Naujienos

Treniruočių stovykla Ibisoje

NAUJA mokymų programa: sveikatingumo ir sąmoningumo atostogos “ BE HEALTH:)“  balandžio 25d. – gegužės 2d. Ibisoje su Leonora Be You ir Nerijumi Nausėda

Ar norėtum savo atostogas praleisti kitaip? Stovint ant kalno viršūnės, žvelgianti į žydrą horizontą, viduje jaučiant išmintingą gamtos tylą ir tavo kūne pulsuojant sveikata trykštančią gyvybės energiją?

Pavasaris – atgimimo metas. Kai energija gamtoje ir mūsų kūnuose ima busti. O mums norisi ne tik dažniau išlįsti į gamtą, bet ir atrodyti gražiai, bei jaustis žvaliai. Idealus poilsis tavo kūnui, sąmonei ir sielai, ypatingoje Ibizos saloje. Sustiprėk, prisiliesk prie sveikos mitybos paslapčių, atsikratyk nereikalingo svorio, patobulink savo formas, pagerink sveikatą  ir pailsėk.  Tam, kad šios atostogos būtų ne tik rezultatyvios, bet ir ypatingos, tuo pasirūpins tarptautinė profesionalų komanda.

Kam skirta ši sveikatingumo ir sąmoningumo stovykla?

 

 • Visiems ir visoms kas nori jaustis energingiau, patobulinti kūno formas, sustiprinti raumenis.
 • Tiek jau sportuojantiems, tiek ir dar neprisiruošusiems.
 • Tiems kam pabodo įprastos treniruotės bei “all-inclusive” atostogos:)
 • Tiems, kuriuos kankina nugaros skausmai
 • Gyvenimo gurmanams arba norintiems jais tapti:)
 • Visiems besidomintiems sveika mityba ir gyvenimo būdu
 • Tiems, kurie nori treniruotis linksmai
 • Kiekvienam ir kiekvienai kuris/i nori sveikame kūne turėti sveiką sielą:)

Atpažinai save? Skaityk toliau

Kas Tavęs laukia programoje:

 • Kasdienių giliūjų raumenų užsiėmimų programa, specialiai paruošta reabilitacinės mankštos specialisto  Nerijaus Nausėdos. Užsiėmimai su Nerijum, ne tik padės sutvirtinti giliuosius kūno raumenis ir sumažinti apimtis, bet ir išmokys Tave, kaip atsikratyti nugaros skausmo greitai ir efektyviai!Šios kelionės metu, kiekvienas norintis, gaus individualias konsultacijas apie ypač efektyvius treniravimosi būdus.
 • NIA judesio praktikos po atviru dangumi su Leonora Be You. Tai judesio forma padėsianti pamilti sportą kitaip -  išlaisvinti įtampą, atsikratyti nuovargio  ir atpalaiduoti ne tik savo kūną bet ir mintis. Patirk kažką naujo, ko dar niekad nebandei!
 • Sąmoningumo ugdymo seminarai su Leonora Be You.
 • Sveikas, šviežias ir kokybiškas maistas su meile gaminamas daugelio metų šefės patirtį turinčios argentinietės išgydžiusios ne vieną žmogų nuo sudėtingiausių ligų savo maisto receptais.
 • Maisto gamybos pamokos bei maisto derinimo patarimai iš mitybos specialistų.
 • Norintiems ir besidomintiems vidine gerove, bus vedamos atpalaiduojančios meditacijos su Leonora Be You. Šios praktikos mokys, kaip įveikti stresą, valdyti mintis ir atsiplaiduoti kasdienėse gyvenimo situacijose.
 • Asmeninės konsultacijos su Leonora Be You – turiningų atostogų metu bus galimybė treniruoti ne tik kūną, tačiau ir savo sąmonę bei sielą. Leonora jau ne vienerius metus konsultuoja asmeninio augimo klausimais individualiai bei dirba grupėse su žmonėmis visame pasaulyje.
 • Asmeninės konsultacijos su Nerijum Nausėda. Savaitės metu kiekvienas gaus individualaus dėmesio bei patarimų kūno lavinimo, mitybos klausimais. Nerijus kiekvienam norinčiam padės sudaryti tolimesnę asmeninę treniruočių programą.
 • Įspūdinga Ibisos sala su didingais kalnais, nuostabiais paplūdimiais, saulės voniomis, apelsinų giraitėmis, magiškais saulėlydžiais bei hipiška kultūra. Sportuosime paplūdimiuose, vaikščiosime po kalnus, aplankysime gražiausias Ibisos salos vietas bei spalvingąjį hipių turgų.
 • Susitikimai su įdomiais salos gyventojais, kurie ne tik supažindins su Ibizos apylinkėmis, tačiau ir suteiks naujos informacijos.
 • Ramybės oazė komfortiškoje ir autentiškoje viloje vos kelios minutės nuo įspūdingų uolų su vaizdu į jūrą. Galėsite ilsėtis erdvioje vilos teritorijoje prie baseino ar atpalaiduoti raumenis mirkstant džiakuzi po žvaigždėtu dangumi:)
 • Šventinė salos gėrybių vakarienė viename iš populiariausių Ibizos  restoranų. Taip švęsime savo pasiektus turiningų atostogų rezultatus:)
 • Gydomieji masažai atpalaiduojantys kūną (pageidaujant).
 • Laisvas laikas sau.

Programos vedėjai:

103Nerijus Nausėda – terapinės mankštos specialistas, sporto instruktoriaus kvalifikacijas įgijęs Londone bei Australijoje, jau daugiau kaip 10 metų treniruojantis privačiai bei grupėse ir padedantis žmonėms įveikti nugaros skausmus, sutvirtėti po operacijų ar traumų, numesti svorio, sutvirtėti visapusiškai. Nerijus įsteigęs savo sporto studiją Vilniuje, kurioje veda giliųjų raumenų  stiprinimo užsiėmimus, specialias programas sportininkams, sudaro individualias programas. Daugiau informacijos apie Nerijų rasite www.nerijusnauseda.lt

IMG_0566Leonora Be You – asmeninių pokyčių konsultantė, sertifikuota NIA judesio praktikos trenerė bei sertifikuota jėgos pilates  “energii” sporto centro specialistė, vedanti treniruotes Ispanijoje ir Lietuvoje. NIA tai fitneso, rytų kovos menų, jogos, aikido, tai chi, džiazo ir kitų judesių junginys padedantis geriau susijungti su savo kūnu bei mankštintis su malonumu. Daugiau skaitykite www.nianow.com .  Leonora taip pat veda asmenines pilates treniruotes bei treniruoja grupes “Energii” sporto klube www.energii.es  Daugiau apie Leonorą skaitykite ČIA. Atsiliepimus apie Leonoros vedamus užsiėmimus galite rasti ČIA.

 

Atsiliepimai apie Nerijaus vedamus užsiėmimus:

“Sportuodavau su svarmenimis, kol žmona nepasiūlė pabandyti giliųjų raumenų treniruočių. Po pirmo užsiėmimo likau labai nustebintas. Manau, kad efektingesnių ir įdomesnių treniruočių nebeatrasiu.” Darius

“Lankant šiuos užsiėmimus sustiprėjo viso kūno raumenys, ypač pilvo, sėdmenų, kojų. Labai sustangrėjo kojų, sėdmenų srities, rankų oda. Anksčiau atsiradę celiulito požymiai dingo be pėdsakų.” Erika

“Sustiprėjau fiziškai, išryškėjo raumenys, nebejaučiu nugaros skausmų. Tapau dar darbingesnė ir žvalesnė. Sportuodama atsikratau neigiamų emocijų.” Ramunė

“Man labai imponuoja Nerijaus vedamų užsiėmimų stilius t.y. labai profesionalus bei rūpestingas požiūris į savo klientus, sugebėjimas motyvuoti ir sukurti teigiamą atmosferą aplink save, kas yra sudedamoji gero sportinio rezultato dalis.” Viktorija

“Didžiausias Nerijaus vedamų treniruočių privalumas yra tas, jog jų metu atliekant pratimus, dirba absoliučiai visi kūno raumenys. Atsižvelgiant į kiekvieno sportuojančio asmens skirtingą fizinį pasirengimą bei pažengimo lygį, visi gauna atitinkamą krūvį, kuris treniruočių metu, skiriamas individualiai.” Lina

Laukiame Tavęs autentiškoje, komfortiškoje pilaitėje “Astarte” (www.astarteibiza.com). Tai nedidelis, prabangus Ibicietiško stiliaus viešbutis – apsuptas dideliu sodu, vos keletas minučių pasivaikščiojant miškeliu iki nuostabių skardžių su vaizdu į jūrą. Kiekvienas kambarys turi išėjimą į savo terasą ar vidinį kiemelį. Visoje viešbučio teritorijoje karaliausime tik mes, galėsime mėgautis nuostabiu sodu, baseinu, džiakuzi ir dar daug kitų privalumų. Video apie vilą galite pažiūrėti čia: http://youtu.be/wnsBYZEGusI (nuo 1:30min.)

Galima rinktis skirtingus kambarius:

 • Kaina žmogui gyvenant dviviečiame kambaryje (su dvigule lova) 1050EUR
 • Kaina žmogui gyvenant dviviečiame kambaryje (viena dvigulė lova ir atskira viengulė lova) 1350EUR
 • Kaina žmogui gyvenant vienam dviviečiame kambaryje 1500EUR

Už šią kainą mes pasirūpinsime VISKUO: komfortišku gyvenimu autentiškoje pilaitėje,  užsiėmimais su Nerijumi kiekvieną dieną, Leonoros NIA užsiėmimais, meditacijomis ir praktikomis atsipalaidavimui, tobulu laiku saloje, pasitikimu/nuvežimu iš/į oro uostą, transportu keliaujant po salą savaitės metu, pilnu ir kokybišku maitinimu, maisto pamokomis ir konsultacijomis, intensyvia bet kartu atpalaiduojančia programa, galimybe konsultuotis individualiai tiek su Nerijumi tiek ir su Leonora.  Dėmesio visi važiuojantys į kelionę gauna NEMOKAMĄ treniruotę su Nerijumi “Health&health stuburo centre”!(iš anksto suderinus laiką).

Tokio pasiūlymo turiningoms atostogoms vienoje iš brangiausių Europos vietų nerasite niekur kitur!

Papildomos išlaidos: skrydis, masažai (kaina apie 70€), kitos asmeninės išlaidos.

Registracija žemiau esančioje formoje. Turi klausimų susisiek su Be You komanda el.paštu [email protected] arba skambink tel. 8-616 04 532 (Eglė).

Nori daugiau sužinoti apie Nerijaus treniruotes? Skambink 869940305 (Nerijus).

Registracija į treniruočių stovyklą "Be Health:)"

 

Patvirtinimas

 

Laukiame Tavęs autentiškame ibicietiško stiliaus viešbutyje “Astarte” 

 

Facebook Comments