Naujienos

BE YOU festivalis

Trečiasis BE YOU vasaros festivalis moterims – patyriminė dienos “Kelionė į save”

Rugpjūčio 19d. 13-19val. IntegraHouse namuose (Trakų raj.)

REGISTRACIJA: http://bit.ly/beyoufestivalis

Tikriausia ne vieną kartą girdėjai apie žmogaus nelimituotas galimybes ir potencialą. Tačiau, kaip atrakinti savo “aukso skrynią” įprastame gyvenimo rėžime? Norintys TAI pažinti dažnai leidžiasi į kraštutinumus..

Atradusi kaip nekeičiant gyvenimo keistis pačiai ir pereiti į autentišką ir magišką pasitikėjimo savimi ir gyvenimo kūrybą, noriu pasidalinti su Tavimi praktine patirtimi kaip gyventi geriausią savęs išraišką. Todėl tęsiu jau tradicija tapusį BE YOU vasaros festivalį ir plačiai atveriu duris Rugpjūčio 19 d. švęsti savo autentišką, vienintelę ir nepakartojamą AŠ.

Daugiau kaip dešimtetis darbo patirties su žmonėmis ir savęs pažinimo kelias mane išmokė, jog neturime vaikytis žinių, mūsų paslaptis glūdi mūsų išmintyje, kurią galime atidaryti per emocinius ir dvasinius patyrimus.

Programos metu Tavęs laukia:

  • turtinantys vidinę išmintį patyrimai, kurie padės dar labiau pažinti savo vidinį pasaulį ir artėti prie savo esmės.
  • asmeninės ir dar negirdėtos Leonoros ir Be You komandos  įkvepiančios ir išlaisvinančios savirealizacijos istorijos.
  • šią patyriminę kelionę, skirtą tik moterims vainikuos šventinė ir įgalinanti kakavos ceremonija tiesiai iš Gvatemalos.
  • bendraminčių ratas, kuriame ne tik pasisemsi sau atsakymų į rūpimus klausimus bet ir atrasi įkvepiančių ir padrąsinančių draugysčių (tai tapo jau mūsų kasmetinio renginio traukos ašis)

Esi kviečiama prisijungti į šį ypatingą ir išskirtinį, tik kartą per metus vykstantį renginį specialiai skirtą moterims.  Tavęs laukią širdį atverianti aplinka ir išlaisvinantis bendraminčių ratas, kuriame ne tik pasisemsi sau atsakymų į rūpimus klausimus bet ir atrasi įkvepiančių ir padrąsinančių draugysčių.

Šis renginys skirtas Tai, kuri jaučia atsakomybę už dar neišnaudotas bet duotas gyvenimo galimybes. Niekad nepamiršk, jog pasirinkai gyventi, nes turi teisę mėgautis, padėti, dalintis ir įkvėpti. Pasauliui reikia Tavęs.

Vieta rezervuojama atlikus registraciją ir sumokėjus 33 Eur įmoką į registracijoje nuorydytą sąskaitą. Atvykstant  kartu su kita šeimos nare (mama, sese, dukra..) kaina dviems 55 Eur atskiros vaikų erdvės nebus taigi dukros dalyvaus bendroje programoje rekomenduojamas dalyvių amžius nuo ~13-15 metų, tačiau mamoms žinoti geriausia:)

Rezervuok vietą iš anksto, kadangi ankstesnių festivalių praktika rodo, kad dėl ribotos vietos ir didelio norinčiųjų dalyvauti skaičiaus turėjome uždaryti rezervaciją anksčiau laiko!

Tolimesnė informacija pasiruošimui – užsiregistravusioms;)

REGISTRACIJA: http://bit.ly/beyoufestivalis

Su meile,

Leonora Be You

 

Kaip atvykti į festivalį:

 

kaip atvykti

Facebook Comments