Naujienos

Kelionė moterims į Goa Indijoje

PASAULIS PAGAL MOTERĮ – Tavo spindintis grožis ir vidinė išmintis

Kelionė ir mokymų programa moterims SU GRUPE (vietų skaičius ribotas 15-20 moterų) IR VADOVAIS (*4)  

Kelionės datos:

2017 m. sausio 18-28d. (+ papildomas turas sausio 28-vasario 2d.) GRUPĖ JAU PILNA!

2017 m. vasario 1-11d. (+ papildomas turas vasario 11-vasario 16d.) LIKO 8 VIETOS

Programos organizatoriai: kelionių agentūra “WestExpress” ir Be You komanda užtikrins nepakartojamas patirtis spalvingoje Indijoje

Registracija el.paštu [email protected]

Kontaktai pasiteiravimui: Alma (WestExpress) +37069911343, Eglė (Be You) +37061604532 [email protected]

LeonoraJurateGoa

Ieškai vidinės harmonijos ir balanso? Nori pasinerti į vidinę ramybę ir prisiliesti prie savo Esybės? O galbūt pagaliau atėjo laikas atrasti savyje slypintį moteriškumą bei išmokti juo džiaugtis? Nori sukurti vidinę laisvę ir galiausiai leisti SAU būti Savimi? Nori iš naujo, o galbūt pirmą kartą galutinai pamilti Save? Nori atrasti savo tikrąjį grožį ir išmokti priimti Save? Nori pasauliui skleisti tai, kas gražiausia – dar daugiau meilės ir grožio? Nori pabūti su Savimi ir prasmingai bei turiningai praleisti atostogas?  O gal vis dažniau supranti, kad nebeturi laiko SAU ir tyliai bei nuoširdžiai svajoji apie kitokį, atrodo, visiškai nepasiekiamą gyvenimą, tačiau vis dar bijai pokyčių?  Seniai svajoji aplankyti egzotiškąją Indiją? Nori savo akimis pamatyti pamatyti ir sava širdimi pajutsi jos dvelksmą? Jei bent į vieną šių klausimų atsakei TAIP! – ši kelionė – būtent tai, ko reikia TAU

Magiškoje ir paslaptingoje Indijoje susipina romantika ir avantiūros, nerūpestingumas ir  atsipalaidavimas bei juos lydintys gyvenimo apmąstymai. Šioje šalyje įgytos žinios ir įspūdžiai praturtina kiekvieno asmenybę unikaliai, tuo pačiu priverčia į save pažvelgti iš kitos perspektyvos.  Goa valstija Indijoje – tai portugalų kolonijinių laikų palikimas, grynuolis Indijos kontinento istorijoje, dar vadinamas “Rytų Perlu” arba Indijos Žydrąja Pakrante. Begales turistų šis rojaus kampelis traukia ne tik savo paplūdimiais, saule bei palmių plantacijomis, tačiau ir spalvinga bei turtinga kultūra, istorija ir vešlia, savo originalumą išlaikiusia gamta. Nuo Portugalijos priespaudos Goa valstija buvo išlaisvinta 1961 m., o nuo 1987 m. tapo oficialia 25-aja Indijos dalimi. Šiandien čia gyvena apie 1.8 mln. gyventojų, iš kurių apie 33% yra Krikščionys Katalikai. Pasaulyje populiarioji GOA kiekvieną užburia vis kitaip: besidriekiantys paplūdimiai, nesuskaičiuojama daugybė žaliuojančių palmių, sraunios upės, egzotiški gyvūnai ir paukščiai, nuo viso pasaulio atskirti kaimeliai, bažnyčios, šventyklos ir vienuolynai, o svarbiausia – magiška energija, padedanti išgydyti ir nuraminti sielą, atrasti vidinę harmoniją, išsilaisvinti patiems nuo savęs. Būtent į šiuos kraštus traukia daugelis atsakymų į sau užduotus klausimus ieškančių individų. Egzotika ir magija užburiantis Ashwem paplūdimys bei ramybe dvelkiantis gyvenimo ritmas leidžia pasinerti į save ir iš naujo pamilti savyje tūnančią moterį bei atrasti moteriškumą. Ramybe ir energija pulsuojančioje Goa nesunku iš naujo atrasti save, sukurti vidinę ramybę ar galiausiai atrasti santarvę su savimi. Ten itin lengva pamiršti kasdien slegiančius rūpesčius ir susikaupti ties tuo, kas iš tiesų svarbu norint atgauti vidinę harmoniją ir meilę sau.

Šią kelionę skiriame Tau, ir laukiame Tavęs magiškoje Indijos valstijoje GOA, kur TU:

 •  Skirsi laiko SAU ir savo mintims;
 •  Išbandysi daug ir atrasi begalybę;
 •  Prisiliesdama prie senovės Indijos išminties bei egzotikos išmoksi  atrasti savyje vidinę Deivę ir pulsuojantį moteriškumą;
 •  Pažinsi įvairių praktikų sąmoningumo ugdymui, moteriškumo skleidimui;
 •  Susipažinsi su Ajurvedos paslaptimis;
 •  Išbandysi daug įvairių kūno judesio praktikų (NIA, joga ir kt.);
 •  Sužinosi daugybę paslapčių apie prieskonius ir jų magiškas galias, bei gydymą maistu;
 •  Įsigilinsi į tikrąjį meditacijų meną su profesionaliais mokytojais bei praktikais;
 •  Mėgausies GYVENIMU ir SAVIMI.

 PAGRINDINĖ KELIONĖS TEMA:

*  Indų kultūros ir gyvenimo menas paremtas 7 čakrų teorija, šios kelionės metu nuosekliai ir išsamiai prisiliesime ir susipažinsime su čakrų teorija bei praktikomis. „Čakra“ išvertus iš sanskrito kalbos, reiškia „ratą“. Rytų filosofijoje čakros poetiškai prilyginamos lotoso žiedui, kuris simbolizuoja dvasios ir kūno tyrumą. Kiekviena čakra turi savo funkciją, ir yra siejama su tam tikra kūno sritimi, su nerviniais rezginiais, liaukomis, charakterio savybėmis, emocijomis. Tai – mūsų sielos žinios. Apvalius kūną ir protą mes plečiame savo sąmonę, čakros greičiau bunda, padeda žmogui atsiskleisti. Kūnas funkcionuoja harmoningai, žmogus atranda savo pašaukimą ir sėkmingai jį vykdo.

*  Atrasti ir atskleisti save, savo grožį ir žadinti moterišką energiją padės jogos ir meditacijos praktikos, gydymosi maistu paslaptys, Ajurvedos magija. Visa tai padės atrasti ir ugdyti savyje gražią, sveiką, harmoningą ir spinduliuojančią MOTERĮ – DEIVĘ, nes būti moterimi – nepaprasta dovana, kuria turime džiaugtis ir mėgautis kiekvieną dieną!

Programos metu gyvensime meditacijų centre ir patogiuose, švariuose tipiškuose Indijai nameliuose.

Kelionės kaina  1547 Eur + skrydis  asmeniui dviviečiame kambaryje.

DETALI KELIONĖS PROGRAMA 

1 DIENA. VILNIUS–TARPINIAI ORO UOSTAI–GOA (antradienis)

Skrydis Vilnius–tarpinis oro uostas–Delis/Mumbajus-Goa.

2 DIENA. ATVYKIMAS (trečiadienis)

Atskridę į Indija, sutvarkysime įvažiavimo į šalį formalumus ir iš oro uosto suorganizuotu transportu vyksime į galutinę stotelę Goa, Ashwem kaimelyje, jogos/meditacijų centrą, kuriame apsistosime. Kelionė į Indija – kelionė i tikrąją savastį, esybę, giliausius sielos kampelius. Visa tai prasideda nuo kantrybės bei geros valios ugdymo. Vietos gyventojai užburs ir įkvėps savo filosofija – šypsotis, ilsėtis ir viską priimti taip, kaip yra.

Savo kelionę pradėsite individualia konsultacija su Ajurvedos konsultante – profesionalia daktare, kuri jums atvykus nustatys jūsų kūno tipą (ind. Dosha). Pagal tai, kuri doša ar došos dominuoja, Ajurveda išskiria 7 žmonių tipus – ką ir sužinosite atvykus apie save.

 APIE „DOŠĄ“: Doša“ -tai yra vienas iš pagrindinių terminų naudojamų Ajurvedoje. Suvokus kas yra došos ir kokios yra jų funkcijos, galima suvokti ir visą Ajurvedos esmę. Žmogus, kaip ir visa visata, sudarytas iš penkių pirmapradžių elementų – Erdvės, Vėjo, Ugnies, Vandens ir Žemės. Erdvės ir Vėjo elementus žmogaus organizme valdo Vatos doša, Ugnies ir iš dalies Vandens stichiją reguliuoja Pitos doša, o Žemės ir Vandens – Kaphos doša. Vatos, Pitos ir Kaphos došos valdo visus penkis elementus ir jų atliekamas funkcijas. Ajurvedoje visas žmogaus organizmas ir jo funkcijos yra suvokiami per trijų došų koncepciją. Jei došos veikia darniai ir jų prigimtinė proporcija nesikeičia, organizmas yra sveikas. Došos yra gyvybinės jėgos, neturinčios fizinio pavidalo. Vis dėlto jų sankaupos sukelia došų reguliuojamų organizmo elementų disbalansą ir tai gali buti ligos proceso pradžią. Ajurveda teigia, jog kiekvienas iš mūsų esame unikalus. Vis dėlto tam, kad būtų įmanoma taikyti tam tikrus sveikatos palaikymo ar gydymo principus, žmonės yra skirstomi į tipus. Kiekviename žmoguje yra didesnis ar mažesnis Vatos, Pitos ir Kaphos došų kiekis.”

 3 DIENA. PASITIKIMAS (ketvirtadienis).

Tema: įvadas i AJURVEDĄ.

Kad būtų lengviau prisitaikyti prie laiko skirtumo, Jūsų lauks vėlyvieji pusryčiai arba ankstyvi pietūs. Toliau tęsime konsultacijas pagal individualų kūno tipą, ir, jei kelionėje patirtas nuovargis vis dar jausis, pagal individualius poreikius bus galima pasimėgauti terapijomis bei masažais. Pailsėję susitiksime Moterų rate pasisveikinti, bei išgirsti visą kelionės apžvalgą, tikslus, laukiančius procesus bei tai, ką patirsime ir mokydamosi KARTU. Toliau mūsų lauks paskaita apie Ajurvedą su akredituota Ajurvedos profesore. Ji papasakos Ajurvedos gyvenimo meno, gyvuojančio virš 6000 m., tradicijas, bei jų įtaką mūsų kasdieniam gyvenimui. Po paskaitos palydėsime saulę netoliese esančiame paplūdimyje, ir eisime į šventinę pasitikimo vakarienę, šalia esančiame restorane.

APIE AJURDVEDĄ: “Ajurveda (skr. Āyurvedaḥ – „ājus“ gyvenimas + „veda“ žinojimas) arba gyvenimo mokslas – tradicinė Indijos medicina[1], šiuo metu populiarėjanti ir Vakarų pasaulyje kaip alternatyvi medicina; vidinės kultūros dalis. Ajurveda pasaulį, ir ypač žmones, supranta kaip visumą, kaip dinaminę trijų visatos principų tarpusavio sąveiką. Šie principai, arba došos, įkūnyti visose gyvose būtybėse ir vadinami vata, pita ir kapha. Tikima, kad kiekvienu jų pagrįsta tam tikra žmogaus organizmo medžiagų apykaitos funkcija bei pagrindinių gamtos jėgų veikimu. Anot jos šalininkų, sveikata priklauso nuo to, kaip kiekvienas žmogus išsaugo jam vienam būdingą došų pusiausvyrą. Ajurveda ligą supranta kaip natūralaus balanso sutrikimą. Ajurveda ligą bei sveikatą supranta labai plačiai ir praktiškai, todėl naudojasi vaistažolėmis, joga, meditacija, pančakarmos praktika – organizmo valymu nuo toksinių medžiagų ir žalingų proto bei dvasios impulsų. Vienas reikšmingiausių Ajurvedos požiūrių yra tas, kad galutinis gydymo tikslas nėra fizinė žmogaus sveikata. Ajurveda skirta sveikatos palaikymui. Galutinei savęs realizacijai ši natūrali ir alternatyvi medicina nurodo visapusišką sveikatos priežiūrą.”

4 DIENA (penktadienis).

Tema: Pirmoji Čakra MULADHARA – šaknies Čakra. Elementas: Žemė. Spalva: Raudona. Esmė: tvirtas pagrindas po kojomis.

Rytą pradėsime įvadu apie čakras ir pažintimi apie pirmąjį energetinį čakrų centrą. Jogos praktika padės įsižeminti ir aktyvuoti įžeminimo energiją. Papusryčiavę autobusu vyksime į egzotišką prieskonių plantaciją, kuroje esantis vietinis gidas aprodys džiunglėse augančią magiją, supažindins su egzotišku Indijos prieskonių pasauliu, o vėliau, papietavus, mokysimės gaminimo paslapčių iš vietinio šefo. Niekam ne paslaptis, jog maisto ruošimo ir gaminimo magija gali paliesti visus gyvenimo aspektus, juk visos norime žinoti kuris prieskonis yra ilgaamžiškumo pagrindas, kokiais paslaptingais ingredientais skaninti sultinį ir kas lemia skanius padažus daržovių patiekalams. Grįžtant iš prieskonių plantacijos sustosime aplankyti Senąsias Goa portugalų bažnyčias ir architektūrinį paveldą.

APIE PIRMĄJĄ ČAKRĄ: “Muladhara sieja žmogų su materialiuoju pasauliu ir yra kitų čakrų veiklos pagrindas. Joje slypi visa žmogaus potencija. Ji teikia pasitikėjimo jausmo, stabilumo, palaiko pagrindinį išgyvenimo instinktą – poreikį dirbti, apsirūpinti maistu, būstu, šeima; ji įkūnija kovą už išgyvenimą ir išlikimą; tai visų instinktų šaltinis. Harmoningai veikiant Muladharai žmogus jaučiasi stabilus, patenkintas savimi, jaučia vidinę jėgą. Jis veržlus ir gali ištverti konfliktines ir kritines  situacijas. Toks žmogus priima sprendimus ir juos įgyvendina nejausdamas ypatingo krūvio; jis energingas, aktyvus, pagaulus, mąsto apie aukštus dalykus, bet „kojomis tvirtai stovi ant žemės”.

5 DIENA (šeštadienis).

Tema: Antroji Čakra SWADHISTANA – Sakralinė Čakra. Elementas: Vanduo. Spalva: Oranžinė. Esmė: kūrybinė gyvybinės energijos saugykla.GoaSunset

Rytą pradėsime išmokdamos jogos pratimų, bei kvėpavimo praktikos, padėsiančios įgyti įgūdžius moteriškumo išlaisvinimui bei taip pat praktikuoti kaskart norint balansuoti šias energijas. Vėliau klausysime įvadinės paskaitos apie sąmoningą moteriškumą ir dalyvausime praktiniame užsiėmime. Pietaujant turėsime laisvo laiko saulės arba masažo terapijoms. Ankstyvą popietę išvyksime į ekskursiją tradiciniu Indijos laivu, plauksime „Chapora“ upe, ten palydėsime saulėlydį, užkąsime ir toliau tęsime vakarą žymiajame Šeštadienio Turguje “Saturday Night Market”. Tai didžiulis menininkų, puikių maisto žinovų, talentingų šokėjų bei instrumentalistų susibūrimas, kurį pagyvins daugybė autentiškų, rankų darbo papuošalų, meno dirbinių, tradicinių krašto grožybių gausa.

APIE ANTRĄJĄ ČAKRĄ: Šioje čakroje slypi visos emocijos, prisirišimai, seksualinė energija ir kūrybinė jėga. Svarbiausia užduotis – neigiamas emocijas paversti teigiamomis, o seksualinę energiją transformuoti į kūrybinę ir dvasinę. Jei svadhisthana  yra subalansuota žmogus yra kūrybiškas ir laisvas, kiekvieną savo veiksmą paverčia  meno kūriniu, kuriam suteikia kažką savo, nepakartojamo. Priima ir supranta savo jausmus, o tai suartina su aplinkiniaias, pripildo santykius tikrumu, šiluma ir gerumu. Tačiau gerbdamas savo emocijas tampa nepriklausomu ir neleidžia kitiems žaisti savo jausmais. Džiaugiasi gyvenimo pilnatve ir turi jėgų kurti. Čakra veikia inkstų darbą, druskų ir vandens balansą organizme, pilvo srityje esančių organų veiklą. Svadhisthanoje glūdi pasąmonė bei gyvena patys paprasčiausi, bet tvirtai įsišakniję instinktai. Kai čakra stabili, žmogus maloniai bendrauja, išreiškia ir jaučia nuoširdžius jausmus kitiems. Jis nepriklausomas, bet tuo pačiu gerbią kito laisvę ir pasirinkimą, supranta artimųjų žmonių jausmus ir save vertina kaip visuomenės dalį .Šioje čakroje atrandame savo santykį su maistu, gyvenime esančiais malonumais, bei gebame juos harmoningai balansuoti.”

6 DIENA (sekmadienis).

Tema: Trečioji Čakra MANIPURA – Saulės Rezginio Čakra. Elementas: Ugnis. Spalva: Geltona. Esmė: asmenybės savirealizacijos centras.

Ankstų rytą pasitiksime saulę, išmokdamos žymiąją 12 jogos asanų seką “Saulės Pasveikinimas”, bei sužinodamos tikrąją šių pratimų naudą organizmui bei savijautai. Nuo šios dienos prasidės intensyvi, gyva mokymų programa su Leonora BE YOU. Saulę palydėsime paplūdimyje su savo vidinėmis intencijomis, o vakarą baigsime meditacija.

APIE TREČIĄJĄ ČAKRĄ:Fiziniame lygmenyje Manipura čakra valdo visą virškinimo procesą ir maistinių medžiagų įsisavinimą, o mentaliniame lygmenyje informacijos, idėjų, vertinimų ir nuomonių įsisavinimą. Manipura čakrą galima laikyti asmenybės, identiteto centru. Pakilę į šį lygį pradedame sąveikauti su aplinkiniu pasauliu, kitais žmonėmis. Kas esu „aš“ mes apibrėžiame per santykį su kitais, per palyginimą. Kaip tik todėl kartais šį centrą vadina emociniu, o kartais intelektualiniu, nes jame intelektas suvokia, įvardina ir reaguoja sprendimais į Sakralinėje čakroje kylančius pojūčius ir to pasekmėje patiriamas emocijas. Taip pat ši čakra atsako už savikontrolę ir discipliną, gebėjimą reaguoti sąmoningai, o ne vien instinktyviai.”

7 DIENA (pirmadienis).

Tema: Ketvirtoji Čakra ANAHATA – Širdies Čakra. Elementas: Oras. Spalva: Žalia. Esmė: neišsenkantis Meilės šaltinis, gyvybės pulsacija.

Hampi (9)Rytiniame užsiėmime patirsime, kaip svarbu atverti savo širdies energetinį centrą, ir kokios praktikos skirtos šiems procesams. Vėliau sąmoningumo ugdymo paskaitos-diskusijos metu giliau pažindinsimės su savimi, darysime užduotus namų darbus, pažinsime savo vidinius blokus. Vakarą baigsime atpalaiduojančios jogos seansu bei kūno tempimo praktika, padėsiančia atsikratyti emocinių blokų.

APIE KETVIRTĄJĄ ČAKRĄ: “Anahata jungia tris apatinius materialius (fizinį, emocinį ir valios) centrus su trimis aukštesniais dvasiniais centrais. Ji yra mūsų energetinės struktūros širdis, reguliuojanti energijos cirkuliaciją visame kūne. Subalansuota anahata atveria visus geriausius kiekvienos čakros aspektus. Tai – sielos buveinė.  Širdies čakra yra meilės, užuojautos, žmogiškumo ir saugumo energetinis centras. Čia slypi vidinė harmonija, šridies šiluma, dieviška meilė be prisirišimų. Šio  centro meilė spinduliuojama į išorę, suteikia meilę ir užuojautą viskam, kas pasitaiko kelyje. Meilė kylanti iš širdies yra tvirta, amžina ir nuolatinė. Šio centro atvėrimas išplečia gebėjimą dalytis meilės energija, didina norą atjausti, padėti kitiems. Mes esame ta meilė, ta gyvybės jėga, jos išraiška, jos pasireiškimas. Dėl šios meilės žmogus auga, peržengia ribas, triumfuoja. Kelias į savo širdį veda per savęs priėmimą tokio, koks esi, o po to ir sugebėjimą priimti kitus. Tik priėmęs save gali pamilti ir priimti kitus,  jausti pastovų įkvėpimą.”

8 DIENA (antradienis).

Tema: Penktoji Čakra VISHUDDHA – Gerklės Čakra. Elementas: Eteris. Spalva: Žydra. Esmė: komunikacijos centras, tiltas tarp minčių ir jausmų, impulsų ir reakcijų.

Ši diena skirta moteriškos energetikos praktikai, moteriškai „bangai“. Dienos metu susipažinsime su skirtingais moterų tipais, mokysimės tapti viena kitai ne konkurente, o geriausia drauge, pažinsime skirtingas moteris savyje ir realiai pajausime kiekvienos iš mūsų skirtingą energetinį „skambėjimą“. Vakare saulėlydžiui vyksime į žymųjį paplūdimį „Arambol“, kuriame gyvena dauguma į Goa atvykstančių žmonių užsiimančių gydymu (angl. healers), alternatyvių terapijų praktikų, menininkų bei hipių. Ten lankysimės paplūdimyje esančiame papuošalų bei suvenyrų turgelyje, ir klausysimės magiškos būgnų muzikos palydint saule.

 APIE PENKTĄJĄ ČAKRĄ: “Vishuddha čakros energija skirta saviraiškai. Per ją mes priimame kitus žmones, situacijas, subtilesnius pasaulius. Jei čakra subalansuota žmogus aiškiai reiškia savo mintis, kalba iš esmės, o mintys emocijos ir žodžiai sutampa tarpusavyje. Žmogus yra sąžiningas, žinantis ir nevertinantis kitų. Suprantantis, kas slypi už kiekvieno žodžio, minties, emocijos, taip pat suvokia kaip visa tai veikia jį patį ir supantį pasaulį. Čia glūdi bendravimas per garsą ir virpesius, savęs išreiškimas, klausymas, kalbėjimas, visi menai, o ypač tie, kurie yra susiję su garsu ir kalba. Darbas su garsu tai vienas stipriausių metodų, veikiančių sąmonę ir pasąmonę. Per klausą ir garsą gali būti perduodama tiek kurianti, tiek griaunanti jėga. Tačiau tai ne tik garso šaltinis, bet ir vienas svarbiausių „apvalymo centrų“. Pažodžiui verčiant vishuddha reiškia „švara“ Ji blokuojama kai žmogus meluoja, visų pirma sau. Šis centras tampa centru, per kurį perleidžiame savo mintis ir emocijas. Jeigu kaklo čakra neišvystyta arba išsiderinusi, žmonėms darosi sunku save išreikšti, atsiranda asmenybės ir kūno sąsajos problemų. Dalis žmonių vengia kalbėti apie savo vidinius dalykus, jiems labai sunku rasti tam aiškių ir suprantamų žodžių.”

 9 DIENA (trečiadienis).

Tema: Šeštoji Čakra AJNA – Trečioji Akis. Pojūtis:  visi pojūčiai kitame suvokime. Spalva: indigo mėlyna. Esme: ryšys su sąmone ir dvasine galia.

Tai bus diena skirta ne tik vidinei bet ir išorinei tylai. Šią dieną bendrausime nedaug ir prižiūrimi grupės trenerės leisimės į gilią vidinę tylą, atlikdami įvairias savianalizės užduotis. Nutildžius išorinį triukšmą mokysimės geriau iš aiškiau išgirsti savo vidinį balsą bei moterišką intuiciją.

APIE ŠEŠTĄJĄ ČAKRĄ: “Šiame energiniame centre slypi sąmoningas būties priėmimas, minties galia, gilus savęs ir pasaulio prasmės suvokimas. Jei čakra atvira – jūsų valia pasiekia ypatingą, neįtikėtiną švarą ir jėgą. Per šią čakrą sustiprinama žodžio ir minties galia. Ajna tai tylus liudininkas, visko ką mes darome, o taip pat kelias į aiškiaregystę, proto aiškumą ir sakralinę intuiciją – būtent dėl to ją vadina Trečiąja akimi. Ji atsakinga už sąmoningą suvokimą, vadovauja įvairiems protiniams sugebėjimams, atminčiai, valiai ir žinioms. Būtent ši čakra leidžia žmogui prisijungti prie pasąmonės ir intuicijos, suteikia gebėjimą suprasti Visatą ir priimti neverbalinius, t. y. nežodinius jos pranešimus. Adžna itin svarbi kūrybiniam darbui, –  ji  turi įtakos įkvėpimui.  Atsivėrus vidiniam matymui atsiveria keliai į subtilius realybės lygius. Nei išoriniai, nei vidiniai pokyčiai nebekelia problemų. Šis energinis centras balansuoja abu smegenų pusrutulius – loginį ir intuityvų. Protas tampa kosminis, sąmoningas, išnyksta bet koks dvilypumas. Žmogaus intelektas tampa atskiriantis, jis supranta ko pasekoje vyksta vieni ar kiti dalykai jo ir jo aplinkinių gyvenime. Subalansuota trečiosios akies čakra suteikia stiprią vaizduotę, kuri yra kūrybos šaltinis, intuiciją ir gebėjimą jausti bei numatyti įvykius. Palankiausi šiai čakrai vystyti yra 36 – 42 gyvenimo metai.”

10 DIENA (ketvirtadienis).

Tema: Septintoji Čakra SAHASRARA – Karuna. Pojūtis: kosminė sąmonė, esanti anapus jutimų. Spalva: violetinė, balta. Esmė: išbaigtumas ir tobulumas, sielos šviesa, palaima, balansas.JurateGoa

Šventinė diena, vainikuojanti kiekvienos iš jūsų Kelionę, pastangas, pažinimo džiaugsmą, įprasminanti išmoktas žinias bei įvaldytas praktikas, dalinsimės, tuo ką radome savyje ir kitose. Savaitę susipažįstant su kiekviena iš čakrų vainikuose 7 čakrų judesio, garso bei aromaterapijos meditacija. Popietę mūsų lauks autobusas, šventinis saulėlydis ant nuostabios „Vagator“ kalvos su vaizdu, atsiveriančiu į net dvi įlankas, ir deivių vakarienė žymiausiame Goa restorane su programa.

APIE SEPTINTĄ ČAKRĄ: “Karūninė čakra – tai žmogaus tobulumo centras. Ji išsidėsčiusi viršugalvyje ir yra beribis žinių lobynas, o jos vystymosi laikas begalinis. Ji simbolizuoja išsilavinimą ir ryšį su aukščiausiais dvasinės sąmonės lygiais.  Sahasrara sujungia visų žemutinių energetinių centrų energiją.

Atsiskleidus šiai žmogaus čakrai, sąmonė visiškai rami, jis save suvokia kaip Esmės dalį. Kuo labiau tobulinama karūninė čakra, tuo dažniau bus patiriami momentai, kurie galų gale pavirs į nuolatinį pusiausvyros ir harmonijos su savimi ir su visa Visata pojūtį. Toks žmogus gyvena nebe pagal visuomenės, o pagal Visatos dėsnius. Jis gauna Visatos atsakymus  per savo dvasią, kuri yra visumos dalis. Jis turi viską, kas yra Visatos lobynuose, ir jaučia ne tiek poreikį „daryti”, kiek poreikį „būti”. Žmogus baimės, pykčio ir nepasitenkinimo emocijas suvokia kaip papildomą instrumentą supratimui ugdyti. Jis moka „nugrimzti” savyje, giliai analizuoti ir atsikratyti tų emocijų šaltinių.

Jeigu karūninė cakra neišvystyta, žmogui atrodo, kad jis egzistuoja pats sau, neturėdamas ryšio su Esme ir Visata. Jis negali išsivaduoti nuo baimių ir prieštaravimų. Žmogus bijo mirties, nesugeba atskleisti savo sugebėjimų, nesijaučia laimingas. Jis gali jaustis neturįs gyvenimo pašaukimo, pykti pats ant savęs. Jam trūksta noro pajusti, „paragauti” gyvenimo pilnatvę, pasitikėjimo savimi ir pasauliu.”

11 DIENA. LAISVA DIENA (penktadienis).

Turėsite galimybę (pasirinktinai) :

 • aplankyti vietinį Ajurvedos Terapijų bei Pančakarmos centrą (pasirinktoms terapijoms);
 • apžiurėti legendinį Tirakol (Terekhol) fortą, kuris garsėja įlankos vaizdais, tai įstabiausias portugalų palikimas, ten dabar įrengtas prabangus viešbutis pagal savaitės dienas, vieta populiari dėl gurmaniško maisto gausos ir pasirinkimo;
 • mėgautis saule paplūdimyje arba prie baseino;
 • apsipirkti garsių Indijos dizainerių parduotuvėse, o vakare išbandyti vieną iš žymiųjų Goa restoranų.

 

12 DIENA. GOA- INDIJOS MIESTAS –EUROPOS MIESTAS–VILNIUS

Ankstyvą rytmetį vyksite į oro uostą. Skrydis namo, arba toliau į Indiją toms, kurios nuspręsite keliauti ilgiau.

Į kainą įskaičiuota:

 •  pasitikimas oro uoste ir visi pervežimai pagal programą;
 •  11 nakvynių autentiškose trobelėse, įrengtose su Saulės energija;
 •  ekskursijos, mokymai, praktiniai užsiėmimai pagal programą ir įėjimo į programoje nurodytus objektus, mokesčiai;
 •  individuali Ajurvedos konsultacija, bei kūno tipo nustatymas;
 •  jogos pamokos; meditacijų praktikos;
 •  maitinimas pagal programą + 2 vakarienes/1 pietus restoranuose ekskursijų metu;
 •   lietuviškai kalbančio gido paslaugos pažintinio turo metu;
 •  kelionės vadovo paslaugos.

Papildomos išlaidos:

 •  skrydis į Indija ir atgal (nuo ~600 EUR);
 •  Indijos viza ir formalumų sutvarkymas (nuo 50 EUR) elektroniniu būdu;
 •   priemoka už vienvietį kambarį – 153 Eur;
 •  kelionių draudimas;
 •  programoje nenumatytos ekskursijos ir individualios terapijos/masažai;
 •   fotografavimo ir filmavimo mokesčiai- nuo 2 iki 5 EUR;
 •  arbatpinigiai gidams ir vairuotojams;
 •  asmeninės išlaidos.

 

 

 

 

 

Nori pamatyti dar daugiau ypatingų Indijos vietų? Prisijunk prie papildomo kelionės turo po mokymų programos už papildomą 480 Eur mokestį. Tuomet Tavo kelionės programa atrodytų taip:

1-10 DIENA pagal aukščiau pateiktą tvarkaraštį

11 DIENA. (šeštadienis) GOA – HAMPIS  

Išvykimas Iš Goa į Hampį. Kelionė automobiliu į Hampį. Nuvažiuotas atstumas apie 360 km, 6-7 val.  Planuojama nakvynė „ Hampis Boulders hotel“ arba panašiame.

12 DIENA. (sekmadienis)  HAMPIS   

Hampis – šventyklų, uolų ir riedulių kompleksas ir gyvenvietė Karnatakos valstijoje, buvusi didingos Senoves Pietu Indijos imperijos sostinė, dar visai neseniai UNESCO paskelbta kaip Pasaulio Kultūros Paveldo vieta. Būtent dėl šalia esančio galingo akmenų masyvo, tai buvo svarbu miesto-sostinė atsiradimui  – aplink daug uolų, kuriuos indai naudojo miesto ir šventyklų statybai, o patys didžiausi, kurių negalėjo pajudinti, buvo palikti kaip miesto siena. Išlikę seni pastatai, aikštės ir šventyklos (viso per 100+ lankytinų vietų) sukuria didingos ir galingos indų imperijos įspūdį. Hampyje taip pat yra pasaulyje garsi Beždžionių (Hanuman) šventykla, esanti ant aukšto kalno, kurioje būdamas Rudjardas Kiplingas parašė savo “Džiunglių knygą”.

Hampio architektūrinį kompleksą sudaro įvairūs religiniai, kariniai ir visuomeniniai statiniai. Svarbiausios šventyklos: Virupakšos (skirta  Šivai) su 49 m aukščio bokštu), Vitalos (vaizduojanti Sūrjos vežimą), Tūkstančio Ramų (su gausa Ramajanos bareljefų), Krišnos (su ritualiniu tvenkiniu). Be dar keleto šventyklų yra  akvedukų ir kanalų sistema, dramblių laikykla.  Portugalų keliautojas Domingas Paesas  XVI  a. lankėsi Hampyje ir buvo sužavėtas juo ir vadino „Rytų Roma“. Visos dienos ekskursija su gidu Hampyje. Šventyklų sąrašą bei daugiau informacijos rasite čia: http://hampi.in/monuments-of-hampi

Dar daugiau info: http://archiveofmissablethoughts.blogspot.lt/2015/05/the-jungle-book-rediscovered.htm

13 DIENA. (pirmadienis)  HAMPIS  – GOA 

Saulę pasitiksime žymiojoje Beždžionių dievo Hanuman šventykloje, ir po ankstyvų pusryčių atsisveikinsime su Hampiu ir išvyksime į pietinę Goa-Agondą. Atvykus saulėlydis ir vakarienė  prie jūros ( mokame pačios +/- 7 eur .Nakvynė viešbutyje Goa „Cuba Agonda“  arba panašiame.

14 DIENA. (antradienis)  GOA  – MUMBAJUS 

Poilsis prie jūros,  popietinis  skrydis į Mumbajų. Vakarieniausime jaukiame Mumbajaus restorane (mokame pačios). Nakvynė Mumbajuje butikiniame “Abode hotel“ viešbutyje (arba panašiame) dviviečiuose kambariuose ( gali būti kambariai su didele viena lova, bet atskira patalyne).

15 DIENA. (trečiadienis) MUMBAJUS 

Visą dieną skirsime buvusiai Britų Imperijos sostinei, jos kolonijiniam paveldui. Vakarienė (mokame pačios), trumpas poilsis prieš skrydį į Lietuvą.

16 DIENA. (naktis iš trečiadienio į ketvirtadienį)

Skrydis MUMBAJUS-TARPINIAI  ORO UOSTAI-VILNIUS

Bendra kelionės kaina  2027 Eur (1547 10 dienų programa+480Eur papildomas turas) + skrydis  asmeniui dviviečiame kambaryje.

KELIONĖS METU JUS LYDĖS:

meditateLeonora Be You - psichologė, knygų autorė, sertifikuota NIA praktikos trenerė, meditacijų bei energetinių praktikų trenerė, praktikė daugiau nei 15 metų eina dvasiniu keliu ir 5 metus organizuoja mokymus moterims JAV, Airijoje, Anglijoje, Ispanijoje ir Lietuvoje www.kelioneisave.lt

„Kažkada mano sielą įkvėpė sutikti žmonės iš aplinkos ir tarsi prikėlė mano tikrajam gyvenimui ir gyvenimo misijai, todėl dabar aš noriu pasidalinti savo išgyventomis patirtimis ir įgytomis žiniomis bei praktikomis su moterimis, kad jos skleistųsi ir darytų pasaulį gražesniu kiekvieną dieną. Linkiu Tau jei netiki pasitikėti viskuo kas vyksta šios savaitės metu ir po jos, nes kiekviena išsiveža tai ko Tau labiausiai reikia šiuo metu.“

Jūratė Bitinaitė - keliautoja, verslininkė, rinkodaros strategijos ir tarptautinių pardavimų specialistė, buvusi TV laidų vedėja, talentų ambasadorė.
Bitinaite

Po dvejų aktyvių gyvenimo ir darbo metų Indijoje, Jūratė Bitinaitė pasakoja apie šį etapą, kaip svarbiausią saviugdos ir savęs pažinimo kelionę. Indija turi daugybę turizmo sukurtų stereotipų, kurie sudaro klaidingą šios šalies įvaizdį.  Tad norintiems pažinti Indijos kultūrą ir gyvenimą giliau, svarbu aplenkti populiariausius turistinius kelius. Savęs pažinimo praktikomis bei Ajurvedos principais Jūratė domėjosi jau seniai, tačiau gyvenimas Indijoje atvėrė kur kas didesnes galimybes pažinti tūkstantmečius gyvuojančias Ajurvedos paslaptis. Gyvenimas Indijoje atvėrė didesnes galimybes susipažinti su karmos samprata, balanso mūsų kasdienybei poreikiu bei sustiprino vidinį troškimą kurti vidinio pasaulio gerbūvį sau ir kitiems. Šiandien visas sukauptas žinias ir patirtį siekiu skleisti kitiems – taip pat ieškantiems ir keliaujantiems gilyn į save.

 

Registracija el.paštu [email protected]

Kontaktai pasiteiravimui: Alma (WestExpress) +37069911343, Eglė (Be You) +37061604532 [email protected]

Facebook Comments