Apie Leonorą

Leonora

Leonora BE YOU (Leonora Blekaitytė) – asmeninių pokyčių konsultantė, sertifikuota NIA trenerė (www.nianow.com). Leonora jau daugiau kaip 10 metų mokosi bei aktyviai praktikuoja įvairias asmeninio tobulėjimo technikas bei pritaiko savo žinias versle. 7 metus sėkmingai vysčiusi prodiusavimo agentūrą „BE YOU“, šiuo metu toliau skleidžia BE YOU filosofiją per seminarus-mokymus, ritrytus (atsinaujinimo atostogas) (ang.retreat) bei asmenines konsultacijas dirbdama su tobulėjimo siekiančiais žmonėmis visame pasaulyje. Leonora vadovaujasi gyvenime posakiu, kad “žinios nekeičia gyvenimo, gyvenimą keičia praktika” ir tai įrodo savo pavyzdžiais.

Trumpas dosjė:

  • Baigė Igorio Kalinausko ir psichologės Evos Veselnitskojos 3 metų intensyvų kursą Maskvoje „Emocinis intelektas“ pagal diferencijuotų būsenų metodiką (DFB).
  • 5 metus mokėsi moteriškos energetikos ir baigė „Moteriškos bangos“ intensyvius kursus pas praktikos autorę Virginiją Kalinauskienę.
  • Sertifikuota NIA judesio praktikos trenerė (angl.Neuromuscular Integrative Action), šis šokis – tai kelių dvasinių ir fizinių praktikų: jogos, taiči, aikido, džiazo, šiuolaikinio šokio ir kt., derinys) (www.nianow.com).
  • 5 metus veda praktinius mokymus Lietuvoje, Ispanijoje, JAV.
  • Knygos “Sielos aritmetika” autorė (išleista 2015m.)
  • Knygos „Ciencia y reencarnación“ („Mokslas ir reinkarnacija“ iš isp. k.) bendraautorė kartu su neuroetologu Phillip Panchout.

BE YOU filosofija

Interviu su Leonora

Leonoros pranešimas moterų konferencijoje “VEIKLI” 2013m.

Facebook Comments