Naujienos

Ypatinga diena SAU gruodžio 19d.

DĖMESIO gruodžio 19d. grupėje jau nebėra vietų, renkame papildomą grupę – gruodžio 20d. Registracija žemiau.

Gruodžio 19d. 10-17val. jau tradicija tampanti ypatinga diena SAU. Kuomet sustabdome laiką prieš šventinį bėgimą ir visą dieną praleidžiame nedidelėje žmonių, norinčių augti ir tobulėti grupelėje. Galbūt Tu esi vienas iš jų?

Pasidovanok sau ar savo artimajam prasmingą dovaną – ypatingą dieną SAU. Pasinerk į naujas, transformuojančias praktikas, atsitrauk nuo kasdienybės, sustabdyk laiką, pasitik 2016-uosius su šviežios energijos banga.

Leonora laukia Tavęs su unikalia ir „gyva“ programa pritaikyta asmeniškai kiekvienam dirbant grupėje. Visos dienos metu gausi ne tik asmeninę konsultaciją sau, bet ir kokybiškai praleisto laiko ir naujos patirties. Dienos eigoje kalbėsime, judėsime, medituosime, gausite tolimesnių praktikų, kurias galėsite integruoti į savo dienotvarkę. Visų dalyvausiančių laukia DOVANA – Leonora Be You meditacijų kompaktinis diskas (dovanos vertė 15Eur).

 „Jūsų norai ir klausimai man suteikia jėgų darbinei kūrybai ir praktiniams atsakymams, paliečiant kiekvieno asmeninę situaciją praktiškai. Pažiūrėjimas į savo gyvenimą profesionalo akimis įkvepia gyventi prasmingiau, kūrybiškiau žiūrėti į kasdienius iššūkius ir džiaugsmingiau gyventi kiekvieną dieną.“ sako Leonora.

Preliminari ypatingos dienos sau eiga:

9:45 renkamės, rytinis arbatos puodelis

10:00-10:30 mokymų pradžia, susipažinimas

10:30-12:00 sąmoningumo ugdymas (paskaita, klausimai-atsakymai)

12:00-13:300 kūno judesio praktika

13:00-13:30 užduotis darbui su norais, svajonėmis

13:30-14:00 pietų pertrauka

14:00-15:30 meditacija

15:30-16:30 praktika, užduotis

16:30-17:00 dienos apibendrinimas bei uždarymas prie arbatos puodelio

Skubantys į šventinius renginius tikrai suspėsite, tiesiog nueisite su kita kokybe bei užpildymu:)

Visos dienos užsiėmimų kaina 90eur. Įskaičiuota 7 valandos įvairių praktikų apimančių kūną, sąmonę ir sielą. DOVANA – meditacijų kompaktinis diskas su praktikomis, kurias lengvai galėsi integruoti į savo dienotvarkę. Papildomai turėti apie 5-7eur bendriems pietums. Vietų skaičius labai ribotas. Laukiame tiek moterų tiek vyrų!:) Darbinė sesija vyks studijoje „Studija365“ V.Grybo g.17, Vilniuje.

Su savimi turėkite rašiklį bei užrašinę, ausines be mikrofono, apsirenkite patogią, judesių nevaržančią aprangą, šiltas kojines (studijoje būsime be batų).

Dar neužsiregistravai? Tai gali padaryti žemiau esančioje formoje. Nori padovanoti prasmingą dovaną savo artimam žmogui? Susisiek [email protected]  (861604532 Eglė) galime įteikti šventinį sveikinimą Tavo brangiam žmogui.

Jau esi užsiregistravusiųjų sąraše?:) Pirmoji užduotis dalyvausiantiems: atsiųsti 3-5 klausimus iš bet kokios savo gyvenimo srities su kuriais norėtumėte padirbėti.

Rezervacija patvirtinama sumokėjus įmoką už mokymus:

Gavėjas: UAB Tavo laboratorija

Gavėjo kodas: 304083181

Paskirtyje įrašykite savo ar žmogaus už kurį mokate vardą bei pavardę

Turi klausimų? Susisiek su BE YOU komanda el.paštu [email protected] arba telefonu 861604532 (Eglė).

Keleto dalyvių atsiliepimai apie praėjusių metų darbinę sesiją:

„Dar kartą nuoširdžiai noriu Jums padėkoti už vakarykštį seminarą! Įkvėpėte ir sužavėjote. Tai buvo taip tikra, nuoširdu ir tai, ko man labai reikėjo! Jūsų pavyzdys, pasidalintos žinios ir pratimai - tai būtent tai, kas pasirodė taip aišku, suprantama, tinkama ir kuo galiu pasinaudoti. Pamačiau ir supratau keletą svarbių dalykų apie save. Tarsi tas susitikimas su Jumis būtų kažkoks naujas kokybinis postūmis judėti šiek tiek kita linkme. Vakar vakare jau padariau keletą pratimų, o šįryt vis bandau panerti į save bei suteikti santykiui su savimi, aplinka, pasauliu ir visata norimą natą. Beja, gal nuskambės keistai, tačiau po seminaro man net pasirodė, kad mano kūno ląstelės ėmė spinduliuoti, o kūnu tekėti gyvybė. Neįtikėtina!“ Lina, 31m. pardavimų vadovė.

„Labai ačiū, Leonora! Išskridau tiesiog iš po mūsų susitikimo, toks lyg palengvėjimas, tolimesnės krypties atradimas, pažvelgimas iš šono ir tiesiog Bingo!!! Labai esu laiminga ir su šypsena!“ Vilma, 36m. komunikacijos specialistė.

Daugiau atsiliepimų ČIA.

workshop

Facebook Comments