Naujienos

Sąmoningumo šventė „Up 2 Us“

Rugpjūčio 13 d. InTegra House erdvėje

Būti moterimi – dovana, o moteriškumas turi būti švenčiamas. Rugpjūčio 13 d. susitinkame tradicija tapusiame BE YOU vasaros įkvėpime. Pirmą kartą kviečiame į renginį, atvirą VISIEMS! Atvyk su vyru, šeima, vaikais – šventėje laukiami visi.

Mūsų gyvenimo kokybė – mūsų rankose. Jei šiandien tave supa ne tai, ko tu nori, laikas kažką keisti. Pradėk nuo naujos aplinkos, kito žmonių rato, išplėsk savo realybę ir leisk sau atrasti naujus požiūrius ir galimybes. Jau einančioms savęs atradimo keliu ši diena – puiki galimybė su juo supažindinti ir artimuosius. Kartu sąmoningai praleisime laiką, efektyviai pasikrausime energija, pabūsime nuostabios gamtos apsuptyje, bendrausime, susipažinsime sau įdomiais ir įkvepiančiais žmonėmis, išbandysime naujas praktikas, klausime, sužinosime, dalinsimės savo patirtimi.

Susitinkame rugpjūčio 13 d. 12 val. InTegra House erdvėje (Ežero g. 16, Subartėnai, Semeliškių sen., Elektrėnų sav.)

Šventės programoje tavęs laukia:

  • Bendra diskusija „Atvira moteriškumo paslaptis“
  • Moterims: meditacijos, transformuojančios praktikos protui, kūnui ir sielai, paskaitos su Leonora Be You
  • Vyrams: erdvė užduoti klausimus, susipažinti su Be You filosofija, moteriškumo ir vyriškumo samprata. Vytautas Vaičaitis, vienintelis Be You komandos vyras, paruošė ypatingą programą ir yra pasiruošęs pasidalinti savo ilgamete patirtimi.
  • Vaikams: kūryba, žaidimai, laikas gamtoje kartu su Be You komandos merginomis
  • Tiesiai iš Ibisos salos atkeliavusi ypatinga Ecstatic dance šokio praktika
  • Daugybė naujų kontaktų, pažintys, įkvepiančių žmonių ratas, suteiksiantis tau galimybę pasiekti pokyčių tiek asmeniniame, tiek profesiniame gyvenime

2016-07-23 BE YOU Vasara_@staite_-93

Renginio metu būsite pirmieji, išgirdę apie naujus Be You projektus. Intuityviai maistą gaminantis Vytautas Vaičaitis mums ruošia tikrą maisto magijos siurprizą. O kelionių mėgėjos sužinos naują Be You atostogų kryptį. Metų pradžioje mokėmės ir ilsėjomės Indijoje, o 2018 m. žiemą vyksime į naują egzotišką šalį.

Norinčias pasidalinti savo talentais, kūryba kviečiame rašyti į [email protected] – turėsime erdvę jūsų kuriamų produktų pristatymui.

Programa truks iki 18 val., po jos – piknikas, bendravimas, ežero malonumai, laikas kartu. Atvykite sočiai papusryčiavę, renginio metu turėsime pertraukėlių užkandžiams, todėl kviečiame pasirūpinti sveikais skanėstais.

Registracija: http://bit.ly/2sAN5eC

Padėka už erdvę ir indėlis į BE YOU fondo remiamas iniciatyvas:

  • Vienam asmeniui – 25 EUR
  • Porai – 40 EUR;
  • Vaikui – 10 EUR

 

 

Dėmesio! Registracija į šventę patvirtinama tik pervedus įmoką*.

Informacija mokėjimui:

Gavėjas: UAB Tavo laboratorija

Sąskaitos nr: LT88 7300 0101 4405 7246

Mokėjimo paskirtis: Dalyvės/-io/-ių vardas/-ai, pavardė/-s

* Neatvykus įmoka negrąžinama.

Rezervuok vietą kuo anksčiau!

Kaip atvykti? kaip atvykti

 

 

Renginyje bus fotografuojama bei filmuojama. Dalyvaudami renginyje Jūs sutinkate, kad Jūsų atvaizdas gali būti įrašomas ir naudojamas renginio viešinimo tikslais.

Facebook Comments