Naujienos

Susitikimai Dubline

PIRMĄ KARTĄ praktinis savaitgalis moterims su Leonora Be You Dubline, Airijoje

Kovo 12-13d. 10-18val.

Leonora laukia Tavęs su unikalia ir „gyva“ programa pritaikyta asmeniškai kiekvienam dirbant grupėje. Visos dienos metu gausi ne tik asmeninę konsultaciją sau, bet ir kokybiškai praleisto laiko ir naujos patirties. Dienos eigoje kalbėsime, judėsime, medituosime, gausite tolimesnių praktikų, kurias galėsite integruoti į savo dienotvarkę.

 „Jūsų norai ir klausimai man suteikia jėgų darbinei kūrybai ir praktiniams atsakymams, paliečiant kiekvieno asmeninę situaciją praktiškai. Pažiūrėjimas į savo gyvenimą profesionalo akimis įkvepia gyventi prasmingiau, kūrybiškiau žiūrėti į kasdienius iššūkius ir džiaugsmingiau gyventi kiekvieną dieną.“ sako Leonora.

Kas Tavęs laukia savaitgalio SAU metu:

  • Judesio ir kvėpavimo praktikos mūsų nuostabiam kūnui
  • Paskaitos sąmonės ugdymui ir savianalizei
  • Gilios meditacijos
  • Moteriškumo praktikos
  • Išsivalymo bei atsipalaidavimo užsiėmimai
  • Unikalu, “gyva” ir įkvepianti programa geresniam savęs pažinimui

 

 

 

 

Dviejų dienų praktinių užsiėmimų kaina 150eur. Įskaičiuota 16 valandų įvairių praktikų apimančių kūną, sąmonę ir sielą. Vietų skaičius ribotas. Vieta rezervuojama atlikus 100 Eur rezervacijos įmoką. Grupei nesusirinkus įmoka grąžinama. Rezervacijos mokestis negrąžinamas, jei dalyvė atšaukia savo dalyvavimą likus mažiau nei 3 savaitėm iki mokymų dienos.

Mokėjimo detalės:

Gavėjas: UAB Tavo laboratorija

Sąskaitos nr.: LT887300010144057246 (Swedbank)

 

Su savimi turėkite rašiklį bei užrašinę, apsirenkite patogią, judesių nevaržančią aprangą.

 

Jau esi užsiregistravusiųjų sąraše?:) Pirmoji užduotis dalyvausiantiems: atsiųsti 3-5 klausimus iš bet kokios savo gyvenimo srities su kuriais norėtumėte padirbėti.

kelias

Facebook Comments