Naujienos

Ibizos magija Lietuvoje

Mokymų programa moterims „Kelionė į save“ Lietuvoje, rugpjūčio 1-5d.

heart

Tai savaitė, kurios metu keliausime moteriškumo bei savęs pažinimo keliu

Jau daugiau nei 3 metus sėkmingai vystoma mokymų programa moterims „Kelionė į save“ Ibizoje, pirmą kartą organizuojama Lietuvoje. Tai išskirtinė galimybė Tau prisiliesti prie Ibizos magijos lietuviškos gamtos apsupty. Šią kelių etapų mokymų programą jau baigė daugiau nei 150 Lietuvos moterų. Visos iš jų įvertino tai kaip neįkainojamą patirtį, gilesnį savęs suvokimą, motyvaciją užsibrėžtiems siekiams.

Leonora nuo mažens jautė pašaukimą dirbti su žmonėmis ir dalintis tuo, ko būdama maža negalėjo įvardinti. Dar neprasidėjus savęs ieškojimo bumui pasaulyje, Leonora prieš daugiau nei 10 metų pradėjo sistemingai mokytis ir eiti savęs pažinimo keliu. Daug nuostabių atradimų savyje, kituose žmonėse bei pasaulyje Leonorai padėjo sukurti unikalią formą, kuri leidžia kitiems perteikti jos išskirtinius gebėjimus. Leonoros sukurta BE YOU mokymų forma yra gyva, atvira, rezonansinė, tai ko neperskaitysite jokiame vadovėlyje. Mokymuose dalyvavę įvairių amžių, tautybių vyrai ir moterys išsiveža pačius geriausius įspūdžius. Šį gebėjimą pajausti ir perteikti reikiamą informaciją tam tikru momentu būtent tiems žmonėms, kuriems tuo metu reikia, tuo pačiu išlikti atvirai bei spontaniškai Leonora vadina savo pašaukimu, kurio negali suteikti nei vienas diplomas.
Tai kažkas unikalaus, kitokio, nepakartojamo.. Prisijunk ir TU, prie žinių, atveriančių neaprėpiamas žmogaus galimybes!
Patyriminių mokymų savaitė moterims padės geriau atsakyti į savo vidinius klausimus bei gauti žinių ir praktikų pritaikomų šiandieninėje visuomenėje. Tai daugelio metų sukaupta praktika ir žinios, kurios padės giliau pažinti save kaip laukinę moterį, kaip mergaitę, kaip karalienę, padės geriau suvokti moters vaidmenis. Sąmoningumo ugdymo pokalbių metu analizuosime savo aplinką bei santykius per socialinį, asmeninį bei intymų pasaulius. Tai savaitė toms MOTERIMS, kurios myli arba nori išmokti mylėti save, kurios nori augti bei tobulėti, gauti naujų žinių bei praktikų ir kokybiškai pailsėti: be telefono, laikrodžio ar kompiuterio bei nesustojamai varginančių minčių.

Moteriškos mokymų savaitės programoje:
• Judesio ir kvėpavimo praktikos mūsų nuostabiam kūnui
• Paskaitos sąmonės ugdymui ir savianalizei
• Moteriškumo praktikos
• Išsivalymo bei atsipalaidavimo užsiėmimai
• Magiški ritualai ir ceremonijos
• Kokybiškas ir subalansuotas vegetariškas maitinimas
• Naujos energijos gurkšnis ir kelias į geresnį savęs pažinimą.

 

Dėmesio! Mokymų savaitė vyks intensyviai žaismingu ir magišku ritmu. Patirk tai, ką moterys išsiveža po savaitės mokymų Ibizoje. Tai pirmoji ir nepakartojama Ibizos mokymų programa „Kelionė į save“ Lietuvoje.

Vietų skaičius ribotas! Registracija formoje esančioje žemiau. Kontaktai pasiteiravimui [email protected]
Savaitės mokymų (rugpjūčio 1d. 13val.-rugpjūčio 5d. 13val.) kaina su komfortišku gyvenimu bei kokybišku vegetarišku maitinimu ir pilna 4 dienų mokymų ir praktikų programa – 495EUR. DĖMESIO! Užsiregistravus iki kovo 31d. kaina – 450Eur. Atvykimu – dalyvės rūpinasi pačios (organizacinė komanda padės neturinčioms automobilio surasti ekipažą). Mokymų vieta – nuostabi sodyba gamtos apsuptyje prie ežero.

Prižadame šių mokymų metu MAGIŠKOS pažinties su laiku,erdve ir SAVIMI! Vidinės harmonijos ugdymas, savęs pažinimas ir prasmingesnis žvilgsnis į pasaulį – tai pati geriausia dovana sau ir savo aplinkai. Jausitės kaip po gerų atostogų: pailsėję, išlaisvėję bei atjaunėję:)

Stovykloje užsiėmimus ves Leonora Be You – knygos „Sielos artimetika“ autorė, asmeninių pokyčių konsultantė, turinti psichologijos išsilavinimą, NIA judesio praktikos bei jėgos pilates sertifikuota trenerė. Leonora jau daugiau kaip 10 metų gilinasi į įvairias asmeninio tobulėjimo technikas bei veda sąmoningumo ugdymo seminarus, kūno lavinimo užsiėmimus bei meditacijas, organizuoja asmeninio tobulėjimo mokymų stovyklas. Prieš 3 metus sukūrė sistemingą mokymų programą „Kelionė į save“ skirtą moterims, kurioje integruotos įvairios saviugdos technikos bei tuo pačiu kokybiškas poilsis, šie mokymai vyksta Ibizos saloje Ispanijoje. Daugiau apie šiuos mokymus ČIA.

tylos meiles

Facebook Comments