Naujienos

“Kelionė į save” spalis 2015

NAUJA mokymų programos “Kelionė į save” grupė spalio 27-lapkričio 3d.

DĖMESIO! Kadangi visa mokymų grupė jau susirinko, skelbiame papildomą datą: SPALIO 27 – LAPKRIČIO 3d.

Patyriminių mokymų savaitė moterims – „Kelionė į save“ spalio 27-lapkričio 3d. magiškoje Ibisos saloje

Nuostabūs vaizdai

Šią mokymų programą jau išbandė daugiau nei 100 moterų, apie “Kelionę į save” sunku papasakoti žodžiais reikia tiesiog pajausti pačiai. Kaip prieš keletą mėnesių grįžusios dalyvės apibūdino šią mokymų savaitę:

“Tai nuostabiausia dovana sau. Atvažiavus su klausimais, gavau daug atsakymų, iškilo ir naujų klausimų, bet čia išmokau ieškoti atsakymų.”

“Tai savaitė viršijusi visus mano lūkesčius. Atvykau ieškodama atsakymų, o išvykstu atradusi save, vidinę ramybę ir balansą. Labai dėkoju visai komandai už tikrumą, gylį ir kantrybę, už informacijos įdėjimą į širdį. Tai buvo geriausia dovana, kokią galėjau sau pasidovanoti.”

“Ši savaitė visiškai pakeitė mane. Tai tikros praktikos, padedančios kiekvienai individualiai atrasti savo tikrąjį AŠ. Tylos diena – kažkas nepaprasto, magiško, kai tu supranti, išgirsti savo vidinį balsą ir atrandi savo moteriškumą.”

“Tai magiška kelionė į plotmę, apimtį ir naują, gerą, savotišką kiekvienos iš mūsų gyvenimą. Į kažką tokio virš egoizmo, paprastų poreikių, troškulio…kaip kelias į ramybę.”

“Mokymų savaitė Ibizoje yra nuostabi savę pažinimo savaitė. Ji man padėjo pažvelgti į savo vidų, labiau pažinti save, atsiskleisti. Nugalėti visas savo baimes ir būti savimi. Linkėčiau visoms moterims atvykti į šią savęs pažinimo savaitę. Kad galėtumėte atrasti save ir būti laimingos, įgyvendinti visas savo svajones. Reikia tik tikėti savimi. Mes galime viską. Mes esame galingos. Ačiū Leonorai ir visai komandai. Dabar esu visiškai pasiruošusi eiti į naująjį gyvenimą, kuris manęs laukia, su atvira širdimi ir siela. Ačiū!”

Daugiau dalyvių atsiliepimų rasi Leonoros youtube kanale ČIA>> 

MAGIŠKA “KELIONĖ Į SAVE”, saulėtoje Ibizos saloje, tai geriausia investicija į kokybiškesnį gyvenimą: sveikatą, vidinę ramybę,  karjerą, šeimą, meilę, finansinę gerovę, džiaugsmą….

Kviečiame praleisti tobulą laiką egzotiškoje saloje, nuostabioje moterų draugijoje ir susipažinti su savimi iš naujo.

Pasidovanok SAU tobulas atostogas protui, kūnui ir sielai – „Kelionę į SAVE“.

Kas Tavęs laukia:

 • Įspūdinga Ibisos sala su didingais kalnais, nuostabiais paplūdimiais, saulės voniomis, apelsinų giraitėmis, užburiančiais migdolmedžiais
 • Ramybės oazė komfortiškoje ir autentiškoje viloje
 • Praktiniai seminarai, padėsiantys integruoti žinias į savo gyvenimą
 • Individualios Leonoros Be You konsultacijos
 • Gilios meditacijos
 • NIA judesio praktikos gerinti fizinę ir dvasinę savijautą
 • Moteriškos energetikos praktika - tavo jaunystei, grožiui ir esybinei gyvybei palaikyti
 • Gydantis maistas ruošiamas ypatingos salos gyventojos, gaminančios iš savo augintų produktų. Vegeratiškas meniu (t.y.be mėsos ir žuvies patiekalų), lengvas, specialiai subalansuotas meditacijoms bei išsivalymui.
 • Transformuojantys masažai atpalaiduojantys ne tik kūną bet ir sielą
 • Įdomūs susitikimai su salos gyventojais
 • Supažindinimas su paslaptingomis ir magiškomis salos vietomis

Investicija į pagrindinį turtą – SAVE:

 • Gyvenant triviečiame kambaryje (viena dvigulė lova+viena viengulė) kaina 1050EUR žmogui
 • Gyvenant dviviečiame kambaryje (su dvigule lova, atskira patalynė) kaina 1200EUR žmogui
 • Gyvenant vienai kambaryje (su dvigule lova) kaina 1600EUR žmogui

Už šią kainą mes pasirūpinsime visomis Tavo išlaidomis savaitės metu beliks tik nusipirkti skrydžio bilietą. Į kainą įeina komfortiškas gyvenimas autentiškoje Ibizietiško stiliaus pilaitėje,  tobulas laikas saloje, transportas keliaujant po salą, pasiėmimas iš oro uosto bei nuvežimas atgal į oro uostą, pilnas kokybiškas maitinimas 4k.per dieną, intensyvi ir kartu atpalaiduojanti programa, asmeninės konsultacijos savaitės metu, kviestinių svečių programos. Ilsėsitės be jokių rūpesčių! Skubėk registruotis,  vietų skaičius ribotas (grupėje ~15-18 dalyvių).

Papildomos išlaidos: skrydis, pageidaujant masažai ar kitos terapijos laisvu programos metu (kainos ~50-100€), asmeninės išlaidos (lauktuvės ar pan.).

Kviečiame susipažinti su DUK (dažniausiai užduodami klausimai) ir atsakymai į juos ČIA>>

Registracija žemiau esančioje formoje. Turi klausimų susisiek su Be You komanda el.paštu [email protected] arba skambink tel. 8-616 04 532 (Eglė).

Daugiau apie „Kelionę į save“ skaitykite ČIA>>

Dalyvių atsiliepimai >>

Registracija į mokymų savaitę "Kelionė į save" moterims

 

Patvirtinimas

 
Facebook Comments