Naujienos

BE YOU festivalis moterims MOTERS PASLAPTYS

BE YOU festivalis

Šių dienų moters įvaizdis – aplipdytas visuomenės reikalavimais: būti visada gražia, jauna, sėkminga, rūpestinga mama, tobula žmona, atitikti grožio ir mados standartus, būti linksma ir įdomia kompanione. O kiek dar reikalavimų ir priekaištų be viso šio sąrašo keli pati Sau kasdieną, kai nesuspėji ar nepavyksta atitikti vieno ar kito reikalavimų standarto???!!!

Jei Tau atsibodo bėgti užsuktame savęs nepakankamumo rate, ieškant išeities ir atsakymų išoriniame pasaulyje ir esi pasiruošusi pagaliau pradėti gyventi savo įgimtą teisę būti unikalia, nepakartojama, nesenstančia, nenukonkuruojama malonumų šventykla. Vadinasi šis susitikimas skirtas būtent Tau !

 

Jau ketvirtus metus, organizuojamas ”BE YOU festivalis” atidaro duris Lietuvoje, susitikti šį kartą ypatingai svarbia tema, šventėje ”MOTERS PASLAPTYS IR GYVENIMO ORGAZMAI”

Atėjo laikas švęsti Tavo gyvenimą moteriškame kūne.

Šios patyriminės moteriškų malonumų ir vidinio išsilaisvinimo kelionėjė, Tave lydės Leonora Be You - asmeninio tobulėjimo gidė, sąmoningumo mokyklos moterims “Kelionė į save” įkūrėja, psichologė, knygos “Sielos aritmetika” autorė bei transformacinių meditacijų vedlė. Daugiau apie Leonorą skaitykite www.leonorabeyou.com

 

Susitikimo metu:

 I ŠVENTĖS DALYJE laukia klausimai atsakymai bei gyva diskusija su Leonora Be You apie slapčiausias savęs pažinimo temas, seksualinės energijos įvaldymą ir santykių puoselėjimą su antrąja puse. Susitikimo atidarymas prasidės senovės išminties išlaikyta ir iki šių dienų išlikusia Deiviškumo praktika moterims, kuri augina pasitikėjimą savimi, aktyvina vidinę “įsimylėjimo” būseną bei stiprina vidinę intuciją.

 II ŠVENTĖS DALYJE : leisimės į patyriminę sensorikos kelionę, kuri už žodžių ir suvokimo ribų padės Tau praktiškai patirti kas yra vidinė laisvė, pasitikėjimas savimi, meilė sau ir santykiai. Visos temos paliestos I – oje susitikimo dalyje jūsų klausimais, taps atsakymais per praktikas.

 

*Visas praktikas Leonora Be You perduoda ir “transliuoja” iš pasaulinių išminties šaltinių, jos nesudėtingos ir tinkamos naudoti vakarietiškai moterų kultūrai kasdieniniam gyvenime. Praktikos kruopščiai atrinktos ir išgyventos pačios mokymų autorės bei daugelio gyvenimų išbandytos ir pozityvių rezultatų suteikiančios žinios.

 

Po šio susitikimo:

* išsineši tris pagrindines seksualumo praktikas, kurias paprasta integruoti į kasdieninį gyvenimą.

*artimiau susipažinsi su savyje glūdinčia kūrybine gyvybės energija - gausinti savo materialinę gerovę

*Išmoksi kaip aktyvinti jaunystės energiją savo kūne - stiprinti pasitikėjimą savimi.

*išsikristalizuosi santykių su savimi ir kitais ryšį bei jų svarbą Tavo gyvenime, bei išmoksi, kaip juos puoselėti

*prižadam sutiksi ne vieną naują bendramintę, merginos jau ne vienerius metus sako, kad vien dėl to verta sudalyvauti šiame dienos renginyje!:)

 

Programoje mūsų laukia ir gydantys muzikos garsai mmm… o BE YOU komanda ruošia siurprizus ir dovanas, prižadam bus GILU, STIPRU ir žinoma SMAGU!;)

Kiekviena auginanti savo išmintį Moteris, turi galimybę tapti Deive.

 

Turi klausimų? Susisiekime: [email protected]

ARTIMIAUSIAS BE YOU VASAROS FESTIVALIS 2020 rugpjūčio 9 d. platesnė informacija netrukus arba [email protected]

Facebook Comments