Naujienos

Video susitikimų ciklas – misterija, kurioje dalyvauja tikrasis “AŠ”

Keturi daugiadimensiniai susitikimai su Leonoros Be You vedle, aukštesniąja AŠ – LUNA
cacao ceremony
Ypatinga galimybė TAU! Dar iki šių metų pabaigos, esi kviečiama prisijungti į ypatingą sąmoningos seserijos uždarą ratą, kurį ves Leonoros Be You vedlės, aukštesniosios AŠ – LUNOS išminties kanalas. Jei tavo sąmonė yra atvira norui patirti ir integruoti save daugiau nei loginis protas gali suvokti ir fizinis kūnas gali patirti, tuomet šis uždaras ir išsskirtinis keturių susitikimų praktinis mokymų kursas per Leonoros aukštesniosios “Aš” kanalą LUNĄ yra būtent TAU*
Kas yra aukštesnysis AŠ? 
Aukštesnysis AŠ - tai didesnės apimties sąmoningumas  esantis žmoguje, tai pasąmoninė atmintis, sielos išmitnis, žmogaus esmė, kuri nevaldomai gali pasireikšti per nepaaiškinamą intuiciją, žinojimą nežinant, mokėjimą, nepriklausomai nuo išmoktų žinių. Dar kitaip vadinama idealiuoju AŠ.
Ar kiekvienas žmogus gali turėti aukštesnyjį AŠ ?
TAIP. Kiekvienas žmogus turi savo aukštesnįjį AŠ, tačiau ne kiekvienas sugeba susijungti ir/ar išlaikyti santykį bei gyventi iš šios apimties.
Ar yra būdų susijungti su savo aukštesniuoju AŠ? 
Taip yra. Aukštesniojo Aš neįmanoma patirti per mentalinį suvokimą. Jį galima susigrąžinti tik per asmeninę patirtį ir praktiką integruojant į savo kasdieninį gyvenimą.
Todėl kviečiame prisijungti į išskirtinius aukštos vibracijos sąmoningumo susitikimus:
SUSITIKIMŲ TEMOS IR DATOS:
I- asis susitikimas RUGSĖJO 23 d. nuo 17 iki 19:30 val.
INTUICIJA, VIDINIO ŽINOJIMO ATVEDIMAS, BENDRAVIMAS SU SAVO “VEDLIU” BEI DIDESNĖS APIMTIES REALYBE:
 • Šiame susitikime Leonora detaliai pasakos apie LUNOS atsiradimą ir jos naudą kasdieniniam jos bei kitų žmonių gyvenime.
 • LUNA dalinsis kaip atskirti intuiciją nuo proto balso. Kaip atpažinti ego skirtingose savęs situacijose ir statyti negriaunamą pasitikėjimą savimi. 
 • Praktikuosime kaip bendrauti su savo vedliu ir stiprinit ryšį su didesne realybės apimtimi.
 • Pirmojo susitikimo metu bus aktyvuojama Tavo asmeninė aukštesnioj AŠ autonominė tranformacinė sistema. Praktikuodama ją išmoksi, kaip apsaugoti savo erdvę, išsvalyti nuo blogų patirčių bei apsaugoti savo mylimuosius, savo kasdieniniam gyvenime.
II – asis susitikimas SPALIO 14 d. nuo 17 iki 19:30 val.
GYVENIMAS IŠ MAŽIAUSIO PASIPRIEŠINIMO ERDVĖS IR KAIP PATEKTI Į PASITIKĖJIMO SAVIMI, BEBAIMĘ ERDVĘ.
 • Šioje LUNOS išminties erdvėje bus plečiamos sąmonės ribos, laisvinamos iš baimių ir skaudžių prisiminimų.
 • Meditacijos ir kvėpavimo praktikos pagalba mokinsimės prisiminti kaip sugrąžinti save į pasitikėjimo  ir santykio su savo VEDLIU erdvę.
 • Bendrausime iš kosminės ir visus mus siejančios išminties erdvės. Klausimų ir atsakymų forma plėsime matymą tarp fizinės ir dvasinės realybių, sujungiant apimtines žmogaus ir jo esmės formas, sustiprinant Tavo energetinę vibraciją įtakoti materialią realybę savo būtimi ČIA IR DABAR.
III – asis susitikimas LAPKRIČIO 4 d. nuo 17 iki 19:30 val.
SUPRATIMAS IR PATYRIMAS MEILĖS IR NEMEILĖS SANTYKIŲ.
 • Iš aukštesniojo AŠ apimties nersime į “užstrigusius” gyvenime patyrimus. Susipažinsime su kasdienine ir limituojančia  lūkesčių, atitikimų ir reikalavimų sistemą bei
 • praplėsime savo galimybes meilės suvokimo apimtyje.
 • Aptarsime “skaudžiausias” vietas, kurioje dažniausiai užstringa mylinčios širdies augimo kelias ir integruosime išsilaisvinimo iš ego spąstų aukštesniojo AŠ atsitapatinimo praktiką.
IV – asis susitikimas GRUODŽIO 9 d. nuo 17 iki 19:30 val.
INTEGRAVIMAS DIDESNĖS KOSMINĖS APIMTIES Į ŽEMIŠKĄ GYVENIMĄ IR MAGIŠKOS SAVO ESMĖS PRIĖMIMAS.
 • Šiame ypatingai magiškame, paskutiniame šių mokymų susitikime, aukštesniojo AŠ apimties kokybėje per LUNOS kanalą, bus naudojama gydomoji transformacinė energija, padėti pamatyti “sumažinto AŠ” praeities patyrimus, traumas, atskrities suvokimą nuo Dieviško kanalo.
 • Baimės vibracija ir abejonės būsena bus keičiama į vidinio Kūrėjo, Dieviškojo AŠ apimtį, patirtį ir suvokimą, kaip savarankiškos ir laisvos esybės gyvenimo dabartį.
 • Praktinių suvokimų pagalbą, išsineši savo asmeninį aukštesniojo AŠ nuo savęs neatsiejamą  ryšį  ir nesibaigiančią jos integraciją į savo dabartinę realybę.
Vieno užsiėmimo trukmė apie 2,5 – 3 val, Kaina  35 eur.
SPECIALI KAINA BE YOU mokymų programos dalyvėms, mentorystės programos dalyvėms bei registruojantis į VISUS KETURIS UŽSIĖMIMUS IŠKART – 96 EUR.  (Dirbsime nedidelėje uždaroje grupėje video susitikimų metu po kurių gausite susitikimų audio bei video įrašus pasiekiamus neribotą laiką, o patyrimais programos eigoje dalinsimės uždaroje dalyvių Facbeook grupėje)
REGISTRACIJA el.paštu [email protected] (atsiųskite žinutę ir mokėjimo kopiją apie atliktą mokėjimą į žemiau nurodytą sąskaitą)
Registracija patvirtinama sumokėjus įmoką į žemiau nurodytą sąskaitą:
Gavėjas: UAB Tavo laboratorija
Sąskaitos nr.: LT88 7300 0101 4405 7246
Suma: mokant už vieną susitikimą 35 Eur, už 4 susitikimų ciklą 96 Eur
DĖMESIO! net jei ir negalėsi dalyvauti tiesiogiai viename ar keliuose susitikimuosi, turėsi įrašus bei uždarą grupę klausimams, bendravimui (tik įsigijusioms 4 video susitikimų ciklą)
Su meile, Magiško gyvenimo linkėdama, Luna
Luna
Turite klausimų? Susisiekite [email protected]
Facebook Comments