Naujienos

“Kelionė į save” Lietuvoje 2020 vasara

„Kelionė į save“ tai kelionė į geriausią savęs versiją į TIKRĄJĄ save!

WhatsApp Image 2020-03-05 at 03.04.28

Jau 8 metus vykstanti trijų seserų organizuojama programa “Kelionė į save” užaugino ne vieną sąmoningumo mokymų ir stovyklų vedlę Lietuvoje ir už jos ribų bei davė impulsą ne vienai programai, skatinančiai moterų įgalinimą. Šimtai atsiliepimų apie šią patirtį kalba geriau už mus ČIA

Jei pajautei kviečiame Tave prisijungti į šią 6 mėnesių transformacinę programą “Kelionė į save”, kuri Lietuvoje vyksta tik kartą metuose!

 •  Intensyvi savaitės programa “Kelionė į save” rugpjūčio 17-21 d. vykstanti tik kartą metuose Lietuvoje
 • 3 mėn. online mokymų kursas “Kelionė į save” mokymų pasiruošimui bei patyrimų palaikymui. Priėjimą prie programos turėsi visą gyvenimą!  (Vertė 303 Eur)
 • 3 mėnesiai grupės susitikimų po mokymų su sertifikuota koučere Tavo tolimesnės vidinės kelionės palaikymui
 • Net 6 profesionalai komandoje šį darbą dirbantys iš aistros ir pašaukimo jau daugiau nei 10 metų!

Intensyvi mokymų savaitė tai visapusiškas “DETOX’as” išsivalymas ir atsitraukimas nuo savo įpročių, technologijų (būsime be telefonų, kompiuterių ir laikrodžių:) ir sustojimas norint geriau išgirsti save bei sustiprinant savo fizinį ir emocinį imunitetą.

Mūsų komanda nuolat mokosi iš geriausių ir inovatyviausių ekspertų, dvasinių lyderių, mokslininkų ir dalinasi tuo kuo GYVENA kiekvieną dieną.

Susitikimo metu mes dirbsime keturiuose lygmenyse:

 • FIZINIS lygmuo: įkvėptas NIA technikos pagrindų ir specialiai sukurtas šiems mokymams sąmoningas “BE NEW” judesio bei kvėpavimo derinys -  maloniausiu būdu įtrauks Tave į fizinį laisvės ir vaikystės pojūtį. O “BE YOU virtuvės” specialistų sukurtas pagal šią programą gyvas maistas, tarnaus Tau kaip vaistas visos savaitės metu, bei įkvėps integruoti naudingas patirtis į asmeninę virtuvę.
 • MENTALINIS lygmuo: struktūruotos praktikos,  klausimų- atsakymų sesijos, gilios įžvalgos ir refleksija, padės Tau atsakyti į esamus gyvenimiškus klausimus ir išeiti iš chaoso pilnų situacijų ir/ar santykių.
 • EMOCINIS lygmuo: gilios kvėpavimo praktikos, detalios įžvalgos bei aptarimai privačiose grupėse, saugus gydomasis erdvės laikymas visos savaitės metu – padės išsilaisvinti nuo emocinių blokų ir taip didinti vidinį pasitikėjimą savimi.
 • DVASINIS lygmuo: specialios meditacinės bei hipnoterapinės technikos padės Tau priimti galingą gydomosios energijos šviesą ir taip vis labiau pažinti save bei savo norus. Visos energetinės praktikos yra saugios ir pagrįstos daugiametine patirtimi bei mokslininkų patvirtinta muzikos garsų technologija, kuri padeda ne tik atsipalaiduoti, bet ir aktyvuoti pasąmoninius galimybių klodus.

Mokslininkai jau pripažįsta, kad mūsų patiriamas fizines ir mentalines ligas sukelia mūsų emociniame ir dvasiniame lygmenyje esančios priežastys. Mes negydome ligų, tačiau per daugelį metų praktikos ne viena moteris įveikė ne vieną ligą kaip depresija, valgymo sutrikimai, žvynelinė ir kt., atstatė santykius, pakeitė mitybos ir gyvensenos įpročius ir viskas tik dėl sprendimo investuoti į SAVE!

Jei tau kyla klausimas “kaip aš išvažiuosiu ir paliksiu šeimą skiriant laiko tik sau?”, nedvejok nes vyrai grįžusias savo partneres įkvepia dalyvauti šiuose mokymuose dar ir dar kartą:) O vaikai negali atsidžiaugti ramia ir švytinčia mama:)

REGISTRACIJA: http://bit.ly/kelioneisavelietuvoje2020

Patyrusi 6 ekspertų MOKYMŲ KOMANDA

WhatsApp Image 2020-03-05 at 02.58.46

 

Leonora Be You – psichologė, bestselerio “Sielos aritmetika” autorė, daugiau nei 10 metų vedanti transformuojančius mokymus moterims visame pasaulyje dedikuoja savo gyvenimą žmogaus potencialo auginimui, susijungimui su aukščiausia išmintimi  bei vidinės esmės tobulinimui šioje fizinėje realybėje. Integravusi išminties žinias ir niekada nesustojanti augti ir mokytis, psichologijos, teisės ir skirtingų dvasinių praktikų diplomuota specialistė, neria už “įrėmintų” žmogaus galimybių ribų ir jau daugiau nei 10 metų skiria savo dėmesį ir energiją pasaulio moterų išminties budimui, aktyvinant moters dvasinį, seksualinį, profesinį potencialą. Leonora Be You dvasinėje atbudimo kelionėje iš “homo sapiens” į “homo Divinus” aktyvizavosi gilus ryšys su savo aukščiausio potencialo resursu, kuris yra užpildytas gyvais  asmeniniais gyvenimiškais pavyzdžiais, realiais stebuklais ir praktikomis. Šis aukštos vibracijos išminties kanalas padėjo tūkstančiams moterų prisiliesti prie savo esmės, transformuoti savo gyvenimus bei išsilaisvinti iš besikartojančių gyvenimo situacijų. “Gydomąsias galias turime kiekvienas iš mūsų, taip kaip kūnas gali išgydyti žaizdas, taip žmogaus išmintis gali išlaisvinti save iš ribotos užmaršties, tereikia mokintis jas prisiminti”.

Ieva Blekaitytė –  asmeninio augimo bei karjeros mentorė, strateginio koučingo specialistė, organizcijų vystymo profesionalė, sąmoningo judesio praktikė, Be You atostogų ir kitų projektų bendraautorė ir organizatorė. Daugiau nei 15 metų personalo vadove dirbusi Ieva nuoširdžiai tiki, kad kiekvienas žmogus turi teisę jaustis laimingas ir realizuojantis save, todėl veikla kurią jis renkasi turi padėti atskleisti jo pagrindinius talentus.  Mokymų metu Ieva ves kūno judesio, sensorikos užsiėmimus bei energetines praktikas, taip pat pasirūpins bet kokiais iškilusiais klausimais mokymų metu.

Eglė Blekaitytė – BE YOU projektų organizatorė, sąmoningo verslo ir asmeninio brand’o konsultantė, asmeninio augimo keliu einanti kartu su seserimis beveik 10 metų. Eglė pasirūpins visu procesu ir atsakymais į kilusius klausimus iki mokymų ir po jų bei kruopščiai suplanuos kiekvieną detalę, kad ši patirtis vyktų sklandžiai. Mokymų metu kartu su visa komanda užtikrinsime, kad Jums nieko netrūktų ir sukursime saugią erdvę vykstantiems procesams.

Vytautas Vaičaitis ir BE YOU virtuvės komanda – dalinsis su tavimi ypatingu, gyvu ir gydančiu augaliniu maistu. Apie mokymuose gaunamą maistą sklinda legendos po visą pasaulį:) Vytautas yra Hipokrato Instituto (JAV) mokinys ir praktikas, nuolat besimokantis iš inovatyviausių profesionalų bei besidalijantis savo meile maisui BE YOU virtuvėje (sekite Facebook grupę “Be You virtuvė”) Maistas yra svarbi viso proceso dalis. Jūs ne tik paragausite, tačiau ir gausite naudingos informacijos, patarimų bei receptų sveikai mitybai namuose.

Neringa Sakalauskienė – ilgametė BE YOU mokymų dalyvė ir komandos narė, sertifikuota ICC (International Coaching Community) koučerė, asmeninių pokyčių konsultantė, POINTS OF YOUTM praktikė, lektorė, turinti ilgametę komandinio darbo bei vadovavimo patirtį. Neringa mokymų metu dalinsis energetiniu gydymu bei palaikymu erdvėje bei taip pat po mokymų 3 mėnesius ves grupės susitikimų sesijas.

Lina Vitkuvienė – ilgametė BE YOU mokymų dalyvė ir komandos narė, pakeitusi savo gyvenimą 360 laispnių:) Linos gydančios garso, prisilietimo terapinės sesijos apjungia skambančių Tibeto dubenų, krištolinių dubenų ir kt. instrumentų garso ir vibracijos terapiją, Light Energy energetinį balansavimą, negalavimų šalinimą, Reiki, kvapų ir mineralų terapiją. Mokymų metu Lina padės tavo palaikymu erdvėje bei gydomųjų garsų meditacija.

 

MOKYMŲ PROGRAMA

Programa – GYVA! Pritaikoma susirinkusių dalyvių poreikiams ir situacijoms, kiekvieną dieną matysite mokymų dienos eigą, taigi žemiau pateikta programa yra tik preliminari neįtraukiant visų netikėtumų ir staigmenų:)
Rugpjūčio 17d. Atvykimo ir ĮSIJUNGIMO DIENA
 • Atvykimas ir įsikūrimas naujoje modernioje skandinaviško stiliaus viloje “Barono vila” (Utenos raj.)
 • Atidarymo ratas ir bendras įsijungimas į erdvę
 • Širdies atvėrimo meditacija
 • Aktyvi energetinį meditacija bei įsijungimas į tylą

WhatsApp Image 2020-03-05 at 03.06.34

Rugpjūčio 18 d. SĄMONINGUMO DIENA
 • Meditacija ir kvėpavimo praktika
 • Aktyvi NIA kūno judesio praktika
 • Teorinė dalis „Mano šešėlinės pusės“
 • Vidinio dialogo praktika ir procesų aptarimas
 • Gydančių garsų meditacinis koncertas

WhatsApp Image 2020-03-05 at 23.28.13

Rugpjūčio 19 d. SAKRALUMO DIENA
 • Judesio praktika
 • Meditacija „Susisitkimas su vidiniu vaiku“
 • Rašymo užduotis
 • Gimdos kvėpavimo praktika
 • Klausimų-atsakymų vakaras

WhatsApp Image 2020-03-05 at 03.06.52

 Rugpjūčio 20 d. MOTERIŠKUMO DIENA
 • Seksualumo praktika
 • Paskaita moters gyvenimo etapai, seksualumas bei klausimų-atsakymų sesija
 • Energetinė praktika „Moteris ir stichijos“
 • Praktikos aptarimas ir paskaita
 • Ritualas prie laužo

WhatsApp Image 2020-03-05 at 03.07.26

Rugpjūčio 21 d. INTEGRACIJOS DIENA
 • Rytinė energetinė ir judesio praktika
 • Sekantys žingsniai kelionėje į save
 • Sertifikatų įteikimas ir atsisveikinimas

WhatsApp Image 2020-03-05 at 03.08.21

 

„Kelionė į save“ kaip ne viena dalyvė apibūdina tai tarsi pagrindai sąmoningumo kelionėje. Po šios intensyvios transformacinės savaitės Tu išsiveši:

 • Aiškią dabartinę savo gyvenimo situaciją ir sustiprintą pasitikėjimu savimi
 • Sekančius  žingsnius, savo gyvenime
 • Įgalinančias meditacijas, kūno gydymo praktikas, atpalaiduojančias kvėpavimo sesijas, su aiškia instrukcija kaip jas integruoti ir naudoti kasdieniniam gyvenime bei įrašus prieinamus online platformoje tau patogiu metu neribotą laiką.
 • Praplėstą sąmoningumą ir suvokimą apie save ir pasaulį
 • Meilę Sau ir savo gyvenimui bei patirtą gilų prisilietimą prie savo esmės.
 • Vidinės laisvės jausmą nuo senų ir skausmingų prisiminimų.
 • Ilgalaikį palaikymą tolimesnėje kelionėje į save (konsultacijos, susitikimai bei online mokymų programa)
 • Bendraminčių ratą bei narystę BE YOU klube, kurioje visuomet gausi kitų moterų palaikymą, gyvus bei online susitikimus, specialius pasiūlymus tik BE YOU klubo narėms

.. šie ir daug neįkainuojamų akimirkų su savimi, Tavęs laukia šioje magiškoje BE YOU mokymų ERDVĖJE.

 

Gyvensime modernioje ir jaukioje skandinaviško stiliaus viloje „Barono vila“ apsuptoje gamtos www.baronovila.lt, gyvensime komfortiškuose dviviečiuose-triviečiuose kambariuose (vila tik neseniai pilnai naujai renovuota!)

Mėgausimės gyvu, subalansuotu, ypatingo skonio augaliniu maistu tris kartus per dieną.

Jei nuspręsi atvykti tapsi teigiamų pokyčių dalimi padedant kitoms moterims! Kartu su partneriais B1G1 prisidedame

Programos kaina – 888 Eur (733,89 + PVM)

Vietų skaičius RIBOTAS!

REGISTRACIJA: http://bit.ly/kelioneisavelietuvoje2020

Užpildžius registracijos klausimyną su tavimi susisieks BE YOU komanda.

Turi klausimų? Mielai atsakysime [email protected] arba telefonu +37061604532 (Eglė).

Facebook Comments