Straipsniai

Sąmoningumo magija apie dovanas

Šiandien mane aplankė mintis apie DOVANAS. Kaip dažnai mes jaučiamės apdovanoti? Dažnai, tik tuomet kai prieš akis mums įbrunka dideliu kaspinu aprištą dovanų dėžę… O dar dažniau, kai prarandame, tai, ką visada turėjome….tada, kai atrodo kas nors iš mūsų atėmė, tai, kas visada priklausė mums… tik tuomet, suvokiame, kokie apdovanoti buvome. 

Mano draugas, kuris pagijo nuo skrandžio vėžio, šiandien į gyvenimą ir į sveikatą žiūri kitomis akimis, tarsi kiekviena diena ir gera savijauta yra dar viena dovana. Viena klientė, kuriai turėjo amputuoti koją ir medicina nebegalėjo daugiau nieko pažadėti, turėjo ieškoti ir atrasti viltį savyje. Nesvarbu kokiais veiksmais, svarbu, kad tai būtų šimtaprocentinė tiesa tau pačiam. Jai tuomet “kūno skenavimo meditacija” (galite klausyti ČIA) buvo puiki praktika padaryti tai, kas atrodė neįmanoma. Šiandien, šiai džiaugsmu trykštančiai londonietei vaikščiojimas yra Dievo dovana. Kalbant apie DOVANAS, savo patirtimi noriu pasidalinti ir aš: sugrįžus po klinikinės mirties, gyvenimas man tapo ne savaime suprantama norma, o dovana, kurią norisi tobulinti, puoselėti, už ją dėkoti ir ja mėgautis. O kokios DOVANOS tave supa šiandien?

Yra toks pasakymas: “Tam, kad atrastum turi prarasti.” Linkiu atrasti neprarandant. Visa tai priklauso tik nuo mūsų dėmesingumo ir dėkingumo.

Šios savaitės PRAKTIKA: už ką norėčiau padėkoti sau ir gyvenimui šiandien? Plačiau knygos “Sielos aritmetika” 123psl.

Saulėti linkėjimai,
Leonora Be You

Facebook Comments