Dalijimosi kultūra

B1G1 website

Nuo 2016 metų BE YOU komanda prisijungė prie pasaulinės iniciatyvos B1G1 (buy 1 give 1) ir įsipareigojome prieš save kiekvienos dalyvės prisijungimą prie mokymų ar kitų programų atspindėti indėliu į B1G1 projektus. Taigi, tiesiog dalyvaudama mokymuose “Kelionė į save”, BE YOU komandos organizuojamuose renginiuose, dalyvaudama mokymuose internetu ar įsigydama knygą Tu jau prisidedi prie gražesnio pasaulio kūrimo padedant moterims ir vaikams, gyvenantiems skurstančiose pasaulio šalyse.

Kodėl B1G1?

  • Vos daugiau nei 2000 narių-organizacijų, jau sukūrė daugiau nei 136,191,706 apskaičiuojamo poveikio (giving impacts).
  • Nes tikime, kad svarbu ne kiek gali šiandien, tačiau svarbu, kad kiekvienas dalintųsi nors šiek tiek daugiau ir tai taptų įpročiu mūsų kasdienybėje.
  • Dalintis labai paprasta pradedant pačiomis mažiausiomis investicijomis svarbu tai daryti jau dabar ir išsiugdyti įprotį nelaukiant veiklos sėkmės ir pelno.
  • Dalijimasis integruojamas į kasdienę organizacijos veiklą, kurioje patys nusprendžiame kokiam projektui, kiek ir kaip dažnai galime padėti.
  • Kasdien darydamas tą patį, ką iki šiol darei gali po truputėlį prisidėti prie gražesnio pasaulio kūrimo.
  • Tai ne tik dalijimosi platforma, bet ir sąmoningų verslų tinklas, kurio nariai vieningai siekia įgyvendinti pasaulį keičiančias idėjas.
  • 100% lėšų nukeliauja tiesiai projektui.

BE YOU komanda taip pat skatina Lietuvoje esančias ne pelno siekiančias organizacijas ir paramos fondus taip pat ir verslus bei individualius asmenis prisijungti prie pasaulinio B1G1 tinklo, kurio dėka galime paprastai, greitai ir sklandžiai DALINTIS. Norite prisijungti prie tinklo ar gauti daugiau informacijos susisiekite: [email protected]

BUSINESS_FOR_GOOD_blue

 

Žinutė nuo B1G1 įkūrėjų Masami Sato ir Paul Dunn (anglų kalba)

Facebook Comments