Naujienos

Sąmoningumo vakaras moterims su Leonora Be You Londone

DCIM100GOPROGOPR0439.

Rugsėjo 11 d. 19-21.30 Egoist Body Studios, Londone

REGISTRUOKIS ČIA: http://bit.ly/susitikimaslondone

Rudens darbus kviečiame pradėti sąmoningai, pailsėjus ir susijungus su moteriška išmintimi. Rugsėjo 11 d. vakarą praleisk moterų rate kartu Leonora Be You. Kelių valandų susitikimas padės tau atgauti jėgas, išmokti medituoti ir taip atrasti ramybės oazę niekada nesustojančiame didelio miesto ritme. Sustok bėgusi ir padovanok laiko tik sau! Tai lyg emocinis detox’as  - vos kelios valandos drauge, tačiau po jų išeisi palengvėjusi, pailsėjusi, su aiškesne vizija kokybiškesniam gyvenimui kasdien, įgavusi meditacijos įgūdžių bei su tolesniu bendraminčių palaikymu ir įrankiais tęsti vidinį darbą namuose.

Susitikimą praleisime padovanodamos sau tris svarbias praktikas:

  • stresą mažinančią kvėpavimo techniką
  • energetinį išsivalymą ir susijungimą su moteriška jėga
  • raminančią ir atpalaiduojančią meditaciją

 

 

Taip pat kviesime dirbti su jūsų intencijomis, rūpesčių, problemų ir klausimų sprendimu ar paleidimu. Nesvarbu, ar tu nori tęsti vidinę kelionę, ar dar tik ieškai būdo pirmą kartą prisiliesti prie moteriškumo praktikų, į susitikimą kviečiame visas. Atvyk ir išsinešk į savo kasdienybę daugiau magijos, laisvės, atsakymų, daugiau tiesos ir ramybės, vidinio džiaugsmo ir sveikatos.

Susitikimo metu ne tik pasileisi į Leonoros Be You vedamą meditaciją, bet ir dovanų gausi profesionalių meditacijų įrašus, kurias galėsi savarankiškai klausytis savo telefone ar kompiuteryje, taip padėdama sau pailsėti ir susijungti su savimi bet kada panorėjusi.

Susitikimas Londone vyksta vos kartą metuose. Pasinaudok šia galimybe ir žengdama mažus paprastus žingsnius tapk gyvenimo profesionale!:) Visų dalyvaujančių susitikime laukia DOVANOS, kurių vertė daugiau nei 200 eurų:

  • Profesionalūs meditacijų įrašai naudojimui namuose, keliaujant ar pan., kuriuos galėsi klausyti savo kompiuteryje ar telefone;
  • Visos susitikimo dalyvės gaus 100 EUR nuolaidą į lapkričio mėnesį vyksiančius pirmos pakopos mokymus „Kelionė į save“ Ibisos saloje!
  • Kvietimas prisijungti į kas mėnesį vykstančias video konsultacijas-susitikimus su Leonora Be You. Informaciją, kaip prisijungti, atsiųsime užsiregistravusioms dalyvėms. Artimiausias susitikimas vyks rugsėjo 6 d. 20 val. Lietuvos laiku.

Susitinkame rugsėjo 11 d. 19 val. Egoist Body Studios Londone (adresas: 6 Fitzroy Square, Bloomsbury, London W1T 5DX)
Susitikimo trukmė – 2,5 val.
Investicija į save - 30 Eur (išankstinis bilietas įsigijant iki rugsėjo 1d., vėliau – 35 Eur). Rezervuok vietą čia: http://bit.ly/susitikimaslondone
Susitikimas vyks lietuvių kalba.

Akimirkos iš praėjusio susitikimo Londone:

Iškilus klausimams susisiek su BE YOU komanda: [email protected]

Facebook Comments