Naujienos

DETOX atgimimo savaitgalis moterims su BE YOU

DETOX savaitgalis su BE YOU komanda keliasi į online erdvę!

Balandžio 1-15 d. 

Untitled design (4)

Atsižvelgiant į kintančią situaciją pasaulyje ir nenorint sėti nerimo sėklos Jums ir jūsų artimiesiems su komanda radome sprendimą – DETOX atgimimo savaitgalį vesti nuotoliniu būdu! T.y. Jums nereikės niekur vykti, galėsite būti savo mylimoje aplinkoje, o prisijungusi prie šios programos gausite be galo daug PRAKTIKŲ bei žinių ir žinoma visos komandos palaikymą ne tik savaitgalio metu, tačiau dviejų savaičių laikotarpyje!

JEI:

 • nenori pasiduoti kylančiam nerimui aplinkoje,
 • nori ATGIMTI per gilias patirtis, meditacijas ir palengvėti fiziškai bei emociškai,
 • nori išsivalyti savo kūną ir protą kartu su gyvu ir gydančiu maistu bei energetinėmis praktikomis
 • nori pripildyti savo kūną, protą ir sielą gyvybinės energijos ir atgimti po žiemos miego bei sustiprinti imunitetą apsaugant save ir savo artimuosius
 • nori integruoti praktikas nieko nelaukiant ČIA ir DABAR

Prisijunk prie šios unikalios patirties, kurią su komanda nusprendėme rengti 3 kartus per metus pavasario, rudens bei žiemos sezonais. Prisijungusi prie programos dabar galėsi ją kartoti ir žinias atnaujinti kiek nori kartų bei prieiti prie medžiagos neribotą laiką!

Rezervuok savo vietą čia: http://bit.ly/atgimimosavaitgalis ARBA  [email protected]

Kas įeina į programą:

 • Profesionalūs visos programos įrašai (audio ir video formatu) bei prisijungimas prie online mokymų platformos neribotą laiką!
 • Video instrukcijas kūno judesio bei energetinėms praktikoms vedamas Leonoros Be You
 • Gyvos Leonora Be You ir Vytauto Vaičaičio transliacijos FB grupėje
 • Ecstatic dance šokių mix‘as specialiai paruoštas su Leonoros vedimu, kurį galėsi naudoti bet kada
 • Savaitgalio mitybos planas paruoštas Vytauto Vaičaičio
 • Maisto produktų apsipirkimo bei pasiruošimo instrukcija
 • Receptų video bei išsamios pasiruošimo instrukcijos
 • Energizuojančių ir gydančių gėrimų receptai, tinkantys visai šeimai
 • Pasiruošimo susitikimas balandžio 1 d. online gyvai su Vytautu Vaičaičiu
 • Uždara Facebook grupė, kuri bus aktyviai palaikoma Vytauto ir Leonoros dalyvavimu balandžio 1-15 d.
 • Klausimų-atsakymų sesija su Vytautu Vaičaičiu balandžio 5 d. ir palaikymas po šio savaitgalio
 • Klausimų-atsakymų sesija su Leonora Be You integruojant savaitgalio procesus balandžio 18 d.

 

ATGIMIMO SAVAITGALIO PROGRAMA:

DETOX dienoraštis

Penktadienis, balandžio 3 d. ĮSIJUNGIMO DIENA

19:30 val. Atidarymo ratas ir GYDOMOJI MEDITACIJA, padėsianti įsijungti į tylą bei gilų poilsį. (Gyvas susitikimas su Leonora Be You FB grupėje + profesionalus meditacijos įrašas)

Šeštadienis, balandžio 4 d. PALEIDIMO DIENA

9 val. Meditacija, ląstelių pabudinimo ir kvėpavimo praktikos (video įrašas transliuojamas gyvai arba prieinamas Tau patogiu laiku)

12 val. Energetinis gimdos valymo ritualas ir meditacija (video įrašas transliuojamas gyvai arba prieinamas Tau patogiu laiku)

14 val. Maisto gamybos pamoka (video įrašas transliuojamas gyvai arba prieinamas Tau patogiu laiku)

18 val. Gydomoji, meditacinė kakavos ceremonija bei Keturių gamtos elementų ekstatinė muzikos kelionė iš IBIZOS salos, plečianti savęs suvokimą už proto ribų ir išlaisvinanti  emocinį kūną iš senos informacijos patirčių (ceremonijos atidarymas su Leonora Be You gyvai FB erdvėje + profesionalus audio įrašas šokio praktikai)

21 val. Garsų meditacinė kelionė ir gydanti vakaro meditacija. (video įrašas transliuojamas gyvai arba prieinamas Tau patogiu laiku)

Sekmadienis, balandžio 5 d. INTEGRACIJOS DIENA

11 val. Seksualumo bei širdies atvėrimo praktika (video įrašas transliuojamas gyvai arba prieinamas Tau patogiu laiku)

13 val.  Vytauto Vaičaičio paskaita “Kaip išgyventi sveikai 21 amžiuje” papildyta praktiniais mitybos principais ir gyva klausimų-atsakymų sesija (video įrašas + gyvas susitikimas FB grupėje su Vytautu Vaičaičiu)

18 val. Savaitgalio praktikų ir patyrimų integracija bei sekantys žingsniai šios kelionės tęstinumui. (gyvas susitikimas FB grupėje su Leonora Be You)

 

Investicija su neribota galimybe kartoti programą su gyvu vedančiųjų palaikymų 3 kartus per metus, gauti visą atnaujinamą medžiagą bei prieiti prie profesionalių įrašų online platformoje visą gyvenimą! 222 Eur

Rezervuok savo vietą čia: http://bit.ly/atgimimosavaitgalis ARBA  [email protected]

Mokėjimo duomenys vietos rezervacijai:
Gavėjas: UAB Tavo laboratorija
Sąskaitos nr.:  LT887300010144057246 (Swedbank)
Mokėjimo paskirtis: detox savaitgalis+ dalyvės vardas pavardė

 

Jau dabar galite pradėti stiprinti savo organizmą padedant jam natūraliais būdais. Parsisiųskite Vytauto Vaičaičio rekomendacijas imuniteto stiprinimui>>> Fizinis ir emocinis imunitetas Vytauto Vaičaičio rekomendacijos

Leonoros ir Vytauto video susitikimo įrašas apie fizinį bei emocinį imunitetą:

DETOX ATGIMIMO SAVAITGALIO PROGRAMOS KŪRĖJAI:

 DSC05360

Leonora Be You - dedikuoja savo gyvenimą žmogaus potencialo auginimui, susijungimui su aukščiausia išmintimi bei vidinės esmės tobulinimui šioje fizinėje realybėje. Prieš 20 metų patyrusi klinikinę mirtį ir sugrįžusi su praplėsta atmintimi ir gyvais išgyvenimais apie “anapusinį” pasaulį, Leonora, nustojo vykdyti savo sėkmingą verslą ir dedikuoja savo be galo įdomų ir mistišką gyvenimą moters dvasinio potencialo integracijai fizinėje realybėje. Integravusi išminties žinias ir niekada nesustojanti augti ir mokintis, psichologijos, teisės ir skirtingų dvasinių praktikų diplomuota specialistė, neria už “įrėmintų” žmogaus galimybių ribų ir jau daugiau nei 10 metų skiria savo dėmesį ir energiją pasaulio moterų išminties budimui, aktyvinant moters dvasinį, seksualinį, profesinį potencialus santykių, karjeros ir dvasinėje gyvenimo srityse.

Vytautas Vaičaitis  – BE YOU virtuvės šefas, daugiau kaip 5 metus dirbantis sudarant sveikos, vegetarinės, gydančios mitybos meniu mokymuose moterims “Kelionė į save”. Tarptautinio Hipokrato instituto studijas tęsiantis Vytautas semiasi žinių ir garsiausių naujos kartos mitybos specialistų ir kasdien žinias taiko praktikoje. Per savo gyvenimą su įgimtu atopiniu dermatitu Vytautas išbandė begalę mitybos patarimų nuo visavalgystės iki žaliavalgystės. Vytautas turi ypatingą ir intuityvų skonio, estetikos pajautimą, kad sukurtų ne tik gyvybinės energijos suteikiantį, tačiau ir pamalonintų gurmaniškiausių skonių ištroškusį mėgėją. Kiekviena jo diena pilna žinių integracijos ir improvizacijos, kuriant lengvo, sveiko, skanaus ir subalansuoto maisto receptus. “Tegul maistas būna tavo vaistas ir tegul vaistas būna tavo maistas “ Hipokratas.

Eglė Blekaitytė – BE YOU projektų iniciatorė ir pagrindinė koordinatorė. „Mane tiesiog „veža“ noras, kad kiekvienas atrastų savo unikalų talentą, susikurtų prasmingą veiklą iš to ir galėtų gyventi įdomų bei turtingą visomis prasmėmis gyvenimą.“ Eglė dirba su B1G1 pasaulinės iniciatyvos įkūrėju Paul Dunn bei futuristo Roger James Hamilton programomis bei konsultuoja sąmoningus naujos kartos verslus jų augimo ir transformacijos procese.

Ieva Blekaitytė – Personalo ir Organizacijų vystymo profesionalė, karjeros koučerė, BE YOU mentorė, sąmoningo judesio ir šokio  praktikė. Daugiau nei 15 metų didžiausiose tarptautinėse organizacijose Baltijos šalyse ir Ispanijoje dirbusi Ieva yra įsitikinusi,  kad kiekvieno iš mūsų pagrindinė užduotis yra išdrįsti būti savimi nepriklausomai nuo mūsų statuso ar užimamų pareigų ir rasti veiklą, kurioje galėtume jaustis puikiai, turėti galimybę atskleisti bei auginti savo talentus. Tik tada mes jausimės save realizuojantys ir matantys prasmę savo veikloje.

Rezervuok savo vietą [email protected] 

 Turi papildomų klausimų? Susisiekite: [email protected] +37061604532 (Eglė)

Rezervavus savo vietą gausite detalesnę pasiruošimo instrukciją.

Facebook Comments