventi kokybiškai kiekvieną dieną jau šimtams moterų!

IŠBANDYKITE NEMOKAMAI

meditacija

Online programa “Kelionė į save” – pirmoji tokio pobūdžio mokymų programa moterims internetu. Tai gidas kokybiškam, sąmoningumam gyvenimui tavo kūnui, protui ir sielai. Tapk gyvenimo profesionale neišeidama iš namų!

PROGRAMOS PRIVALUMAI:

 • IX modulių programa, daugiau nei 16 temų su video paskaitomis, audio įrašais, tekstais, namų darbų sąsiuviniu kasdieniam sąmoningo gyvenimo praktikavimui namuose.
 • Visa medžiaga prieinama neribotą laiką, bei turėsi galimybę parsisiųsti meditacijų bei paskaitų audio įrašus į savo kompiuterį, įsirašyti į telefoną, klausytis Tau patogiu laiku.
 • Narystė BE YOU klube. Tavęs lauksime moterų susitikimuose įvairiuose Lietuvos ir užsienio miestuose, gausi išskirtines galimybes prisijungti prie BE YOU projektų ir specialius pasiūlymus įsigydama BE YOU produktus.
 • Uždara Facebook grupė, kurioje sutiksi dar šimtus bendraminčių su kuriomis galėsi dalintis savo patirtimis.
 • Video konsultacijos su Leonora ir Be You komanda, vykstančios kartą per mėnesį.
 • Profesionalūs Leonora Be You meditacijų įrašai su specialia muzika, padėsiančia lengvai praktikuoti vidinę koncentraciją, lavinti dėmesingumą, atsipalaiduoti.
 • Praktinių užduočių sąsiuvinis ir paprasti sąmoningo gyvenimo “raktai” kasdieniam gyvenimui
 • Papildomai gausi per paskutinius 10 metų sukauptų geriausių Leonoros Be You paskaitų video įrašus
 • Rekomenduojamų knygų  ir filmų sąrašas
 • Muzikos grojaraščiai kasdienėms šokių, judesio, kvėpavimo, moteriškumo, būsenų ir kitoms praktikoms.
 • Išskirtinės per daugelį metų sukauptos Leonoros Be You kūno judesio bei kvėpavimo praktikos
 • Galimybė susisiekti su BE YOU komanda, gauti pagalbos kurso metu ir po jo.
 • Tobulėdama pati, tu jau keisi ir kitų gyvenimus, kad ši gėrio banga sklistų per pasaulį! Padėsi net 5 merginoms Indijoje gauti reikalingą edukaciją.

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

 • Kas yra online kursas moterims „Kelionė į save“? 

Tai nuostabi galimybė niekur neišėjus iš namų, čia ir dabar pradėti daryti pokyčius savo gyvenime. Online kursas moterims „Kelionė į save“ – pirmoji tokio tipo programa moterims Lietuvoje, patogiai, paprastai, lengvai suprantamai ir profesionaliai paruošta tam, kad padėtų moterims sukurti kokybiškesnį gyvenimą.

 • Kam skirta ši mokymų programa? 

Programa skirta moterims, norinčioms tobulėti, susijungti su savo vidumi, prigimtimi. Toms, kurios nori atpažinti savo vidinę jėgą, atrasti savo pašaukimą, talentus, pažinti save kitame amplua – totalume, moteriškume, seksualume, vidinėje ir fizinėje laisvėje. Programa sukurta padėti jums patirti didžiulį stipriai išlaisvinantį procesą. Kurso medžiaga tinkama tiek siekiančioms karjeros, tiek namų šeimininkėms, tiek turinčioms nesibaigiančių planų, tiek dar ieškančioms savo kelio – visoms moterims, kurios siekia būti savimi.

 • Kaip vyksta šie mokymai ir iš ko jie susideda? 

Programa paruošta taip, kad rastumėte žinias, praktikas sąmonei, kūnui ir sielai. Jūsų laukia daug prasmingų, paprastų ir naudingų paskaitų, padėsiančių lavinti sąmoningą moteriškumą ir suprasti savo prigimtį. Taip pat didelis dėmesys skirtas praktiniams užsiėmimams, kuriuos rasite ir video, ir audio formatuose (pvz., meditacijas). Į šį kursą telpa viskas, kas padeda auginti sąmoningumą, sugrąžinti į vidinę laisvę ir mūsų autentišką prigimtį. Jau dabar, net neišėjusios iš namų, galime pradėti tobulėti.

 • Kiek šiems mokymams reikės skirti laiko? 

Rekomenduojama per savaitę skirti bent 2-3 valandas. Bet tai priklauso nuo tavęs – jei įsigilinimui ir praktikai laiko skirti galėsi daugiau, rezultatų pasiekti bus paprasčiau. Tu turi visišką pasirinkimo laisvę, kaip, kada ir kiek ir laiko skirti šiems mokymams. Programa yra struktūruota taip, kad galėtume išlaikyti mokymosi režimą, nepamiršti atlikti namų darbus, suspėti išklausyti paskaitas, atlikti praktikas, medituoti ir viską įsisavinti. Bet jei esi maksimalistė ir nori žinių semtis kuo greičiau, gali nevaržydama savęs praleisti tiek laiko, kiek norisi. Ši programa turi labai daug papildomos informacijos, kurIos galite semtis bet kada, kai turite laiko ir noro. Griežtų taisyklių vidinio augimo procesui nėra. Mes siūlome struktūrą, padėsiančią išlaikyti minimalų kasdienį augimą, gautų žinių praktikavimą, laiką sau, bet pasirinkimas visgi lieka asmeniškas.

 • Kokie yra šių mokymų privalumai? 

Klausytis paskaitų, praktikuoti galime tada, kada norime, kai turime ūpo ir laiko. Bet kuriuo gyvenimo metu, kai iškyla sudėtinga situacija, galime sugrįžti ir pasikartoti norimas praktikas. Vėl ir vėl prie jų grįžti galime ir tada, jei tema liko nesuprasta, neįsisavinta. Taip pat mokydamasi šios internetinės programos sutaupai – ji pigesnė nei įprastiniai mokymai. Neinvestavusi tiek daug pinigų ir laiko, kiekviena šią programą įsigijusi moteris tampa Be You klubo nare, gali prisijungti prie kiekvieną mėnesį vykstančių klubo susitikimų įvairiuose Lietuvos miestuose, Airijoje, Anglijoje, susijungti su moterų ratu, apsikeisti informacija, įkvėpimais.

 • Ar įsigijusi kursą iš karto galėsių matyti visą kursų medžiagą? 

Kursų medžiagą pateiksime, kas keturias dienas. Vien tam, kad galėtum sustoti, įsisąmoninti temą, prieš keliaujant prie naujos. Žinome, kad jei pateiktume visą medžiagą iš karto, jos tiesiog būtų per daug ir nežinotum nuo ko pradėti.

 • Ar online programa gali būti tokia pat naudinga kaip ir gyvi mokymai „Kelionė į save“?

Transformuojančiuose mokymuose „Kelionė į save“ Ibisos saloje ar Lietuvoje turime gyvą energetiką, tiesioginį kontaktą su kitomis dalyvėmis, Leonora, apsikeičiame energetine informacija. Bet informacija gali būti energetiškai įrašoma, žodžiai turi daugybę apimties. Ir nors informacija šiuose mokymuose yra perduota paprastai ir struktūruotai, jų energetika yra labai stipri. Ši programa yra tiek pat naudinga, kiek ir tiesioginiai tradiciniai mokymai.

 • Ar šie mokymai man naudingi, jei jau esu dalyvavusi I, II ar III pakopos mokymuose „Kelionė į save“?

Tikrai taip. Šie mokymai gali tapti tavo biblioteka – visos svarbiausios, kritinės vidinio augimo temos čia yra aptariamos. Tu turėsi galimybę vėl prie jų prisiliesti, atnaujinti žinias, prisiminti praktikas, kūno judesio užsiėmimus, meditacijas. Visą naudingą informaciją tu turėsi vienoje vietoje, prie bet kurios temos galėsi sugrįžti kada tik norisi, iš naujo tai išgyventi ir įprasminti. Ne mažiau svarbus momentas – daugelis temų yra praplėstos, patobulintos, gilesnės, papildytos naujais praktiniais pavyzdžiais. Tai ypač aktualu toms merginoms, kurios mokymuose „Kelionė į save“ dalyvavo prieš kelerius metus ar seniau – mokymų programa per pastaruosius metus pasikeitė neatpažįstamai.

Turi papildomų klausimų? Susisiek: [email protected]

ONLINE KURSAS
Facebook Comments