Straipsniai

Kaip žinoti, ar aš myliu save?

Gilus ir prasmingas klausimas, į kurį dažnas ieško atsakymo.  Mąstant apie meilę, meilę sau, iškilo asociacija su vaikais. Visi, nesvarbu turi vaikų ar ne, žino, suvokia, jaučia, kas yra besąlygiška tėvų meilė vaikui ir besąlygiška vaiko meilė tėvams (jei ji yra nepaveikta kažkokių traumuojančių veiksnių). Maži vaikai yra visiškai natūralūs, atviri pasauliui, totalūs – jie myli visus, priima pasaulį tokį koks jis yra, pažindinasi, atradinėja.

Taigi, norint suvokti „ar aš myliu save?“, siūlau atsakyti sau į tris klausimus. Bet atsakymo į juos ieškoti įsivaizduojant, kad jūs pati sau esate vaikas, kad jūsų asmenybė yra jūsų aukštesniojo, vidinio „Aš“ vaikas.

  1. Besąlygiškumas. Kiek aš esu besąlygiška Sau? Kiek aš priimu save, savo patirtis besąlygiškai? Įsivaizduokite – jūs tikėjotės, kad vaikas mokykloje gaus 10, bet jis gavo 2. Žinoma, jūs paklausite kodėl taip nutiko, galite jį pamokinti, patarti, paaiškinti jo klaidas, galbūt net pabarti, bet juk neišvarysite vaiko iš namų? Juk dėl to, kad gavo dvejetą, vaikas netapo nei geresnis, nei blogesnis, jūs nepradėjote jo mažiau mylėti, tiesiog šį kart jam nepasisekė, galbūt nepasiruošė pamokai – mylite savo vaiką besąlygiškai, o ne tik tuomet, kai jis gauna dešimtuką.

O kaip su savimi? Kaip dažnai, kuomet jums kažkas nepavyksta kaip tikėjotės, planavote, jūs pradedate sau priekaištauti, save nuvertinti, plakti, graužti, vadinti nevykėle, žiopla ir pan. – „išvarote vaiką iš namų“, nes gyvenimo mokykloje gavote dvejetą. Santykis su savimi turi būti besąlygiškas – nesvarbu, kaip atrodote, kiek jums metų, ką apie jus galvoja kiti, kiek jūs uždirbat, kaip jums sekasi socialiniame pasaulyje. Priimkite save  besąlygiškai, kaip vaiką. Priimkite savo patirtis, nesėkmes, klaidas kaip pamokas gyvenimo mokykloje. Prisiminkite – kuo vaikas labiau mylimas, tuo labiau pasitiki savimi, tuo didesnis jo saugumo jausmas gyvenime ir pasaulyje!

  1. Ištikimybė sau. Kiek aš esu ištikima, neabejinga sau?

Tėvai svajoja, koks bus jų augantis vaikas, kaip jis atrodys, kaip jis gyvens, ką veiks, kokie žmonės jį sups ir t.t. Deja, dažniausiai dalis tėvų svajonių ir lieka svajonėmis – vaikas augdamas atradinėja savo unikalumą, autentiškumą, savo pomėgius, talentus, formuojasi jo asmenybė  ir tėvų lūkesčiai tarsi nuviliami. Bet ir tokiu atveju, jūs neinate pas kaimyną ir neprašote pasikeisti vaikais, nes jų vaikas labiau atitinka jūsų matymą, koks turėtų būti mano vaikas, nededate skelbimo, kad keičiate savo vaiką į kitą, su jums reikalingomis savybėmis. Galiausiai suvokiate, kad jūsų projekcijos tėra jūsų projekcijos, o jūsų vaikas yra jūsų vaikas – priimate ir mylite savo vaiką tokį, koks jis yra – vienintelis ir nepakartojamas.

O kaip elgiatės su savimi? Ar nenorite pakeisti savęs į kitą save? Į kitą save, susikurtą remiantis kitų projekcijomis, visuomenės normomis, susikurtą iš noro įtikti ir patikti, susikurtą iš baimės būti nesuprastam, nepriimtam? Ar nenorite pakeisti vaiko kitu? Būti ištikimai sau – tai nelyginti savęs su kitais: savo kūno,  išvaizdos, veiklos, asmeninio gyvenimo, socialinės padėties, gyvenimo būdo ir t.t. Būti ištikimai sau – tai priimti savo netobulą tobulumą, priimti savo unikalumą. Visuomet pastebėsite kituose ar jų gyvenimuose tai, kas jus žavi, ko galbūt norėtumėte, bet matydama tuos pavyzdžius, nelyginkite savęs su kitais, nepavydėkite, nekonkuruokite, o įsikvėpkite to siekti. Vertinkite, puoselėkite, auginkite tai, kas ir kokia esate, ką turite, dėkokite už tai ir, būdama ištikima sau bei įsikvėpusi , kurkite savo norimą gyvenimą!

  1. Prasmingas atsidavimas. Ar aš prasmingai atsidavusi sau ir savo gyvenimui?

Susilaukus vaiko pasikeičia pasaulis – atsiranda intuityvi atsakomybė užauginti vaiką, suteikti jam viską kas geriausia, aprūpinti, apsaugoti jį. Ir net jei kyla sunkumų, išbandymų  juk nepadedate vaiko kažkur į šalį kokiam pusmečiui  ir nenusprendžiate, kad dabar jį pamiršiu ir tik dirbsiu, nes trūksta pinigų ar ilsėsiuos, nes pavargau. Ne, jūs praeinate visus sunkumus ir išbandymus lygiagrečiai nuolat besirūpindama, jausdama atsakomybę už vaiką – atsidavusi jam. Tėvų ir vaiko ryšys yra visam laikui – tėvai visuomet rūpinsis savo vaiku.

O kaip su savimi? Ar esate prasmingai atsidavusi sau ir savo gyvenimui? Ar jūsų asmenybė (vaikas) visuomet yra ryšyje su jūsų aukštesniuoju, vidiniu „Aš“?  Prasmingas atsidavimas sau ir savo gyvenimui – tai atsakomybė prieš save ir savo aukštesnįjį „Aš“ įprasminti savo gyvenimą: nepamiršti  ne tik savo norų, svajonių, bet ir savo aukštesnių tikslų – ko aš atėjau į šią žemę.  Atsidavimas sau – tai skirti laiko sau ir ne tik savo kūnui, asmenybei, bet ir sielai – klausant savo širdies, domintis esybiniais klausimais. Ir tai daryti kasdien, o ne tuomet kai turiu laiko, kai atostogos, kai turiu pinigų, kai yra nuotaika ir pan. – vaikas yra nuolat, nepriklausomai nuo aplinkybių. Būkite dėmesinga ir įprasminkite kiekvieną savo dieną!

Meilei nėra pabaigos – ją galima auginti ir stiprinti! Taigi, kiekvienos dienos vakare atsakykit sau į klausimus:

  1. Ar aš buvau sau besąlygiška? Ar kažkam nepavykus, nepradėjau save mažiau vertinti ir mylėti?
  2. Ar aš buvau sau ištikima? Ar nelyginau savęs su kitais su nusivylimu savimi, pavydu ar konkurencija, o įsikvėpiau?
  3. Ar buvau dėmesinga ir įprasminau šią dieną?

Kuo dažniau ir daugiau atsakymų į šiuos klausimus bus „TAIP“, tuo labiau augs bei stiprės jūsų meilė sau, savivertė, pasitikėjimas savimi ir iš šio pertekliaus jūs kursite savo gyvenimą bei įkvėpsite kitus!

Su meile,

Leonora Be You

 

21950977_1619531751400921_3558269338375961226_o

Skaityti toliau

Keturios gamtos stichijos – Keturi moterų tipai

Kokie yra keturi moterų tipai ir kodėl svarbu žinoti savąjį?

Kiekvienoje moteryje slypi visos keturios stichijos, bet visoms būtų pravartu atpažinti savyje dominuojančią ugnį, vandenį, orą ar žemę. Kodėl? Pirmiausia tam, kad geriau pažintume save ir priimtume ne tik savo stipriąsias puses, bet ir būtume dėmesingos savo silpnosioms pusėms. Dažnai silpnosios mūsų savybės, vadinamieji trūkumai, priverčia mus stengtis, padeda tobulėti, o visa tai, kas yra savaime suprantama ir lengvai atliekama, laiko mus vienoje vietoje.

Kai informaciją apie stichijas įsileidau į savo gyvenimą, tai man atidarė didžiąsias duris į moteriško pasaulio paslaptis. Svarbiausia – išmokė priimti save ir kitus, suprasti, jog savęs lyginimas su kitomis yra beprasmiškas.

Turėdama visų keturių elementų savybes, kiekviena moteris spinduliuoja vieną dominuojantį elementą – pamatą visų jų kombinacijai, atskleidžiančiai individualų moteriškumą. Vadinamoji moters dominantė padeda sujungti visus kitus elementus. Nei vienas iš elementų nėra nei svarbesnis, nei mažiau reikšmingas, jie visi yra būtini, kuriant bendrą moters paveikslą.

Kaip elementai pasireiškia moters gyvenime?

Kiekvienas elementas atsiskleidžia moters energetikoje: per charakterio bruožus, judesius, skonio receptorius, prioritetus, mąstymo būdą, aprangą ir panašiai. Jei bandytume palyginti daug moterų, turinčių tą pačią dominuojančią stichiją, jos visos būtų skirtingos, nes trys kiti papildantys elementai pasireikštų išskirtinai joms būdingu, unikaliu būdu. Keturių dominančių sistemą integruojant į savo kasdienį gyvenimą svarbiausia yra susipažinti su savo energetine dominante, o visa kita galima keisti, tobulinti ir naudoti jūsų stichijai naudingiausiu būdu.

MOTERIS – ŽEMĖ

SOCIALINIS TIPAS: SAVININKĖ/ŠEIMININKĖ

Žemė

Moteris – žemė visada atrodo patikima, atsakinga, mėgstanti struktūrą ir konkretumą. Tų pačių savybių ji reikalauja ir iš kitų. Puiki darbuotoja, į ją kreipiasi visi, kuriems žemė slysta iš po kojų. Šeimininkė puikiai valdo situacijas, net pačiu sunkiausiu metu ji nepaleidžia „gyvenimo vairo” iš rankų. Nors ir reikli, ji yra motiniškai šilta ir rūpestinga. Žemė mėgsta planuoti darbus, laisvalaikį, finansus ir viską žinoti iš anksto. Jei struktūra kinta, neaiškumas išmuša ją iš vėžių.

Moters – žemės namuose jautiesi kaip tvirtovėje. Čia visada jauku, šilta, ji pasižymi ypatingu svetingumu, vaišingumu ir rūpestingumu. Jei tokia moteris turi šeimą, vaikai ir vyras visada bus pirmoje vietoje. Jai tai yra labai natūralu. Dažnai laiko visus darbus ant savo pečių, apsikrauna papildomais reikalais, kitų žmonių rūpesčiais. Yra linkusi pervargti, bet sustoti rūpintis taip pat negali. Žemės viską nori daryti pačios, nes tiki, kad niekas už jas geriau nepadarys.

Moteris – žemė yra susijungusi su savo kūnu, domisi sveikata ir mityba. Valgydama nemėgsta eksperimentuoti, susiplanuoja mitybos ir dienos režimą. Puikiai jaučia savo fizinį kūną ir seksualinę energiją. Ji mėgsta skirti laiko tik sau, atsitraukti. Tai daro tam, kad galėtų atsikvėpti ir mylėti, rūpintis kitais dar labiau.

MOTERIS – ORAS

SOCIALINIS TIPAS: MŪZA

ORAS

Iš pirmo žvilgsnio ji gali sudaryti nerūpestingos, nepastovios, neatsakingos asmenybės įvaizdį. Jai svarbu jausti pasirinkimo laisvę, sunku gerai jaustis struktūruotoje realybėje. Moteris – oras skleidžiasi ten, kur jaučia visišką laisvę įkvėpimui ir kūrybai. Net dirbdama struktūruotą samdomą darbą, ji bandys išlikti laisva, kurdama savo taisykles pagal kiekvienos dienos savijautą ir įkvėpimą. Ji jokiu būdu nėra neatsakinga ar išsiblaškiusi asmenybė, tiesiog jai svarbu vienu metu būti visur ir tuo pačiu metu derinti skirtingus reikalus. Darbus atlikti gerai ir be priekaištų ji moka puikiai, tačiau visuomet turi sulaukti įkvėpimo, kad galėtų juos atlikti su malonumu. Ji veikia daug neplanuodama, impulsyviai. Jos išvykos, finansai, gyvenimo būdas priklauso nuo vidinės būsenos. Praradusi harmoningą balansą su oro elementu, moteris – mūza jaučiasi pavargusi, nenori užsiimti jokia veikla.

Jokie santykiai negali sulaikyti mūzos nuo noro skristi ir jaustis laisvai. Jei šalia tokios dominantės moters yra vyras, kuris nori ją atvesti į „tiesos kelią”, prisijaukinti ją, kurti santykius, paremtus jo vieno lūkesčiais, jis daro didelę klaidą. Moteris – oras gali pasiduoti vyro įtakai dėl meilės, baimės, nepasitikėjimo, bet ji niekada nežydės ir nesiskleis šalia vyro, bandančio ją suvaržyti. Moterį – mūzą vyrams labai lengva įsimylėti, ji moka juos įkvėpti, atskleisti jų talentus. Dažnai mūza tiesiog išnyksta iš vyro gyvenimo, kai jis nori ją turėti, kai mūza tampa „uždarytu paukščiu“.

Mūzos aplinkoje keičiasi viskas: nuo mitybos ir gyvenimo būdo iki nuolatinio baldų perstatinėjimo. Jai svarbus įkvėpimas, todėl namų tvarka irgi dažniausiai priklauso nuo jo. Svarbu suprasti, kad tai – mūzos kūrybinė erdvė, ir būtina jos negesinti, leisti jai vystytis. Moters – oro intuicija ir jautrumas „nematomam pasauliui” dažnai yra natūralus. Meditacijos, energetinės praktikos, dvasinis kelias šio tipo moteriai dažnai yra gyvenimo būdas, jos pašaukimas arba bent jau poilsis.

MOTERIS – UGNIS

SOCIALINIS TIPAS: KARĖ

UGNIS

Jos stichija ir dominantė – veikti, siekti, konkuruoti ir laimėti. Karės vidinė ugnis – karjera. Ji nenustygsta vietoje ir dažnai prisikuria daugiau darbų nei reikia. Konkurencija jai prilygsta adrenalinui. Nors ji gali būti ir labai moteriška, jos moteriškumas slypi aistroje savo veiklai. Save priėmusi tokią, kokia yra, nekovodama prieš savo veiklumą, moteris gali nuversti kalnus, atrasti liepsnojantį dominuojančio elemento komfortą. Jos temperamentas - aštrus ir ugningas. Ji tiesiog dega noru veikti, siekti, laimėti, dėl to dažnai sudaro nejautrios, griežtos, stiprios, ryškios, gal net grubios asmenybės įvaizdį.

Moterys – karės daugiausia laiko praleidžia už namų ribų. Tai jos daro ne dėl to, kad mažiau myli savo šeimą, o todėl, kad jų energijos skambėjimas kuria kitokią realybę ir prioritetai natūraliai yra pasirenkami kita tvarka. Tokios mamos neina iš proto dėl mitybos ypatumų ar idealios tvarkos namuose. Joms tiesiog svarbu, kad visi būtu sveiki ir laimingi. Šeimos poilsio idėjos dažniausiai būna kupinos veiklos, puikiai suplanuotos ir sustruktūruotos, visą darbą padarant už kitus. Pvz., jei atvyko pažinti nematytą šalį, ugnis visus kels anksti, bus suplanavusi visos dienos programą, pasistengs, kad laikas būtų maksimaliai išnaudotas. Intymiuose santykiuose su antrąja puse moteris – ugnis yra labai aistringa.

Santykis su savimi, ramybės būsena dabartyje ugniai tampa iššūkiais. Ne vienerius metus dirbdama su skirtingomis moterimis, pastebėjau, jog ugnies elemento moterų mokymuose yra mažiausiai. Jų energetinis skambėjimas yra labai arti socialines struktūros – logiško, konkretaus, aiškaus, pilno iššūkių ir galimybių pasaulio, kuris jas traukia labiau nei susidūrimas su savimi.

MOTERIS – VANDUO

SOCIALINIS TIPAS: DOVANĖLĖ

VANDUO

Tokia moteris yra ypatingai moteriška, atrodo labai žaisminga, kūrybinga ir viliojanti. Lengva apie moterį – vandenį susidaryti neteisingą įspūdį. Spinduliuodama lengvai hipnotizuojančio vandens energetiką, moterims ji dažnai atrodo pavojinga koketė, o vyrams patraukli galimybė suvilioti. Ji mėgsta būti dėmesio centre, pabrėžti savo moteriškumą seksualiais drabužiais. Vandeniui labai svarbu grožis ir estetika, ji negali nesirūpinti savimi ir savo aplinkos įvaizdžiu. Netgi dirbdama su grožiu nesusijusioje sferoje, tokia moteris būtinai ras erdvę, kur galėtų realizuoti savo kūrybinę prigimtį. Nors iš pirmo žvilgsnio ji atrodo lengvabūdiška, darbuose ji puikiai atlieka savo pareigas ir yra labai kūrybinga. Ji intuityviai vadovaujasi taisykle, kad nėra padėties be išeities, ir niekuomet nepasiduoda. Ją supa daugybė pažinčių, o lankstumas ir draugiškumas paliečia kitų žmonių gyvenimus, prajudindami „užsistovėjusius vandenis”. Jai svarbu keliauti, ragauti ir bendrauti. Vanduo sudaro įspūdį, kad gyvena linksmiau nei kiti.

Moteriai – vandeniui labai svarbus artimas kontaktas su antrąja puse ir ją supančiais artimiausiais žmonėm. Ypatingai svarbu būti išklausytai ir suprastai, abipusis, santykių saugumas. Uždaras vyras, būdamas su tokios dominantės moterimi, turės išmokti kalbėti apie savo jausmus. Namuose ji visuomet pasirūpins mažomis, dažnai ne visiems net pastebimomis detalėmis: žvakėmis, smilkalais, ypatingomis servetėlės, padėkliukais puodeliams. Jei moteris turi užtektinai finansinių galimybių, namų komfortui, estetikai ir grožiui ribų nebus.

Jai puikiai pavyksta natūraliai įsijungti į vidinį jausmų pasaulį. Intymus pasaulis ir santykis su savimi ją pamaitina ir praturtina jos išorinius santykius su aplinka. Šiai moteriai labai svarbu jaustis geidžiamai ir seksualiai, vanduo pasirūpina gražiais apatiniais, domisi seksualumo paslaptimis, taip turtindama savo intymųjį pasaulį su antrąja puse.

Nori apie keturias stichijas sužinoti daugiau, išbandyti praktikas, padedančias su jomis susijungti ir atrasti savąją dominantę? Atvyk į mokymus “Kelionė į save”, kur “Keturių stichijų” praktika yra naudojama savęs pažinimui ir gilesniam susijungimui su vidiniu pasauliu.

Skaityti toliau

Moteriškumo šventė – BŪTI SAVIMI

BE YOU festival

Vasarai įpusėjus ne visada jaučiame vasarą savyje. O būna taip, jog žiemą jaučiamės lyg vasarą. Mūsų, moterų, vidinis pasaulis labai sudėtingas ir jis nuolatos prašo būti sąmoningai tyrinėjamas, puoselėjamas ir ugdomas. Gyvenant sau, dėl savęs ir apie save galima kiekvieną dieną jaustis lyg vasaros saulė spindėtų iš vidaus, karščio bangomis plūstų aistra ir žiedais žydėtų mūsų akys.

Norėdamos pažadinti kiekvienoje moteryje miegantį ar kiek prabudusį moteriškumą, liepos 23d. BE YOU komanda surengė vienos dienos patyriminį renginį – moteriškumo šventę „BŪTI SAVIMI“.  Renginiui erdvę suteikė ir atidarymo dalyje apie meilę moterims ir jų moteriškumo prasmę vyrams kalbėjo „InTegra House“ kūrybinių, atvirų, patikimų namų šeimininkas Rinardas. „Vyras lyg laivas, nepailstantis ieškoti, moteris – uostas, į kurį visada norisi sugrįžti“ – sakė jis. Renginį atidariusi Leonora Be You greitai perėjo nuo kalbų, prie darbų, nes norint save pažinti, išmokti būti su savimi, neužtenka apie tai kalbėti.

Pasitelkusi šokio terapiją, Leonora ne tik privertė susirinkusias moteris gerokai sukaisti, bet ir leido pajausti atsipalaidavimą, savęs ir savo judesio, kūno priėmimą kaip natūralų, unikalų dalyką mūsų gyvenime. Taip šokti kiekviena turėtume kas rytą, nuoga namuose, basa žolėje, įsijungus savo mylimą dainą pasinerti į muziką ir jausti dabarties akimirką, meilę sau. Vėliau buvo pravesta klausimų – atsakymų sesija, kurios metu moterys susiradusios sau po porą turėjo galimybę nepertraukiamai kalbėti apie save kankinančius klausimus ir iš to rasti atsakymą pačios, tik su savo poros palaikymu ir dėmesingu klausimu, tarsi pamatyti save veidrodyje, iš šalies. Tokios praktikos metu emocijos veržiasi ašaromis, juoku, ateina suvokimo, nušvitimo momentas, kai randamas atsakymas, tarsi raktas į prieš tai buvusias užrakintas duris. Po šios sesijos vėl bandėme išlaisvinti savo vidinę energiją per judesį, lauke atliktos NIA judesio praktikos (tai šokis, kelių dvasinių ir fizinių praktikų: jogos, taiči, aikido, džiazo, šiuolaikinio šokio ir kt. derinys) metu. Viena dalyvė renginio pabaigoje prisipažino: „Visą dieną nepraėjęs galvos skausmas, nuovargis dėl mažai gauto miego, rūpesčiai buvo nuimti kaip ranka, jaučiau vibracijas savo kūne, atrodė jog fiziškai pavargau, bet iš tiesų manyje būtų prisipildžiusi energijos baterija“.

„InTegraHouse“ erdvėje buvo ir BE YOU talentų kampelis, kur moterys dalinosi savo kūriniais: eteriniais aliejais, rankų darbo papuošalais, drabužiais ir kt., taip pat ir vaikai visą dieną turėjo kuo užsiimti. Renginio pabaigoje buvo dalintasi mintimis, komplimentais, pastebėjimais, patarimais, BE YOU komanda paruošė ir dovanas, tokias kaip Leonoros meditacijų rinkinys, knyga, papuošalai ir pan.

Visos dienos renginys susirinkusioms beveik 100 moterų neprailgo, vienos atitrūko nuo rutinos, kitos rado į save panašią likimo draugę, kažkam atsivėrė akys, sukilo apetitas ieškoti, kurti, tobulėti, dar kitoms tai buvo ženklas, jog pokyčiai gyvenime gali vykti, reikia tik to norėti ir rasti žmonių, padėsiančių pokyčių kelyje. Moterys yra didžiulė jėga, palaikymas, paspirtis, mūsų vieningumas ir sprogstanti energija nukreipta į gerus darbus gali daryti stebuklus.

Visos kartu sukūrėme ir nepaprastą stebuklą – suteikėme net 25,550 dienas švaraus vandens Afrikoje, Malavyje gyvenantiems žmonėms.

sertifikatas

Renginio akimirkos Facebook nuotraukų albume ČIA.

Skaityti toliau

Sąmoningumo magija apie draugystę su laisve

Kadangi mano gyvenimas vėl apsukęs ratą komfortiškų įpročių etape, meta mane į naują pokyčių sūkurį, siųsdamas iššūkius ir tuo pačiu su meile siūlydamas sprendimus, šiandien noriu pasidalinti tema apie laisvę ir baimę.

Kai prieiname savo gyvenime susitapatinimo momentą su daiktais, vietomis, žmonėmis, kada neįsivaizduojame savęs kitaip, kitur, darant kažką kitą, būtent tuomet pasistatome sau ribas, su kuriomis anksčiau ar vėliau tampa ankšta, nuobodu ir nepatogu gyventi.
Žmogus siekia apsibrėžti savo ribas ne tik teritorijos bet ir charakterio ir pasaulio pažinimo prasme. Pasaulis toks, kokį matau ir negali būti jokių galimybių pamatyti jį kitaip, tie kas kalba apie jį man nežinomais žodžiais, tiesiog nurašomi į “nesamonių muziejų”.

Mes norime apsidrausti visam laikui ir žinoti, kad turėsime viską taip, kaip dabar ir gyvensime taip kaip esame įpratę gyventi, nors paslapčia svajojame apie geresnį gyvenimą, kuris jokiais būdais negali sujudinti mūsų įprastojo, nebent nepastebimai vis atnešti kažką gero ir naujo. Panašiai kaip sujauktuose namuose užsimerkus svajotume, kaip jie atrodytų sutvarkyti, bet taip ir nesiimtume jokių veiksmų…

Visi prisirišimai limituoja galimybę tobulėti. Prisirišimas – tai baimė prarasti. Jei išmoktume žavėtis, mylėti ir mėgautis, tai ką turime šiandien be sąlygų išsaugoti amžinai –  būtume laisvi ir laimingi jau šiandien. Tada būtume pajėgūs leisti gyvenimui vietoje įsivaizduojamų tragedijų, pasiūlyti mums siurprizus.
Raktas į laisvę – tai praktika besąlygiškos meilės sau ir kitiems. Tai nereiškia atsiriboti nuo visko ką mylime, o mylėti taip, kaip yra šiandien, nesigręžiojant atgal ir nestatant sąlygų rytdienai.

Jei tavo tikslas tobulėti gyvenime , tuomet puiki praktika TAU: išmok savo baimę transformuoti į privalumą. Baimė – tai energija, verčianti tobulėti. Tad raitokis rankoves, išsirašyk savo baimių sąrašą ir imkis veiksmų. Kad ir kas tai bebūtų: išmokti kalbėti prieš auditoriją, skristi, plaukti, paleisti, atleisti, dainuoti, keliauti, pažinti… Sąmoningai sek savo išmoktų pamokų sąrašą ir nesustok plėsti savęs ir pasaulio vaizdo.

Sėkmės mums visiems, mieli bendrakeleiviai, kelionėje į save.

Leonora Be You
Asmeninių pokyčių konsultantė
Knygos “Sielos aritmetika” autorė

Skaityti toliau

Meilės magija

Šį kartą  SĄMONUNGUMO MAGIJOS dalelėje kilo noras skirti dėmesio meilės būsenai. 

Kai žmogus myli – jis žydi.  Jei jau primiršote, pažiūrėkite į įsimylėjėlių akis ir suvoksite kokia didelė jėga slypi už jausmo pavadintu MEILĖ.  Anksčiau, kaip ir dauguma, maniau, kad tam, kad mylėtum, kad galėtume sužadinti tą jausmą reikia ieškoti antros pusės. Tačiau kuo labiau analizavau šią būseną žmoguje, tuo labiau, man už akių užkliūdavo mylinčių žmonių akys, jos nebūtinai turi priklausyti jaunai įsimylėjusiai porai.  Mylinčių akių savininkus pavadinau išminčiais ir amžius neturi čia jokios įtakos. Raminantis ir įžeminantis gilus žvilgsnis mane tiesiog maloniai sukaustydavo. Ėmiau klausti savęs ir analizuoti, kodėl vieni žmonės gali papirkti tiesiog žvilgsniu ir atidaryti visus širdies kampelius, net pačiam to nežinant. Kai supratau, jog meilės jėga yra nenugalima, šią būseną palaipsniui, su dideliu darbu ėmiau jaukintis ir tapau jos ištikimiausia drauge.
Nes įsimylėjus gyvenimą, nepriklausomai nuo išorinių situacijų, gyventi lengviau, laisviau, prasmingiau ir tikriau.

O ar tu bandei sugrįžti į įsimylėjėlio būseną, be meilės objekto, ir pažvelgtį šiomis akimis į išorinį pasaulį? Pažadu, ši būsena gali tapti tavo namais, o supantis pasaulis pakeisti ne tik spalvas bet ir visą scenarijų.

Saulėti linkėjimai,

Leonora Be You
Asmeninių pokyčių konsultantė
Knygos “Sielos aritmetika” autorė
www.leonorabeyou.com

meile

Skaityti toliau

Kaip prisijaukinti neįmanoma

Šį kartą SĄMONINGUMO MAGIJA apie tai kaip prisijaukinti neįmanoma

Šią nuostabią vasaros dieną susimąsčiau apie sėkmės ir gyvenimo temą.  Taip dažnai kalbame apie sėkmę, tarsi nuo mūsų ji visai nepriklausytų..
Pastebėjau, iš praktikos dirbant su žmonėmis ir savo asmeninio gyvenimo, jog  gyvenimas, kurį gyvename nepriklauso nuo sėkmės, kuri tarsi, netikėtas loterijos bilietas apverčia aukštyn kojom visą gyvenimą, tiesiog nieko nedarant..

Skaityti toliau

Sąmoningumo magija apie laisvę ir pinigus

Šią savaitę SĄMONINGUMO MAGIJOJE norėčiau pasidalinti su tavimi tema apie laisvę ir pinigus. Buvo etapas gyvenime, kai finansinis nepriteklius, man atrodė neduos ramybės niekada. Iš visų jėgų dirbau tam, kad užpildyčiau tą trūkumą, tam kad galėčiau padėti savo mylimiems žmonėms, tam, kad būčiau laisva…Kuo daugiau dirbau, tuo daugiau įsitraukiau į vartotojų gretas, tuo mažiau laiko skyriau savo mylimiems žmonėms ir tuo mažiau laisvės turėjau pati..Šio užburto rato greitis su finansine sėkme tik augo, o apie sustabdymą socialiai sėkmingas žmogus nei negalvoja, jį suka tik dar labiau, taip įvyko ir man… kol vieną dieną kelionių metu, netikėtai sutikau žmogų, kuris pasidalino savo gyvenimo istorija su manimi, pasakodamas apie ne vienerius metus praleistus kalėjime, kuriame atsidūrė dėl per greitai išsukto gyvenimo rato, kurio suvaldyti nebegalėjo nei pats.

Skaityti toliau

Laimė aplanko atradus harmoniją su savimi

Moterys deda daug pastangų ir jėgų, kad jas vertintų taip, kaip vertina vyrus, tačiau reikia nepamiršti, kad dailiosios lyties atstovėms tiesiog būtina skirti laiko sau, atitrūkti mintimis nuo kasdien patiriamos įtampos tam, kad toliau būtų galima siekti sėkmingų rezultatų ir spinduliuoti.

Laimė aplanko atradus harmoniją su savimi

Leonora Blekaitytė  (Leonora BE YOU)  – asmeninių pokyčių konsultantė, knygos „Sielos aritmetika“ autorė, sertifikuota NIA judesio praktikos trenerė sako, kad moterims sunku būti laimingoms gyvenant aktyviu miesto ritmu. „Moterys bando daryti ir spėti viską – yra ir direktorės, ir mamos, ir žmonos. Moters prigimtis ir yra daryti viską, tačiau moterims trukdo būti savimi noras įrodyti kitiems, kad jos gali atitikti nustatyti normas. Moteris pirmiausiai turi jaustis gerai su savimi“, – sakė L. Blekaitytė.

 

Skaityti toliau

Sąmoningumo magija: Aš galiu!

Šios savaitės SĄMONINGUMO MAGIJOS laboratorijoje, norėčiau pasidalinti įvykiu, kuris privers susimąstyti kiekvieną. Neseniai teko garbė susipažinti su nuostabiu žmogumi, Ispanijos televizijos kanalo akcininku, kuris pasidalino su manimi nuostabiu projektu, kuris turėtų startuoti greitu metu. Mane apėmė euforjia, nuo minties, jog žmonės bunda ir auga padėdami augti kitiems.

Skaityti toliau

Sąmoningumo magija apie dialogą su realybe

Šią SĄMONINGUMO MAGIJOS savaitę, buvau paliesta gyvenimo teksto, kurį anksčiau ar vėliau mums visiems tenka skaityti… Gyvenimas pilnas ženklų kiekvienam iš mūsų. Jei būsime atidūs kiekvienai dienai, akimirkai, įvykiams, žmonėms , mintims – atrasime be galo daug atsakymų kaip tobulėti, gerinti savo būseną ir gyvenimą… Paprastas pavyzdys iš mano gyvenimo: gyvenu pagaliau išsvajotuose namuose, pro langą matau tai, ką matydavau anksčiau tik savo slapčiausiose svajonėse, esu apsupta begalės nuostabių, mane įkvepiančių žmonių, gyvenu saloje, kuri mane tiesiog lepina, atrodo nieko netrūksta, tik va persekioja mane jau ne vienerius metus toks dalykas kaip DAIKTAI..

Skaityti toliau