Straipsniai

Moteriškumo šventė – BŪTI SAVIMI

BE YOU festival

Vasarai įpusėjus ne visada jaučiame vasarą savyje. O būna taip, jog žiemą jaučiamės lyg vasarą. Mūsų, moterų, vidinis pasaulis labai sudėtingas ir jis nuolatos prašo būti sąmoningai tyrinėjamas, puoselėjamas ir ugdomas. Gyvenant sau, dėl savęs ir apie save galima kiekvieną dieną jaustis lyg vasaros saulė spindėtų iš vidaus, karščio bangomis plūstų aistra ir žiedais žydėtų mūsų akys.

Norėdamos pažadinti kiekvienoje moteryje miegantį ar kiek prabudusį moteriškumą, liepos 23d. BE YOU komanda surengė vienos dienos patyriminį renginį – moteriškumo šventę „BŪTI SAVIMI“.  Renginiui erdvę suteikė ir atidarymo dalyje apie meilę moterims ir jų moteriškumo prasmę vyrams kalbėjo „InTegra House“ kūrybinių, atvirų, patikimų namų šeimininkas Rinardas. „Vyras lyg laivas, nepailstantis ieškoti, moteris – uostas, į kurį visada norisi sugrįžti“ – sakė jis. Renginį atidariusi Leonora Be You greitai perėjo nuo kalbų, prie darbų, nes norint save pažinti, išmokti būti su savimi, neužtenka apie tai kalbėti.

Pasitelkusi šokio terapiją, Leonora ne tik privertė susirinkusias moteris gerokai sukaisti, bet ir leido pajausti atsipalaidavimą, savęs ir savo judesio, kūno priėmimą kaip natūralų, unikalų dalyką mūsų gyvenime. Taip šokti kiekviena turėtume kas rytą, nuoga namuose, basa žolėje, įsijungus savo mylimą dainą pasinerti į muziką ir jausti dabarties akimirką, meilę sau. Vėliau buvo pravesta klausimų – atsakymų sesija, kurios metu moterys susiradusios sau po porą turėjo galimybę nepertraukiamai kalbėti apie save kankinančius klausimus ir iš to rasti atsakymą pačios, tik su savo poros palaikymu ir dėmesingu klausimu, tarsi pamatyti save veidrodyje, iš šalies. Tokios praktikos metu emocijos veržiasi ašaromis, juoku, ateina suvokimo, nušvitimo momentas, kai randamas atsakymas, tarsi raktas į prieš tai buvusias užrakintas duris. Po šios sesijos vėl bandėme išlaisvinti savo vidinę energiją per judesį, lauke atliktos NIA judesio praktikos (tai šokis, kelių dvasinių ir fizinių praktikų: jogos, taiči, aikido, džiazo, šiuolaikinio šokio ir kt. derinys) metu. Viena dalyvė renginio pabaigoje prisipažino: „Visą dieną nepraėjęs galvos skausmas, nuovargis dėl mažai gauto miego, rūpesčiai buvo nuimti kaip ranka, jaučiau vibracijas savo kūne, atrodė jog fiziškai pavargau, bet iš tiesų manyje būtų prisipildžiusi energijos baterija“.

„InTegraHouse“ erdvėje buvo ir BE YOU talentų kampelis, kur moterys dalinosi savo kūriniais: eteriniais aliejais, rankų darbo papuošalais, drabužiais ir kt., taip pat ir vaikai visą dieną turėjo kuo užsiimti. Renginio pabaigoje buvo dalintasi mintimis, komplimentais, pastebėjimais, patarimais, BE YOU komanda paruošė ir dovanas, tokias kaip Leonoros meditacijų rinkinys, knyga, papuošalai ir pan.

Visos dienos renginys susirinkusioms beveik 100 moterų neprailgo, vienos atitrūko nuo rutinos, kitos rado į save panašią likimo draugę, kažkam atsivėrė akys, sukilo apetitas ieškoti, kurti, tobulėti, dar kitoms tai buvo ženklas, jog pokyčiai gyvenime gali vykti, reikia tik to norėti ir rasti žmonių, padėsiančių pokyčių kelyje. Moterys yra didžiulė jėga, palaikymas, paspirtis, mūsų vieningumas ir sprogstanti energija nukreipta į gerus darbus gali daryti stebuklus.

Visos kartu sukūrėme ir nepaprastą stebuklą – suteikėme net 25,550 dienas švaraus vandens Afrikoje, Malavyje gyvenantiems žmonėms.

sertifikatas

Renginio akimirkos Facebook nuotraukų albume ČIA.

Facebook Comments