BE YOU taisyklės

Labas,

jei skaitai šį puslapį vadinasi susitiksime Leonoros mokymuose. Prieš atvykstant norime pasidalinti bendrais BE YOU komandos principais, kuriais vadovaujamės mokymų metu. Tavęs laukia unikali patirtis, o mes pasiruošę ją padaryti ypatingą ir nepamirštamą, todėl kviečiame bendradarbiauti:)

Dalyviai atvykstantys į mūsų organizuojamus mokymus yra susipažinę bei sutinka su žemiau pateiktais principais bei taisyklėmis:

  • Pasižadu neteisti kitų dalyvių dėl jų nuomonės, požiūrio ar įpročių bei išlaikyti visą dalyvių pasidalintą asmeninę informaciją tik mokymų dalyvių rate.
  • Pasižadu informuoti organizatorius apie bet kokias mano turimas sveikatos problemas, nėštumą, alergijas, mitybos ypatybes ar kt. Mokymų metu prisiimu visą atsakomybę už savo sveikatą, saugumą bei asmeninį turtą. Sutinku atlyginti nuostolius, jei jie atsirastų dėl mano kaltės.
  • Mokymų metu pasižadu nevartoti alkoholinių gėrimų, narkotikų ar kitų psichotropinių medžiagų ir suprantu, kad už šį pažeidimą dalyviai yra šalinami iš mokymų programos. Nesijaudink, bus vieta ir laikas ir rezultatų atšventimui po visų savaitės darbų:)
  • Mokymų metu pažadu nesinaudoti telefonu bei išorinėmis komunikacijos priemonėmis kai to reikalauja programos vedantieji, išskyrus išimtinius atvejus aptartus su komanda. Esame supratingi ir lanktūs ir tikrai suteiksime galimybę pasinaudoti mobiliuoju telefonu jei nebus kitos išeities, tačiau ši taisyklė – tai pagalba tau, išsikovoti laiko tik SAU be išorinių trukdžių, o artimieji su tavimi susisiekti galės bet kuriuo metu per atsakingą komandos narį.
  • Sutinku būti fotografuojama bei suteikiu teisę Be You komandai naudoti turimą vaizdo medžiagą komunikacijai. Mes labai gerbiame Tavo privatumą ir fotografuojame ar filmuojame gerbiant Tavo asmeninę erdvę, o nuotraukas naudojame komunikacijos tikslais, kad ir kiti dalyviai galėtų pasiekti mūsų organizuojamas programas. Juk kuo daugiau laimingų, pozityvių žmonių pasaulyje tuo gyventi geriau ar ne?:)
  • Suprantu, kad mokymų programoje bus man neįprastų dalykų, kurių nesu dariusi, girdėjusi, valgiusi ar pan., tačiau pasitikiu komandos profesionalumu bei užtikrinamu maksimaliu komfortu ir suprantu, kad visos sudarytos sąlygos yra tam, kad galėčiau pasiimti makslimaliai daug patirčių, informacijos ir pakeisti savo nusistovėjusius įpročius.
  • Sutinku besąlygiškai laikytis nustatytų taisyklių mokymų metu ir gerbti Be You komandos darbą.
  • Pasižadu maksimaliai skirti dėmesio sau ir visiems savo “NE”, t.y.: negaliu, nenoriu, nemoku, neišeis, ne man.. šioje erdvėje negalioja. Prisiimu visą atsakomybę už savo veiksmus. Nes juk jei darysime, tai ką esame įpratę daryti, tai niekada nesužinosime kaip galėjome pagerinti savo ir kitų gyvenimus visomis prasmėmis.

Komandoje be galo nuoširdžiai dirbantys žmonės dedikuoja visą savo energiją ir dėmesį, kad užtikrintume Tavo komfortą bei konfidencialumą, todėl dalyvius kviečiame būti atvirais bei išsinešti iš mokymų daug malonių patirčių.

Iki susitikimų,

BE YOU komanda

be you akmenukai

Facebook Comments