Naujienos

Egipto magija

40348285_283689089025104_7586846509027557376_n

Nežinau kiek iš jūsų girdėjote mano magišką ryšį su Egipto misterija, bet jaučiu atėjo laikas ja pasidalinti trumpai:

Kai man buvo 19 metų, mano kelionė į save prasidėjo labai aktyviai. Išlaikiusi pirmojo kurso teisės universitete egzaminus, netikėtai gavau iš draugo dovaną, praleisti savaitę saulėtame Egipte. Nieko negalvodama išvykau į “viską įskaičiuotą 5* viešbutį” ir jau antrą dieną norėjau pabėgti iš tokio scenarijaus, su kuriuo teko susidurti pirmą ir paskutinį kartą. Tačiau, trauka nerti į Egipto praeitį buvo stipresnė ir galingesnė nei noras pabėgti atgal į snieguotą Lietuvą.

Kaip sakoma atsitiktinumų nebūna, todėl mano “ašaras” ir nepaaiškinamą ilgesį gyvenimo magijai išgirdo vietinis gidas. Šiuolaikiniu darbu prisidengęs gidas, pasirodo kilęs iš jau neapskaičiuojamos kartos mistikų šeimos, kuri karta iš kartos perduoda egiptiečių išmintį ir atpažįsta “sugrįžusias” iš Egipto istorijos laikų sielas į gyvenimą.. Visa tai man buvo “tamsus miškas”, vienintelis dalykas, kas buvo aišku, kad širdį drasko gaišti laiką viešbutyje, kai nepaaiškinamas jausmas mane stumia ieškoti kažko, kas mane laukia…”Gidas mistikas” atpažino mano vidinio balso šauksmą ir jo pagalba, jau trečią dieną sėdėjau lėktuve palikusi nesuprastą atostogų konceptą “viskas įskaičiuota” ir kilau i Kairą, kuriame mane pasitiko vietinė egiptiečių šeima.

Ten prasidėjo mano tikroji sielos kelionė atgal į praeitį. Tuo metu niekada negalvojau apie sielų keliones ar  jų amžių, tačiau jaučiau vis labiau bundantį nepaaiškinamą ilgesį misterijai, kurios neturėjau savo dabartiniam gyvenime. Mistiško gido šeimos pasekėjai pasitiko mane labai kukliai – vietiniame egiptiečių gyvenamajame rajone, kur buvau paguldyta bendrame kambaryje su visais šeimos nariais ant trijų čiužinių, kad žiurkės nesukandžiotų naktį, mat šeimoje tiek lovų nebuvo. Nepaisant visų diskomfortų mane pradėjo lydėti magija! Aš pagaliau pasijaučiau namuose. Mano asmenybę pykino ir viskas buvo svetima jai: nuo jaučiui kraujo nuleidimo šventės aukojant dievams iki dvokiančių senų trobų su keistais  ritualais bei vietinių susibūrimais. Tačiau būtent tuo metu, mano siela augo kaip ant mielių. Apsilankymas tam tikrose istorinėse vietose, šventyklose, piramidėse, ir vietinių mistikų palaiminimas, mane ne tik išmušė iš logiško proto ribų bet ir supurtė gerokai.  “Kratoma” energetinės elektros nuo nepaaiškinamų prisiminimų, kurių mano asmenybė (Leonora) niekada nebuvo patyrusi, sukniubimas ypač galingose mistinėse vietose ir verkimas balsu iš džiaugsmo, sapnai ir vietinių gilūs žvilgsniai įbesti ne į mano šviesius plaukus o sielos gelmes, mane grąžino namo – į savo išmintę sielą ir jos senovinę išmintį. Dar daug ko negalėjau paaiškinti savo logišku protu, nei pranašo mistiko kuris atpažino mano praeitą gyvenimą EGIPTE, nei žmonių ašarų “atpažinus” mano sielą, nei  rankų bučiavimų bei klaupimųsi priešais mane, būnant 19 metų lietuvaitei pirmakursei teisės studentei tai buvo visiškas nesusipratimas mano sąmonei.

Į Lietuvą grįžau tuo metu vidumi labai suaugusi ir praturtėjusi, o išorėje vis dar ta pati, nes buvo baisu “išsiduoti”, kad esu “nenormali” ir kad išvis tokie dalykai gali vykti šioje žemėje. ..

Laikas bėgo, asmenybė augo savo svajonėse ir ambicijose, esybė vystėse paraleliai savo kelionėje į save, vis labiau pritraukdama magijos aplink save. Ir štai aš, visiškai netikėtai, 2017 metų gruodžio mėnesį, 24 val. prieš skrydį gaunu pakvietimą iš kripto valiutos kompanijos atvykti į susitikimą į Egiptą dėl galimų bendradarbiavimo projektų. “Gauti pakvietimą išvykti į Afriką parai prieš renginiui prasidedant visiškai nepatrauklu” – pamanė save gerbianti Leonoros asmenybė, o viduje tarsi elektra nupurtė mano esmę, lygiai kaip prieš 15 metų Egipto mistiškiausiose vietose, ir nors vėluodama po dviejų parų, tačiau klausydama jau savo aiškiai transliuojamo vidinio balso, atsidūriau Egipte.

40318542_879561015567724_5455086555909586944_n

 

Nusileidus į Kairo oro uostą, praeidama paso kontrolę iš pareigūno išgirstu pirmą frazę “sveika sugrįžusi namo”, nusišypsodama priimu kaip originalų pasisveikinimą su turiste ir judu link sekančio skrydžio į Liuksorą. Ten jau naktiniame skrydyje sėdėjau viena tarp vietinių, jie įdėmiai mane ėmė stebėti ir klausinėti, kas mane atvedė i Egiptą. O vienas senyvas žmogus sėdėjęs už manęs pasveikino mane sugrįžus namo po 15 metų, tuo metu nesupratau kodėl būtent tiek metų ir iš jo lūpų…bet kai išėjusi antrą valandą iš Liuksoro oro uosto ieškojau vairuotojo Mahomedo, tarp begalės kitų vardu Mahomedas ir protas klykė “ką tu padarei! važiuodama neaišku kur, pas neaišku ką ir net neaišku kaip dabar tau pasivyti jau kaip parą išplaukusį Nilu komandos laivą…” staiga girdžiu už manęs jauno vyriškio balsą, kuris bando ištarti mano vardą ir maloniai prisistato jog šią naktį visas penkias valandas mane veš neaišku kur, ten kur rasime prisišvartavusį laivą… magija prasidėjo pasileidus po Egipto kaimus, dykumas, kylančią saulę, jaunuolio įžvalgas, sapnus ir prisipažinimus apie praeitus gyvenimus…`kelionė buvo nepakartojama, tik šįkart žymiai sąmoningesnė ir pilna dvasinių suvokimų bei sielos apimties. Keliaudama Nilu teko patirti tarsi kelionę

atgal laiku į savo sielos gelmes, galias ir šiandienos galimybes. Teko net apalpti vienoje iš šventyklų, nes sąmonė nebegalėjo atlaikyti ir “suvirškinti” vidinių išgyvenimų. Išvykau iš Egipto šįkart kaip Karalienė, kvepianti, apdovanota patirtimis ir komfortišku gyvenimu bei naujomis galimybėmis sugrįžti “namo”.

Po šios kelionės,  sudėjau daug taškų ant i, prieš penkiolika metų pasakytiems mistikų žodžiams  ir sutiktiems naujiems žmonėms bei įvykiams dabar. Egiptas šaukia mane atgal, nes tai vienas iš tiesiausių kelių susijungti su intensyviomis ir budinančiomis išminties vibracijas energijomis ir ypač pažadinti moteryje slypinčią Deivės galią, moteriškumą, seksualumą ir gebėjimą būti šiuolaikiniame gyvenime save gerbiančia ir mylima Dievaite.

Tad kreipiuosi į Tave, miela Deive, kuri nešiojiesi neaprėpiamą išmintį ir atmintį šiame kūne ir savo dabarties gyvenime. Kviečiu Tave prisijungti, į jau tradicija tapusias BE YOU atostogas, neriant į save per šalies misteriją. Šioje kelionėje susitinkame kurti šalies istorijoje asmeninę misteriją, dalintis, augti ir mokintis vienoms iš kitų bei vietinių sutiktų žmonių apie gyvenimo magiją ir sielos galimybes žmogaus kūne.

Mūsų deiviška kelionė nusimato vasario 21 -kovo 2d. Plačiau apie programos detales jau netrukus. Susidomėjusios ir nekantraujančios rašykite užklausas į [email protected]

Su meile jūsų,

Luna

40458245_717062908626842_7250185007904325632_n

Facebook Comments