Naujienos

Unikalus savaitgalis moterims

UNIKALUS atradimų ir MAGIJOS savaitgalis moterims su Leonora Be You

IBIZOS MAGIJA LIETUVOJE! Tarptautinį pripažinimą dvasinio augimo srityje užsitarnavusi Leonora Be You atvyksta į Lietuvą. Ji džiaugiasi turėdama unikalią galimybę pasidalinti nepakartojama mokymų programa jau ir Lietuvoje, kurią daugiau nei tris metus aktyviai veda Balearų salose. Pasinaudok išskirtine proga patirti dalelę Ibizos magijos ir mokymų programos “Kelionė į save”.

Laikas: Rugsėjo 25d. 19val. – 27d. 17val.
Vieta: pasakiško grožio sodyboje “Barono Vila” , apsuptoje jaukios giraitės, pievose besiganančių elnių, ramybe tyvuliuojančiu ežeru. Sodyba yra Anykščių raj.Butėnų kaime (tikslesne informacija bus atsiųsta užsiregistravusioms)

Tai savaitgalis, kurio metu keliausime moteriškumo bei savęs pažinimo keliu

Leonora nuo mažens jautė pašaukimą dirbti su žmonėmis ir dalintis tuo, ko būdama maža negalėjo įvardinti. Dar neprasidėjus savęs ieškojimo bumui pasaulyje, Leonora prieš daugiau nei 10 metų pradėjo sistemingai mokytis ir eiti savęs pažinimo keliu. Daug nuostabių atradimų savyje, kituose žmonėse bei pasaulyje Leonorai padėjo sukurti unikalią formą, kuri leidžia kitiems perteikti jos išskirtinius gebėjimus. Leonoros sukurta BE YOU mokymų forma yra gyva, atvira, rezonansinė, tai ko neperskaitysite jokiame vadovėlyje. Mokymuose dalyvavę įvairių amžių, tautybių vyrai ir moterys išsiveža pačius geriausius įspūdžius. Šį gebėjimą pajausti ir perteikti reikiamą informaciją tam tikru momentu būtent tiems žmonėms, kuriems tuo metu reikia, tuo pačiu išlikti atvirai bei spontaniškai Leonora vadina savo pašaukimu, kurio negali suteikti nei vienas diplomas.
Tai kažkas unikalaus, kitokio, nepakartojamo.. Prisijunk ir TU, prie žinių, atveriančių neaprėpiamas žmogaus galimybes!
Patyriminių mokymų savaitgalis moterims padės geriau atsakyti į savo vidinius klausimus bei gauti žinių ir praktikų pritaikomų šiandieninėje visuomenėje. Tai daugelio metų sukaupta praktika ir žinios, kurios padės giliau pažinti save kaip laukinę moterį, kaip mergaitę, kaip karalienę, padės geriau suvokti moters vaidmenis. Sąmoningumo ugdymo pokalbių metu analizuosime savo aplinką bei santykius per socialinį, asmeninį bei intymų pasaulius. Tai savaitgalis toms MOTERIMS, kurios myli arba nori išmokti mylėti save, kurios nori augti bei tobulėti, gauti naujų žinių bei praktikų ir kokybiškai pailsėti: be telefono, laikrodžio ar kompiuterio bei nesustojamai varginančių minčių.

Moteriško bei magiško savaitgalio programoje:
• Judesio ir kvėpavimo praktikos mūsų nuostabiam kūnui
• Paskaitos sąmonės ugdymui ir savianalizei
• Moteriškumo praktikos
• Išsivalymo bei atsipalaidavimo užsiėmimai
• Magiški ritualai ir ceremonijos
• Kokybiškas ir subalansuotas vegetariškas maitinimas
• Dozė įkvėpimo ir geresnio savęs pažinimo

Dėmesio! Atradimų savaitgalis vyks intensyviai žaismingu ir magišku ritmu. Patirk dalelę to, ką moterys išsiveža po savaitės mokymų Ibizoje. Tai pirmasis ir nepakartojamas Ibizos mokymų programos „Kelionė į save“ lašelis Lietuvoje.

Vietų skaičius ribotas! Registracija formoje esančioje žemiau. Kontaktai pasiteiravimui [email protected] 861604532 (Eglė)
Savaitgalio mokymų kaina su komfortišku gyvenimu bei kokybišku vegetarišku maitinimu 295EUR. Atvykimu – dalyvės rūpinasi pačios (organizacinė komanda padės neturinčioms automobilio surasti ekipažą).

DOVANA visoms dalyvaujančioms – Leonora Be You meditacijų kompaktinis diskas. Su savimi galite atsivežti autorės knygą “Sielos aritmetika”, ta proga Leonora paliks asmeninį palinkėjimą TAU.

Prižadame šių mokymų metu MAGIŠKOS pažinties su laiku,erdve ir SAVIMI! Vidinės harmonijos ugdymas, savęs pažinimas ir prasmingesnis žvilgsnis į pasaulį – tai pati geriausia dovana sau ir savo aplinkai. Jausitės kaip po gerų atostogų: pailsėję, išslaisvėję bei atjaunėję:)

Stovykloje užsiėmimus ves Leonora Be You – knygos „Sielos artimetika“ autorė, asmeninių pokyčių konsultantė, turinti psichologijos išsilavinimą, NIA judesio praktikos bei jėgos pilates sertifikuota trenerė. Leonora jau daugiau kaip 10metų gilinasi į įvairias asmeninio tobulėjimo technikas bei veda sąmoningumo ugdymo seminarus, kūno lavinimo užsiėmimus bei meditacijas, organizuoja asmeninio tobulėjimo mokymų stovyklas. Prieš 3 metus sukūrė sistemingą mokymų programą „Kelionė į save“ skirtą moterims, kuriuose integruotos įvairios saviugdos technikos bei tuo pačiu kokybiškas poilsis, šie mokymai vyksta Ibizos saloje Ispanijoje. Daugiau apie šiuos mokymus: https://www.leonorabeyou.com/kelione-i-save-spalis-2015/

REGISTRACIJA į UNIKALŲ mokymų savaitgalį MOTERIMS

(Užpildykite žemiau esančią formą ir gausite tolimesnę informaciją el.paštu)

Registracija į mokymus rugpjūčio 1-5d.

 

Patvirtinimas

 
Facebook Comments