Meditacijos

Norėdami klausyti meditacijas spauskite ant nuorodų. Neklausykite meditacijų automobilyje! Rekomenduojame meditacijas klausyti su ausinėmis.

 

NAUJAUSIOS meditacijos Leonora Be You Youtube kanale

Pokalbiai su Leonora Soundcloud paskyroje

Meditacijos plačiau aprašytos Leonoros knygoje “Sielos aritmetika”. Daugiau apie knygą skaitykite ČIA.

“Aš Esu” meditacija susijungimui su savo aukštesniuoju Aš

Ši meditacija tai viena iš bazinių, paprastų, neilgų meditacijos praktikų tinkančių visiems norintiems gilesnio nusiraminimo, didesnio pasitikėjimo savimi, savo vidinio pasaulio auginimo. Tiems, kad nori išgirsti sprendimus ateinančius “iš vidaus”, o ne tik iš logikos rekomenduojama šią praktiką atlikti kaip įmanoma dažniau. Meditacija tai neįkainojama dovana SAU, kurią nemokamai gali turėti ir tu savo kompiuteryje ar telefone. Gražios kelionės ir visuomet lauksime įspūdžių kaip sekasi praktikuoti el.paštu [email protected]

Meditacija su relaksaciniu video iš magiškos gamtos vietos – Es Vedra uolos Ibizoje:

Atleidimo meditacija by Leonora Be You 

Prieš atliekant šią praktinę meditaciją labai svarbu turėti pasiruošus sąrašą žmonių, kuriems iki šiol negalite atleisti. „Atleidimo“ meditaciją rekomenduojama daryti kuo dažniau ir naudoti sudarytą žmonių sąrašą ar jį papildyti vis naujais vardais. Gebėjimas atleisti kitiems turi didžiulį poveikį. tai labai galinga meditacija. ji padeda atleisti ne tik kitiems, bet ir sau. ji išlaisvina. ji leidžia toliau eiti per gyvenimą be vidinių akmenų – nuoskaudų ir kitų neigiamų emocijų, leidžia lengviau kurti naujus santykius ir megzti ryšius, atskiria dažnai nuo vaikystės, paauglystės, kai buvome labai pažeidžiami ir nežinojome, kaip su mums skausmingomis situacijomis tvarkytis, mumyse tebesančias problemas.

Kūno skenavimo meditacija trumpa by Leonora Be You (Trumpesnė versija)

Kūno skenavimo meditacija by Leonora Be You (Ilga versija)

Ten, kur dėmesio koncentracija, ten ir energija. Ši meditacija lavina sąmoningumą ir padeda sutelkti dėmesį į tai, ko mums reikia, ko norime, siekiame. Per meditaciją išmokstama, įgundama valdyti savo mintis, sutelkti jas siekiant tikslų, užuot leidus joms inertiškai blaškytis. taip pat ši ypač galinga meditacija stiprina ryšį su kūnu ir leidžia daryti jam teigiamą įtaką. tai kelionė į save, per kurią žadinama intuicija ir išmintis, glūdinti kiekviename iš mūsų. Medituoti rekomenduojama kasdien ar bent tris kartus per savaitę, ne trumpiau nei 45 minutes. tai ne tik savęs lavinimas, savo sąmoningumo plėtimas, laimės ir džiaugsmo, ramybės savyje didinimas bei auginimas, bet ir puikus būdas pailsėti ir net pagyti.

Meditacija – susitikimas su vidiniu vaiku by Leonora Be You

Pasitelkite meditaciją ir jos padedami grįžkite į savo vaikystę, peržvelkite paauglystę ir popieriuje surašykite įvykius, kurie vyko prieš jūsų vidinio vaiko, jūsų esybės norus ir valią. Surašykite ir tuos momentus, kai esate išdavę patys save, kai priėmėte sprendimus būdami pernelyg nedėmesingi savo esybei ir taip uždarėte jai duris. Ši savianalizė ir meditacija – tai durys į mūsų vidinį pasaulį, į mūsų vidinę laisvę ir meilę sau. Kad būtų prieita prie išties esminių atradimų, meditaciją rekomenduojama daryti kas savaitę (mažiausiai kartą per mėnesį) vienus metus. Susitikus su savo vidiniu vaiku atsiranda atleidimas sau, žmonės lengviau save priima, atsitraukia nuo slegiančių problemų. Po šios meditacijos suaugęs žmogus grįžta į savo vidinį tyrumą, jis apsivalo ir per gyvenimą toliau keliauja lengviau. Žmogus tampa ramesnis, laimingesnis, tai savigyda, savęs harmonizavimas, taip pat vizualizacija lavinama kūryba, intuicija, sąmoningumas kūnui, dėmesingumas savo mintims.

Norite praktikuoti meditacijas namuose? Pradėti tikrai paprasta, o nauda įrodyta daugybės mokslinių tyrimų.

Įsigykite Leonora Be You meditacijų kompaktinį diską su trumpomis meditacijomis, kurios puikiai tiks norint pradėti medituoti bei lavinti dėmesingumą ir intuiciją. Daugiau informacijos rasite ČIA>>

20141222_153949_HDR_web

Facebook Comments