Partnerystės programa

Partnerystės (angl.Affiliate) programa – tai galimybė užsidirbti rekomenduojant internetinę mokyų programą moterims “Kelionė į save”. Daugiau informacijos apie programą: www.onlinekursai.kelioneisave.lt. Tapti šios programos ambasadore ir iš to uždirbti nieko nekainuoja ir neužims daug papildomo Tavo laiko, mes tiesiog tikime, kad kuo daugiau moterų pasieks ši per daugiau nei 5 metus praktinių mokymų metu surinkta ir susisteminta praktinė informacija, tuo visuomenėje atsiras daugiau sąmoningumo, šviesios ir gėrio. Taigi tai win-win galimybė abiems pusėms!:)

Kaip tai veikia?

1. Užpildykite žemiau esančią formą.

2. Užregistravus Tave sistemoje, gausi prisijungimo duomenis bei unikalią mokymų programos “Kelionė į save” nuorodą, kuria galėsi dalintis savo kanalais. (Jeigu jau esi užsiregistravęs šiems mokymams nurodyk el.pašto adresą, kuriuo registravaisi ir prisijungimo duomenys išliks nepakitę).

3. Komisiniai skaičiuojami automatiškai sistemoje nuo kiekvieno žmogaus įsigijusio programą paspaudus Tavo unikalią partnerio nuorodą. Prisijungus prie sistemos visuomet galėsi matyti savo rezultatus.

4. Gauk 10-20proc. komisinių, kurie bus pervedami į tavo PayPal ar banko sąskaitą, kuomet gausime iš Tavęs sąskaitą (pagal verslo liudijimą, individualią veiklą ar kitą veiklos formą).

5. Dalyvauk partnerių konsultacijose ir programose, kuriose gausi išsamios informacijos apie programą bei patarimų kaip pasiekti geresnių rezultatų.

Iškilus klausimams susisiekite su BE YOU komanda: [email protected]

Kam tai skirta?

  • Jei Tau įdomi mokymų programa “Kelionė į save”;
  • Jei turi savo ratą, kanalus bei noro komunikuoti apie šią programą;
  • Jei Tau pakeliui su BE YOU komandos vertybėmis;
  • Jei ieškai galimybės generuoti papildomas pajamas.

BE YOU partnerystės programa

 

Patvirtinimas

 
Facebook Comments