Naujienos

“Kelionė į save” mokymų savaitė moterims

„Kelionė į save“ tai kelionė į autentišką savęs versiją į TIKRĄJĄ save!

Almendras Ibiza Be You-67

Unikali patirtis moterims “Kelionė į save”

Kiekviena moteris, kuri eina meilės sau ir kitiems kelionę, trokšta išreikšti savo gyvenimą per grožį, estetiką, kūrybą, gausą, sveikatą, šventę ir žinoma meilę.

 • O kaip tai padaryti, kuomet kiekviena diena atneša tiek daug emocinių, materialinių, dvasinių bei fizinių iššūkių?
 • Kodėl vienos moterys gyvenimo tėkmėje ima vysti, kitos savo gyvenimo “saulėlydyje” sugeba žydėti?
 • Kaip išlaviruoti kasdieniniame gyvenime ir neprarasti pusiausvyros?
 • Nuo ko priklauso senėjimo procesas? Ir kokiu būdu susigrąžinti jauntavišką energiją bei pasitikėjimą savimi?

Į šiuos ir Tavo asmeninius gyvenimiškus klausimus, praktiškai ir per gilumines patirtis nersime atsakyti PIRMOS PAKOPOS “KELIONĖ Į SAVE” gyvenimo mokykloje.

Kuomet mes žiūrime į negaluojančio medžio džiūstančius lapus arba gendančius vaisius ant jo šakų, gydymą turime pradėti nuo jo šaknų, o ne šakų. Tokia pačia gyvenimo išmintimi vadovaujasi trijų lygių gyvenimo mokyklos “ KELIONĖ Į SAVE” įkūrėja, knygų autorė, psichologė, moters evoliucijos vedlė Leonora Be You bei jos seserys Ieva – emocinio kūno trenerė, lyderystės bei koučingo specialistė ir Eglė – savirealizacijos kelio specialistė ir verslo mentorė.

BE YOU komanda, jau daugiau nei dešimtmetį veda moters pasaulį į evoliucinę sėkmę visuose keturių kūnų lygmenyse, integruodamos gilias praktines technikas, prijungdamos ir derindamos su mokymų programa – gyvybinį, gydomą maistą, su BE YOU virtuvės įkūrėju, maisto alchemiku – Vytautu Vaičaičiu.

Mokymų metu patirtos praktinės sąmonės plėtimo technikos, yra pritaikytos ir kaskart atnaujinamos, atitinkamai pagal asmenines mokymų dalyvių gyvenimo situacijas bei užklausas. Todėl kiekviena mokymų dalyve bus asmeniškai pasirūpinama ir pritaikoma tiek personalizuota mityba, tiek užtikrinama jos asmeninė kelionė, per savo gyvenimo suvokimus į jos gilesnes sąmonės būsenas. Kaskart atitinkamų praktikų pagalba, bus aktyvinama ir  gilinama kiekvienos dalyvės sąmonės būsena, tam, kad būtų pagreitintas besikartojančių situacijų išrišimas, fizinių ir emocinių skausmų gydymas bei laisvinama dvasinė būsena iš taip dažnai net nepastebimo “foninio” vidinio nerimo, kuris dažnai tampa pagrindine žmogaus priežastimi ligoms ir stresinimės gyvenimo situacijoms kurtis.

 

Kaip man žinoti ar šie mokymai tikrai yra man, ar mano artimosioms, kurioms linkiu tik paties geriausio?

Kiekvienas žmogus, kad ir koks piktas ar nusivylęs gyvenimu jis bebūtų, giliai širdyje yra meilė ir trokšta mylėti bei būti mylimu. Kaip toli ar arti esame nuo šios amžinos sielos išminties, atspindi pats gyvenimas…Todėl pradėti ar tęsti kelionę į save – niekada nevėlu. Leonora ir visa BE YOU komanda, stebėdama daugiau nei dešimtmetį džiaugsmo ašaras moterų veiduose, niekada nesustos tikėti TAVIMI. Todėl jei šiuo metu netiki savimi, linkime pasitikėti ir atsiduoti šios gilios mokymų porgramos vedimu ir leisti sau būti nustebintai pačios savęs.

Kiekvienas žmogus yra unikalus, tad ir Tavo KELIONĖ Į SAVE mokymų patirtis bus kaskart unikali ir nepakartojama. Kviečiame patirti save per vidinių galimybių koridorius, talentų kambarius ir savęs kaip būties patyrimo vartus.

 

PIRMOJI PAKOPA gyvenimo mokymų “KELIONĖ Į SAVE” bazė:

Tai gilus ir intensyvus penkų dienų praktinių, energetinių mokymų, gilaus dvasinio aktyvizavimo ir amžinos meilės integracinis procesas. Šie mokymai tinka įvairaus amžiaus moterims. Per savo veiklos dešimtmetį sąmoningumo keliu esame palydėję tūkstančius moterų nuo 15 iki 73 metų ir tai tik mūsų darbo patirtis, bet ne amžiaus riba. Šie mokymai neturi jokios ribos dvasinėse patirtyse, ir kiekvienai dalyvei yra suteikta galimybė patirti ir gauti tiek patyriminio gylio ir išminties patirčių, kiek mylimos dalyvės sąmoningumas galės priimti. Todėl patirtis daugiadimensinėje BE YOU gyvenimo mokykloje “KELIONĖ Į SAVE” nėra matuojamas lygiais. Šių mokymų metu tiek pradedanti, tiek jau dvasinę kelionę einanti mylima bendrakeleivė, bus pakviesta panerti į savo gyvenimo šaknis – pačią pradžią, bei patirti save, kaip kūrėją bei kūrybą ,pažindinantis su savo talentais ir dar nepažintomis gyvenimo galimybėmis.

PIRMOSIOS PAKOPOS gyvenimo mokymų esmė – pažinti save už įprastos gyvenimo trajektorijos ribų. Ir per specialiai taikomas praktikas integruoti naujas savo galimybes ir sielos talentus už asmenybės įsitikinimų, baimių, fizinio kūno ligų bei praeities gyvenime patirtų įvykių. Todėl ši praktinė mokymų savaitė, aktyvins Tavyje dvasinį potencialą, kad ir kur šio gyevnimo etape Tu bebūtum. Padės galingai valyti emocinį, fizinį, mentalinį bei davsinį kūnus, padėsiančius atstatyti prigimtinę Tavo teisę į gausą, sveikatą, meilę ir ramybę.

 

Po šių mokymų išsineši:

 •  Apčiuopiamą pasitikėjimą savimi
 • Kūrybingą ir pilną meilės požiūrį į gyvenimą
 • Aktyvuotą seksualumą ir moterišką sensoriką savo fiziniam kūne
 • Talentus, drąsinančius pradėti arba tęsti trokštamo gyvenimo kūrybą arba būtį
 • Konkrečias praktikas, kultivuoti Tavo praplėstus gebėjimus kasdieniniame gyvenime
 • Aiškumą ir lengvumą santykiuose: asmeniniuose, intymiuose, socialiniuose bei su savimi.
 • Gausos ir hedonizmo jausmą per maisto bei aplinkos estetiką, skonius ir naujai atrastus grožio patyrimus savyje.

Jau 9 metus vykstanti trijų seserų organizuojama programa “Kelionė į save” užaugino ne vieną sąmoningumo mokymų ir stovyklų vedlę Lietuvoje ir už jos ribų bei davė impulsą ne vienai programai, skatinančiai moterų įgalinimą. Šimtai atsiliepimų apie šią patirtį kalba geriau už mus ČIA

Jei pajautei kviečiame Tave prisijungti į šią 6 mėnesių transformacinę programą “Kelionė į save”, kuri Lietuvoje vyksta tik kartą metuose!

 •  Intensyvi savaitės programa “Kelionė į save” rugpjūčio 9-13 d. vykstanti tik kartą metuose Lietuvoje
 • 3 mėn. online mokymų kursas “Kelionė į save” mokymų pasiruošimui bei patyrimų palaikymui. Priėjimą prie programos turėsi visą gyvenimą!  (Vertė 303 Eur)
 • 3 mėnesiai grupės susitikimų po mokymų su sertifikuota koučere Tavo tolimesnės vidinės kelionės palaikymui
 • Net 6 profesionalai komandoje šį darbą dirbantys iš aistros ir pašaukimo jau daugiau nei 10 metų!

Intensyvi mokymų savaitė tai visapusiškas “DETOX’as” išsivalymas ir atsitraukimas nuo savo įpročių, technologijų (būsime be telefonų, kompiuterių ir laikrodžių:) ir sustojimas norint geriau išgirsti save bei sustiprinant savo fizinį ir emocinį imunitetą.

Mūsų komanda nuolat mokosi iš geriausių ir inovatyviausių ekspertų, dvasinių lyderių, mokslininkų ir dalinasi tuo kuo GYVENA kiekvieną dieną.

Susitikimo metu mes dirbsime keturiuose lygmenyse:

 • FIZINIS lygmuo: įkvėptas NIA technikos pagrindų ir specialiai sukurtas šiems mokymams sąmoningas “BE NEW” judesio bei kvėpavimo derinys -  maloniausiu būdu įtrauks Tave į fizinį laisvės ir vaikystės pojūtį. O “BE YOU virtuvės” specialistų sukurtas pagal šią programą gyvas maistas, tarnaus Tau kaip vaistas visos savaitės metu, bei įkvėps integruoti naudingas patirtis į asmeninę virtuvę.
 • MENTALINIS lygmuo: struktūruotos praktikos,  klausimų- atsakymų sesijos, gilios įžvalgos ir refleksija, padės Tau atsakyti į esamus gyvenimiškus klausimus ir išeiti iš chaoso pilnų situacijų ir/ar santykių.
 • EMOCINIS lygmuo: gilios kvėpavimo praktikos, detalios įžvalgos bei aptarimai privačiose grupėse, saugus gydomasis erdvės laikymas visos savaitės metu – padės išsilaisvinti nuo emocinių blokų ir taip didinti vidinį pasitikėjimą savimi.
 • DVASINIS lygmuo: specialios meditacinės bei hipnoterapinės technikos padės Tau priimti galingą gydomosios energijos šviesą ir taip vis labiau pažinti save bei savo norus. Visos energetinės praktikos yra saugios ir pagrįstos daugiametine patirtimi bei mokslininkų patvirtinta muzikos garsų technologija, kuri padeda ne tik atsipalaiduoti, bet ir aktyvuoti pasąmoninius galimybių klodus.

Mokslininkai jau pripažįsta, kad mūsų patiriamas fizines ir mentalines ligas sukelia mūsų emociniame ir dvasiniame lygmenyje esančios priežastys. Mes negydome ligų, tačiau per daugelį metų praktikos ne viena moteris įveikė ne vieną ligą kaip depresija, valgymo sutrikimai, žvynelinė ir kt., atstatė santykius, pakeitė mitybos ir gyvensenos įpročius ir viskas tik dėl sprendimo investuoti į SAVE!

Jei tau kyla klausimas “kaip aš išvažiuosiu ir paliksiu šeimą skiriant laiko tik sau?”, nedvejok nes vyrai grįžusias savo partneres įkvepia dalyvauti šiuose mokymuose dar ir dar kartą:) O vaikai negali atsidžiaugti ramia ir švytinčia mama:)

REGISTRACIJA: http://bit.ly/kelioneisavelietuvoje2021

Patyrusi 6 ekspertų MOKYMŲ KOMANDA

WhatsApp Image 2020-03-05 at 02.58.46

 

Leonora Be You – psichologė, bestselerio “Sielos aritmetika” autorė, daugiau nei 10 metų vedanti transformuojančius mokymus moterims visame pasaulyje dedikuoja savo gyvenimą žmogaus potencialo auginimui, susijungimui su aukščiausia išmintimi  bei vidinės esmės tobulinimui šioje fizinėje realybėje. Integravusi išminties žinias ir niekada nesustojanti augti ir mokytis, psichologijos, teisės ir skirtingų dvasinių praktikų diplomuota specialistė, neria už “įrėmintų” žmogaus galimybių ribų ir jau daugiau nei 10 metų skiria savo dėmesį ir energiją pasaulio moterų išminties budimui, aktyvinant moters dvasinį, seksualinį, profesinį potencialą. Leonora Be You dvasinėje atbudimo kelionėje iš “homo sapiens” į “homo Divinus” aktyvizavosi gilus ryšys su savo aukščiausio potencialo resursu, kuris yra užpildytas gyvais  asmeniniais gyvenimiškais pavyzdžiais, realiais stebuklais ir praktikomis. Šis aukštos vibracijos išminties kanalas padėjo tūkstančiams moterų prisiliesti prie savo esmės, transformuoti savo gyvenimus bei išsilaisvinti iš besikartojančių gyvenimo situacijų. “Gydomąsias galias turime kiekvienas iš mūsų, taip kaip kūnas gali išgydyti žaizdas, taip žmogaus išmintis gali išlaisvinti save iš ribotos užmaršties, tereikia mokintis jas prisiminti”.

Ieva Blekaitytė -  asmeninio augimo bei karjeros mentorė, strateginio koučingo specialistė, organizcijų vystymo profesionalė, sąmoningo judesio praktikė, Be You atostogų ir kitų projektų bendraautorė ir organizatorė. Daugiau nei 15 metų personalo vadove dirbusi Ieva nuoširdžiai tiki, kad kiekvienas žmogus turi teisę jaustis laimingas ir realizuojantis save, todėl veikla kurią jis renkasi turi padėti atskleisti jo pagrindinius talentus.  Mokymų metu Ieva ves kūno judesio, sensorikos užsiėmimus bei energetines praktikas, taip pat pasirūpins bet kokiais iškilusiais klausimais mokymų metu.

Eglė Blekaitytė – BE YOU projektų organizatorė, sąmoningo verslo ir asmeninio brand’o konsultantė, asmeninio augimo keliu einanti kartu su seserimis beveik 10 metų. Eglė pasirūpins visu procesu ir atsakymais į kilusius klausimus iki mokymų ir po jų bei kruopščiai suplanuos kiekvieną detalę, kad ši patirtis vyktų sklandžiai. Mokymų metu kartu su visa komanda užtikrinsime, kad Jums nieko netrūktų ir sukursime saugią erdvę vykstantiems procesams.

Vytautas Vaičaitis ir BE YOU virtuvės komanda – dalinsis su tavimi ypatingu, gyvu ir gydančiu augaliniu maistu. Apie mokymuose gaunamą maistą sklinda legendos po visą pasaulį:) Vytautas yra Hipokrato Instituto (JAV) mokinys ir praktikas, nuolat besimokantis iš inovatyviausių profesionalų bei besidalijantis savo meile maisui BE YOU virtuvėje (sekite Facebook grupę “Be You virtuvė”) Maistas yra svarbi viso proceso dalis. Jūs ne tik paragausite, tačiau ir gausite naudingos informacijos, patarimų bei receptų sveikai mitybai namuose.

Neringa Sakalauskienė - ilgametė BE YOU mokymų dalyvė ir komandos narė, sertifikuota ICC (International Coaching Community) koučerė, asmeninių pokyčių konsultantė, POINTS OF YOUTM praktikė, lektorė, turinti ilgametę komandinio darbo bei vadovavimo patirtį. Neringa mokymų metu dalinsis energetiniu gydymu bei palaikymu erdvėje bei taip pat po mokymų 3 mėnesius ves grupės susitikimų sesijas.

Lina Vitkuvienė – ilgametė BE YOU mokymų dalyvė ir komandos narė, pakeitusi savo gyvenimą 360 laispnių:) Linos gydančios garso, prisilietimo terapinės sesijos apjungia skambančių Tibeto dubenų, krištolinių dubenų ir kt. instrumentų garso ir vibracijos terapiją, Light Energy energetinį balansavimą, negalavimų šalinimą, Reiki, kvapų ir mineralų terapiją. Mokymų metu Lina padės tavo palaikymu erdvėje bei gydomųjų garsų meditacija.

Kitos profesionalės, dirbančios su žmonėmis apie kurias informacija bus atnaujinta artėjant mokymams.

 

MOKYMŲ PROGRAMA

Programa – GYVA! Pritaikoma susirinkusių dalyvių poreikiams ir situacijoms, kiekvieną dieną matysite mokymų dienos eigą, taigi žemiau pateikta programa yra tik preliminari neįtraukiant visų netikėtumų ir staigmenų:)
Rugpjūčio 9 d. Atvykimo ir ĮSIJUNGIMO DIENA
 • Atvykimas ir įsikūrimas naujoje modernioje skandinaviško stiliaus viloje “Barono vila” (Utenos raj.)
 • Atidarymo ratas ir bendras įsijungimas į erdvę
 • Širdies atvėrimo meditacija
 • Aktyvi energetinį meditacija bei įsijungimas į tylą

WhatsApp Image 2020-03-05 at 03.06.34

Rugpjūčio 10 d. SĄMONINGUMO DIENA
 • Meditacija ir kvėpavimo praktika
 • Aktyvi NIA kūno judesio praktika
 • Teorinė dalis „Mano šešėlinės pusės“
 • Vidinio dialogo praktika ir procesų aptarimas
 • Gydančių garsų meditacinis koncertas

WhatsApp Image 2020-03-05 at 23.28.13

Rugpjūčio 11 d. SAKRALUMO DIENA
 • Judesio praktika
 • Meditacija „Susisitkimas su vidiniu vaiku“
 • Rašymo užduotis
 • Gimdos kvėpavimo praktika
 • Klausimų-atsakymų vakaras

 

 

Almendras Ibiza Be You-30

 Rugpjūčio 12 d. MOTERIŠKUMO DIENA
 • Seksualumo praktika
 • Paskaita moters gyvenimo etapai, seksualumas bei klausimų-atsakymų sesija
 • Energetinė praktika „Moteris ir stichijos“
 • Praktikos aptarimas ir paskaita
 • Ritualas prie laužo

WhatsApp Image 2020-03-05 at 03.07.26

Rugpjūčio 13 d. INTEGRACIJOS DIENA
 • Rytinė energetinė ir laisvo judesio praktika, bei gimdos šokio praktika
 • Maudynės ežere:)
 • Sekantys žingsniai kelionėje į save
 • Sertifikatų įteikimas ir atsisveikinimas

Almendras Ibiza Be You-68

 

„Kelionė į save“ kaip ne viena dalyvė apibūdina tai tarsi pagrindai sąmoningumo kelionėje. Po šios intensyvios transformacinės savaitės Tu išsiveši:

 • Aiškią dabartinę savo gyvenimo situaciją ir sustiprintą pasitikėjimu savimi
 • Sekančius  žingsnius, savo gyvenime
 • Įgalinančias meditacijas, kūno gydymo praktikas, atpalaiduojančias kvėpavimo sesijas, su aiškia instrukcija kaip jas integruoti ir naudoti kasdieniniam gyvenime bei įrašus prieinamus online platformoje tau patogiu metu neribotą laiką.
 • Praplėstą sąmoningumą ir suvokimą apie save ir pasaulį
 • Meilę Sau ir savo gyvenimui bei patirtą gilų prisilietimą prie savo esmės.
 • Vidinės laisvės jausmą nuo senų ir skausmingų prisiminimų.
 • Ilgalaikį palaikymą tolimesnėje kelionėje į save (konsultacijos, susitikimai bei online mokymų programa)
 • Bendraminčių ratą bei narystę BE YOU klube, kurioje visuomet gausi kitų moterų palaikymą, gyvus bei online susitikimus, specialius pasiūlymus tik BE YOU klubo narėms

.. šie ir daug neįkainuojamų akimirkų su savimi, Tavęs laukia šioje magiškoje BE YOU mokymų ERDVĖJE.

 

Gyvensime modernioje ir jaukioje skandinaviško stiliaus viloje „Barono vila“ apsuptoje gamtos www.baronovila.lt, gyvensime komfortiškuose dviviečiuose-triviečiuose kambariuose (vila tik neseniai pilnai naujai renovuota!)

Mėgausimės gyvu, subalansuotu, ypatingo skonio augaliniu maistu tris kartus per dieną.

Jei nuspręsi atvykti tapsi teigiamų pokyčių dalimi padedant kitoms moterims! Kartu su mūsų partneriais B1G1 ir neplanuotasnestumas.lt

Programos kaina – 888 Eur (733,89 + PVM)

Vietų skaičius RIBOTAS!

REGISTRACIJA: http://bit.ly/kelioneisavelietuvoje2021

Užpildžius registracijos klausimyną su tavimi susisieks BE YOU komanda.

Turi klausimų? Mielai atsakysime [email protected] arba telefonu +37061604532 (Eglė).

NAUJIENA! Galimybė po mokymų pasilikti pratęsimo savaitgaliui ir pabūti nuostabioje aplinkoje bei pasimėgauti ir taip pat įsisąmoninti savaitės patirtis.

Leonora – Luna ir visa BE YOU komanda vadovaujasi pagrindiniais tarnystės žmogaus evoliucijai principais. Tai yra atsiduoti vedimui, pamatyti ženklus, juos išjausti ir svarbiausia, leisti jiems būti įgyvendintiems :) Todėl mes be galo džiaugiamės galėdami pristatyti PIRMĄSIAS MOKYMŲ ATOSTOGAS !

Kiekviename procese žmogus ieško balanso, aukso viduriuko, tobulumo… ir štai mes jį radome BE YOU  mokymų procese, Lietuvoje. Po daug metų praktikos, dirbant ypatingai gražioje Baronų vilos aplinkoje, pastebėjome jog intensyvūs mokymai, gilios praktikos, nuostabus maistas, gamta ir begalė dieviškų patirčių siūlanti VIETOVĖ suteikia moterims jausmą, jog laiką tiesiog norisi sustabdyti ir pasimėgauti akimirka BŪTIES… Todėl šiais metais mes sukūrėme galimybę patirti savaitgalio “AUKSO VIDURIUKĄ” tiek pirmos, tiek antros pakopos dalyvėms pagal pageidavimą. Todėl siūlome poilsinį pratęsimą po intensyvių mokymų PIRMOS PAKOPOS dalyvėms bei įsijungimą prieš mokymus ANTROS PAKOPOS dalyvėms. Tai savaitgalis, kuris bus pilnai užkrautas aukščiausių vibracijų energijomis, kuriomis norime su kiekviena nusprendusia pasidovanoti daugiau laiko sau pasidalinti.

KAS LAUKIA TAVĘS SAVAITGALIO METU?

 

Kadangi ne viena dalyvė po mokymų norėdavo tiesiog pabūti ramybėje, integruoti savo patirtis bei skirti laiko poilsiui neskubant grįžti į įprastinę savo aplinką, paruošėme ypatingą savaitgalio pasiūlymą, kurioje:

- papildomos 2 nakvynės dviviečiuose kambariuose “Baronų viloje” (užsiregistravus į pratęsimo savaitgalį garantuojate savo vietą viloje)

- apsilankymas naujai pastatytame moderniame SPA nuostabios gamtos apsuptyje (papildomai galimybė užsisakyti grožio procedūrų)

- BE YOU virtuvės komandos maitinimas (penktadienio vakarienė, šeštadienio brunch(vėlyvieji pusryčiai-pietūs) ir vakarienė, sekmadienio brunch

- šeštadienio programa: judesio praktika su Ieva bei vakaro satsang’as su Leonora ir jaukus pabendravimas su visa BE YOU komanda

- Vytauto virtuvės paslaptys ir supažindinimas su augaline mityba

- unikali miško terapijos patirtis

- galimybė naudotis neribotai sodyboje esančiais teniso kortais, valtimis, vandens dviračiais, irklentėmis, hamakais.

- poilsis unikalioje gamtoje bei Anykščių apylinkėse

Pratęsimo savaitgalio kaina – 333 Eur. 

DĖMESIO savaitgalio pratęsimui turime labai ribotą vietų skaičių, kadangi norime kokybiškai pailsėti ir praleisti laiką tik nedidelėje grupėje, taigi rekomenduojame savo vietą rezervuoti iš anksto! 

DOVANA savaitgalio dalyvėms – ypatingas patyrimas šeštadienį su ceremonija, meditacija bei kitomis staigmenomis apie kurias netrukus informuosime detaliau:)

REGISTRACIJA: http://bit.ly/kelioneisavelietuvoje2021

Jau dalyvavi “Kelionė į save” mokymuose ir esi pasiruošusi nerti giliau? Laukiame Tavęs ANTROJE mokymų pakopoje rugpjūčio 16-20 d. PLAČIAU ČIA>>>

Facebook Comments