Straipsniai

Sąmoningumo magija apie dialogą su realybe

Šią SĄMONINGUMO MAGIJOS savaitę, buvau paliesta gyvenimo teksto, kurį anksčiau ar vėliau mums visiems tenka skaityti… Gyvenimas pilnas ženklų kiekvienam iš mūsų. Jei būsime atidūs kiekvienai dienai, akimirkai, įvykiams, žmonėms , mintims – atrasime be galo daug atsakymų kaip tobulėti, gerinti savo būseną ir gyvenimą… Paprastas pavyzdys iš mano gyvenimo: gyvenu pagaliau išsvajotuose namuose, pro langą matau tai, ką matydavau anksčiau tik savo slapčiausiose svajonėse, esu apsupta begalės nuostabių, mane įkvepiančių žmonių, gyvenu saloje, kuri mane tiesiog lepina, atrodo nieko netrūksta, tik va persekioja mane jau ne vienerius metus toks dalykas kaip DAIKTAI..

Pamaniau, jog save apgausiu, sakydama jog išsikrauščius iš Lietuvosi išsivaliau seniai susikaupusius daiktus, deja įpročiai savaime nepasikeičia, tad visos gyvenimo situacijos jau tris metus iš eilės mane vis priverčia vienom ar kitom aplinkybėm, visus daiktus reikalingus ir ne dėlioti ir kilnoti iš vienos vietos į kitą, kol…visai neseniai, jau visškai pavargusi nuo  dėžių ir daug daiktų, kuriuos iškraunu ir vėl sukraunu, pagaliau supratau šių besikartojančių veiksmų priežastį. Ir tai man davė nuostabų impulsą išsivalyti taip, kaip dar niekada nebuvau valiusis savo spintos. Jausmas neapsakomai geras, o stebuklas tas, kad nauja energija ėmė vėl tekėti. Gera matyti savo spintoje, tai, ką nešioju su malonumu, kas pakylėja, o nuostabiausia stebėti, kai mano nenešiojamus daiktus, kažkas dėvi su malonumu, o spintoje  sena ir daug pasikeitė į nedaug, bet nauja, skoninga ir kokybiška .

Kokį šiame gyvenimo etape iš gyvenimo gauni tekstą sau TU? Gal vasara tas momentas, kai su saulėta nuotaika galime žengti mažą žingsnelį naujų ir sąmoningų įpročių ugdymui, kurie ilgainiui virs akivaizdžiais pokyčiais?

Linkiu įdomaus ir prasmingo gyvenimo!

Leonora BE YOU

P.S.Jei nori pasidalinti savo asmeniška tema ar vidiniu klausimu SAVAITĖS MAGIJOJE, rašyk man: [email protected]

saulelydis

Facebook Comments