Naujienos

Ibiza RECHARGE Londone

Recharge

Ibiza RECHARGE – regeneruojanti 7 energetinių centrų praktika iš Ibizos salos
Kada kompiuteryje atidarome per daug programų ir bandome naudotis visomis vienu metu, dažnai kompiuterio darbas sulėtėja, būna ir “pakimba”. Lygiai taip pat ir žmogaus sąmonė, kuriai be galo svarbu “perkrauti” savo sąmonės būsenas, atsijungti nuo visko, tam, kad “prisijungus” galėtų dirbti sparčiau, jaustis žvaliau, o žmogus, galėtų ne tik veikti, bet ir mėgautis.
Atsitrauk nuo rūpesčių, leisk sąmonei persijungti, o kūnui pailsėti fizinio įsijungimo kokybėje. Regeneruojanti 7 energetinių centrų praktika sukurta Ibizos saloje gyvenančių muzikų bei energetikos specialistų. Garsų ir aromaterapijos pagalba sukurta tam, kad galėtum atsipalaiduoti ir persijungti i naują kokybišką sąmonės, kūno bei sielos rėžimą.
Šios praktikos privalumai:
- Specialių kvėpavimo technikų dėka – padeda atpalaiduoti įtemptą protą.
- Lengvų judesių ir kvėpavimo pagalba – padeda susijungti su didesne kūno energetine apimtimi bei efektyviai pailsėti.
- Ypatingų garsų vibracija, sukurta Ibizos salos muzikų bei “gyduolių” (ang.healers) padeda gydyti bei “perkrauti” esminius energetinius žmogaus centrus, kurie atsakingi už organų veiklą bei fizinę sveikatą.
- Specialiai šiai praktikai sukurta aromaterapijos linija kruopščiai pritaikyti praktikos kvėpavimo technikoms, muzikos garsams ir judesiams stimuliuoja nervinę sistemą ir padeda išvalyti mintis bei užeiti už įprastos sąmonės ribų.
Praktiką veda Leonora Be You – psichologė, knygos “Sielos aritmetika” autorė, asmeninių pokyčių konsultantė, transformacinių mokymų moterims organizatorė bei vedėja, padėjusi šimtams žmonių daryti teigiamus pokyčius savo gyvenimuose.
Praktikos metu:
- prsiliečiama prie esminių žmogaus energetinių centrų
- gydomos skaudamos fizinės bei emocinės vietos
- fizinio kūno būsena “perkraunama” į totalią sveiko žmogaus vibraciją.
- nuraminamas nerimas
- sumažėja skausmai.
- pagilėja miegas.
Ar galima praktikuoti tai toliau?
Šios praktikos CD su visomis instrukcijomis galėsite įsigyti po praktikos ir praktikuoti namuose. Rekomenduojama ne mažiau nei vieną kartą per savaitę.
Užsiėmimas bus vedamas anglų ir lietuvių kalbomis, kadangi žodžių daug nereikės:)
Su savimi turėkite patogią, judesių nevaržančią aprangą.
VIETŲ SKAIČIUS RIBOTAS!
Kaina: 25£
Turi klausimų? [email protected]

Registracija:

Registration London workshop

 

Confirmation

 
Facebook Comments