Kelionė į save

“Kelionė į save” –  jau aštuntus metus profesionalios BE YOU komandos organizuojama transformacinė mokymų programa moterims. Ją išbandė jau daugiau nei 400 moterų! Mokymai vyksta tik kelis kartus per metus – sudalyvauk gyvai arba prisijunk prie programos internetu.

WhatsApp Image 2020-01-31 at 03.07.00

Kokybiškas gyvenimas, kur rūpesčiai, laiko stoka, neįveikiamos baimės ir nesibaigiantys reikalai neegzistuoja. Galimybė sustabdyti visus užsisukusius ratus, pasinerti į vidinę ramybę ir tiesiog pabūti su savimi. Vidinės laisvės, polėkio, nesuvaidintos laimės, begalinės meilės pojūčiai. Atgimstantis, žydintis moteriškumas, seksualumas, trykštantis grožis, amžina jaunystė. Buvimas savimi, tikrojo Aš, pamesto rutinoje, santykiuose, darbuose, atradimas. Visa tai siūlome atrasti ar prisiminti Be You komandos organizuojamoje intensyvioje mokymų programoje moterims – „Kelionė į save“

DALYVIŲ ATSILIEPIMAI

 

 

“Kelionė į save” INTERNETU – Tau patogiu laiku! Plačiau apie programą ČIA.

ARTIMIAUSIOS MOKYMŲ DATOS 2020 metais:

I mokymų pakopa LIETUVOJE:  Rugpjūčio 17-21 d. Vietų skaičius labai ribotas. Detali informacija ČIA

I mokymų pakopa IBIZOJE:  Lapkričio 7-14 d. Vietų skaičius labai ribotas. Detali informacija ČIA

II mokymų pakopa IBIZOJE (kartą metuose, baigusioms I mokymų “Kelionė į save” pakopą): lapkričio 14-21 d. platesnė informacija ČIA.

III mokymų pakopa ITALIJOJE (kartą metuose, baugusioms I ir II mokymų “Kelionė į save” pakopas): apie 2020 datas informacija el.paštu [email protected]

„Kelionė į save“ – tai gilių vidinių transformacijų savaitė, patyriminiai mokymai, kurie tau padės pasiekti kitokią gyvenimo kokybę ir atrasti save. Jau penkerius metus profesionalios komandos organizuojamoje programoje dalyvavo daugiau nei 400 moterų. Be You komanda pirmoji Lietuvoje pradėjo organizuoti tokio tipo mokymų programas. Iki šių dienų jos yra išskirtinės savo kokybe, kruopščiai suplanuota programa, lanksčiu jos pritaikymu, atsižvelgiant į dalyvių vidinius poreikius. „Kelionė į save“ nėra panaši į įprastines jogos ar meditacijų keliones – tai gyvenimą keičianti patirtis, paremta ne diplomais, o gilesnėmis žmogaus galimybėmis. 

REGISTRUOKIS

 

 

Unikali „gyva” metodika, naudojama mokymuose, tau padės:

 • Suprasti, kas tu esi. Atsakysi sau, kodėl esi tokia, kokia esi, atskleisi savo esybę, vidinį grožį, pajausi tikrąją save.
 • Išmokti savarankiškai veikti, klausant savo vidinės jėgos. Gyvenant tokioje būsenoje, ryžtingumas, pasitikėjimas savo jėgomis, energingumas niekada neapleidžia.
 • Skleisti moteriškumą, atpažinti ir atsisveikinti su vidiniais blokais, jaustis lengvai, būti atvirai sau, išlaisvinti savo seksualumą.

„Kelionė į save“ mokymų programos šiuo metu organizuojamos Ibisoje ir Lietuvoje.

„Kelionė į save“ Ibisos saloje, Ispanijoje

Du kartus per metus (pavasarį ir rudenį) organizuojama mokymų savaitė. Tobulai praleistas laikas protui, kūnui ir sielai. Egzotiška Ibisos sala, žydras horizontas, galingoji Es Vedra uola (trečioji didžiausiu magnetiškumu pasižyminti vieta pasaulyje, po Šiaurės Ašigalio ir Bermudų trikampio), nepakartojami saulėlydžiai – pati sala tau padeda pasiekti vidinę ramybę ir laisvę būti savimi. Vienoje tokių mokymų grupėje dalyvauja apie 20 moterų. Mokymų savaitės metu tavęs laukia:

 • Sąmoningumo ugdymo paskaitos, aktyvios kūno judesio praktikos, meditacijos, įvairūs užsiėmimai ir terapijos;
 • Asmeninis dėmesys, darbas nedidelėse grupelėse kartu su Leonora ir Be You komanda;
 • Nuostabūs Ibisos paplūdimiai, didingi kalnai, saulės vonios, apelsinų giraitės, užburiantys migdolų medžiai;
 • Ramybės oazė, gyvenant autentiškoje viloje arba privačioje viešbučio erdvėje, skirtoje tik mokymams;
 • Nemokama narystė BE YOU klube ir palaikymo programa visam gyvenimui! Kas mėnesį vykstančios video konsultacijos, kuriose gausi įkvėpimo, palaikymo savo tobulėjimui, aptarsi iškylančius klausimus
 • Sveikas, gurmaniškas vegetariškas asmeninių šefų komandos ruošiamas maistas;
 • Galimybė pažinti magiškiausias Ibisos salos vietas;
 • Įkvepiantys programos svečiai, ypatingi ritualai;
 • Išskirtinės specialistų, terapeutų paslaugos: kvėpavimo sesijos, masažai ir kt.

Artimiausi mokymai lapkričio 7-14 d.

„Kelionė į save“ Lietuvoje

Tylos paslaptį dovanojantys tankūs miškai, akys, neatsitraukiančios nuo laužo ramybės, vakarais purvinos basos pėdos. Labai pažįstama, artima, bet greičiausiai paskutinį kartą patirta prieš daugybę metų. Lietuviškos gamtos apsuptis, dar pagoniškais laikais „išmedituoti“ miškai sukuria tobulą erdvę dvasiniam augimui. Mokymai organizuojami kartą per metus Lietuvoje. Mokymų metu tavęs laukia:

 • Sąmoningumo ugdymas
 • Paskaitos, praktinės užduotys, meditacijos budinti ir skleisti tavo moteriškumą
 • Profesionalios technikos atpažinti ir paleisti susidariusius emocinius blokus, trukdančius tau mėgautis gyvenimo pilnatve
 • Judesio, kūno lavinimo, kvėpavimo praktikos
 • Sveikas subalansuotas vegetariškas maistas
 • Diskusijos, erdvė gauti atsakymus į tau rūpimus vidinio augimo klausimus
 • Kokybiškas poilsis, emocinis „persikrovimas“, išsivalymas nuo užsistovėjusios energijos
 • Ypatingos ceremonijos ir ritualai
 • Užduotys, namų darbai, profesionali pagalba sudarant planą, kaip integruoti gautas žinias

 Artimiausi mokymai rugpjūčio 17-21 d.

Internetinis kursas “Kelionė į save”

Kviečiame prisijungti prie mokymų “Kelionė į save” net neišėjus iš namų! Unikalus, pirmasis ir vienintelis tokio pobūdžio saviugdos kursas lietuvių kalba, BE YOU komandos buvo kurtas net du metus, o jame užfiksuota ir nuolat atnaujinama medžiaga (kuri sukaupta per ilgametę PRAKTIKĄ dirbant su žmonėmis) daugiau nei 10 metų! Unikali online platforma, kurioje:

 • Profesionalūs audio bei video įrašai su paskaitomis bei praktikomis
 • Užduočių sąsiuvinis
 • Uždara palaikymo grupė tavo klausimams
 • Patogi ir lengva naudoti platforma
 • Priėjimas prie programos neribotą laiko tarpą
 • Programos baigimo sertifikatas

Plačiau apie online mokymų programą “Kelionė į save”: http://onlinekursai.kelioneisave.lt/courses/kelioneisave

Privatūs „Kelionė į save“ mokymai

Mokymai Ibisoje arba kitoje pasirinktoje vietoje, organizuojami surinkus grupę (8 – 12 žmonių) arba pateikus individualų užsakymą. Tokių mokymų metu siūlome:

 • Aukščiausios kokybės gyvenimo sąlygas
 • Kasdienes asmenines konsultacijas su Leonora Be You
 • Nuostabų asmeninių šefų paruoštą maistą
 • Niekur neviešinamus mokymų įspūdžius, visišką privatumą

BE YOU sąmoningo moteriškumo mokymų programa „Kelionė į save“ yra organizuojama 3 PAKOPŲ principu.

 • Pirmoji „Kelionė į save“ pakopa – „gyvenimas proto ir išminties balanse” arba susitikimas su asmenybe ir esybe. Kitaip tariant, sąmoningas susipažinimas su savo automatinių įpročių/kaukių ir limituojančių baimių kolekcija, apdovanojantis sugrįžimu į vaikystę ir vidinio pasaulio namus. Mokymų metu praktikuojame sąmoningo moteriškumo lavinimo technikas, meilės kūnui puoselėjimą, sąmonės plėtimo meditacijas, blokų ir baimių paleidimo terapijas. Be You mokymosi programa veda į totalesnes išgyvenimų patirtis, kurios padeda sugrįžti į jaunatvišką aistrą gyvenimui, rūpinasi sukauptų patyrimų ir praktikų pritaikymu produktyviam kasdieniniam gyvenimui. Dažniausiai šie mokymai veda į pakylėjimą ir motyvaciją daryti pokyčius savo gyvenime. Pirmos pakopos mokymai yra skirti visų amžių bei gyvenimo patirčių moterims. Nesvarbu, kiek tau metų ir kokią gyvenimo patirtį esi sukaupusi, šie mokymai atvers tavo asmeninį potencialą ir įkvėps būti tikrąja savim. Tai bazinės praktikos, žinios, išlaisvinančios moters prigimtinę esmę ir mokančios auginti besąlyginę meilę sau ir gyvenimui. Norinčioms leistis į tolimesnę savęs pažinimo kelionę su BE YOU komanda, pirmos pakopos programa yra privaloma. Taip pat drąsiai rekomenduojame kartoti ir karts nuo karto sugrįžti į pirmąją pakopą. Pasak ne vieną kartą į šiuos mokymus sugrįžusių klienčių, šios gyvos žinios niekada nesikartoja ir kaskart atidaro naujų durų į pačią save ir naujas galimybes gyvenime.

 • Antroji „Kelionė į save“ pakopa – „realybės ir gylio sąjunga” arba balansas tarp išorinio ir vidinio gyvenimų.Be You profesionalų komanda yra suinteresuota ne tik suteikti gerą poilsį ir nepakartojamus jausmus mokymų metu, bet ir išmokyti šioje kokybėje gyventi ir už mokymų ribų. Kitaip tariant, antra pakopa moko, kaip užsinorėjus žuvies ją pasigauti. Šiuose mokymuose naudojamas praktinis pirmos pakopos mokymuose sąmoningai sukauptas, asmeninis savęs ir gyvenimo pažinimo bagažas. Puoselėjamas „vidinio šeimininko” augimas, atsižvelgiant į po pirmos pakopos sukauptą sąmoningumo praktiką, vykdomas norų ir tikslų praktinis išgryninimas, gilinamos seksualumo ir meilės savo kūnui puoselėjimo metodikos, turtinančios kasdieninį asmeninį ir vidinį moters gyvenimą. Gilūs ir įdomūs vakarai su Leonora Be You, išsamiai atsakant į asmeninius gyvenimo klausimus. Ypatinga ir jau programos „vinimi” tapusi išsivalymo terapija su Leonora ir Ibisos salos išminties simboliu Marija. Po antros pakopos mokymų dalyvės išvyksta daug tvirčiau stovinčios ant žemės, ramiau priimančios gyvenimo iššūkius, aiškiai planuojančios tolimesnius žingsnius savo norimo gyvenimo link. Moteriškumas tampa jos tvirtumo ir adekvatumo pagrindu kasdieniame gyvenime.

 • Trečioji „Kelionės į save“ pakopa – „moters misterija“. Ypatingai gilūs patyrimai toms, kurios apsisprendė, kad savęs pažinimo kelias yra jų gyvenimo būdas. Visiškai izoliuota erdvė dieviškos gamtos apsupty, neblaškanti praktinės gyvenimo meditacijos, jungiant vidinio ir išorinio gyvenimo paveikslą, tarytum ruošiantis gyvenimo profesijos diplomui. Kiekviena praktika grupiniuose užsiėmimuose ir asmeniniuose pasinėrimuose veda į savarankišką gilų savęs užpildymą. Pasineriame į meilę sau ir gyvenimui ugdančią seksualumo praktinę terapiją, kuri sutvirtina moters giluminius privalumus, naudojantis intuicija, vidine jėga ir atviros širdies ramybe be baimės užsidaryti. Baigusios trečiąją pakopą dalyvės gali prisijungti prie aktyvios Be You Seserijos komandos arba toliau tęsti asmeninius tobulinimosi mokymus išskirtinėje mentorystės programoje.

Be You Seserija jungia moteris, norinčias dirbti su žmonėmis, mokyti, įkvėpti, padėti kitiems augti, skleisti pozityvumą. Seserija yra apmokoma ir kuruojama Leonoros ir Be You komandos. Su kiekviena nare intensyviai dirbama, padedant atskleisti jos asmeninius talentus ir sudarant planą, kaip surinktas žinias integruoti į gyvenimo praktiką. Be You Seserija prisideda prie Be You renginių, mokymų organizavimo, globoja Be You klubus.

Be You klubasskirtas moterims jau buvusioms BE YOU mokymų programoje „Kelionė į save“ bei visoms norinčioms jungtis į moterų ratą, dalintis savo patirtimi bei tobulėti bendraminčių rate. Tai savanoriškai ir neatlygintinai organizuojamas moterų klubas, inicijuojamas aktyvių BE YOU mokymus baigusių narių-seserų. Tai erdvė mūsų pačių vidinėms laboratorijoms, kurioje turime galimybę dalintis bei praktikuoti tai, ką gavome mokymų „Kelionė į save“ metu, išnaudoti savo vidinius resursus ir talentus. Daugiau apie BE YOU klubą ČIA. Informacija apie susitikimus: www.facebook.com/jegabejegos

Išskirtinės mentorystės programa ”Gyvenimo profesionalė” – moterims, norinčioms maksimaliai pagerinti gyvenimo kokybę, ieškančioms gilesnės prasmės, laukiančioms pokyčių asmeniniame ar profesiniame gyvenime, tačiau nenorinčioms dalintis savo kelione viešai. Tai konsultacijų, praktikų bei intensyvių mokymo savaičių ir praktikos dirbant su žmonėmis laboratorija, trunkanti bent vienerius metus. Daugiau apie mentorystės programą ČIA.

Dalyvaudama mokymuose „Kelionė į save“ bei kituose BE YOU projektuose tu prisidedi prie projekto „Jėga be jėgos“, skirto įkvėpti Lietuvos moteris, bei moterų ir vaikų, gyvenančių skurstančiose pasaulio šalyse, gyvenimo kokybės gerinimo. Nuo 2016 metų prisijungėme prie pasaulinės iniciatyvos B1G1 (buy 1 give 1) ir įsipareigojome kiekvienos dalyvės prisijungimą į mokymus atspindėti indėliu į B1G1 projektus. Daugiau informacijos apie projektą „Jėga be jėgos“ gali rasti čia. Daugiau apie BE YOU dalijimosi kultūrą skaitykite ČIA.

  BUSINESS_FOR_GOOD_blue

Mokymus bei praktikas veda Leonora Blekaitytė (Be You)

Turi klausimų? Susisiek el.paštu arba skambink tel. 8-616 04532 (Eglė).

Facebook Comments