Naujienos

5-asis BE YOU vasaros festivalis!

115714268_2689545547814303_5565112012373606277_n
Kviečiame Tave susitikti jau penktąjį kartą tradicija tapusiame BE YOU vasaros festivalyje kartu su Leonora ir visa BE YOU komanda.

Palaimintos esame sulaukę galimybės susitikti NAUJO PASAULIO

ERDVĖJE 

Rugpjūčio 30 d. 13 – 19 val. kviečiame Tave į galingą AUKSO AMŽIAUS moterų erdvę, kurią kursime IntegraHouse namuose  jau tradicija tapusiame BE YOU moterų festivalyje, šį kartą bus atidaroma erdvė pažinti save NAUJO PASAULIO kontekste.

  • Kas yra AUKSO AMŽIUS ?
  • Kaip ruoštis šviesos kelią einančioms moterims bei padėti transformaciniame pokyčių laikotarpyje artimiesiems ?

Festivalio metu Leonora kartu su BE YOU profesionalų pagalba, pasirūpins, kad ši diena būtų nepamirštama pradžia NAUJO PASAULIO Tavyje.

Esami ir ateinantys pokyčiai atneša žmonijai nemažai baimių ir nežinomybės, tačiau tuo pačiu galimybę pažvelgti į save ir atidaryti duris sau bei kitiems. Nuo ko pradėti ir ką daryti jei informacijos okeane dar neatpažinai savo pasaulio, kuriam norėtum gyventi Tu? Jei jauti, jog atėjo laikas pažinti savo vidinę tiesą – tuomet pažadame, šis susitikimas bus nepamirštama gyvenimo dovana SAU ir pasauliui.

Šios patyriminės dienos ir vidinio išsilaisvinimo kelionėjė, Tave lydės Leonora Be You - asmeninio tobulėjimo gidė, sąmoningumo mokyklos moterims “Kelionė į save” įkūrėja, psichologė, knygos “Sielos aritmetika” autorė bei transformacinių meditacijų vedlė. Daugiau apie Leonorą skaitykite www.leonorabeyou.com

Leonora išgirdo stiprų kvietimą pasidalinti su Lietuvos moterimis apie NAUJO PASAULIO ateitį, galimybes ir nerašytas taisykles, kaip pereiti iš baimės ir nepasitikėjimo pasaulio į meilės ir savirealizacijos realybe.

Dienos mokymų metu Tu išgirsi, patirsi ir sužinosi apie tai, kas gali būti ir Tavo nauja realybe. Patirsi galingą kosminės energetikos apsikeitimo praktiką, švelniai ir su meile ruošiant Tavo fizinį kūną, sąmonę, dvasinį pasaulį ir emocijas , kuo švelniau praeiti seno pasaulio transformacinį periodą ir kaip pasiruošti NAUJAM šviesos pasauliui jau šiandien.

Iš šio NAUJO PASAULIO mokymų, BE YOU dienos festivalyje, su savimi išsineši:

  • Praktiką ir patarimus, kaip atsirinkti savo realybę ir sustiprinti vidinį pasitikėjimą bei meilę, šiame daugiadimensinės laiko juostos bei galimybių sūkuryje.
  • Apsauginę gydomąją praktiką padedant fiziniam kūnui vis labiau integruoti kosminę šviesą į save ir palengvinti išsivalymo procesus, įtampas bei nerimą.
  • Aktyvuojančią širdies atidarymo meditaciją, kurią išmoksi naudoti savo ir kitu gyvenime.
  • Patirsi galingą energijos apsikeitimo ir valomąją praktiką, kuri ne tik atvers duris į tavo sielos gelmes, bet ir padės tau laisvėti iš genetinės medžio istorijos .

Šis laikas bus skirtas pažinti save kaip nauju galimybių pasaulį ir prisiminti kas esi ir kaip gali padėti šių pasaulinių įvykių sūkuryje sau bei kitiems!

 

DIENOS programa:

12:30-13:00 atvykimas ir registracija

13:00 atidarymas ir pirmoji renginio dalis

15:30 pertrauka ir sveikas užkandis

16:30 antroji renginio dalis

~19:00 renginio pabaiga

Tu kaip ir Pasaulis niekada nebūsi tokia kokia buvai. Todėl laikas pažinti save kaip į pasaulį ir pasaulį kaip save.

 

Iškilo klausimų? Susisiekite: [email protected] arba telefonu 861604532 (Eglė).

REZERVUOK SAVO VIETĄ: https://www.eventbrite.com/e/5-asis-be-you-vasaros-festivalis-tickets-113935365746

Bilietą taip pat galite įsigyti atliekant pavedimą į žemiau nurodytą sąskaitą:

Gavėjas: UAB Tavo laboratorija

Sąskaitos nr. LT88 7300 0101 4405 7246

Suma: 88 Eur

Mokėjimo paskirtis: Vardas Pavardė el.pašto adresas

Dėl sąskaitų išrašymo susisiekite [email protected] nurodydama reikalingus duomenis.

 

Facebook Comments