Mentorystė

Šešių mėnesių transformacinė BE YOU mentorystės programa moterims „Gyvenimo profesionalė“

JEI..:

 • nori stiprinti pasitikėjimą savimi ir iš to gimstančius pokyčius Tavo gyvenime
 • nori vidinės ramybės jausmo, stiprios intuicijos
 • nori sustiprinti ryšį su savimi, savo artimaisiais ir spręsti iškilusius iššūkius sąmoningiau
 • kartais Tave kankina prasmės ir pašaukimo klausimai
 • bandai nuveikti 100 darbų iš savo sąrašo ir kartais jautiesi “pametusi save
 • turi neįgyvendintą svajonę ar projektą, kuriam vis “neprieina rankos
 • gyvenime svajonių gyvenimą, bet jauti, kad turi tikrai daugiau “parako” ir neišnaudoji viso savo potencialo
 • ruošiesi naujam karjeros šuoliui samdomam darbe ar nori auginti savo verslą
 • nori tobulėti bendraminčių rate..

JEI, bent viename teiginyje atpažinai save, kviečiame skaityti toliau.

BE YOU mentorystės programa „Gyvenimo profesionalė“ - tai erdvė, kurioje susitinka sąmoningos moterys, norinčios atskleisti ir realizuoti savo potencialą, bei augti bendraminčių rate.

Moteris susijungusi su savo intuicija ir išlaisvinusi vidinį potencialą jaučiasi laiminga, galinga, harmoninga, realizuojanti save ir yra įkvėpimas pati Sau bei kitiems! NE, tai nėra gyvenimas pro prožinius akinius, kuris galbūt galvoji yra neįmanomas. Tai yra nuolatinio darbo su savimi, padedant profesionalams rezultatas, kurį gali susikurti ir Tu. Tai mes vadiname gyvenimu iš savo “aukštesniojo AŠ”, iš savo potencialo, tai gyvenimas pilnas skonių ir spalvų, o svarbiausia TIKROSIOS TAVĘS be kaukių.

Šešių mėnesių (2020m. sausio – birželio mėn.) programos metu gausi praktinių įrankių, paremtų ilgalaikėmis mentorių Leonoros, Ievos ir Eglės psichologijos, koučingo, sąmoningo verslo bei kitomis studijomis ir svarbiausia PRAKTIKA, kuri ir gali keisti realybę į tokią, kokios norėsi Tu. 

Mentorystės erdvėje mentorės dalinsis jų sukaupta 9 metų patirtimi dirbant su moterimis.  Mūsų programose dalyvavo daugiau nei 1000 moterų iš įvairiausių pasaulio kampelių.

Uždaroje mentorystės grupėje, kartu sukursime erdvę, kurioje ne tik dalinsimės savo skirtingomis patirtimis (emocinio, dvasinio intelekto lavinimo, savęs pažinimo, savo identiteto kūrimo, sąmoningo verslo vystymo, lyderystės ir pan.), bet ir įkvėpsime, priminsime bei padėsime pamatyti tavo pačios situacijas iš šono, sukursime erdvę, kurioje atskleidi ir auginsi savo pačios geriausią versiją.

Mes visos kartu padėsime rasti „tavo srautą“ (flow), kuriame jausdamasi gerai rasi sprendimus į tau aktualius klausimus, praplėsi savo požiūrį, atversi savo širdį ir dar labiau susijungsi su savo talentais, bei atskleisi visą savo potencialą tiek šeimoje, tiek darbe, tiek su pačia savimi.

Programa apims tris gyvenimo sritis: santykius su išoriniu pasauliu (socialinis gyvenimas, darbas, išorinė savirealizacija), santykius su artimaisiais (asmeninis gyvenimas),  santykius su savo vidiniu pasauliu  (sąmoningumo plėtimas, vidinė ramybė ir savirealizacija).

BE YOU Mentorystės programos „Gyvenimo profesionalė“ metu:

 •  Gausi daugybę sąmoningumo praktikų, pritaikomų tavo kasdienybėje ir keičiančių gyvenimą;
 • Auginsi savo sąmoningumą, pažinsi savo asmenybę bei susijungsi su savo aukštesniąja „AŠ“;
 • Atskleisi savo vidinį potencialą ir talentus, kurie tau kasdien suteiks energijos;
 • Sustiprinsi savo intuiciją ir pajusi visapusišką proto, širdies ir kūno rezonansą;
 • Spinduliuosi pasitikėjimą, ramybę, kuri tau padės puoselėti ilgalaikius ir kokybiškus santykius;
 • Jausi vitalinės ir pozityvios energijos srautą, kuris padės materializuoti tavo svajones;
 • Pasisemsi bei dalinsiesi patirtimi nuostabių bendraminčių rate, užmegsi naujas draugystes;
 • Turėsi nuolatinį palaikymą, bei atskaitomybę savo svajonėms ir tikslams pasiekti.

BE YOU Mentorystės programos susitikimų temos:

Temas diktuos dalyvių klausimai, tačiau paruošėme bendras gaires, kurias galime koreguoti atsižvelgiant į programos eigą.

 1. Individuali sesija Tavo tikslų išgryninimui ir krypties nusistatymui
 2. Pasiruošimo susitikimas: programos struktūra, eiga, komunikacijos kanalai ir visi kiti neatsakyti klausimai:)
 3. Programos „Gyvenimo profesionalė“ ATIDARYMAS. Programos dalyvių prisistatymas, kiekvienos iššūkių pasidalijimas, atskaitomybės partnerių suskirstymas.
 4. KRYPTIS. Gyvenimo žemėlapis – kūrybinė praktinė sesija.
 5. GYVENIMO MISTERIJA. Meditacija su Luna. Pirmosios praktikos – iššūkio pristatymas. Laikas klausimams ir diskusijai.
 6. VERTYBĖS. Mano vertybės ir baziniai emociniai poreikiai. Praktinė sesija.
 7. Bendras ratas ir pasidalijimas progresu siekiant savo tikslų, laikas klausimams.
 8. GYVENIMO MISTERIJA. Meditacija su Luna. Sąmoningumo praktika.
 9. SAVĘS PRIĖMIMAS. Meilė sau. Santykiai su savimi, artimaisiais, pasauliu. Pasitikėjimas savimi. Savivertė.
 10. SAVIREALIZACIJA. Savęs pristatymas, pozicionavimas.
 11. GYVENIMO MISTERIJA. Meditacija su Luna. Sąmoningumo praktika – sekančio iššūkio pristatymas.
 12. ĮSISĄMONINIMAS. Tikslų aptarimas ir sekantys žingsniai, laikas klausimams.
 13. Individuali sesija Tavo tikslų peržiūrai, progresui užtvirtinti ir sekantiems žingsniams.

 

Ką sako BE YOU Mentorystės programos dalyvės:

„Man davė vidinę ramybę ir pasitikėjimą Visata ir savimi. Taip pat davė BENDRYSTĘ. Ryšį su kitomis dalyvėmis ir galimybę “atsiveidrodžiuoti”. Ir, žinoma, gausybę praktikų, kurias galėjau išbandyt, įtvirtint, ir pasidalint (kas labai svarbu) “feedbacku” su kitomis dalyvėmis.“ – Ieva, 38 m.

„Dalyvavimas Be You mentorystės programoje buvo magiškas ir įdomus mažų mažiausiai…Po pirmos ir antros „Kelionė į Save“ pakopos turėjau nemažai žinių, bet tikslų pasiekimui trūko dar kažko (laiko planavimo, tikslų peržiūrėjimo periodiškai, kontrolės). Todėl ir užsiregistravau į šią programą. Tikrai gavau tai, ko reikėjo taip pat naujų praktikų ir kitų naudingų žinių bei naujų pažinčių. Labai esu dėkinga. Didžiausias įspūdis tai bendravimas su realybe, kuri pateikė tikrai daug staigmenų. Suvokiau, kad Realybė yra Gyva… su ja bendrauti reikia nuoširdžiai, sąžiningai taip pat atsakingai, pagarbiai… Dėkoju už naujus patyrimus„  – Audronė, 47 m.

„Aš pradėjau auginti savo sąmoningumą. Pradėjau stebėti ir priimti savo jausmus. Pradėjau medituoti. Buvo gera stebėti kitų dalyvių vidinį augimą. Išsigryninau veiklą, kuria noriu užsiimti.“ – Rita

„Mentorystės programa man davė drąsos prisiimti atsakomybę už savo svajonę ir ją pildyti nesvarbu kokiomis nepatogiomis sąlygomis. Man davė šviesą atsikelti beveik kiekvieną rytą su ta mintimi kodėl aš atsikėliau, kodėl esu čia ir ką dėl to žadu padaryti. Man davė saugią erdvę, kurioje galėjau išleisti auką, atverti kritikės kaukę ir būti priimta tokia kokia esu tą akimirką. Tai erdvė, kurioje mes visos neturėjome asmeniškumų, jautėmės išklausyta viena kitos, palaikoma…Davė veidrodžius, kurie atspindėjo mano baimes, vidinius kampelius ir pasipriešinimus, o taip pat ir socialinėje erdvėje svarbius aspektus kaip pildyti savo norą.“ – Živilė, 28 m.

„Pasijutau, kad esu ne viena su tomis pačiomis problemomis, mintimis, atradimais ir praradimais. Mentorystė man davė pasitikėjimą savimi ir visata, išmokau, žiūrėti į save kaip į kūrėją, supratau kad ir tik aš atsakinga už savo gyvenimą ir supratau, kad tai kas vyksta, vyksta dėl kažkokios priežasties. Išmokau žaisti gyvenimą.“ – Violeta, 54 m. grožio salono savininkė Airijoje

„Ši programa suteikia palaikymą, einant savęs tobulinimo keliu. Ji kaip užnugaris, nors žinai, kad nesi vienas, bet fizinis buvimas, bendras ratas, sustiprina, pastūmėjo judėti toliau. Ši programa davė žinių ir nurodė galimybes, kaip ir ką gali daryti. Pabūti tarp bendraminčių man yra svarbu.“ Gintė, 36 m.

„Mentorystės programa man davė pasitikėjimo jausmą, kad tai, kas vyksta Gyvenime yra tai, ko reikia :) Kad kiekvienas yra svarbus ir reikalingas, kad kiekvienas yra vertybė. Pirmuosius žingsnius link savo svajonių. Pilną savęs pamatymą ir galimybę su tuo dirbti. Žmones, kuriems gali sakyti taip, kaip yra, jautiesi, be norėjimo pagrąžinti ar įtikti. Išgirstą intuiciją.“ Lina

 

Keletas apčiuopiamų mentorystės programos rezultatų:

VISOS  mentorystės programos dalyvės įgyvendino vienokius ar kitokius pokyčius savo gyvenime 

 • VISOS dalyvės teigia, kad programa  joms suteikė daugiau pasitikėjimo savimi, vidinės ramybės ir padėjo geriau pažinti save ir klausytis savo intuicijos.
 • Kai kurios iš jų išlaisvino save iš taip ilgai jas varžančių santykių su savo artimiausiais žmonėmis – mama, močiute, atkurdamos kokybišką ryšį.
 • Kitos, pradėjo geriau miegoti, labiau jaustis atsipalaidavusios ir valdyti stresines situacijas, o ne būti jų valdoma.
 • Kai kurios pradėjo vertinti labiau savo teikiamas paslaugas ir pastebėjo kaip pasikeitė požiūris į pinigus.
 • Dauguma su bendru palaikymu lengvai integravo meditaciją į savo kasdienybę ir  pajautė jos naudą.
 • Mentorystės programoje gimė ir nauji realizuoti esybiniai produktai – sąmoningumą ugdanti pasakų knyga vaikams ir visai šeimai, tapybos darbų paroda, nauja veiklos kryptis jau esamam versle.
 • Visos programos dalyvės džiaugėsi, jog dalyvavimas uždaroje grupėje su programos bendramintėmis joms suteikė galimybę pasisemti naujų įžvalgų, bei pasidalinti savosiomis.
 • Dalyvių teigimu, Be You Mentorystės programa “Gyvenimo profesionalė” viršijo jų lūkesčius.
 • Visos Mentorystės programą rekomenduotų kitoms moterims, ypač toms, kurios nori, bet nesiryžta imtis pokyčių savo gyvenime, nori dar labiau atskleisti savo vidinį potencialą arba turi neatsakytų vidinių klausimų.

 

PROGRAMOS mentorės

Leonora  – asmeninių pokyčių vedlė, praktinė psichologė, pagrindinė BE YOU filosofijos įkvėpėja daugiau nei 15 metų besigilinanti į žmogaus potencialo ribas ir jų plėtimą. Leonora jau 9 metus veda patyriminius mokymus moterims Lietuvoje ir užsienyje, yra knygos „Sielos aritmetika“ autorė, meditacijų gidė. Leonora programoje bus Tavo dvasinio, nematomo, „neapčiuopiamo“ pasaulio gidas. Temos su kuriomis dirbsime: Leonora savo aukštesniosios “AŠ” Lunos vardu dalinsis gyvenimo misterijos subtilybėmis, padės susijungti su tavo vidiniu potencialu – aukštesniąja “AŠ” ir dalinsis kaip gyventi iš esybės kiekvieną dieną. Lunos įkvėptos mokysimės klausytis  realybės, savo intuicijos ir širdies, tikėti savimi ir pasitikėti realybe, bei atsakyti sau į klausimus: kodėl esu čia ir ką noriu palikti po savęs?

Ieva -  koučerė, karjeros mentorė, personalo bei organizacijų vystymo profesionalė. Tarptautinėse organizacijose Baltijos šalyse ir Ispanijoje daugiau nei 15 metų personalo vadove dirbusi Ieva nuoširdžiai tiki, kad kiekvienas žmogus privalo turėti aiškius tobulėjimo tikslus, tam, kad rastų sau tinkamiausią vietą organizacijoje ar tiesiog galėtų nuolatos augti ir maksimaliai panaudoti ir toliau ugdyti turimus talentus. Tam, kad žmogus pasiektų pačių geriausių rezultatų, jo motyvacija, šalia esančio lyderio/ vadovo, nuolatinis grįžtamasis ryšys ir mentoriaus ir/ar koučerio pagalba yra neatsiejama ugdymo proceso dalis. Temos su kuriomis dirbsime: tavo asmeniai tikslai, atgalinis grįžtamasis ryšys, tavo vertybės bei emociniai poreikiai, santykis su savimi ir pasitikėjimas savimi.

Eglė – BE YOU projektų iniciatorė ir pagrindinė koordinatorė. Dirbusi tarptautinėse organizacijose pardavimų, marketingo, socialinės atsakomybės srityse bei kaip prekės ženklo vadovė. Jau ne vienerius metus Eglė savo gyvenime turi ne vieną mentorių ir dirba kartu su B1G1 pasaulinės iniciatyvos įkūrėju Paul Dunn bei futuristo Roger James Hamilton programomis. „Mane tiesiog „veža“ noras, kad kiekvienas atrastų savo unikalų talentą, susikurtų prasmingą veiklą iš to ir galėtų gyventi įdomų bei turtingą visomis prasmėmis gyvenimą.“  Temos su kuriomis dirbsimegeriausia tavo pačios versija; tavo vizija, norai ir konkretūs žingsniais jiems įgyvendinti; tavo unikalus talentas ir jo „supakavimas“, tavo asmeninis „brand’as“.

Kartu per metus BE YOU komanda į mokymus, konsultacijas ir patyrimines programas su pasaulinio lygio praktikais ir ekspertais investuoja per  20 000 Eur ir praktikas integruoja į savo gyvenimus, o dabar norime tuo pasidalinti ir su Tavimi!

Koks BE YOU mentorystės programos unikalumas?

 • skirtas tik moterims, kurią sukūrė BE YOU komanda, turinti daugiau nei 9 metus praktikos darbe su įvairiomis moterų sąmoningumo lavinimo programomis;
 • apjungia net 3 mentores, kurios kartu turi sukaupę daugiau nei 40 metų darbo patirties profesinėje srityje bei asmenybės tobulėjime ir emocinio bei dvasinio intelekto lavinime;
 • programą išbandžiusios moterys teigia, jog ji viršijo jų lūkesčius;
 • programa gimė iš poreikio padėti moterims tapti sąmoningesnėmis, stipresnėmis, galinčiomis gyventi iš esybės bei klausantis savo intuicijos ir įgyvendinti pokyčius ne tik savo šeimose, bet ir visuomenėje;
 • programoje bus dirbama individualiose, grupinėse sesijose bei taip pat porose su savo „atskaitomybės“ partnere;
 • dirbsime su praplėstos sąmonės būsena ir praktikuosime kaip gyventi joje kiekvieną dieną;
 • kelsime sau iššūkius ir vienos kitoms padėsime juos įgyvendinti ;
 • dalinsimės savo unikaliomis patirtimis bei situacijomis;
 • subursime naujų bendraminčių ratą, su kuriomis kartu kursime bendrus projektus bei padėsime juos viena kitai įgyvendinti;
 • mokysimės gyventi taip, kai gyvenimas tampa tarsi meditacija, kuomet augi ir tobulėji lavindama asmenybę bei vis labiau girdėdama savo širdį ir intuiciją
 • Gali rinktis iš trijų programos paketų priklausomai pagal Tavo poreikius
 • Programa vyksta tik kartą metuose. Sekanti grupė bus renkama tik 2021-aisiais!
 • Tapsi BE YOU klubo dalimi bei turėsi išskirtines nuolaidas kitiems BE YOU mokymams ir renginiams.

Kaip veikia Mentorystės programa?

 • Programą sudarys 10 grupinių 2-2,5 val. trukmės video susitikimų (2k. per mėnesį)  su Leonora, Egle ir Ieva (2020 sausio-birželio mėnesiais,  preliminarus susitikimų grafikas: sausio 15 d., 22 d., vasario 5 d, 19 d. kovo 18 d., balandžio 1 d., 15 d., gegužės 6 d., 20 d., birželio 3 d., 17 d. detalus susitikimų laikas bus patikslintas užsiregistravusioms)
 • Po kiekvieno grupės susitikimo gausi susitikimo audio bei video įrašus bei mokymosi  medžiagą, kuriuos galėsi perklausyti bet kada ir bet kur (viskas bus talpinama internetinėje platformoje, kurią pasieksi neribotą laiką net ir programai pasibaigus)
 • Darbas vyks tiek grupėje, tiek porose, tiek individualiai.
 • Kiekviena programos dalyvė suformuluos tikslą, kurio sieks programos metu
 • Kiekviena dalyvė papildomai turės individualią koučingo ir tikslų išsikėlimo sesiją bei savo augimo peržiūros sesiją programos pabaigoje su Ieva. „BLOSSOM“ paketo dalyvės turės individualų augimo planą bei galimybę individualiai konsultuotis su trimis programos mentorėmis abiems pusėms patogiu metu.
 • Per pirmąjį programos mėnesį  gausi „atskaitomybės“ partnerę su kuria padėsite viena kitai siekti progreso (nesijaudink, duosime gaires kaip tai daryti:)
 • Mokymosi eigoje nuolatos reflektuosite bei pildysite savo asmenines situacijas ir klausimus į tam skirtą dokumentą,
 • Po kiekvieno susitikimo gausi namų darbus, kurie priklausys nuo aptartų klausimų
 • Programos eigoje jūsų laukia specialios užduotys – iššūkiai, kurių padėsime laikytis tai įgalinančios meditacijos, praktinės užduotys, ar kt.
 • Kasdien turėsi palaikymą iš  bendraminčių, kitų programos dalyvių bei programos mentorių uždaroje Facebook grupėje

 

6 mėnesių Mentorystės programa „Gyvenimo profesionalė“ (2020m. sausio -birželio mėn.) vedama 3 mentorių vyks uždaroje grupėje iki 16-18 dalyvių. Prie jos galite prisijungti įsigyjant vieną iš šių paketų:

Paketas “BLOSSOM”: 2455 EUR + PVM, BE YOU klubo narėms 2255 EUR + PVM 

Paketas “FLOW”: 1755 EUR + PVM,  BE YOU klubo narėms 1555 EUR + PVM

Paketas “GROW”: 1255 EUR + PVM, BE YOU klubo narėms 1055 EUR + PVM

Suteikiame galimybę išsimokėti per 6 mėnesius.

 

Paketas “GROW”: 1255 EUR + PVM, BE YOU klubo narėms 1055 EUR + PVM. Reali vertė: 2400 Eur

 •  10 grupinių sesijų po 2-2,5val. su programos mentorėmis (susitikimai vyks virtualiai realiu laiku)
 • Prisijungimas prie online platformos, kurioje bus talpinami visų susitikimų audio bei video įrašai neribotą laiką
 • Papildomas susitikimas prieš prasidedant programai
 • 2 individualūs susitikimai programos pradžioje ir pabaigoje Tavo asmeniniam progresui
 • Uždara Facebook grupė kasdienei komunikacijai, jūsų klausimams, palaikymui bei bendravimui tarp grupės dalyvių
 • Programos iššūkiai bei jums rupimų klausimų uždavimas programos mentorėms
 • Atskaitomybės partnerė darbui porose
 • Tapsi BE YOU klubo dalimi, kuriame daugiau nei 300 palaikančių moterų ir specialūs pasiūlymai
 • Programos sertifikatas
 • Vytauto Vaičaičio, Be You virtuvės alchemiko ir sertifikuoto Hipokrato Instituto mitybos konsultanto praktinė paskaita padėsianti “peržiūrėti” savo mitybos įpročius bei lengvai įdiegti naudingus pokyčius suteiksiančius organizmui daugiau energijos
 • Vytauto parenga 28 augalinės mitybos receptų e-knyga
 • 50 EUR nuolaida „Kelionė į Save“ pirmos pakopos mokymams Ibisoje metų laikotarpyje, bei kitos nuolaidos Be You programoms (nuolaidos nesumuojamos ir neperkeliamos)
 • Pakvietimas į BE YOU vasaros šventę (Lietuvoje rugpjūčio mėn.) (vertė 50 Eur)
 • Prisijungdama jau padėsi ne tik sau bet ir kitoms moterims, kurios neturi galimybių (susipažink kaip tai darome per B1G1 platformą) 
 • Leonora Be You keturių profesionalių įrašų meditacijų rinkinys

 

Paketas “FLOW”: 1755 EUR + PVM,  BE YOU klubo narėms 1555 EUR + PVM. Reali vertė: 2950 Eur

 •  10 grupinių sesijų po 2-2,5val. su programos mentorėmis (susitikimai vyks virtualiai realiu laiku)
 • Prisijungimas prie online platformos, kurioje bus talpinami visų susitikimų audio bei video įrašai neribotą laiką
 • Papildomas susitikimas prieš prasidedant programai
 • 2 individualūs susitikimai programos pradžioje ir pabaigoje Tavo asmeniniam progresui
 • Uždara Facebook grupė kasdienei komunikacijai, jūsų klausimams, palaikymui bei bendravimui tarp grupės dalyvių
 • Programos iššūkiai bei jums rupimų klausimų uždavimas programos mentorėms
 • Atskaitomybės partnerė darbui porose
 • Tapsi BE YOU klubo dalimi, kuriame daugiau nei 300 palaikančių moterų ir specialūs pasiūlymai
 • Programos sertifikatas
 • Vytauto Vaičaičio, Be You virtuvės alchemiko ir sertifikuoto Hipokrato Instituto mitybos konsultanto praktinė paskaita padėsianti “peržiūrėti” savo mitybos įpročius bei lengvai įdiegti naudingus pokyčius suteiksiančius organizmui daugiau energijos
 • Vytauto parenga 28 augalinės mitybos receptų e-knyga
 • Prisijungdama jau padėsi ne tik sau bet ir kitoms moterims, kurios neturi galimybių (susipažink kaip tai darome per B1G1 platformą) 
 • Leonora Be You keturių profesionalių įrašų meditacijų rinkinys
 • 2 pakvietimai į BE YOU vasaros šventę (vertė 100 Eur)
 • 6 individualūs susitikimai su programos mentorėmis: strateginė koučingo sesija su Ieva, Wealth Dynamics testas bei “Flow” konsultacija padėsianti išsiaiškinti jūsų talentus – su Egle  ir 4 papildomi susitikimai pagal jūsų turimus klausimus (vertė 600 Eur)
 • 100 EUR nuolaida „Kelionė į Save“ pirmos pakopos mokymams Ibisoje metų laikotarpyje, bei kitos nuolaidos Be You programoms (nuolaidos nesumuojamos ir neperkeliamos)

 

Paketas “BLOSSOM”: Personalizuota Tavo augimo programa 2455 EUR + PVM, BE YOU klubo narėms 2255 EUR + PVM. Reali vertė: 3600 Eur

Skirtas toms moterims, kurios pasiryžę transformuoti savo gyvenimą ir pasiekti maksimalių rezultatų įgyvendinant savo tikslus.

 •  10 grupinių sesijų po 2-2,5val. su programos mentorėmis (susitikimai vyks virtualiai realiu laiku)
 • Prisijungimas prie online platformos, kurioje bus talpinami visų susitikimų audio bei video įrašai neribotą laiką
 • Papildomas susitikimas prieš prasidedant programai
 • 2 individualūs susitikimai programos pradžioje ir pabaigoje Tavo asmeniniam progresui
 • Uždara Facebook grupė kasdienei komunikacijai, jūsų klausimams, palaikymui bei bendravimui tarp grupės dalyvių
 • Programos iššūkiai bei jums rupimų klausimų uždavimas programos mentorėms
 • Atskaitomybės partnerė darbui porose
 • Tapsi BE YOU klubo dalimi, kuriame daugiau nei 300 palaikančių moterų ir specialūs pasiūlymai
 • Programos sertifikatas
 • Vytauto Vaičaičio, Be You virtuvės alchemiko ir sertifikuoto Hipokrato Instituto mitybos konsultanto praktinė paskaita padėsianti “peržiūrėti” savo mitybos įpročius bei lengvai įdiegti naudingus pokyčius suteiksiančius organizmui daugiau energijos
 • Vytauto parenga 28 augalinės mitybos receptų e-knyga
 • Prisijungdama jau padėsi ne tik sau bet ir kitoms moterims, kurios neturi galimybių (susipažink kaip tai darome per B1G1 platformą) 
 • Leonora Be You keturių profesionalių įrašų meditacijų rinkinys
 • Neribotas individualių susitikimų skaičius su programos mentorėmis (pagal suderintą susitikimų tvarkaraštį)
 • Online mokymų programa “Kelionė į save” (vertė 303 Eur)
 • 3 pakvietimai į BE YOU vasaros šventę (vertė 150Eur)
 • 150 EUR nuolaida „Kelionė į Save“ pirmos pakopos mokymams Ibisoje metų laikotarpyje, bei kitos nuolaidos Be You programoms (nuolaidos nesumuojamos ir neperkeliamos)
 • Asmeninė konsultacija su Be You virtuvės alchemiku Vytautu Vaičaičiu

 

Jei tau reikia daugiau disciplinos, turi krūvą klausimų, o galvoje jau seniai knibžda milijonas neįgyvendintų idėjų, „BLOSSOM“ paketas su mentorių pagalba leis koncentruotai žingsnis po žingsnio eiti augimo keliu, bei pagaliau įgyvendinti taip ilgai atidėliotus projektus.

Nesi tikra ar tai verta investicija? Turi papildomų klausimų? Nori pasiteirauti  dėl asmeninių mokėjimo planų kreipkis į Eglę +37061604532 arba [email protected] arba rezervuojant susitikimą čia: https://meetme.so/beyou

Prisijunk prie sąmoningų, drąsių, savimi pasitikinčių moterų rato ir paversk 2020-uosius ypatingais metais! 

REGISTRUOKIS formoje žemiau ir susisieksime su Tavimi per 24 val., o susitikimo metu  kartu nuspręsime ar ši programa Tau. Vietų skaičius iki 16 dalyvių uždaroje grupėje.

Registracija BE YOU mentorystės programai

 

Patvirtinimas

 
Facebook Comments