Naujienos

Vasario susitikimai

Sąmoningumo mokymai moterims „Gyvenimo profesionalė“

Yra toks posakis – kai moteris laiminga, visa šeima laiminga. Jis puikiai atspindi vidinę moters prigimtį ir kasdienio gyvenimo realybę.

Dažnai mes renkamės tik vieną iš gyvenimo scenarijų. Besistengdamos sukurti laimingą šeimą, pamirštame save ir savo svajones. Pildydamos savo svajones ar siekdamos karjeros aukštumų, apleidžiame savo asmeninį pasaulį ir artimuosius. Eidamos vidinio pasaulio keliu, atitrūkstame nuo gyvenimiškos realybės, kartais net paaukodamos santykius su artimiausias žmonėmis. Šie gyvenimiškai aktualūs pasirinkimai yra pažįstami kiekvienai moteriai, siekiančiai gyvenimą kurti kaip meno kūrinį, o ne gyventi jo pasekmėse.

Klausimas, kaip suderinti išorinį ir vidinį pasaulius, ilgai nedavė ramybės, skatino mokytis, kėlė iššūkius ir sąmoningo moteriškumo specialistei Leonorai Be You. Šiandien Leonora Be You, sėkmingai sujungusi asmeninį, socialinį ir intymųjį pasaulius, dalijasi gyvenimiško balanso išmintimi su moterimis visame pasaulyje. Jos sukurtos praktikos rezultatai ir besikeičiantys klienčių gyvenimai įrodo, kad ne žinios, o praktika keičia mus supančią realybę.

Jau vasario mėnesį organizuojame išskirtinę galimybę dalyvauti magiškoje inTegra House erdvėje vyksiančiuose mokymuose moterims „Gyvenimo profesionalė“.

Jeigu ieškai atsakymo, kaip išlikti savimi kasdieniame gyvenime ir mėgautis kiekviena diena, būtinai dalyvauk. Praleisk savaitgalį dėl savęs, dėl kitų ir dėl pasaulio. Sugrįžk į save, į laisvą ir mylinčią moterišką prigimtį, geriau pažink savo talentus, atrask savo esmę ir priartėk prie svajonių išsipildymo. Kartu su profesionalų pagalba tu susikursi žemėlapį ir aiškų planą, ką daryti toliau, kad planai būtų įgyvendinti. Tęsk savo gyvenimo kelionę kaip tikra gyvenimo profesionalė.

Rezervuok vasario 25 – 26 savaitgalį jau šiandien ir atvyk į mokymus, padėsiančius tau tapti savo gyvenimo šeimininke. Tai išskirtinė galimybė dalyvauti itin retai čia, Lietuvoje, organizuojamuose Leonoros Be You seminaruose. Nepraleisk šanso, registruokis dabar, nes vietų skaičius ribotas.

Mokymų savaitgalio kaina – tik 195 EUR.

REGISTRACIJA i mokymus: http://bit.ly/2j9wOVD

Speciali dovana mokymų dalyvėms – pakvietimas į „Kakavos ceremoniją“ (vertė 45 EUR). Šeštadienį, po pirmosios intensyvios mokymų dienos, mokymų dalyves kviesime į Širdies atvėrimo ceremoniją ir šokio terapijos diskoteką – ypatingą techniką, išlaisvinančią emocijas, užsistovėjusius blokus, baimes ir limitus.

Per šiuos mokymus tu:

  • būsi įkvėpta imtis pozityvių pokyčių,
  • sukursi aiškų planą sąmoningai veiklai,
  • pažinsi būrį bendraminčių, užmegsi neįkainojamas draugystes,
  • prisidėsi prie gėrio sklaidos, pagelbėsi moterims Lietuvoje ir už jos ribų gyventi sąmoningai

Savaitgalis bus skirtas pažiūrėti į mus supančią realybę iš trijų skirtingų pusių ir išmokti, kaip socialinis, asmeninis ir intymus pasauliai gali padėti sukurti kokybišką šiandieną.

Mokymų programoje:

  • sąmoningumo ugdymo paskaitos,
  • meditacijos,
  • praktinės užduotys,
  • įgūdžiai ir patarimai, padėsiantys keisti gyvenimo kokybę pačiai kasdien

Be You

Mokymus ves Leonora Be You ir Eglė Blekaitytė

Leonora Be You

Psichologė, knygų autorė, sertifikuota NIA praktikos trenerė, meditacijų bei energetinių praktikų trenerė ir praktikė. Daugiau nei 15 metų eina dvasiniu keliu ir 5 metus organizuoja mokymus moterims JAV, Airijoje, Anglijoje, Ispanijoje ir Lietuvoje. Daugiau informacijos: www.kelioneisave.lt

Socialiniame gyvenime išlikti savimi nėra paprasta. Tam reikia daug sąmoningumo, praktikos ir gilaus savęs pažinimo. Šis savaitgalis skirtas toms, kurios drįsta eiti gyvenimo profesionalės keliu ir nori savęs neprarasti. Skirsime laiką ne tik pailsėti, susijungti su savimi, bet ir pasižiūrėti į savo asmeninę situaciją iš šalies tam, kad galėtume sukurti aiškius tolimesnius loginius žingsnius. Šie mokymai – nuostabi proga tobulėti, atsinaujinti ir atnešti teigiamų pokyčių į savo kasdienį gyvenimą. Asmeninės patirtys yra mūsų sielos degalai. Tik taikydamos įvairias praktikas, leisdamos sau patirti skirtingus išgyvenimus galime turtinti savo kasdienybę ir plėsti mus supančio pasaulio vaizdą.“

Eglė Blekaitytė

Kelionė į save“ bei kitų Be You projektų pagrindinė koordinatorė, „Ilab Accelerator“ programos dalyvė, buvusi tarptautinės įmonės prekės ženklo vadovė, sąmoningumo struktūravimo specialistė

Apie moters prigimtį ir jos vidinius talentus pradėjau gilintis prieš 7 metus kartu su vadybos studijomis. Baigti mokslai ir sėkminga karjera nesustabdė vidinės ugnies ir ryžausi tai iškeisti į prasmingos Be You veiklos vystymą, kūrimą bei plėtrą skirtingose šalyse. Sukaupta darbinė bei savanoriavimo patirtis padėjo man atrasti tikrąjį savo pašaukimą – padėti žmonėms aktyviai veikti vedant savo norų ir talentų. Kasdien keliuosi tam, kad pasidalinčiau savo įkvėpimais su kitomis moterimis ir skatinčiau veikti dėl savo svajonės. Degu aistra matydama žmones, išsigryninančius SAVO unikalų identitetą ir profesionaliai derinančius asmeninio ir dvasinio tobulėjimo žinias su socialinio pasaulio patirtimi.“

Kakavos ceremonija 

BE YOU

Ibisos salos patirtis, pagardinta Indiškais prieskoniais, atneša vidinės laisvės ir jaudinančio moteriškumo skonį!

Vasario 25 dieną dalyvauk savo kūno ir sielos pokalbyje – KAKAVOS CEREMONIJOJE. Pirmą kartą Lietuvoje vyksianti tokio tipo terapija padės tau išlaisvinti užsistovėjusią energiją, atsikratyti baimių, vidinių blokų, išlaisvinti moteriškumą ir pasisemti klodus naujų jėgų.

Natūrali kakava daugybę metų yra naudojama meditacijų ir įvairių ceremonijų metų. Tai galinga jėga, leidžianti paliesti širdį ir sulaukti pokyčių, vedančių į gilesnę meilę sau. Ir ne tik tai! Įrodyta, kad kakava kelia nuotaiką, balansuoja hormonų pusiausvyrą, padeda apsisaugoti nuo širdies ligų, lėtina senėjimą ir padeda mesti svorį. Pradėk savo ir kakavos draugystę nuo ypatingos asmeninės patirties.

Ceremonija padės perkrauti nervinę sistemą, išvalyti mintis ir emocijas. Nurimti, atsipalaiduoti, susijungti su savo moteriška esme ir giliausiais esybės troškimais skirta Širdies atvėrimo meditacija. O ypatingas šamanų perduotas kakavos gėrimo receptas ir tiesiai iš Ibisos salos atkeliavusi muzika – patirti galingą laisvės pliūpsnį ir išjudinti kūną.

Raginame kuo skubiau užsiregistruoti, nes vietų skaičius labai ribotas. Ceremonija truks 18:30–22 val., kaina – 45 EUR.

REGISTRACIJA į Kakavos ceremoniją: http://bit.ly/2jPoI5r

Tos, kurios jau dalyvavo kakavos ceremonijoje, patvirtins, kad kviečiame patirti magišką, su niekuo nepalyginamą patirtį. Kruopščiai pritaikyta gydomoji muzika, širdies atvėrimo ritualas, unikalus natūralios kakavos ir specialių prieskonių mišinys, šokio meditacija susijungs į galingą kūrinį, leisiantį užmegzti atvirą dialogą su vidiniu pasauliu.

Facebook Comments