Naujienos

NAUJA grupė „Kelionei į save“ balandžio 18-25d.

NAUJA grupė „Kelionei į save“ balandžio 18-25d.

Savęs tobulinimo savaitė moterims – „Kelionė į save“ balandžio 18-25d. magiškoje Ibisos saloje

DSC_0712

Ar kada nors svajojai, kaip atrodytų tavo gyvenimas jei  laikas, rūpesčiai ir žodis “reikia” neegzistuotų? Įsivaizduok tyloje  paskendusį žydrą horizontą, apelsinais kvepiantį vėją, džiaugsmingus saulėtekius ir svajingus saulėlydžius, kai laikas ištirpsta, rūpesčiai nurimsta, o vidinė ramybė ir laisvė tampa tavimi…

MAGIŠKA “KELIONĖ Į SAVE”, saulėtoje Ibizos saloje, tai geriausia investicija į kokybiškesnį gyvenimą: sveikatą, vidinę ramybę,  karjerą, šeimą, meilę, finansinę gerovę, džiaugsmą….

Kviečiame praleisti tobulą laiką egzotiškoje saloje, nuostabioje moterų draugijoje ir susipažinti su savimi iš naujo.

Pasidovanok SAU tobulas atostogas protui, kūnui ir sielai – „Kelionę į SAVE“.

Kas Tavęs laukia:

 • Įspūdinga Ibisos sala su didingais kalnais, nuostabiais paplūdimiais, saulės voniomis, apelsinų giraitėmis, užburiančiais migdolmedžiais
 • Ramybės oazė komfortiškoje ir autentiškoje viloje
 • Praktiniai seminarai, padėsiantys integruoti žinias į savo gyvenimą
 • Individualios Leonoros Be You konsultacijos
 • Pokalbiai iš širdies į širdį
 • Gilios meditacijos
 • NIA judesio praktikos gerinti fizinę ir dvasinę savijautą
 • Meditacijos su Hemi-Sync technologija ir reiki energija su Maya Grey
 • Moteriškos energetikos praktika – tavo jaunystei, grožiui ir esybinei gyvybei palaikyti
 • Gydantis maistas ruošiamas ypatingos salos gyventojos, gaminančios iš savo augintų produktų. Vegeratiškas meniu (t.y.be mėsos ir žuvies patiekalų), lengvas, specialiai subalansuotas meditacijoms bei išsivalymui.
 • Transformuojantys masažai atpalaiduojantys ne tik kūną bet ir sielą
 • Įdomūs susitikimai su salos gyventojais
 • Supažindinimas su paslaptingomis ir magiškomis salos vietomis

Užsiėmimus ves:

Leonora Be You – daugiau kaip 10 metų praktikuojanti įvairias asmeninio tobulėjimo technikas bei dirbanti su žmonėmis grupėse bei individualiai visame pasaulyje. Tai žurnalistų pavadinta laimės gurmanė, sielų advakatė, kitų “nelaimėse” matanti stebuklus ir padedanti žmonėms patikėti savimi. Daugiau apie Leonorą Be You skaitykite ČIA.

Maya Grey – reiki (universalios gyvybės energijos) praktikos meistrė, sertifikuota Monroe instituto trenerė, vedanti meditacijas pagal Hemi-Sync® technologiją. Daugiau apie Maya Grey  www.mayagrey.com

Programoje taip pat susipažinsite ir su labai įdomiais vietiniais salos gyventojais.

Laukiame Tavęs autentiškoje, komfortiškoje pilaitėje “Astarte” (www.astarteibiza.com). Tai nedidelis, prabangus Ibicietiško stiliaus viešbutis – vila, nuostabios gamtos apsuptyje, kurioje Tu pasijausi tikrai Karaliene! Tai nuostabi vila apsupta dideliu turtingos gamtos plotu, vos keletas minučių pasivaikščiojant miškeliu iki nuostabių skardžių su vaizdu į jūrą. Kiekvienas kambarys turi išėjimą į savo terasą ar vidinį kiemelį. Visoje pilaitės teritorijoje karaliausime tik mes, galėsime mėgautis nuostabiu sodu, baseinu, džiakuzi ir dar daug kitų malonumų. Video apie vilą galite pažiūrėti čia: http://youtu.be/wnsBYZEGusI

Investicija į pagrindinį turtą – SAVE tik nuo 950eur.

 • Gyvenant triviečiame kambaryje (viena dvigulė lova bei viena atskira lova) kaina 950EUR žmogui
 • Gyvenant dviviečiame kambaryje (su dvigule lova) kaina 1100EUR žmogui
 • Gyvenant vienai dviviečiame kambaryje (su dvigule lova) kaina 1500EUR žmogui

Už šią kainą mes pasirūpinsime komfortišku gyvenimu autentiškoje pilaitėje,  tobulu laiku saloje, transportu keliaujant po salą, pilnu maitinimu, intensyvia ir kartu atpalaiduojančia programa.  Ilsėsitės be jokių rūpesčių! Skubėk registruotis,  vietų skaičius ribotas.

Papildomos išlaidos: skrydis, paėmimas/nuvežimas į oro uostą (20€ į vieną pusę), šventiniai pietūs restorane (50€), masažai (kaina 70€), asmeninės išlaidos.

Registracija žemiau esančioje formoje. Turi klausimų susisiek su Be You komanda el.paštu [email protected] arba skambink tel. 8-616 04 532 (Eglė).

Daugiau apie „Kelionę į save“ skaitykite ČIA>>

Dalyvių atsiliepimai >>

Registracija į mokymų savaitę "Kelionė į save" moterims

 

Patvirtinimas

 

 

Facebook Comments