Atsiliepimai apie “Kelionę į save”

Atsiliepimai apie “Kelionę į save” – Be You retreat

“Tai buvo nuostabiausios mano 5 gyvenimo dienos bandant suprasti ir surasti save. Atvykau su daug nerimo ir neatsakytų klausimų sau. Išvykau užpildyta laimės ir ramybės širdimi. Čia suradau praktiką, teaoriją ir žinias. Tai buvo 5 intesyvios darbo dienos. Organizatoriai puikiai žino, ką daro, technika veikia nup pirmos dienos. Mano patirtis buvo Lietuvoje 5 dienų savaitės mokymuose, labai rekomenduoju atvykti, tai neįkainojama patirtis, tai to ko nenusipirksi už jokius pinigus, Labai džiaugiuosi sutikusi šitą nuostabų kolektyvą savo gyvenime. Iš tikrųjų tai labai sunku įdėti į žodžius savo jausmus, tai būtina pajausti. Dėkui, kad esate. Su šilčiausia pagarba, Jolanta “

“Šią savaitę aš pavadinčiau MEILĖS mokykla, kuri ir prasideda būtent mokymusi ištarti tą žodį „Meilė“, Išmokti apkabinti, išmokti paglostyti sielą, išmokti rasti savo Esybę ir atskirti ją nuo savo žemiškosios Asmenybės. Ši savaitė buvo pati nuostabiausia dovana sau. Sakyčiau netgi staigmena sau, tikrąją to žodžio prasme, nes prieš šią savaitę net nenutuoki, į kokią kelionę leisiesi ir kad nuo šiol keliausi į save nuolat. Ši savaitė yra apie suvokimą, kad įmanoma kūno, proto ir sielos harmonija. Ši savaitė drąsos ir ryžto pokyčiams mokykla. Ši savaitė -  malonumų mokykla, fizine ir dvasine prasme. Viskas nuostabu: nuo pirmojo apsikabinimo iki besąlygiškos komandos meilės ir Leonoros magijos.” Renata, 42 m.

“Ši savaitė, praleista su BeYou komanda „Kelionėje į save“ man yra pati nuostabiausia gyvenime, neįkainojama jokiais pinigais! Čia aš patikėjau, kad stebuklai vyksta, patyriau pačius giliausius savo jausmus, dievišką energiją. Nuoširdžiai sakau, kad tikėjausi daug, bet apie tiek daug kiek gavau net nagalėjau pasvajoti! Čia patikėjau, kad tikrai yra kažkas daugiau, nei mes galime suvokti protu! Puikus maistas, nuostabi komanda ir visos moterys – dėkoju su meile ir šviesa.” Jolanda, 53 m.

“Išsivežu šviesos situacijoms, kurios prieš atvažiuojant buvo absuliutus chaosas ir pasimetimas, nežinojimas kur eiti. Viskas darosi aiškiau, aiškiau matau realybę kaip situaciją, jos duodamus ženklus. Taip pat gavau tą “adresą”, kuriuo galiu kreiptis, įsiklausyti, kai darosi labai baisu ir neaišku. Išvažiuoju su tuo vidiniu žinojimu, kad aš esu savo gyvenimo kūrėja, aš esu visa ko centras iš kurio viskas išsisuka taip kaip aš sąmoningai ar nesąmoningai noriu. Ši savaitė tai magiška saugi erdvė augti, išsigryninti tai, kad mes iš tikrųjų esame. Gyvybės savyje pažadinimas per kūną per laisvę, ištuštėjusio vidinio indo užpildymas gaivališkumu, gyvenimo ugnimi, kurią turėti ir jausti savo viduje taip saldu ir gera, tai atvėrimas savo širdies – tai taip stebuklinga.” Gintarė, 33 m.

“Pagaliau „atgavau“ save! Pripažinau save, savo autentiškumą. Jaučiu ko noriu, darau tai, ko noriu, tuo pačiu jaučiuosi atsakinga už kiekvieną savo žodį, mintį, veiksmą. Po šios savaitės išsivežu sąmoningumą, vidinę energiją, ryšį su savimi. Aš esu kitas žmogus! Tokia, kokia visą laiką norėjau ir svajojau būti! “ Rūta, 29 m.

“Mano esybei mokymai buvo labai intensyvūs. Labai ačiū už judesio meditacijas, grupėje dirbti labai efektyvu, svarbus erdvės jautrumas, palaikymas. Malonu pajausti kūno emocinę laisvę, akių spindesį atgaivinti. Ši savaitė jautri ir pilna gilių potyrių.” Brigita, 40m.

“Ši savaitė STEBUKLŲ metas mano gyvenime. Tai kelionė į mano rojų. Tai buvo nuostabus laikas, kurio metu gyvenimas nusipiešė visiškai kitom spalvom. Skausmo ašaras keitė džiaugsmo ašaros. Tai mažas rojaus kampelis, kuriame viskas stebuklinga.” Sandra, 35 m.

“Nesitikėjau, kad bus taip intensyvu, tiek daug energetikos. Be galo nuostabus jausmas ir kartu norėjosi pabėgti, nes atrodė, kad dar truputį ir neatlaikysiu. Man buvo atidarytos durys į žymiai platesnį pasaulį, į gyvenimo kelią. Jaučiu, kad dar daug turi susigulėti, bet tikrai augsiu ir eisiu į priekį! Galbūt iš pradžių netvirtais žingsniais, bet apsisukti jau nesinori. Ši savaitė – visiškas kosmosas! Nerealiai gerai!” Justina, 35 m.

“Labai norėčiau padėkoti už šią nuostabią patirtį, už jūsų šilumą, meilę, rūpinimąsi, už įkvepiančius žodžius, už supratingumą. Aš pirmą kartą gyvenime turėjau tokias atostogas – jaučiu, kad kažkas įvyko manyje, ką galbūt sunku apibūdinti žodžiais. Viskas, pradedant nuo nuostabaus maisto, baigiant visa aplinka, erdve, praktikomis, išvykomis, pokalbiais, tobulėjimu, paskaitomis – labai nauja, neįprasta, tačiau labai tiko! Neįsivaizduoju, kas galėtų būti kitaip ar geriau – tik darykite toliau ir dar daugiau! Tai yra tikrai kažkas magiško ir žodžiais neapsakomo! Ačiū už viską – man gera ir saugu širdyje, nes žinau, kad šioje žemėje esate Jūs!”, Indrė, 33 m.

“Išsivežu vidinį žinojimą, kad einu teisingu keliu. Gavau atsakymus į tiek daug klausimų, kurie kirbėjo daugybę metų. Išsivežu lengvumą širdyje ir prabudintą kūną! Eisiu tuo keliu ir toliau! Tai buvo geriausios gyvenimo atostogos su geriausia drauge! Ačiū Leonora, kad esi ir daliniesi! Aš tik pagalvodavau ką noriu paklausti, o ji jau atsako! Kažkas magiško!” Vilma, 40 m.

“Emocijos, energija veržiasi per ausis, nustebusi susitikusi su savimi ir iš naujo pamilusi – kaip paauglystėje stovėjai prie veidrodžio ir atrodei sau pati gražiausia. Širdis kupina begalinės meilės. Atrodo paprasta ir kartu sudėtinga, ką aš išmokau ir kokia pareinu į realų pasaulį. Nuostabi kelionė į nepaprastą pasaulį, kuriame gera, jauku, siela šoka, dainuoja ir dėkoja. Tokia išmintis, kad net užgniaužia kvapą. Labai keista, kad diena atrodė labai ilga ir tuo pačiu labai greitai prabėgo laikas. Stebuklingas maistas, nuostabi vieta kur jauku, gera. Ir tokios sielos, kad niekas nebaisu. Mes nugalėsim – save, pasaulį su meile.” Eglė, 55 m.

“Ši savaitė suteikė daug naujų patirčių ir potyrių, praplėtė sąmoningumo ribas ir davė daug atsakymų į rūpimus klausimus. Esu pakylėta ir pilna moteriškumo, seksualumo, gerumo. Jaučiuosi atradusi savyje tai, ką tiek laiko buvau užblokavusi ar slėpiau po kaukėmis. Šį savaitė man buvo pilna magijos ir atsakymų į net į tuos klausimus, kurių atrodo kad neturėjau. Esu sužadinta, įkvėpta, pakylėta, nusiteikusi nuostabiai savo gyvenimo kelionei pažįstant save!” Gabija, 40 m.

“Išsivežu daug meilės sau ir kitiems. Išvažiuoju su apsivalymo, lengvumo jausmu. Pradžioje patyriau liūdesio ir savigailos, buvo daug ašarų, bet taip aš išlaisvinau daug susikaupusių emocijų. Šią savaitę viskas buvo tobula – pradedant praktikomis, baigiant nuostabiu maistu. O meilės kiekis visur ir visada – nesuskaičiuojamas! „Kelionė į save“ – nuostabus laikas sau. Pabūti vienai su savimi, su savo mintimis, neaiškumais, baimėmis. Atsijungti nuo socialinio pasaulio, išeiti iš savo komforto zonos ir pažvelgti gyvenimui į akis.” Agnė, 39 m.

“Išsivežu ramybės būseną, kurios pastaruoju metu man labai trūko. Jaučiu didžiulę meilę ir palaikymą kitoms moterims, kurios eina šiuo keliu. Labai džiaugiuosi atradus savo stuburą, pagrindą, atpažinusi savo stichiją. Ir tikrai integruosiu į savo gyvenimą moteriškumo praktikas. Dėl savo smulkumo, vaikiškos išvaizdos laikiau save labai nemoteriška ir neseksualia, labai noriu priimti ir atskleisti savo moteriškumą, būti ta deive, kurią mačiau savo vizijoje.  Tai buvo pati geriausia dovana sau. Tai buvo taip magiška, stipru ir taip reikalinga. Ačiū Jums už tai ką darote!” Ieva, 30 m.

“Iš šios savaitės išsivežu didelę Meilę, Energiją, Atvirą Širdį. Gavau atsakymus į man labai svarbius, esminius klausimus, dėl to patyriau labai didelį atsipalaidavimą ir palengvėjimą! Pilna patyrimų, buvimo su savimi, savęs klausymo, analizės savaitė. Nuostabi savaitė, vedanti į dar šviesesnę realybę ir ateitį. Jaučiuosi labai laiminga, išsivežu žinutę „Švęsk gyvenimą!”. Pagaliau sakau gyvenimui TAIP! Negaliu atsidžiaugti!” Jūratė, 42 m.

“Išsivežu atnaujintą ryši su savąja maža vidine mergaite ir savo Deivė (manyje) viziją, pas kurias, žinau, visada galėsiu sugrįžti, kai kelias Gyvenime pasitaikys vingiuotas. Manau, kad čia pradėjau lengvai braižyti žemėlapį į savo sielą bei Esybę, per mūsų pačių kuriamą magiją. Įsitikinau, kokios galingos yra mūsų Moteriškos esybės. Išmokau pagrindą, kaip puoselėti, skleisti savo moteriškumą ir, kad per meilę turiu ir galiu siekti visų savo tikslų. Mano dabartinė būsena – tai lengva euforija ir energijos antplūdis, širdis kupina meilės ir tyra. Čia išmokau, kad visiškai nepažįstamą žmogų galima pamilti kaip savą, be pokalbių, be informacijos, tiesiog per atvirą žvilgsnį į akis ir buvimą. Išmokau pasisemti gyvybinės energijos iš gamtos ir išsivalyti nuo to, kas sena, atliekama , nereikalinga. Per šią savaitę pažvelgiau į savo sielą, iš arčiau pamačiau pasaulį per Esybės akis ir tai tik mano nuostabaus kelio pradžia. Man visa ši savaitė buvo kaip Magija. Gana įtempta, tiek fiziškai, tiek psichologiškai. Labai emociška ir energetiškai stipri – jaučiausi lyg stebuklų šalyje. Ši savaitė manyje tikrai išjudino kažką ypatinga – kol kas dar negaliu apčiuopti ką. Tačiau jaučiu savyje tokią stiprią meilę ir neapsakomai stiprų ryšį su kiekviena moterimi, kuri čia dalyvavo. Viena įspūdingiausių savaičių mano gyvenime, kurių nuo šiol, tikiu, bus daug daugiau, nes čia sužinojau, jog mano tikslas yra, kad kiekviena diena būtų nuostabiai įsimintina, per magiją, kurią kiekviena iš mūsų nešiojamės savyje.” Lina, 34 m.

“Išsivežu aiškų supratimą ties kuo reikia padirbėti norint eiti tolyn sąmoningumo keliu. Būsena yra nuostabi, jaučiuosi dėkinga gyvenimui už man siųstus “mokytojus” bei mokytis skatinančias situacijas. Esu pasirengusi integruoti praktikas ir patirtis į savo kasdienybę. Tai gilių potyrių ir atradimų, išsikristalizavimo ir išgrynimo savaitė.” Rūta, 28 m.

“Ši savaitė man buvo stebuklinga. Atvykau tikėdamasi labai daug ir gavau dar daugiau. Gavau daug bendraminčių ir sielos draugių. Pagaliau supratau, kad gyvenimą leidau reguliuoti tik savo galvai. Gavau įrankius, kaip tai pakeisti ir kaip tikrai išgirsti save. Savaitė buvo labai įdomi ir spalvinga bei turininga, skani… Galėčiau tęsti ir tęsti J Gavau daug informacijos, daug veiklos, daug peno apmąstymams. Reikia laiko viską „suvirškinti“. Pokyčiai jau pradėjo vykti, kai pirmą kartą išgirdau Leonora BeYou” Deimantė, 33 m.

“Jaučiuosi lengvesnė, bet viskas pasikeitę – kitaip matau aplinką, kitaip suvokiu save, gilesnė, minkštesnė, netgi protingesnė. Patirtys stiprios, transformacinės, rytais apie 4-5 val keldavo mane – sėsdavau medituoti. Įdomūs sapnai. Įgūdžiai – bandau įprasminti dieną, kai prabundu, įprasmint veiksmus dienos eigoje, vakare „prasukti filmą“, padėkoti. Klausyti ką kalbu. Stebėti. Pranoko mano lūkesčius. Nuostabi kelionė į save” Remigija, 58 m.

“Išsivežu platesnį sąmoningumą. Visa informacija įsišaknijo dar giliau. Parsivežu savo oro stichiją, su kuria atėjo dar didesnis savęs priėmimas, tokios kokia esu. Vidiniai šešėliai buvo atrasti ir taip gera juos pažinti ir suprasti, kaip su jais gyventi bei tvarkytis. Ši savaitė buvo stebuklinga, pilna sąmoningumo. Man labai patiko – buvo tai, ko reikėjo. Buvo didelis pastūmėjimas į priekį, keliauti toliau tuo sąmoningumo dvasiniu keliu. Ir, žinoma, labai patiko, kad viskas susiję su moteriškumu ir moteriška energija. Viskas labai labai tiko.” Roberta, 27 m.

“Išsivežu labai daug. Grupės, erdvės energiją, praktikas, prabudusią sielą, išsivaliusį kūną, savęs pažinimą ir priėmimą, sąmoningumą. Tai buvo intensyvi, išsivalymo, patirčių savaitė. Sąmoningumo auginimas, akių atvėrimas.” Rita, 38 m.

“Kaip apibūdinti šią savaitę? Viskuo buvo pasirūpinta – beliko tik atsipalaiduoti ir pradėti kelionę į save. Nuostabiai susiderinusi komanda. Jaučiausi saugiai ir laisvai. Viskas vyko taip, kaip ir turėjo vykti – pasitikėjau ir leidausi į kelionę. Niekada nesijaučiau tokia svarbi tarp daugybės moterų – ačiū už besąlygišką meilę ir dėmesį!” 

“Išsivežu pirmiausiai suvokimą, kad esu „normali“. Atradau, kad esu oro stichijos moteris ir labai atsipalaidavau, kad galiu blaškytis, kad neprivalau tilpti į standartus. Jaučiuosi ir lengvesnė, ir laisvesnė, ir labiau atsipalaidavusi. Išsivežu kitą pasaulio matymą, išvykstu sąmoningesnė. Tokioje būsenoje noriu būti ir tokia noriu būti visada. Buvo labai sunku pažvelgti į savo baimes, bet buvo taip gera išmesti jas nuo skardžio… Labai mėgavausi visomis meditacijomis, praktikomis, labai gera buvo sutikti savo vidinę mergaitę. Supratau, kad pati save buvau uždariusi ir taip gera buvo pajausti, kad pati turiu įrankį save atidaryti. Man labai patiko, kad programa ateidavo pagal jausmą ir intuiciją. Ši savaitė – išsilaisvinimas, grįžimas į save, ramybės šaltinis! Deivės savaitė – magija, stebuklas, mistika!” Toma, 33 m.

“Išsivežu Save! Pažadintą, atgaivintą – su atrakinta širdimi. Su nauju požiūriu į save, į aplinką, į kitus, į moteris, į tai, kas aukščiau! Maža vidinė mergaitė pažadinta, moteriškumas atgaivintas, meilė sau, energetika fantastiška! Meilę maistui, prikeltą sąmoningumą, savianalizę. Jaučiuosi kaip gerą mėnesį pabuvus čia! Pamačiau ir suvokiau laiką visai kitaip. Tai buvo taip kompleksiška, nuoširdu, pilna, išpildyta, atvira, jautru, tikra, gilu, mistiška, moteriška, keista, nepatirta, nejausta… Tai transformacijos savaitė. Išsilaisvinimas iš asmenybės pančių!” Laura, 30 m.

“Jaučiuosi tikrai labai pakylėta, ramesnė, įgijusi daug žinių. Buvo labai įdomu pabūti šalia tiek daug nuostabių moterų. Buvo įdomu stebėti savo būseną visą savaitę, valgant vegetarišką ir tikrai nuostabiai paruoštą maistą. Šie mokymai buvo labai naudingi suprasti save, kad būti savimi nėra blogai, kad turiu būti tai, kas esu. Labai daug įspūdžių, naujų patyrimų, net sunku apibūdinti savo būseną. Savaitė buvo labai intensyvi, daug informacijos, gal kartais jaučiausi, kad gal per daug visko taip iš karto, bet iš tikrųjų viskas buvo naudinga. Aš išsivežu daug daug naudingos informacijos, kuri įkvėps mane mano tolimesniame kelyje. Labai ačiū Leonorai ir visai komandai!” Margarita, 38 m.

“Ši savaitė man davė be galo daug atsakymų į man rūpimus klausimus, naujų įžvalgų į dalykus, kurie atrodė anksčiau nesvarbūs. Jaučiuosi tvirtesnė, stipresnė savo kelyje, žinau kur eiti šiuo momentu. Mano esybė sustiprėjo. Tai nuostabus buvimas su savimi. Dar gilesnis savęs suvokimas, jėgų pasikrovimas.” Radvilė, 38 m.

“Labai gerai “apsišvietė” mano šešėliai ir ribos, turiu medžiagos savianalizei:) Programa puikiai rezonavo su mano vidumi. Ši savaitė tai atgaiva kūnui ir sielai, “supurtymas” protui. Nuoširdžiausias, giliausias AČIŪ Leonorai ir visai komandai!” Benita, 37 m.

“Visų pirma, po šios savaitės išsivežu protinį palengvėjimą, didesnį savęs supratimą, tam tikrą aiškumą, kur ir kaip toliau eiti savęs atradimo link ir savęs, tikrosios savęs, priėmimo. Buvo noro ir minčių bėgti, bet viskas taip, kaip ir turėjo būti. Visiška mistika! Kaip nerealiai realiai viskas išsidėliojo. Kokia puiki energija visą savaitę mus supo ir koks dieviškas maistas gydė mūsų kūnus! Ši savaitė sunki, bet palengvinanti galvą ir sielą. Apvalanti, pamokanti, suvedanti kelius į vieną. Gera pradžia jau pusė darbo. Buvo gera tarp tiek šaunių moterų, šaunios BeYou komandos. Išvažiuoju su atsakymais, ko ir reikėjo mano Esybei!” Irma, 31 m.

“Pagaliau gavau aiškių atsakymų ir taip trokštamą veiksmų planą. Gavau atspirties tašką ir parsivežu su savimi tikėjimo ir šviesos. Patirčių buvo įvairių – nuo…iki…, kai kas be galo erzinančio, bet finale, labai stebuklingo ir atnešančio sprendimus. Šią savaitę apibūdinčiau prašviesėjimo metu. Naujų potyrių – nemalonių, skausmingų ir labai gaivinančių, šviesių, nuostabių bei įkvepiančių.” Živilė, 36 m.

“Visą amžinybę laukiau šios savaitės ir patyriau savo širdyje stebuklą”, Sigita, 55 m.

 ”Ši savaitė buvo kupina naujų potyrių ir žinių. Galiu drąsiai pasakyti, kad išvažiuoju atvira, pilna meilės širdimi ir plačiai atmerktomis akimis.” Gintarė, 34 m.

 ”Nėra žodžių, kuriais būtų galima nusakyti patirtį šioje kelionėje į save. Tai taip ypatinga, magiška ir paslaptinga! Tai reikia patirti, nes bet kokie žodžiai nublanksta…”

“Šią savaitę apibūdinčiau kaip labai aktyvią, nestandartinę, netelpančią į jokius žodžius – kiekviena diena išsitęsė iki begalybės, nes tiek daug skirtingų, naujų patirčių fiziniame, mentaliniame ir emociniame lygmenyse! Nuostabus sveikas maistas, nuolatinis komandos rūpestis ir gerumas, nuostabi aplinka su paukščių čiulbėjimu ir gėlių žiedais… Ačiū jums už viską!” Vydmantė, 43 m.

“Išsivežu žinojimą, kad jau radau kelią, kuriuo noriu eiti, ir sąmoningumas taps mano gyvenimo būdu. Jaučiuosi lengva, pasitikinti savimi ir gyvenimu. Dabar suvokiu, kad kiekviena situacija, kiekvienas žmogus yra pamoka, kurią turiu išmokti, kad eičiau pirmyn. Ši savaitė buvo magiška.” Eglė, 23 m.

 “Jaučiu fizinį kūną – išmankštintą, sušildytą. Patiko moteriškos praktikos, dėl jų jaučiu kitokią energiją. Pavyko įsisavinti judesio praktika, kurias naudosiu namuose. Vidinė ramybė, jausmas, kad esu savo vietoje.. Jaučiuosiu tvirtesnė priimant sprendimus. Išmokau išgirsti tą pirmą mintį, kuri iš esybės, aš manau, kad man tai padės ir dideliuose dalykuose. Programa labai gera, temos labai reikalingos ir aktualios, jaučiasi, kad informacija, kurią išgirdau yra labai stipri, kokybiška, gili. Šią savaitę labai greitai esminiams keliamiems klausimams gauni atsakymus, įžvalgas.” Audronė, 46 m.

“Tai buvo mano sielos komandiruotė. Jaučiuosi palaimingai, kupina švelnumo sau, sesėms, visam pasauliui! Begalinis laimės, džiaugsmo ir meilės pojūtis įgalina skleisti, šviesti ir dalintis tuo gėriu su visais, su visu pasauliu. Norisi į kiekvieną žiūrėti su giliu, meilės kupinu žvilgsniu, šviesti ir šildyti, gydyti sielą. Norisi suprasti ir priimti visas savo savybes, pamatyti, išsilaisvinti, iškvėpuoti, išsivalyti ir priimti save, mylėti, išgyventi. Esu kupina įkvėpimo ir ryžto veikti, tobulinti save ir leistis į sielos gelmes, į kelią sielai pažinti.” Gitana, 40 m. 

“Patyriau daug pojūčių, paliečiau sielą. Supratau daug savo klaidų. Pažiūrėjau į savo skausmus su atlaidumu. Dar labiau myliu save ir kitus. Aptikau mane stabdančias baimes. Pažiūrėjau į save iš viršaus ir labai patiko.  Tai buvo Kelionė į save. Kelionė į ramybę. Kelionė į kitas dimensijas. Akių atvėrimas. Skausmo paleidimas, išsivalymas, kūno kalbos supratimas. Paaugęs sąmoningumas.” Edita, 30 m.

“Išsivežu palengvėjimą, suvokimą, kurioje vietoje dabar esu ir kaip turėčiau jduėti toliau. Gavau atsakymus į klausimus su kuriais atvažiavau ir net į tuos, kuriu sau uždavusi nebuvau. Ši savaitė – atradimų, tobulėjimo, platesnio suvokimo savaitė, savęs pažinimo, stebėtojo sustiprinimo savaitė.” Gintė, 36 m.

“Meilės jūra. Susitikimo su savo esybe savaitė.” Živilė, 40 m.

“Išsivežu pačius nuostabiausius jausmus. Tapau pati savimi ir tai leidžia mėgautis gyvenimu. Supratau, kad esu vandens stichijos ir, kad galiu pabūti ir kitose stichijose. Mane labai džiugina, kad gavau daug nepakartojamų įspūdžių, kurie yra neapčiuopiami. Viskas paskaičiuota ir apgalvota. Didelis AČIŪ. Įspūdingas žinių bagažas.” Airida, 47 m.

“Išsivežu ramybę, tikėjimą, pasitikėjimą. Išsivežu kitokį meilės suvokimą. Tai buvo didžiulė patirtis, daugybės situacijų pamatymas kitaip. Gavau didžiulį palengvėjimą.” Gitana, 48 m. 

“Moteris 33 metų, bet tik dabar Jūsų dėka prisiliečiau prie moteriškumo tokiame gylyje ir apimtyje..Išsivežu žalią šviesą širdyje, pakylėjimą, palaikymą, didesnį pasitikėjimą savimi. Sugėriau viską: kvapus, emocijas, garsus, vibracijas, naują patirtį… IBIZA.. kiek čia apimties.. viskas MAGIC:)” Aistė, 33 m.

“Kažkas nepakartojamo. Savaitė, per kurią pralekia visas tavo gyvenimas. Kai tu supranti, kas nieko nebesupranti ir kad nereikia suprasti, užtenka jausti. Buvo labai gera jausti tiek daug emocijų vienu metu. Labai sunku apibūdinti žodžiais tai, kas neapčiuopiama, bet taip nuoširdu.” Sigita, 28 m.

“Išsivežu “naują” save. Per savaitė atradau tikrai daug savo šešėlių ir supratau kaip trūksta meilės sau. Ši savaitė praėjo kaip viena diena, bet tuo pačiu ir nepamirštamai sunki ji buvo. Patiko viskas, visos praktikos, visos temos, ypač tai, kad taip iš arti prisilietėme prie seksualumo. Labai patiko ir tylos erdvė. Esu be galo dėkinga jūsų komandai už šį sunkų darbą.” Kristina, 35 m.

“Tai buvo kažkas tokio, ko labai seniai norėjau, tačiau taip ir nesupratau, ko, kol nepriėjau šio laikotarpio savo gyvenime. Tai buvo informacijos rinkimo ir atradimų laikas – “o galima gyventi ir taip!” Labai emocionali savaitė – aš nepamenu, kada aš būčiau tiek verkusi ir tiek daug kartų per dieną, tiek dienų per savaitę :) Labai sunku sudėti tai į žodžius – manau, reikia šiek tiek laiko, kol viskas nusistovės ir pradėsiu suvokti, kas išvis čia įvyko.” Rūta, 28 m.

“Magic! Geras jausmas, kai atvažiuoji nežinodama, ko tikėtis, ir gauni daugiau nei galėtum įsivaizduoti. Ši savaitė buvo atgaiva mano širdžiai, per ją daug dalykų tiesiog suskambėjo viduje”. Vilija, 34 m.

“Po „Kelionės į save“ išsivežu nuostabią moterų sukurtą energiją. Kiekvienos šypseną su meile. Jaučiuosi apgaubta, prisipildžiusi meilę – pagaliau prisiminiau, kokia ji yra! Džiaugiuosi susitikusi bei susipažinusi su savo vidiniais šešėliais ir supratusi, kad mano šventykla, sielos namai glūdi manyje! Nereali kelionė, kuri atitraukia nuo realybės, kurioje laikas neskaičiuojamas – jis sustoja ir suvoki, kad kartais tiesiog reikia jo neskaičiuoti!” Aida, 42 m.

“Savaitė, pilna nuostabiausių, niekada nepamirštamų įspūdžių ir atradimų apie save. Patvirtino daug vidinių žinojimų, kuriais negalėjau patikėti anksčiau. Esu labai labai laiminga. Ačiū!” Viktorija, 21 m. 

“Šią savaitę apibūdinčiau kaip nepaprastai turtingą atradimais, patyrimais, naujais suvokimais, rastais atsakymais į klausimus. Nuostabi savaitė, kiekviena diena – stebuklas. Džiaugiuosi ir dėkoju visai komandai už gautas žinias, naujus potyrius, motyvaciją eiti, nesustoti šiuo keliu. Po šių mokymų išsivežu begalinį džiaugsmą, dėkingumo būseną, atrastą čia besąlygišką meilę sau ir pasauliui. o svarbiausia, išsivežu tikėjimą, kad man viskas pasiseks!” Regina, 49m.

“Ši savaitė – tai kažkas nepakartojamo. labiausiai patiko tai, kad nors visas moteris mačiau pirmą kartą BE YOU komanda sugebėjo sukurti tokią šiltą, gilią ir patikimą atmosferą, kad visomis galėjau nuoširdžiai pasitikėti, dėl nieko nesivaržyti ir nekompleksuoti. Šią savaitę apibūdinčiau žodžiu – STEBUKLINGA, nes atvažiavau čia visai netikėdama, kad energijos ir minties galia galima pakeisti gyvenimą. Visi žmonės, kurie buvo kartu privertė pasitikėti savimi, atsipalaiduoti, patikėti savo galia ir parodė kelią geresnio, ramesnio gyvenimo ir svajonių link. Po mokymų išsivežu vidinę ramybę, susikaupimą, gerą nuotaiką ilgam laikui, tikėjimą, kad jei yra kažkas tavo gyvenime, ką norėtum pakeisti, tai nuoširdžiai dedant pastangas, geras mintis, energiją – tau tikrai pavyks. Taip pat labai gera išsivežti tokias gražias akimirkas ir prisiminimus. Pirmą kartą pamačiau, ką gali moterų jėga. Ši savaitė buvo viena iš šilčiausių ir svarbiausių mano gyvenime.” Ieva, 19m.

“Ši savaitė tai tobulybių tobulybė. Nereali realybė. Tiek jausmų, emocijų, įspūdžių, išgyvenimų, juoko ir tik aplink gėris, šviesa, taip savita ir sava. Tai tikros atostogos, kurių labai ilgai neturėjau, o svajonės ir norai išsipildė su kaupu. Pranoko mano visus lūkesčius!!! Buvo gera juoktis ir verkti, šokinėti ir vaikščioti po rasotą žolę, žiūrėti į begalybę ir mėgautis kiekviena akimirka. Nuostabu. Po mokymų išsivežu vidinę ramybę, stiprybę, gerą nuotaiką, tokį tyrumą, norą tobulėti dar labiau, eiti į priekį, meilę sau bei daug žinių.” Daiva, 39m. 

“Atsakiau į klausimus, kuriuos atsivežiau. Informacija, kurią išgirdau buvo tokia gili, kad dar nesugebu leisti sau tuo patikėti.” Eglė, 39 m.

 

Džiuginta – koučingo ir reiki specialistė, FB erdvės Atvira širdis įkūrėja

Giedrė – sąmoningumo studijos “Studija365″ Vilniuje įkūrėja, NIA trenerė, koučingo specialistė

Šimtai nesurežisuotų, nuoširdžių video atsiliepimų apie programą Leonora Be You Youtube puslapyje >>>>

“Tai kas įvyko šioje kelionėje į save sunku žodžiais apibūdinti – tikra magija. Labai patiko kelionės intensyvumas ir įvairumas. Kelionė pilna teorijos, praktikos, pokalbių, gylio, meditacijų įvairiomis formomis. Stipru ir gilu.” Raminta

“Įdomi, kupina naujų potyrių savaitė. Atradimas gėrio ir šviesos savyje bei aplinkiniuose. Daug energijos, kvapų ir įdomaus maisto. Labiausiai programoje patiko: ritualai, šokiai, kvėpavimo praktikos, apgyvendinimas, garsai, kvapai, maistas, bei teigiama žmonių energija.” Diana

“Naujų potyrių, spalvų, kvapų, vaizdų, tyro oro, atsipalaidavimo, susikaupimo, buvimo viskuo ir tuo pačiu niekuo, savaitė. Savęs ieškojimo, susipažinimo su savimi, pokyčių savaitė. Tyro džiaugsmo ir išsilaisvinimo savaitė. Atrodo neįmanoma išskirti kas labiausiai patiko, tai visuminis procesas, kuris turi įžangą, dėstymą ir kulminaciją, o galiausiai atomazgą. Kiekvienas tobulėja iš savo suvoktų netobulumų. Dėkoju už magišką kelionę.” Kristina

“Ką aš išsivežu po „Kelionės į save“? Begalinį dėkingumą ir atvirumą, šilumą, ramybę, meilę, išjautimą. Ši savaitė nuostabi, nepakartoja, kartais – sunki, bet kaip gera po to! Tas aiškumas, ir ta erdvė, kuomet matai ją kitomis akimis. Tas kitų moterų akių atvirumas ir jų veidai, kada matai, kaip jie keičiasi kasdieną, kas valandą – pilna širdis džiaugsmo!” Lina, 47 m.

“Esu be galo dėkinga už šią savaitę. Tai buvo savęs budinimo, ėjimo į save, priminimo sau kas esu, kelionė. Atrasta moteriškumo jėga  – begalinis gėris, man tai tarsi naujos moters gimimas. Labai patiko: NIA praktikos, aplinka, gamta, visos žinios ir moteriškos praktikos. Esu labai dėkinga už viską –  AČIŪ.” Aušra

„Nuostabios ir prasmingos atostogos. Negaila nei vienos akimirkos. Tai tobulas buvimas „čia ir dabar“. Tikriausiai svarbiausias ir dvasingiausias laikas, bei puslapis mano gyvenimo knygoje. Patiko viskas: harmonija, aplinka, maistas, žmonės. Patiko viskas be jokių priekaištų. Visoje programoje jautėsi nuoširdumas, šiluma, jaukumas, supratingumas. Ačiū komandai už šiltus apkabinimus, akių spindesį ir šypsenas be žodžių. Dar kartą dėkoju visai nuostabiai Jūsų komandai. Ačiū, Leonora, kad esate.” Gintarė

“Atvažiavau čia, nes man manyje trūko energijos, Išsivežu… Ne! Geriau sakyti nebeišsivežu pačios didžiausios gyvenime baimės, kausčiusios mane ir neleidusios mano energijai skleistis. Dabar jaučiu save! Ir jaučiu, kad galiu leisti sau būti savimi! Suvokimo, kad gyvenimas po šios savaitės niekada nebus toks, koks buvo, to jausmo, kad pasikeičiau negaliu išreikšti žodžiais!” Staselė, 30 m.

“Dabar, kuomet rašau, galvoju, kad visa gyvenimą ir buvau tokia. Apėmė toks pakylėjimas, jog širdis viduje netelpa viduje. Tikrai šioje savaitėje ėmiau ir dariau viską 101 %, todėl manęs niekad negąsdino, nei sunkus darbas su savimi, nei aktyvus poilsis, nei pratimai, nei ritualai. Viską kartočiau vėl ir vėl. Be galo patiko Leonora ir jos komanda, kuri davė didelį impulsą ir energiją ieškoti bei mokytis. Jausmas, kad buvau išklausyta ir suprasta.  Buvo paliestos giliausios mano vidinių gelmių kertelės, tarsi iškeltos į paviršių, išjaustos ir visos sudėliotos į savo vietas. Sužavėjo susijungimas su gamta, Nia praktikos, moteriškumo praktikos. Norėjosi daugiau asmeninių pokalbių ir paskaitų, jose Leonora atsakydavo į visus, net neužduotus, klausimus. Ačiū Jums labai.“ Sigita

“Po “Kelionės įsave” išsivežu daug meilės, šilumos, ramybės ir pasitikėjimo savimi. Aiškumą savo širdyje ir žinojimą, kad atradau savo namus, savo ramybę. Nors tai tik savaitė, tačiau ją apibūdinčiau kaip nuostabią, visa mėnesį trunkančią kelionę!” Aušra, 43 m.

„ Magiška vieta, magiški žmonės, magiški ritualai, magiškos praktikos. Labai palietė moteriškų stichijų praktika, bei emocijų paleidimo praktika – turbūt man pačiai to labiausiai reikėjo. Gylis, neįtikėtini atradimai, moteriška jėga be jėgos, didžiausios gyvenimo pamokos įvyko šioje savaitėje. Labai dėkoju, už šią “tiesioginę traksliaciją” tokių nuostabių ir nepamirštamų akimirkų.“ Gintarė

“Ši savaitė buvo ir labai ilga, nes buvo daug veiksmo ir daug transformacijų, tuo pačiu, atrodo, kad savaitė pralėkė kaip akimirka. Savaitė buvo nelengva, nes reikėjo susitikti su savimi , pažinti save ir priimti savo stipriąsias ir silpnąsias savybes. Esu dėkinga už ši laiką, niekada neturėjau galimybės “susitikiti” su savimi, anksčiau visada bėgau nuo savęs ir dažnai apgaudinėjau save. Dėkoju už padrąsinimus, nes buvo nedrąsu dalyvauti nežinomose praktikose. Jaučiau didelį komandos “angelų” – komandos merginų -  palaikymą. Kiekviena iš jų atliko savo vaidmenį ir tarsi visada buvo tinkamu laiku tinkamoje vietoje, pasakydavo ar padarydavo būtent tai ko man tuo metu labiausiai reikėjo – ačiū. Be galo patiko kasdien besikeičianti programa, bei svečiai, kurie man labai padėjo. Sužavėjo NIA praktika, kūrybinės vaidybos užduotys, ritualai. Siūlyčiau įtraukti dalyves į kasdieninius darbus, kad visos dar labiau įsitrauktų į visos savaitės procesą visapusiškai , nes komanda mus lepino.” Lina

„Tai buvo pati geriausia kelionė į save, su savimi ir per save. Savaitė kupina pačių įvairiausių potyrių tiek mintyse, tiek kūne.  Kelionės metu išgirdau ir atradau labai daug atsakymų ir radau “raktą” į dar daugiau atsakymų. Atradau ramybę ir vidinę tylą. Labiausiai patiko įvairios praktikos, NIA mankštos ir meditacijos. Labai patiko visos komandos darbas ir dvasia. Atrodė, kad dideli darbai padaromi beveik nematomai. Ačiū visai BE YOU komandai už kelio rodymą atradimų metu.“ Lina

„Esybės suvokimo, atradimų, mokymų, moteriškumo įkvėpimo savaitė. Ši savaitė – intensyvios atostogos kūnui ir svarbiausia sielai. Savaitė sielos draugių sutikimui ir pažinimui, pradžia savęs pažinimui. Patiko absoliučiai viskas: čakrų, moteriškumo, meditacijų praktikos, Nia užsiėmimai, maistas, aplinka, aplankytos vietos, energija kuria užpildyta ir aplinka ir visa komanda. Ačiū Jums.“ Giedrė

„Man ši savaitė – gimimo, atradimų, pasitikėjimo, kelionės į save pradžia. Labai patiko visos praktikos, užsiėmimai, pokalbiai, paskaitos, kelionės „gylis“, meditacijos, ritualai – moteriškas bendrumas. Dėkoju Leonorai ir komandai už viską.“ Jūratė

“Tai nepakartojama savaitė! Tai kas vyko nepakartojama, stebuklinga ir užburia. Tai naujo gyvenimo pradžia. Sunku, bet verta! Ašarų kalnai, bet supranti kaip tai reikalinga vidiniam išsilaisvinimui ir transformacijai. Panika, kuri virsta euforija. Neapykanta, kuri tampa meile! Tai ką darote- stebuklas!” Agnė Z.

“Man ši „kelionės į save“ savaitė kaip pakilimas iš pelenų. Nuostabi, atkurianti transformacija, kurios niekada nepamiršiu. Labai patiko praktikos, sielos tobulinimas, energija, pamokos,  ritualai, šokiai, besąlygiškas priėmimas ir meilė, šviesa ir vilties suteikimas.” Agnė

“Kelionė į save – tai įvairialypė vidinė patirtis, kurios metu kiekviena moteris gali suprasti/atrasti savo unikalią prigimtį, savo unikalumą/išskirtinumą/individualumą, vidinę jėgą, stiprybę, vidinę šviesą ir švytėjimą, gali atskleisti savo moteriškumą ir savo unikalią moterišką prigimtį bei savo širdies gerumą, tyrumą, skaidrumą, meilę sau, žmonėms ir aplinkai. Programa siekiama padidinti pasitikėjimą ir tikėjimą savimi, išmokti meilės sau, atrasti gyvenimo džiaugsmą. “Kelionės į save” metu šlifuojama ir gludinama moters asmenybė ir puoselėjama jos individualybė, esybė. Ši kelionė man padovanojo/leido susigrąžinti stebuklingą atradimo džiaugsmą, gyvenimo džiaugsmą, meilę sau ir pasitikėjimą. Esu begalo už tai dėkinga.” I.S.

“Man ši savaitė atvėrė naują puslapį į džiaugsmingą gyvenimą. Taip dažnai pagaunu save, kokia aš laiminga ! Matau begalo daug darbo su savim ir ilgą kelią, bet tas kelias ne bauginantis, o šviesus, magiškas.” K.S.

“Leonoros mokymai Ibizoje tai galimybė pabūti savyje, su savim, išsiaiskinti kas esi, ko nori, kur eini. Galimybė suvokti savo vidinį ir išorinį pasaulius. Galimybė atitrūkti nuo įprasto pasaulio visais 100proc. Galimybė susipažint su kitokiais pasaulio suvokimais, praturtėti pažintimis.” J.R.

Labiausiai patiko programa, jos įvairiapusiškumas: meditacija, išvykos. Patiko, kad buvo pasirinkimo laisvė nori daryk – nori nedaryk. Tavo laisvė nevaržoma. Nėra nei gerai nei blogai. Esame pačios savimi.“ Vilma A.

„Patiko viskas: tai, kad buvo puikiai suderintos galimybės pabūti su savimi ir grupėje. Tylos diena – neįkainojama dovana. Patiko vila, maistas, išvykos į miestą, oras, žmonės. Visa programa buvo sudėliota labai logiškai, su tinkamu laiku išsivalymui, meditacijoms, pratimams ir t.t.“ Toma Š.

 „Pati idėja nereali. Super teorinių, praktinių žinių, patyrimų miksavimas su išvykomis į gamtą ir kitas vietas. Aiškus grafikas.“ Laura B.

“Anksčiau būčiau pasakius kad tokių savaičių kaip ši tiesiog nebūna, bet supratau, kad vis tik būna ir kad taip galima gyventi visada. Aš čia jaučiausi tiesiog kaip danguj.:)” Rūta J.

“Ačiū už pačią idėją, pačią struktūrą, kuri labai puikiai suderino, harmoningai  balansavo tarp žinių, malonumo, moteriškumo ir kur leido kiekvienai pabūti tiek savyje ir patirti tai ką sukūrėm visos. Tai pranoko mano lūkesčius su kuriais atvažiavau. Tą ką aš gavau tai didžiulė pridėtinė vertė sukurta jūsų visų. Visa komanda atidžiai klausėsi į grupė poreikius, labai puikiai valdė visas situacijas, jautriai reagavo, nepaliko neišspręstų klausimų. Ši savaitė buvo nuostabi, toks jausmas, kad iki šiol gyvenau triukšme, o staiga patekau į tylą, ramybę, rojų. Žinios pateiktos labai švelniai, subtiliai, pasidarė daug kas labai aišku, sudėliojo daug dalykų į lentynas. Jūsų žodžiai puikiai derėjo su praktika. Linkiu pačios didžiausios kloties šioje misijoje.” Džilda V.

„Labai patiko kaip į šitą programą buvo integruota visa grupė ir visos jautėsi maloniai ir jaukiai. Vila bei aplinka paliko malonų įspūdį. Moters bei moteriškumo temos buvo tiesiog taškelis ant „i“ raidės.“ Ramunė

“Tai kas įvyko čia per savaitę, neįvyko mano gyvenime per penkerius metus. Šitiek daug naujų išgyvenimų, įspūdžių. Čia viskas skambėjo taip tikrai.Ačiū.” Lijana 

“Man pats didžiausias atradimas, kad galėjau savaitę praleisti tarp tiek skirtingų moterų, kurios be kaukių, be vertinimų, etikečių, nuoširdžiai be konkurencijos. Smagu, kad galėjau būti savim, galėjau atsiverti, pamatyti savo veidrodžius. Pasiėmiau be galo daug šilumos ir dvasingumo, kuriuo galėsiu dalintis su kitais.” Lina G.

“Tam, kad tiesiog sužinotum vieną ar kitą tiesą gali paskaityti knygoje, tačiau tam, kad suprastum ir pajaustum ką daro Leonora būtinai turi atvažiuoti čia. Darbą, kurį atlieka Leonora pavadinčiau širdžių gydymu, atvažiavus čia supranti, kad reikia skirti laiko ne tik kūnui ar protui pailsinti, tačiau rūpintis ir širdim.” Ramutė V.

“Leonora, Ačiū už tai kad esi ir daliniesi savo atradimais su kitais! Mano kelionės i Ibizą tikslas buvo pabūti su savimi ir įsiklausyti i save, tačiau iš šios kelionės gavau kur kas daugiau…Ir tai ką išsivežiau su savimi yra kur kas daugiau nei galima įvardinti ar apibūdinti žodžiais!!! Ačiū visai komandai už šią nuostabią kelionę, kuri nesibaigė.  Ji ir toliau tęsiasi, tik kitoje vietoje!” Živilė

„Jeigu reikėtų vienu žodžiu įvardinti, ką jūs čia darot, tai sakyčiau stebuklą.“ Giedrė P.

“Aš to ką čia gavau nesitikėjau, tai buvo nuostabi kelionė į save. Kaifavau nors kartais ir skaudėjo. Radau tą ryšį viduje su savo siela, radau kelią į savo vidinius namus.” Severija R.

“Sužinojusi apie mokymus Ibizoje, žinojau, kad čia yra rojus, atvažiavau čia rasti tą rojų ir parsivežti jį atgal su savimi, kad galėčiau skleisti jį aplinkiniams. Čia aš buvau visai kitokia negu esu kasdieniame gyvenime, čia radau tikrąją save.” Virginija S.

“Dėkoju Leonorai ir komandai už stiprias patirtis, už išėjimą už formos, ribų, už savęs atradimą kitaip, už atrastą vidinių namų jausmą, už vidinę laisvę ir švarą, už augančią kūrybą, už iš naujo atrastą seksualumą, už besiskleidžiančią moterį,už moterų draugytsę, šilumą, už įkvėpimą dalintis, už jaukią erdvę ir stebuklingą maistą… Kelionė buvo nuostabi, tikrai nelengva, labai gili ir ji vis dar vyksta…” Dėkoju,su meile, Lina

Renata – studijos “Angelų namai” Vilniuje bei FB erdvės “Stebuklai Sau” įkūrėja

Maya Grey – sertifikuota Monroe instituto meditacijų trenerė, reiki praktikė

Šimtai nesurežisuotų, nuoširdžių video atsiliepimų apie programą Leonora Be You Youtube puslapyje >>>>

“Ačiū, Leonora tau ir tavo komandai už nepamirštamą kelionę į savo pačios vidaus gelmes! Atradau naujų klodų, pamačiau, kas buvo užslėpta, pamiršta, nustumta į tolimiausią kampelį!” Ernesta

“Ši stovykla tai naujų potyrių oazė. Esu labai dėkinga visai „Be You“ komandai, sesėms, su kuriomis tapome didelė, dvasiška šeima. Kiekviena diena tai tarsi naujas atverstas knygos lapas, pripildytas šviesos, energijos, suvokimo. Tai wow savaitė su savimi, savo vidumi… Tokia šiluma, gerumas, atvirumas, nuoširdumas.”

“Daugiau šypsenos ir tvirtumo, nes žinau, kad ir kas bus – būsiu sau ramstis, žinau, kad pereisiu viską, kad ir kas bus. Tai neeilinė ir dvasinga savaitė. Labai intensyvi, todėl kartais jausdavausi pavargusi, bet turiu pripažinti, kad nesigailiu nei vienos minutės!” Kristina, 27 m.

“Išsilaisvinau, giliau pažinau save, išsivaliau dvasiškai ir fiziškai. Pajutau, kad turiu daug vidinės stiprybės ir jėgos! Išsivežu daug skirtingos patirties, daug atradimų, kitų nuostabių moterų, kurios dalinosi dėka – tai įkvepia ir toliau tikėti moteriška galia” Raminta, 31 m.

“Noriu padėkoti už absoliučiai viską, kas vyko čia: už visas emocijas, meilę, jaukumą, palaikymą, už išgyvenimus, atradimus, paleidimus, pojūčius…
Be galo gera Jus sutikti savo kelyje ir jausti palaikymą einant pirmyn. Viskas buvo SUPER  Viskas buvo užpildyta nuo – iki, patyriau tikrai gilią kelionę Jūsų dėka. O kritikos tikrai negaliu suregzti nei vieno sakinio, tiesiog viskas buvo tobula ♥ ” Simona

“Išsivežu kažkokį žinojimą, kurio dar negaliu apibrėžti, jaučiu, kad siela praturtinta. Svarbiausiai, išsivežu stipriai pažadintą meilės jausmą! Magiška savaitė!” Lina, 35 m.

“Po šios savaitės išsivežu ramybę, meilę sau, dėmesingumą ir sąmoningumą. Labai noriu grįžti namo ir apgaubti vaikus ir vyrą šiluma ir meile. Tai nuostabu! Man ši savaitė kupina atradimų. Aš dar labiau save pamilau. Aš priimu save ir pasaulį tokį, koks jis yra. Išmokau švęst gyvenimą!” Diana, 34 m.

“Tai buvo pilna potyrių, lūžių, meilės ir skausmo, ašarų ir tobulumo savaitė. Išsivaliau sielą, susitikau su savo maža vidine mergaite! Išsivežu didelę patirtį. Viskas buvo tobula!” Edita, 30 m.

“„Kelionės į save“ metu pamačiau savyje daug spalvų, grožio, paslapčių. Išėjau iš savo proto ribų. Gavau daug patvirtinimų, kad esu teisingame kelyje. Visa ši savaitė, tai tarsi grįžimas į savo erdvę, į namus pas mamą ir susirangius jai ant kelių, prisiglaudus žinoti, kad neesi viena.” Kristina, 36 m.

“Ką aš išsivežu po „Kelionės į save“? Išsivežu džiaugsmą! Viskas yra taip paprasta – viskas prasideda nuo manęs pačios! Ši savaitė – pati didžiausia dovana sau!” Laura, 36 m.

“Ši savaitė praėjo labai greitai, prasmingai ir linksmai. Gavau daugiau nei tikėjausi dėl to esu labai dėkinga. AČIŪ. Man viskas labai patiko, kad galėjau atsipalaiduoti ir pailsėti  nuo kasdieninių įpročių dėl to galiu tik padėkoti, o veikimas pagal jaučiamą energiją kaip ir struktūroje ir buvo tas aukso viduriukas.” Milda

“Einu, bijau, labai bijau, bet darau. Gyvenu be lūkesčių kasryt nubudus pasiruošiu priimti šios dienos dovanas. Tai kelias į laisvę! Išsivadavimas iš baimių, skausmo, kurio net nežinojau, kad turiu. Tai atradimai! Tai aukštesnės besąlyginės meilės dovanos!  Tai džiaugsmo ašaros!  Tai laisvės skrydis! Tai meilės šokis!  Tai daugiau nei gali būti!” Indrė, 34m.

“Man tai buvo kelias į pilnatvę, pilnas atradimų, emocijų paleidimų, idėjų ir iš tikrųjų magijos, kuria buvau pamiršusi tikėti. Čia tiek daug emocijų gerumo, švelnumo, rūpinimosi. Ačiū! Nieko nereikia keisti. Superinis išmušimas iš įprastų kelių, todėl buvo gera galimybė persijungti į kitą kelią.” Jurgita, 43 m.

Atsiliepimai apie "Kelionę į save"

 

Patvirtinimas

 
Facebook Comments