Be You filosofija

Apie Leonorą  ir Be You filosofiją

BE YOU filosofija-2

“Kas rytą mes atsikeliame tam, kad padėtume įgyvendinti teigiamus pokyčius kitoms moterims, kad jos mėgautųsi sveiku kūnu, gyventų sąmoningai ir darytų teigiamus pokyčius savo aplinkoje.”

https://www.youtube.com/watch?v=uhaeHx1i7F8

Leonora Be You (Leonora Blekaitytė) profesionali asmeninių pokyčių konsultantė jau pakeitusi ne vienam žmogui gyvenimą.

Leonora BeYou kilusi iš Lietuvos, užaugo nedideliame miestelyje. Baigusi mokyklą, Vilniuje studijavo teisę, įkūrė prodiuserinę agentūrą „Be You“. Pramogų versle sėkmingai dirbusios, nuosavai įmonei vadovavusios, Leonoros gyvenimą visiškai priešinga linkme pakreipė nelaimingas atsitikimas, per kurį sustojo širdis ir merginą ištiko klinikinė mirtis. Pagalba buvo suteikta pavėluotai, todėl gydytojai Leonoros atsigavimą pavadino medicinos stebuklu.

Po šio įvykio Leonora toliau dirbo savo kompanijoje ir sykiu užsiėmė dvasinėmis studijomis. „Gyvenimas man įteikė dovaną – absoliutų žinojimą, kad mirties nėra. Pamėginkite įsijausti į šią mintį kaip į neginčijamą faktą. Ar įsivaizduojate, kaip pasikeistų jūsų gyvenimas, jei tvirtai tikėtumėte, kad mirties nėra?!“, – apie gyvenimą aukštyn kojom apvertusį faktą pasakojo Leonora.

Po ištiktos klinikinės mirties sekė apie 10 metų teorinių ir praktinių studijų Lietuvoje, Rusijoje ir JAV. Leonora studijavo įvairius dvasinius mokslus, tarp kurių – ir sufizmas, vienas seniausių žmonijos išminties mokslų, priskiriamų Rytų filosofijai. Tarp Leonoros įkvėpėjų – Igoris ir Virginija Kalinauskai, Eva Veselnitskaya, neuroetologas Philippe Panchout.

Didžiulis postūmis įkurti centrą Ibisoje bei dirbti su žmonėmis buvo perėjimas per savo ankstesnius gyvenimus – Leonora susitiko su visame pasaulyje garsaus hipnoterapeuto Maiklo Niutono (Michael Newton) kolega. Beje, susitikimas vyko pagal scenarijų „Tai neįmanoma!“, M.Niutonas pats hipnoterapijos seansais nebeužsiima – tai daro jo mokiniai, patekti į seansą buvo ypač sunku, nes susidariusios ilgos eilės, o ir tiek pinigų, kiek reikėjo susimokėti už bent vieną seansą, Leonora nebeturėjo. Nepaisant to, susitikimas įvyko. Po hipnoterapijos seansų Leonoroje išsilaisvino didžiulis energijos kiekis, kuriuo ji dalijasi su aplinkiniais ir padeda šalia esantiems žmonėms siekti savų tikslų. Supratusi savo gyvenimo misiją bei galią padėti kitiems ji ėmė dirbti su žmonėmis. Šiuo metu Leonora konsultuoja individualiai – susitinka su žmonėmis realiai ar internetu. Taip pat steigiamas Leonoros Be You vardo centras nuostabaus grožio ir puikaus klimato saloje Ibisoje, Ispanijoje. 30 metų mergina aplink save buria augančius ir ieškančius, o taip pat ir gyvenimu besimėgaujančius bei vidumi nuolat tobulėjančius žmones. „Manęs ieško ir kenčiantys, ir ant pokyčių slenksčio stovintys bet niekaip į juos neįžengiantys, ir sykiu labai laimingi žmonės, kurie dalijasi savo atradimais ir dvasiniu augimu“, – sako Leonora. Jos išskirtinės asmenybės įkvėpti žmonės rašo knygas. Jos išvys dienos šviesą artimiausiu metu.

BE YOU filosofija-5

BE YOU filosofija-6

Kas yra Be You?

Dievo dovaną pamatyti, ką žmogus gali geriausiai, Leonora buvo pasitelkusi dar savo prodiuserinėje agentūroje „Be You“. „Mano talentas – atskleisti kitų talentus“, – anksčiau kalbinama žurnalistų juokėsi Leonora. Ir nors gyvename laikais, kai visos filosofijos ir dvasiniai mokslai taip susipynę, kad aiškių ribų tarp jų nebėra, Leonoroje išsikristalizavo pasaulėžiūra, kurią ji pavadino „Be You“, kurią nuolat formuoja ir kuria vadovaudamasi padeda kitiems žmonėms. Viena esminių „Be You“ filosofijos ir Leonoros sukurtos darbo su žmonėmis metodikos atramų – visus atsakymus į iškylančius klausimus kiekvienas jau turime savyje, tereikia sielai komfortiškų sąlygų ir galbūt gerų pašnekovo ausų, kad kalbantysis išgirstų pats save. Savo metodą veidrodžio metodu vadinanti Leonora teigia, kad save išgirdęs ir pats sau atsakymus į klausimus pateikęs žmogus visada laimės, nes sprendimai išėjo iš jo vidaus, jie niekieno neprimesti, nepadiktuoti, jie tinkamiausi konkrečiam žmogui ir jam įveikiami. „Nes žmogui į galvą negali šauti tai, ko jis negalėtų įgyvendinti, tai yra žmogus savo mintis projektuoja ten, kur jau yra koks yra“, – sako žmogaus galimybių ribas atradusi Leonora.

„Sakoma, kad žmogus mokosi iš savo klaidų. Bet yra šiek tiek kitaip. Per gyvenimą eidamas žmogus tiesiog pradeda atsiminti, kas jis yra, pradeda geriau girdėti savo sielą ir per daugybę gyvenimų sužinotus dalykus, todėl ir tų nesėkmių gyvenime mažėja“, – įsitikinusi prigimtiniu žmogaus žinojimu neabejojanti Leonora. Išgirsti save, susitikti su savo siela gali padėti Leonoros sukurta meditacija bei kiti žmogui atskleisti bei sustiprinti sukurti metodai.

Išgirsti save, atrasti savo talentus bei stipriausias puses – tiesiausias kelias į gyvenimo džiaugsmą, perteklių ir malonumus, kuriuos žada „Be You“. Nes žmogus visada ir su didžiausiu malonumu padarys tai, ką jis nori padaryti, bet tai, ką padaryti reikia, jis atidėlios iki kritinės ribos. Darydamas tai, ką nori ir kas jam gerai sekasi, žmogus nevargs ir visada gaus už tai deramą atlygį. Jo žingsnius lydės sėkmė. Vakarietišką gyvenimą bei vertybes su Rytų ramybe bei filosofijomis sujungianti „Be You“ filosofija nepropaguoja ko nors atsižadėti ar atsiskirti nuo išorinio gyvenimo. „Priešingai: siela auga sulig mūsų kūnui ir protui tenkančiais iššūkiais, – sako Leonora. – O save išgirdęs žmogus gali savo gyvenimą ir visą kasdienybę paversti didžiausiu malonumu. Kai gyveni ir toks jausmas, kad pats gyvenimas vien už tai, kad esi savimi tau moka didžiausią įmanomą algą“.

BE YOU filosofija-3

Kas yra BE YOU filosofija nuolatinėms mokymų dalyvėms?

“BE YOU man tai tarsi atgaiva dar neprasiskleidusiam, bet jau spėjusiam nuvysti pumpurui. Po kiekvienų mokymų jaučiuosi tarsi vis labiau ir labiau besiskleidžianti gėlė, kaskart sužibanti vis naujomis spalvomis. Jaučiu, kad manyje yra neišsemiami klodai, apie kuriuos aš anksčiau net nenutuokiau. Kaip gera išsilaisvinti nuo baimių, pykčio ir neapykantos ir leistis būti užvaldomai meilės, kuri tiesiog veržte veržiasi iš vidaus! Jėga! Gyvenimas yra nuostabus!:)” Vita

“Susipažinusi su BE YOU filosofija, atvėrusi nors mažiausią savo širdies langelį, paragavusi nors trupinėlį, žengusi nors vieną žingsnelį, jau nebegalėsi gyventi taip, kaip gyvenai iki to momento. Tai mokymosi kelias, kurio pagalba atrandi save, ne kaip įvairias funkcijas atliekantį kūną, ne kaip problemas sprendžiantį protą, o kaip kažką gilesnio, didesnio, svarbesnio, esmingesnio. Tai filosofija, kurios pagalba pamatai save iš vidaus, tą tikrąjį „Aš“, o ne taip, kaip tave mano kiti. Tai filosofija, kuri padeda aiškiai suvokti, kad už savo gyvenimą esi atsakingas tik tu pats, o ne kiti žmonės, aplinkybės, situacijos, nes tik tu priimi sprendimus, kaip elgtis, kaip žvelgti į vienokią ar kitokią situaciją, žmogų, įvykį. Tai suteikia begalinį džiaugsmą tapti tikru savo gyvenimo kūrėju. O būti savo gyvenimo kūrėju reiškia būti laisvam. Kaip ir bet kokia laisvė, ši laisvė taip pat atsineša atsakomybę. Ši laisvė nereiškia, kad darai bet ką ir bet kaip. Ji reiškia, kad atsakai ne tik už savo gyvenimą, ji reiškia, kad tu supranti, jog tai kaip tu elgiesi, kokius sprendimus priimi, veikia ir kitus. Turi stebėti širdimi, klausyti širdimi, tam kad išgirstum, pamatytum tai kas yra už formos, nes tik taip, įvertinus visapusiškai, gali priimti atsakingą sprendimą laisvai, be jokių apribojimų, įtakų, pritempimų. Gyventi pagal Be You filosofiją, nereiškia neklysti. Tai reiškia suklydus atsukti situaciją atgal, rasti kur suklydai ir priimti tai kaip pamoką. Juk išmokęs pamoką, daugiau tos klaidos nekartosi, o ir kuo daugiau išmoksti, tuo daugiau augi, tuo išmintingesnis tampi. Be You filosofija tai dėkingumas. Tai gilus, iš širdies kylantis, o ne paviršutiniškas dėkingumas už viską ką turi. Be You filosofija tai sugebėjimas džiaugtis. Nuoširdžiai tarsi vaikui džiaugtis kiekviena diena, kiekviena akimirka, kiekviena smulkmena. Tai džiaugsmas suvokti ir realiai pajausti save kaip svarbią, kuriančią Visatos dalį. Moterims Be You filosofija padeda pažadinti savyje moteriškumą, pažinti, priimti ir išlaisvinti jį, vyrams, atitinkamai – vyriškumą. Bet kiekvienam žmogui, nepaisant jo lyties, socialinės padėties, profesijos ir kitų sociumo nustatytų kriterijų, ši filosofija padeda pajusti ir pasinerti į besąlygišką meilę sau, kaip visumai, suteikia vidinę švarą ir aiškumą. Lina

BE YOU filosofija-4

BE YOU filosofija-8

BE YOU filosofija-7

Daugiau apie Leonorą BE YOU

Interviu žiniasklaidoje su Leonora

Facebook Comments