BE YOU meditacinė – masažinė žvakė

Visai netikėtai iš bendro rezonanso ir pertekliaus kartu su nuostabia šeima Einira ir Antanu Aleknomis įkūrusiomis organizaciją “Šeštasis pojūtis” gimė kai kas ypatingo.. pirmoji meditacinė – masažinė žvakė skirta Tavo kūno ir sielos ritualui..

Žemiau rasite išsamią informaciją apie žvakę bei meditacijos ritualą. Šią žvakę galima įsigyti mokymų “Kelionė į save” metu arba pagal specialų užsakymą susisiekiant [email protected]

BE YOU masažinė-meditacinė žvakė

Žvakės kaina 25 Eur.

MEDITACINĖ MASAŽINĖ ŽVAKĖ „BE YOU“pagaminta iš ekologiško sojų vaško, žvakės širdis – medvilnės dagtis, žvakė prisodrinta natūraliais (augaliniais) migdolų bei vynuogių kauliukų baziniais aliejais ir natūraliais rožių, citrinžolės, sandalmedžio ir Ylang ylang eteriniais aliejais.

Augalinių aliejų nauda ir savybės. Žvakė tinka visų tipų odai. Dėka bazinių (augalinių) aliejų ypatingai naudinga nugairintai, saulės „išdžiovintai“, sausai, sugrubusiai odai. Vitaminai ir mineralai esantys migdolų aliejuje pasižymi antibakteriniu, regeneruojančiu, ilgalaikiu  maitinančiu ir drėkinančiu poveikiu. Atgaivina pavargusią odą, reguliuoja išorinį apsauginį sluoksnį bei stimuliuoja ląstelių atsinaujinimą, didina odos elastingumą, lėtina jos senėjimą. Vynuogių kauliukų aliejus, savo sudėtyje turintis nesočiųjų riebalų rūgščių (ypač Omega-6), vitaminų A bei E, pasižymi anticeliulitinėmis savybėmis, palaiko odos optimalią drėgmę. Gerina odos išvaizdą, spalvą, neleidžia formuotis raukšlėms.

Eterinių aliejų nauda ir savybės

Rožė – veikia kaip afrodiziakas, mažina nerimą, nervinę įtampą, gerina atmintį, turi stiprų jauninamąjį efektą.

Citrinžolė – šalina toksinus, gerina odos elastingumą, išsaugo drėgmę odoje, mažina įtampą.

Sandalmedis – veikia kaip emocijas subalansuojanti priemonė: mažina nervingumą, surikiuoja mintis, nuskaidrina protą.

Ylang ylang (Kvapnusis kanangas) – harmonizuoja imuninę sistemą, padeda įveikti neigiamas emocijas, pažadina pasitikėjimą savimi, jausmingumą.

Žvakės kvapas

Subtiliai gaivaus, nuotaikingo, balzaminio, švelniai saldaus, papildyto lengvu sausos ir šiltos medienos prieskoniu.

Žvakės naudojimas. Prieš naudojant masažinę žvakę būtina patikrinti ar tepamas ant odos aliejus nesukels individualios alerginės reakcijos arba tiesiog nepadidins odos jautrumo dėl sudėtyje esančių aliejų. Pirmą kartą naudodami masažinę žvakę, pirmiausia ją išbandykite ant nedidelio odos plotelio, šiek tiek palaukite, kad įsitikintumėte, jog nepasireikš pašalinė ar alerginė reakcija.

Uždegus žvakę leisti jai degti tol, kol prisikaups reikiamas ištirpusio vaško kiekis (pagal poreikį 15-30 min). Būtina nedidelį kiekį ištirpusio skysčio užpilti ant vidinės riešo pusės, taip pažiūrint ar ištirpęs vaškas nėra per karštas. Įsitikinus, kad ištirpęs skystis ne per karštas, jį semti su šaukšteliu arba pilti ant delno. Vašką švelniais judesiais įtrinkite į odą.

SVARBU. Visa svarbi ir platesnė žvakės naudojimo instrukcija ir kita būtina informacija mūsų tinklalapyje -  www.sestasispojutis.lt

Mūsų noras, kad fiziologiniai pojūčiai persipynę su žvakės aromatu leistų pajusti sveikatinimo naudą ir emocinį pasitenkinimą

 

MEDITACIJA “AŠ ESU“ – susijungimas su galimybių erdve bei apimtiniu savęs pažinimu. 

Ši meditacija skirta auginti pasitikėjimą savimi, puoselėti didesnį savęs suvokimą nei  fizinė savęs patirtis ir plėsti meilės sau bei kitiems vibraciją.

Meditacijos vyksmas susideda iš dviejų dalių:

I DALIS. Pasiruošimas meditacijai ir susitelkimas kvėpuojant.

ERDVĖ. Be išorinių trukdžių, garsų, vibracijas keliančių įrenginių.

KŪNO PADĖTIS. Sėdima ar gulima. Svarbu maloni, pozityvi, be diskomforto, skausmo ar kito neigiamo pojūčio.

PROCESAS. Proto nuraminimas, atsipalaidavimas ir nervinės sistemos perkrovimas.

Dvylika kartų giliai įkvėpiam per nosį  ir iškvėpiam pro burną. Su kiekvienu įkvėpimu lėtai ir užtikrintai pildome deguonimi apatinę pilvo dalį ir išfokusuoto dėmesio pagalba vis labiau atpalaiduojame krūtinę nuo per greitų ir spontaniškų kvėpavimų. Kvėpuojam be streso. Visas kūnas, įskaitant veido raumenis, atpalaiduotas. Kiekvienas įkvėpimas tarsi lazerio spinduliu, balta šviesa užpildo zoną tarp antakių. Koncentruojamės į buvimą čia ir dabar kūne ir fonine dėmesio pagalba jaučiame kaip išminties zona tarp antakių vis labiau pildosi balta švytinčia raminančia šviesa. Kvėpuojam dvylika gilių įkvėpimų ir iškvėpimų ir jaučiame kaip visa fizinė ir nervinė sistema ima persikraudinėti. Nurimus kūnui ir stabilizavus mintims, paskutinį kartą giliai įkvėpdami, sulaikom kvėpavimą – ne per jėgą, o visišką atsipalaidavimą bei pasitikėjimą. Leidžiamės tarsi šviesos liftu gilyn į vis ryškesnę šviesą.  Pajutę lengvą ištirpimą už fizinio kūno ribų, atkreipkime dėmesį į didesnę ir nelimituotą savęs apimtį, palengva iškvepiant visą orą, stabilizuojam kvėpavimą godžiai įkvepiant pirmą oro gurkšnį, tarsi tai būtų sugrįžimas į gyvenimą iš naujo.

II DALIS. Kvėpavimas pro nosies šnerves, aktyvuojant mantrą „Aš Esu“.

Užmerkus akis vidinį žvilgsnį nukreipiam į nosies šnerves ir tęsiam gilų susijungimą ir kvėpavimą visu savo kūnu. Jaučiam įeinantį ir išeinantį orą, tarsi gyvą energijos judėjimą fizinėje sistemoje. Nepaleidžiame dėmesio nuo įeinančio ir išeinančio oro per nosies šnerves. Būtent ši kvėpavimo dalis  padeda nepasiklysti mintyse, išlikti dabartyje ir susijungti su fizinio kūno totalumu. Kvėpuojant kartokim mantrą „Aš Esu“. Su įkvepiamu pro nosies šnerves oru viduje tariam „Aš“, iškvėpdami pro nosies šnerves – „Esu“. Įkvėpdami pro nosies šnerves pajaučiam gaivaus, tyro, švarios ir šviesios energijos pripildyto oro (įsileidžiam svajones, naujas galimybes, norų pasaulį, viskas, kas Tau reiškia laisvė…) ir iškvėpiam viską, kas nereikalinga ir ligota  (blogas mintis, limituojančius įsitikinimus, baimes, nemalonias patirtis, susijusias su dienos/gyvenimo įvykiais…). Viskas, kas yra šioje akimirkoje – tai yra unikali ir nepkartojama bei gyva patirtis Tavo egzistencijos „Aš Esu“.

Baigus meditaciją apdovanokit save šypsena, meile ir meditacinės masažinės žvakės masažu skirtu kūnui ir sielai.

Meditacijos įrašą su atpalaiduojančiais muzikos garsais rasite adresu internete: bit.ly/meditacijaASESU

Gilaus atsipalaidavimo,

Leonora Be You

Facebook Comments