Naujienos

Mokymai moterims „Kelionė į save“ 2018 pavasaris

Transformacinė sąmoningo moteriškumo savaitė

2018 m. kovo 12-19 dienomis Ibisos saloje

UNIKALI galimybė tik 2 kartus metuose, VIETŲ skaičius RIBOTAS!

 DSC00011

Kviečiame TAVE į transformacinę savęs tobulinimo savaitę. Nepamirštama sąmoningo moteriškumo ugdymo patirtis laukia tavęs!

Mokymai „Kelionė į save“ – jau penktus metus BE YOU komandos organizuojama programa. Ją išbandė daugiau nei 300 moterų visame pasaulyje. Visos dalyvės patvirtino, kad mokymai joms padėjo vienaip ar kitaip pakeisti savo gyvenimą, požiūrį į kasdienybę, geriau pažinti save, lavinti sąmoningumą. „Kelionė į save“ mokymai yra skirti norinčioms paimti gyvenimą į savo rankas, tapti savo realybės šeimininkėmis ir pačioms sukurti unikalią kasdienio gyvenimo versiją. Mokymai vyksta 3 pakopų principu, daugiau apie mokymus galite rasti ČIA.

Mokymų programoje dalyvauti gali vos du kartus per metus. Artimiausia galimybė tik 2018 metų lapkričio mėn., todėl nedvejok ir registruokis DABAR. Vietos mokymuose kiekvieną kartą ištirpsta vis greičiau, todėl besidominčias raginame rezervuoti savo vietą kuo anksčiau. Vieta rezervuojama atlikus pirmąją įmoką.

Mokymų programos VERTĖ tiesiog neįkainojama! Registruokis dabar ir pasinaudok išskirtine kaina: 1345 EUR +PVM (gyvenant dviviečiame-triviečiame kambaryje). Vėliau mokymų kaina kils. Vietos rezervuojamos tik atlikus pradinę 700+PVM EUR įmoką. Dėl individualių mokėjimo planų kreiptis telefonu +37061604532 (Eglė).

DĖMESIO: paskutinės minutės pasiūlymas – paskutinė VIENA vieta su ypatinga 200 Eur nuolaida! Nes mes tikime tuo ką darome ir šimtai moterų gali patvirtinti, kad ši programa VEIKIA!

DĖMESIO: visoms kovo mėn. mokymų programos dalyvėms DOVANA – internetinė mokymų programa “Kelionė į save”, kurios vertė net 300Eur. Plačiau apie programą: http://onlinekursai.kelioneisave.lt/courses/kelioneisave

REGISTRACIJA į mokymus: http://bit.ly/kelioneisave2018kovas

Mokymų savaitės metu tavęs laukia:

 • Sąmoningumo ugdymo paskaitos, aktyvios kūno judesio praktikos, meditacijos, įvairūs užsiėmimai ir terapijos – neįkainojama ir sunkiai apibūdinama patirtis bei sąmoningumo ugdymas per praktikas 24 val. per parą!
 • Asmeninis dėmesys dirbant nedidelėse grupelėse kartu su BE YOU komandos merginomis;
 • Asmeninės konsultacijos, savaitė nuolatinio darbo, dialogo su Leonora BE YOU ir komanda. 2 valandų tokių konsultacijų vertė – 100 EUR, o čia dėmesio gausi visą parą!
 • Narystė BE YOU klube ir palaikymas grįžus. Video susitikimai bei išskirtiniai pasiūlymai tik BE YOU klubo merginoms.
 • Magiška Ibisos sala, jos didingi kalnai, nuostabūs paplūdimiai, saulės vonios, apelsinų giraitės, užburiantys migdolų medžiai bei pasivaikščiojimai po kvapą gniaužiančius kalnus ir slėnius;
 • Ramybės oazė autentiškame „Es Cucons“ viešbutyje http://www.escucons.com/. Čia kiekviena detalė yra apgalvota, išjausta, asmeniškai atrinkta ir kruopščiai pritaikyta. Viešbučio atmosfera yra tikrai ypatinga, unikali! Kiekviename kambaryje rasite šlepetes, vonios ir baseino rankšluosčius, erdvias spintas, patogias lovas, aukščiausios kokybės patalynę, plaukų džiovintuvą, asmens higienos priemones. Nuotraukas iš viešbučio erdvės gali pamatyti čiaTikroji apgyvendinimo vertė: 1750 EUR
 • Nuostabus vegetariškas maistas, ruošiamas 4 kartus per dieną asmeninių intuityvios ir subalansuotos mitybos specialistų.
 • Pirties malonumai;
 • Galimybė pažinti vietines apylinkes laisvu metu važinėjantis dviračiu;
 • Vietinių salos gyventojų bei programos svečių dovanos kiekvienos sielai;
 • Pasitikimas ir nuvežimas į oro uostą (kovo 12d. paėmimas 17 ir 22val., kovo 19d. išvykimas 10val.);
 • Unikalios specialistų, terapeutų paslaugos: masažai, kvėpavimo sesijos ir kt.,
 • Šventiniai pietūs su vietinėmis salos gėrybėmis;
 • Nelimituotas kiekis apelsinų :)
 • Dalyvaudama mokymuose „Kelionė į save“ prisidėsi prie pasaulinės iniciatyvos B1G1 (buy 1 give 1), taip padėdama pagerinti sąlygas skurstančioms moterims ir vaikams.

Mokymų REGISTRACIJOS forma: http://bit.ly/kelioneisave2018kovas

PAPILDOMOS IŠLAIDOS:

 • Lėktuvo bilietai į/iš Ibisos;
 • Asmeninės išlaidos individualioms terapijoms (masažai ir papildomų terapijų kainos apie 80-120 EUR), lauktuvėms ir kt.

“Gyvoje” mokymų programoje*:

*Programa derinama prie kiekvienos grupės bei asmeninių dalyvių poreikių, programa vyksta visą dieną nuo ~7:30 iki 22val.

 • Sąmonės požiūrio plėtimas
 • Mistinės rytų filosofijos bei vakarietiško gyvenimo būdo apjungimas
 • Savęs priėmimo praktikos
 • Unikalios kvėpavimo, kūno judesio bei energetinės praktikos
 • Emocijų paleidimas ir darbas su būsenomis
 • Darbas su vaikystės patirtimis ir jų paleidimu
 • Atleidimo praktikos bei meditacijos
 • Moteriškumo ir seksulumo praktikos
 • Tylos dienos
 • Baimių paleidimo ritualai
 • Rezultatų atšventimas:)

 

 

 

 

 

 

DSC09925

Mokymų programa „Kelionė į save“ vyks ypatingoje vietoje –  autentiškame viešbutyje „ES CUCONS“. „Es cucons“, išvertus į lietuvių kalbą, reiškia tvenkinį, į kurį atsigaivinti, vandens atsigerti ateina gyvūnai, atskrenda paukščiai. Tai naujos energijos, atgaivos, įkvėpimo simbolis. Šis viešbutis – iš kartos į kartą perduodami namai, prižiūrimi su meile ir išskirtiniu dėmesiu. Tai nuostabi erdvė pasvajojimui, sugrįžimui į save. Jos teritorija – uždara, apsupta nuostabiais laukais, kuriuose ganosi avys, žydi gėlės, migdolų medžiai. Apsidairykite po idilišką viešbutuką „ES CUCONS“: http://www.escucons.com/

Eglė 39m. 3 vaikų mama dirbanti vadovaujantį darbą tarptautinėje kompanijoje šiuo metu yra baigusi jau dvi mokymų “Kelionė į save” pakopas. Šiame video dalijasi, kodėl verta atvykti į mokymus “Kelionė į save”

Nesi tikra ar tai Tau? Dalijamės daugiau nei 200 atsiliepimų iš mokymų dalyvių nuo 17 iki 67 metų, namų šeimininkių, vienišų mamų auginančių vaikus, sėkmingų verslininkių gyvenančių ir dirbančių nuo mažiausių Lietuvos miestelių iki Niujorko, Londono ar Mumbajaus! Nuo tik pradedančių ieškoti savo pašaukimo, kelio ir norinčių geriau išgirsti savo širdies balsą iki seniai dvasingumo keliu einančių jogos mokytojų.

Foto įspūdžiai iš 2017 metų mokymų programos ČIA. Daugiau dalyvių atsiliepimų rasi ČIA.

Iškilus klausimams kreipkitės į [email protected]

Kviečiame susipažinti su DUK (dažniausiai užduodamais klausimais)

Kaip užsiregistruoti?

 1. Spausk šią nuorodą ir užpildyk registracijos formą: http://bit.ly/kelioneisave2018kovas
 2. Per 48val. lauk BE YOU komandos žinutės su tolimesne informacija. Nesulaukus susisiek per [email protected] arba skambinkt telefonu +37061604532 (Eglė)
 3. Atlik pradinę įmoką ir pasirašyk mokymų sutartį.
 4. Sulaukus BE YOU komandos PATVIRTINIMO įsigyk kelionės bilietus (bilietai gali būti perkami patvirtinus susirinkusią grupę, užsiregistravusioms atsiunčiami rekomenduojami skrydžių laikai).
 5. Atsipalaiduok ir lauk mokymų pradžios. Labai raginame iš karto prisijungti į BE YOU klubo susitikimus, kur susitiksi mokymuose jau dalyvavusias merginas. Kaip pasiruošti belaukiant, rasi ČIA.
Facebook Comments