Naujienos

Moteriškumo šventė – BŪTI SAVIMI

DĖMESIO: mielos moterys, norinčiųjų dalyvauti susitikime skaičius didesnis nei galime sutalpinti į renginio vietą, užpildykite formą ir susisieksime jei vietų atsilaisvins. Iki kitų gražių susitikimų! 

Simboliška, tačiau kartu su kalendorinės vasaros pradžia, žemė dar labiau pulsuoja gyvybe, šiluma ir meilės energija…Vasaros kalendorius pildosi pačiais gražiausiais žiedais, įdomu ar ten yra LAIKO SAU?

Šiandien daugybė moterų ieško įkvėpimo kurti savo gyvenimą kitokį, įkvėpimo atrasti SAVE ir išmokti tuo džiaugtis, užpildyti gyvenimus savo unikalumu ir įgyvendinti pačias nerealiausias svajones…

Daug moterų ieško bendrystės ir moteriškumo – taigi susitikime liepos mėn. 23 d.

Jau 5 metai Ibizoje vykstančios Leonora BE YOU atsinaujinimo stovyklos „Kelias į save“  auga į didelį projektą, ir ima skleistis kitose šalyse, vis daugiau moterų jungiasi į bendrystę perduoti pozityvią tikėjimo kupiną žinutę pasauliui, kad būtų kuo daugiau šviesos ir meilės.  Kaip patį nuostabiausią vasarišką žiedą, pirmą kartą Lietuvoje, BE YOU komanda ir Leonora Be You bei kūrybinės erdvės InTegraHouse šeimininkas Rinardas kviečia į atvirą patyriminį renginį MOTERIMS vasaros įkvėpimas “BŪTI SAVIMI”. 

KAS?KUR?KADA?

DATA: liepos mėn. 23 d.

LAIKAS: nuo 10val. registracija, programa iki ~19val. po jos piknikas,ežero malonumai ir bendravimo džiaugsmas

VIETA:  „InTegraHouse“ , Ežero g. 16, Subartėnai, Semeliškių sen., Elektrėnų sav. (http://www.integrahouse.lt/)

KAS TAVĘS LAUKIA - pilna diena praktikų skirtų moterims:

 • kūno judesio užsiėmimai,
 • meditacija,
 • sąmoningumo ugdymo paskaita bei praktika,
 • sveikas maistas (pasirūpinsime lengvais vegetariškais pietumis),
 • ežero malonumai
 • nuostabus laikas bendraminčių – sesių būryje.

 

 

 

 

KAINA: 20 EUR (Į kainą įskaičiuoti lengvi vegetariški pietūs, kava, arbata, visa programa).

P.s. Pagal poreikius piknikui tinkančiais papildomais užkandžiais rūpinamės atskirai. Nustebink save ir draugę:)

Po pilnos praktikų ir potyrių dienos kviesime Tave įvertinti programos bei ypatingos erdvės suteiktą naudą ir prisidėti širdies mokesčiu, kuris bus skiriamas projektams, padedantiems moterims skirtingose pasaulio šalyse. BE YOU komanda skatina, kad kiekviena mūsų mokymuose dalyvavusi moteris darytų teigiamus pokyčius savyje, savo aplinkoje ir skleistų gėrio žinutę visam pasauliui, todėl nuo kiekvieno projekto skiriame dalį pinigų skirtingiems projektams per B1G1 („buy 1 give 1) platformą. Daugiau www.b1g1.com. Prie šio gražaus darbo galėsi prisidėti ir Tu!

Šis susitikimas skirtas visoms LIETUVOS MOTERIMS, kurios:

 •    Nori trumpam atitrūkti ir padovanoti laiką tik SAU;
 •    Ieško įkvėpimo pažinti save;
 •   Nori išbandyti  įvairias praktikas savęs pažinimui;
 •    Nori susipažinti ir pajausti moteriškos jėgos magiją;
 •    Nori prisiliesti prie moteriškos kūrybinės energijos;
 •    Mėgsta gryną orą ir laisvalaikį kitaip.

 

 

 

 

Šiuo metu norinčiųjų sąrašas yra jau UŽPILDYTAS, tačiau atsiradus papildomoms vietoms, informuosime užsiregistravusias žemiau esančioje anketoje. Jei kils klausimų kreipkitės: +370 613 04 751 (Rasa).

Su meile ♥,
Leonora BE YOU komanda.

Ypatinga renginio vieta – InTegra House – tai svetingi namai, kurių židinį saugo principai:  atvirumas ir pasitikėjimas.

Kaip atvykti:

kaip atvykti

 

Renginyje gali būti fotografuojama bei filmuojama. Dalyvaudami renginyje Jūs sutinkate, kad Jūsų atvaizdas gali būti įrašomas ir naudojamas renginio viešinimo tikslais.

 

Facebook Comments