Online programos

Leonora Be You online programos tai patogus būdas mokytis ir augti Tau patogiu laiku namuose bei prisijungti prie palaikančios bendruomenės

Su visomis online mokymų programomis galite susipažinti ČIA: http://onlinekursai.kelioneisave.lt/

3 mėn. bazinė mokymų programa “Kelionė į save”, kuri parengta pagal jau legenda tapusią mokymų programą transformavusią šimtus moterų gyvenimų. Šią programą galėsite daryti savo tempu, jums patogioje vietoje bei turėti BE YOU komandos mentorių palaikymą šioje kelionėje. Prie programos prisijungti galite visam gyvenimui!

meditation2

Luna išminties ir misterijos mokykla – programa vedama pagal mėnulio ciklus (pilnaties ir jaunaties metu) aukštesniosios Leonoros išminties – Lunos. Programoje meditacijos bei mėnulio ritualai, aktyvi palaikanti bendruomenė visoms, norinčioms giliau keliauti į misterijos kelionę po savo vidinį pasaulį.

00 Leo-Egypt-760x420

Fizinio ir emocinio IMUNITETO stiprinimo programa – tai 3 kartus metuose vykstanti programa, prie kurios prisijungusi vieną kartą narystę turėsi visą gyvenimą! Programą ruošia ir nuolat atnaujina Leonora bei gyvos mitybos alchemikas Vytautas.

Almendras Ibiza Be You-47

Facebook Comments