Naujienos

VIENINTELIAI mokymai moterims “Kelionė į save” Lietuvoje

DATA: 2019 rugpjūčio 12 d. 12 val. – 16 d. 12 val.

VIETA: Nauja moderni skandinaviško stiliaus vila gamtos apsuptyje “Barono vila”, Utenos apskritis www.baronovila.lt

21950977_1619531751400921_3558269338375961226_o

IŠSKIRTINĖ GALIMYBĖ LIETUVOJE tik vieną kartą per metus prisiliesti prie Ibizos magijos, Leonoros Be You specialiai moterims, sukurtoje sąmoningumo ir seksualumo mokymų programoje “Kelionė į save”!

Penkios dienos praleistos kartu su Leonora ir profesionalia BE YOU komanda, padės ne tik praplėsti pasaulio matymą, bet ir susigrąžinti savąją “Aš” bei savuosius “NORIU”. Ši žaisminga, gili, išjausta ir gydanti programa, palietė jau tūkstančius moterų skirtingose pasaulio šalyse.

REGISTRACIJA uždaryta. Artimiausi mokymai “Kelionė į save” Lietuvoje 2020 m. rugpjūčio 17-21 d. Platesnė informacija netrukus arba [email protected] 

Šios gyvos sąmoningumo mokymų programos metu, praktiškai dirbsime prie esminių gyvenimo temų:

 • Kaip suprasti, ko noriu?
 • Kaip mylėti ir puoselėti save?
 • Kaip atleisti ir išsigydyti senas žaizdas?
 • Kaip paleisti susikaupusias emocijas?
 • Kaip palaikyti aistrą ilgamečiuose gyvenimo santykiuose?
 • Kaip kantriai ir su žaisminga meile auginti vaikus?
 • Kaip puoselėti veiklą, kuri patinka, o ne kurią reikia vykdyti?
 • Kaip išeiti iš “užburto” baimių rato ir tobulėti savirealizacijos laisvėje?

 

Po šios intensyvios transformacinės savaitės Tu išsiveši:

 • Aiškią dabartinę savo gyvenimo situaciją ir trykštančią pasitikėjimu ir žinojimu energiją
 • Tikslius sekančius loginius žingsnius, savo gyvenime
 • Įgalinančias meditacijas, kūno gydymo praktikas, atpalaiduojančias kvėpavimo sesijas, su aiškia instrukcija kaip jas integruoti ir naudoti kasdieniniam gyvenime
 • Garantuotai praplėstą sąmoningumą ir suvokimą apie save ir pasaulį
 • Meilę Sau ir savo gyvenimui
 • Magišką jausmą savęs pačios ir tavo gyvenimo kelionės bei prisilietimą prie savo esmės.
 • Vidinę laisvę nuo senų ir skausmingų prisiminimų.
 • Ilgalaikį palaikymą tolimesnėje kelionėje į save (konsultacijos, susitikimai bei online mokymų programa)
 • Bendraminčių ratą bei narystę BE YOU klube, kurioje visuomet gausi kitų moterų palaikymą, gyvus bei online susitikimus, specialius pasiūlymus tik BE YOU klubo narėms

.. šie ir daug neįkainuojamų akimirkų su savimi, Tavęs laukia šioje magiškoje BE YOU mokymų ERDVĖJE.

D O V A N O S mokymų programos dalyvėms:
- daugiadimensinė sąmoningumą auginanti ir požiūrį plečianti online programa “Susitikimas su geriausia savęs versija”
- net 200USD nuolaida online mokymų programai “Kelionė į save” prie kurios galėsite prisijungti visą gyvenimą!
- 3 mėnesiai palaikymo susitikimų po mokymų programos su BE YOU komandos mentorėmis (taigi programa nesibaigia tik savaite)
- sveikos, subalansuotos ir kūrybiškos mitybos 28 receptų el. knyga tavo eksperimentams virtuvėje grįžus namo:)

WhatsApp Image 2017-08-08 at 13.37.52 (1)

Leonora Be You (Blekaitytė) nuo mažens jautė pašaukimą dirbti su žmonėmis ir dalintis tuo, ko būdama maža negalėjo įvardinti. Dar neprasidėjus savęs ieškojimo bumui pasaulyje, Leonora prieš daugiau nei 12 metų pradėjo sistemingai mokytis ir eiti savęs pažinimo keliu. Daug nuostabių atradimų savyje, kituose žmonėse bei pasaulyje Leonorai padėjo sukurti unikalią formą, leidžiančią kitiems prisiliesti prie savo esmės, suvokti savo tikrąjį pašaukimą, išgyti. Leonoros sukurta BE YOU mokymų forma yra gyva, atvira, rezonansinė, tai ko neperskaitysite jokiame vadovėlyje. Mokymuose dalyvavę įvairių amžių, tautybių vyrai ir moterys išsiveža pačius geriausius įspūdžius. Šį gebėjimą pajausti ir perteikti reikiamą informaciją tam tikru momentu būtent tiems žmonėms, kuriems tuo metu reikia, tuo pačiu išlikti atvirai bei spontaniškai Leonora vadina savo pašaukimu, kurio negali suteikti nei vienas diplomas.

Atsiliepimus apie Leonoros vedamus seminarus bei mokymų programas gali rasti ČIA.

Tai kažkas unikalaus, kitokio, nepakartojamo.. Prisijunk ir TU, prie žinių, atveriančių neaprėpiamas žmogaus galimybes!

 

Investicija į mokymų savaitę (tai ne tik savaitė bet ir palaikymas visam gyvenimui!) susidedanti iš:

- gyvenimas modernioje ir jaukioje skandinaviško stiliaus viloje “Barono vila” apsuptoje gamtos www.baronovila.lt, gyvensime komfortiškuose dviviečiuose-triviečiuose kambariuose (vila tik neseniai pilnai naujai renovuota!)

BE YOU komandos dėmesys ir rūpestis visą parą:) BE YOU komandoje tai ne vienerius metus savęs pažinimo keliu einančios, praktikuojančios ir kitiems žmonėms padedančios moterys, kurios dirba su žmonėmis taikydamos skirtingas terapijas: kūno atpalaidavimo, meditacijų, šokio, garso bei kūrybinių metodų terapijas.

dieviško skonio vegetariškas maitinimas, kurio mokymuose “Kelionė į save” dalyvavės patvirtins, kad nėra ragavę niekur kitur. Taip pat po mokymų išsiveši net 28 sveikos ir subalansuotos mitybos receptus savaitei sudėtus e-knygoje. Plačiau apie intuityvios gamybos šefo virtuvės paslaptis gali rasti čia: www.facebook.com/groups/BEYOUvirtuve

intuityvi ir jau 8 metus organizuojama transformuojanti sąmoningumo bei moteriškumo programa apimanti skirtingas meditacijas, sąmoningumo plėtimo paskaitas, darbą individualiai, poromis bei grupėmis, garso bei judesio meditacijas, moteriškumo bei seksualumo energetines praktikas, emocijų paleidimo technikas, dėmesingumo lavinimo užduotis ir visa tai ko sąmoningai neatskleidžiame:) Mokymų programa intensyvi ir vykstanti nuo ankstyvo ryto iki vėlyvo vakaro, po tokių kokybiškų savaitės mokymų jausitės lyg po mėnesio poilsio!

- mokymai nesibaigs tik savaite, visos dalyvės gaus unikalią DOVANĄ net 200 USD nuolaidą - 2,5 mėnesių trukmės online mokymų programai “Kelionė į save” prie kurios galėsi prieiti visą gyvenimą. Tai išsamiai bei paprastai sudėtos mokymų temos video bei audio formatu, taip pat ir namų darbų užduotys bei bendraminčių pagalba tęsiant savęs pažinimo kelionę. Plačiau apie mokymus ČIA.

- vien dėl to, kad dalyvausi mokymuose tapsi teigiamų pokyčių dalimi. BE YOU komanda yra pasaulinės organizacijos B1G1 (buy1give1) dalimi, kurios dėka dalį kiekvienos dalyvės mokesčio skiriame skirtingoms iniciatyvoms remti.

 

REGISTRACIJA uždaryta. Artimiausi mokymai “Kelionė į save” Lietuvoje 2020 m. rugpjūčio 17-21 d. Platesnė informacija netrukus arba [email protected] 

Vietų skaičius RIBOTAS! Mokymų kaina kils nuo kovo 1d.

Užpildžius registracijos klausimyną su tavimi susisieks BE YOU komanda.

 

Turi klausimų? Mielai atsakysime [email protected] arba telefonu +37061604532 (Eglė).

WhatsApp Image 2017-08-08 at 16.14.32 (3)

 

Facebook Comments