Straipsniai

Kaip uždirbti milijoną?

„Daug pinigų turėsiu, daug pinigų!“, – vienoje iš savo dainų skanduoja grupė „Timohi“, dainos žodžiais įvardindama vieną didžiausių žmogaus svajonių. Didelių pinigų link keliauju pati ir žinau, ką reikia daryti, kad jų būtų. Ar mums pakeliui? Jei taip, tuomet pirma, ką padarysime, tai visiems laikams pamiršime pasiteisinimą, neva ne piniguose laimė. Kas tame blogo, jei būsite ir laimingi, ir turtingi?!.

Nors dirba praktiškai visi, šlamančių turi anaiptol ne kiekvienas. Nes pinigai ateina ne per alinantį darbą. Pinigai yra didžiulė energija, kuri materialiame pasaulyje materializuojasi į… pinigus. Todėl, jei norite būti finansiškai turtingi, gausite išmokti perprasti tos energijos dėsnius. Turėti pinigų yra išmokstama!

Pirma, ką turite padaryti: liaukitės priešintis pinigams ir gerbūviui! Turime keistą orumo sampratą, kai duoti lengviau nei imti. Mums lengva padovanoti, bet dovaną priimti – nepaprastai sunku. Bet juk duoti ir imti – to paties proceso dalys. Nemokėsite imti lengvai ir su dėkingumu, nemokėsite ir besąlygiškai duoti ir atvirkščiai. Todėl kai kas nors siūlosi pavaišinti jus pietumis, dovanoja dovanas ar už gerai atliktą darbą palieka daugiau arbatpinigių, būkite išmintingi ir neatstumkite dovanų. Dovanos atstūmimas reiškia, kad nesijaučiate jos vertas. Dar daugiau: netikėtai gavę pinigų ar dovanų net pasijuntate blogai? Tai kaip pas jus ateis pinigai, jei jums jų atėjimo procesas – nemalonus?!. Pinigai nelinki jums nieko bloga, todėl, nenorėdami sukelti diskomforto, kitą kartą apeis jus pagarbiu ratu. Ir atiteks tam, kas priims juos plačiai išskėstomis rankomis.  

Dar vienas būdas atstumti pinigus – nemėgti turtingų žmonių vien dėl to, kad jie turtingi. Visuomenėje įsigalėjusi nuostata, kad dideli turtai ateina tik nesąžiningais būdais. Taip didelius pinigus jūs susiejate su blogiu ir kratotės jų abiejų. Tai kaip pats ketinate tapti turtingu? Pinigai yra stipri energija, ji nei bloga, nei gera. Šią energiją reikia gerbti kaip vieną gyvos ir labai galingos energijos, neatsiejamos nuo mūsų gyvenimo, apraiškų.

Antras veiksmas į jūsų pinigus: norėkite jų. Daug žmonių neturi pinigų dėl to, kad pernelyg greitai pasiduoda ir nuleidžia rankas. Jie nusivilia ir susitaiko su tuo, ką jiems pasiūlė situacija: minimalią algą ir vos sudurti galą su galu. Bet jei jūs patys netikite, kad galite turėti daugiau, kodėl tuo patikėti turėtų jūsų aplinka ar darbdavys? Labai svarbu nesiliauti norėti pinigų, nepasiduoti ir, trečias veiksmas, paruošti erdvę pinigams.

Kaip tai padaryti ir kur yra ta erdvė? Ne, ne stalčiuką spintelėje turiu omenyje, o vidinę erdvę pirmiausia jūsų sąmonėje. Mus supanti materiali aplinka tėra mūsų vidaus – norų ir tikėjimo, minčių – atspindys. Todėl reikia gerbti pinigus ir turtingą pasaulį priimti į savo pasaulį. Kaip? Suvokite ir patikėkite, kad esate vertas turėti pinigų ir kad jūs galite jų turėti. Atrodo, paprasta, bet žmonės nevertina savęs ir taikstosi su tuo, ką turi. Priimkite realybę tokią, kokia ji yra, bet nesusitapatinkite su ja ir nepanirkite į ją visu šimtu – ji nėra nepajudinama! Nepradėkite nuolat skųstis dėl pinigų trūkumo ir apskritai gyvenimo, netapkite nuolat bambančiųjų kolegų „klubo“ nariu, nes taip tik dar giliau klimpsite į savo skurdą. Pasižiūrėkite į savo mintis, tai yra skiriamą energiją, kaip į piniginę investiciją. Jei investuotumėte pinigus, rūpintumėtės įdėti juos į klestintį verslą, o ne į bankrutuojantį, tiesa? Su energija, tai yra kalbomis, mintimis, yra lygiai taip pat. Būkite dėmesingi, kokiomis mintimis nuolat užimta jūsų sąmonė: susitelkimu į stygių ir neturėjimą ar nukreipta į gausą ateityje? Nes į kur investuojate, to ir susilaukiate. Dabartinė situacija, jei esate ja nepatenkinti, yra lengvai permodeliuojama – tereikia savo sąmonei užduoti naują kryptį. Pradėkite atsakingai fantazuoti – kurkite savo svajonių gyvenimo viziją ir mintimis vis pabūkite savo svajonėje. Geros mintys keis jūsų energetiką. Būkite fantazijose ne tik mintimis, bet ir fiziniais potyriais. Kaip jaučiatės važiuodami savo svajonių automobiliu? Va taip ir „vairuokite“ gatve, net jei tas automobilis – tik jūsų fantazijos vaisius. Kiekviena mūsų kūno ląstelė reguoja į sąmonės aktyvuotas mintis, vaizdus ir pojūčius, o materiali aplinka reaguoja į mūsų skleidžiamą energetinį lauką. Įsijauskite į savo ateities gerbūvį tiek, kad širdis džiaugtųsi geru gyvenimu, ir fizinė aplinka gaus atsiliepti į jūsų kūne ir sąmonėje pusluojančią fiziką. Juk energijos dėsnius valdote ir sąlygas diktuojate jūs.

Jei nuoširdžiai norite pinigų, atlikite namų darbus! Susirašykite, kiek pinigų jums reikia gyventi jūsų svajonių gyvenimą. Kiek jums reikia pinigų per mėnesį, jei norite naujo automobilio, mėgautis vakarienėmis restoranuose, o laisvalaikį skirti, pavyzdžiui, savęs lavinimo kursams? Kai užsirašysite realią pinigų sumą, pradėkite dairytis galimybių, kaip tai pasiekti. Nieko tokio, jei tų galimybių dar nematote. Nenuostabu, juk iš įprastos mąstymo inercijos išsimušti sunku, šioje proceso dalyje svarbiausia aptikti “gedimą”, kitaip vadinamą “antipinigų programą”: neturiu, negaliu, neįmanoma ir t.t. Būkite sąmoningi ir pastabūs savo mintims, tik tuomet galėsite pradėti jas keisti bei joms vadovauti. Šioje gausos link proceso stadijoje jau galima pastebėti, kaip pasyvus požiūris skirtingose situacijose palaipsniui tampa aktyviais veiksmais. Labai svarbu užsibrėžti  kuo detalesnį tikslą ir jūsų sąmonė pradės koncentruotis ties viena kryptimi – jūsų tikslo link. Kuo konkrečiau mes norime, tuo aiškiau matome, koks sekantis loginis žingsnis tikslo link. Surašykite, ko norite, be gėdos jausmo ir baimės! Jei jums neatrodo, kad esate to verti, tai kaip to ketinate pasiekti? Jei norėsite neaišku ko, tai, spėkite, ką gausite? Ogi kažką…

Atlikote namų darbus? Puiku! O dabar įsileiskite į save jausmą, kad esate turtingi. Kaip jaustumėtės, jei turėtumėte pinigų? Fiksuokite šitą jausmą. Jūsų turtingoje ateityje lankysitės brangiose parduotuvėse, bet dabar lenkiate jas didžiausiu lanku? Užsukite bent pasidairyti. Tai puikus jūsų sąmonę lavinantis, kitą būseną formuojantis žaidimas! Nesusitapatinkite su neturėjimu pinigų vos tik įžengus į brangių daiktų parduotuvę ir nesijauskite kaltas, jog išeinate nieko nenusipirkęs. Plėskite savo turtingo gyvenimo suvokimo ribas ir leiskite sau jame jau dabar jaustis patogiai. Jūsų fantazija ir kūryba, ruošiant save turtingam gyvenimui, gali atvesti jus į net jums nesvajotas galimybes ir situacijas. Išeikite iš jūsų dabartinio konforto ribų ir „užsikrėskite“ turtinga energija! Juk, jei mes elgsimės taip, kaip esame įpratę elgtis, tai ir turėsime tai, ką esame įpratę turėti.

Facebook Comments