Jėga be jėgos

Jėga be Jėgos ambasadorės Eglės interviu

Be You komanda paruošė daugybę dovanų ir nekantrauja jomis pasidalinti! Kviečiame pasinaudoti galimybe ir sąmoningo moteriškumo mokymuose “Kelionė į save” rugpjūčio 4-9 dienomis dalyvauti NEMOKAMAI.

Moteriška jėga slepiasi ne dideliuose užmojuose ir gyvenimą keičiančiuose projektuose, o kasdienėse smulkmenose, vedančiose tave į kokybiškesnį rytojų. Jeigu tu šiandien pakeitei požiūrį į tave supančią realybę, tai jau yra svarbus žingsnis, pradedantis didžiulius gyvenimą transformuojančius procesus. Galbūt jų niekas nemato, nepastebi, bet tu žinai, kad atradai aukso gyslą, dovanojančią tau visokeriopą perteklių. Pasidalink ja su kitomis!

Mažuose dalykuose yra didžiausia jėga. Jėga, kuri nereikalauja pinigų, valdžios, kitų žmonių indėlio – jai užtenka tavo vidinio resurso. Tavo sąmoninga veikla, darbas su savimi, tavo patirtis įveikus spąstus gyvenime yra didžiulė dovana, kuria besidalindama tu įkvepi KITUS ir padedi SAU švęsti savo asmeninę gyvenimo šventę.

Pasidalink savo sąmoningumo pamokomis gyvenime ir mainais priimk dovanas iš mūsų. O dovanų mes turime daug! Besidalinančios savo istorija gali laimėti kvietimus NEMOKAMAI dalyvauti rugpjūčio 4-9 dienomis Lietuvoje vyksiančiuose mokymuose “Kelionė į save”. Tai jau 5 metus vykstantys transformaciniai patyriminiai mokymai, palietę daugiau nei 500 moterų gyvenimus. Mokymų vertė - 645 EUR, o juose įgytos patirtys apibūdinamos kaip neįkainojamos. Taip pat jūsų laukia meditacijų CD, nemokamos asmeninės konsultacijos su Leonora Be You ir daugybė kitų prizų. Laimėtoja nebus viena, mes paruošėme jums visą krūvą dovanų.

Kaip pasidalinti savo įkvėpimais ir džiaugtis dovanomis?

  • Užpildyk anketą, kurią rasi žemiau puslapyje. Jeigu video žinutės tau yra artimesnės, nusifilmuok glaustai pristatydama savo atradimus ir video siųsk į [email protected]ūtinai pasiklausyk Jėga be Jėgos ambasadorės Eglės žinutės apie realybės siunčiamas dovanas. Šių metų pradžioje organizavome Be You atostogas. Viena dalyvė nebegalėjo vykti kartu ir savo vietą nusprendė padovanoti įkvepiančiai moteriai. Eglė dalyvavo konkurse, papasakojo savo gyvenimo istoriją, o mainais gavo kelionę į Indiją. Tokios tos realybės dovanos, kai džiaugiesi savo atradimais ir nori jais dalintis su kitais :)
  • Liepos 14 dieną paskelbsime nugalėtojas, laimėjusias kvietimus į mokymus “Kelionė į save” rugpjūčio 4-9 dienomis. O iki tol – sek naujienas Faceook paskyroje „Jėga be jėgos“ – mes nuolat dalinsimės prizais ir dovanomis.

 

APIE PROJEKTĄ “JĖGA BE JĖGOS”

Moteryje slepiasi sunkiai suvokiamo gylio istorija ir išmintis, kuri, nors nėra lengvai pamatoma, slypi įamžinta pačių moterų gyvenimuose. Išminčiai pasakoja: tam, kad būtų pasiektas balansas su neišsenkama vidine jėga, moteriai buvo suteiktas fiziškai trapesnis kūnas. Šiandien dažna moteris tiki, kad vyriška jėga yra pranašesnė. Ji siekia tikslų kaip vyras, varžosi, veikia ne iš širdies, moteriškos prigimties, bet iš vyriškos logikos bei fizinės jėgos pamatų.

Susijungti su savo prigimtimi, su savo šaknimis moteriai tapo gyvybiškai svarbu. Tai yra vienintelis būdas nesipriešinti gamtos tvarkai ir susigrąžinti moterišką jėgą be jėgos. Tik glaudų ryšį su savo prigimtimi turinti moteris verčia kalnus, atlieka nesuskaičiuojamą daugybę darbų, myli ir įkvepia. Ji veikia su gracija, švelnumu, lengvumu ir harmonija. Tikra moteris niekada nepamiršta savęs ir neatsuka nugaros kitoms moterims, savo seserims.

Be You pristato naujausią projektą, kilusį iš noro dalintis įkvepiančiomis istorijomis apie moteris, kurios yra ypatingos, bet kartu ir lygiai tokios pat gražios, protingos, stiprios, moteriškos, seksualios, jautrios kaip ir tu. „Jėga be jėgos“ – platforma, kurioje kiekviena galės rasti paramą, patarimą ir kryptį, ieškomą atsakymą iš moterų, kurios jau atsakė į tavo klausimą. „Jėga be jėgos“ iš dalyvių nereikalauja pinigų ir daug laiko. Projektas paprasčiausiai dovanoja erdvę dalintis istorijomis, kurios įkvepia. Mes norime jums papasakoti apie moterį, gyvenančią tokį gyvenimą, kokio ji nori. Švytinti ir spindinti, ji yra visapusiškai laiminga tiesiog būdama savimi.

 Kodėl dalintis savo istorija?

Kai moters širdis prabunda, ji prisipildo pertekliaus. Nesvarbu, ką ji iki tol veikė ir kuo tikėjo, moterį užvaldo nenugalimas noras duoti, įkvėpti ir dalintis su kitais. Ją aplankiusi jėga skleidžiasi, plinta ir kuria stebuklus.

 Kokia nauda iš to man?

Jei nesi nutolusi nuo savo moteriškos esmės, net jei esi užsiėmusi, visko turinti, sėkminga, niekada neatsisakysi dalintis pertekliumi su kitais. Atvirkščiai – tu sieksi palaikyti ir įkvėpti kitas moteris. Kiekvienai stipriai moteriai kitos įkvėpimas yra džiaugsmo ir meilės išraiška, jėgos įprasminimas. Tik dalindamasi pertekliumi moteris gali pasikrauti teigiamos energijos, jausti harmoniją ir pilnatvę.

 Ką tai duos kitiems?

Ar patyrei jausmą, kai beviltiškai ieškojai atsakymo, krypties, šviesos, jauteisi pasiklydusi ir kažkieno žodis, tikėjimas tavimi, įkvėpimas ar praktinis patarimas atvėrė tau akis į naujas galimybes? Jei taip – žinai, kaip svarbu dalintis savo istorija, atradimais, praradimais, klaidomis ir pasiekimais. Tavo istorija gali pasiekti tą, kuriai jos reikia, uždegti šviesą ten, kur ji gęsta, įkvėpti, paskatinti, drąsinti.

DALINKIS savo istorija 

Rašyk mums: [email protected]

 

Patvirtinimas

 
Facebook Comments