Straipsniai

Sąmoningumo magija apie laiką sau

Kas tas mistiškasis, vis labiau linksniuojamas laikas SAU, kurio turi tik nieko neveikiantys, vaikų neturintys, ne karjeristai veikėjai? Taip dažnai gali nuskambėti mūsų mintyse pasiteisinimo žodžiai.

Nemažai metų keliaujant po pasaulį ir sutinkant labai skirtingų kultūrų, amžiaus bei įsitikinimų žmones, pradėjau analizuoti, kodėl vieni pasiekia labai daug per savo gyvenimą, o kiti taip ir baigia savo dienas priekaištaudami gyvenimui?  Juk visi turime dvidešimt keturias valandas per parą! Kodėl vieni nugriauna kalnus per dieną ir dar randa laiko ne tik savo artimiesiems, bet ir sau, o kiti per dieną atlieka jiems priklausomas funkcijas taip ir neatrasdami  kelio į geresnį gyvenimą?

Bendraujant su  įvairiais žmonėmis, kurie gyvena savo norų gyvenimą: sėkmingais, turtingais, nuolankiais, daug pasiekusiais, besiaukojančiais kitiems, invalidais, mokslininkais ir kt. žmonėmis supratau, jog viskas priklauso nuo mūsų pačių, jog kiekvienoje gyvenimo dienoje turime tą patį kiekį valandų ir galimybių jas investuoti produktyviai, o ar jas švaistysime pasiteisinimams ar kilniems tikslams, TAI JAU PRIKLAUSO TIK NUO KIEKVIENO IŠ MŪSŲ.

DOVANA TAU!  Nemokamos meditacijos: https://www.leonorabeyou.com/meditacijos/

KODĖL MAN REIKALINGA MEDITACIJA? Tam, kad laimėtume laiko savo gyvenime, pirmiausia turime  išugdyti sąmoningumą ir vidinę ramybę savyje.  TU NUSIPELNEI SAVO NORŲ GYVENIMO!

Kviečiu nepamiršti ir sąmoningai planuoti laiką SAU dienos eigoje, siūlau labai paprastas ir efektyvias, o svarbiausia TRUMPAS meditacijas, kurias galite atlikti vos tik radus 10min.bloką. Plačiau apie meditacijų kompaktinį diską su rytine, vidudienio, vakarine bei gydančia  kūno skenavimo meditacija skaitykite ČIA.

Leonora Be You

Facebook Comments