Straipsniai

Sąmoningumo magija: Aš galiu!

Šios savaitės SĄMONINGUMO MAGIJOS laboratorijoje, norėčiau pasidalinti įvykiu, kuris privers susimąstyti kiekvieną. Neseniai teko garbė susipažinti su nuostabiu žmogumi, Ispanijos televizijos kanalo akcininku, kuris pasidalino su manimi nuostabiu projektu, kuris turėtų startuoti greitu metu. Mane apėmė euforjia, nuo minties, jog žmonės bunda ir auga padėdami augti kitiems.

Laidos esmė, jog  neįgalūs žmonės mokys sveikus ir įgalius žmones gyventi laimingai, prasmingai ir pilnatviškai. Tekstas labai aiškus: fizinis neįgalumas nėra liga, tačiau dvasinis neįgalumas gali būti. Kaip dažnai mes sau pasakome “negaliu”, “nepavyks”, “čia ne man”…kai tuo pačiu metu, fiziškai neįgalūs žmonės kartoja sau “aš galiu”, “man pavyks”, “nepasiduok”…Manau ir Tu pažįsti ne vieną fiziškai sveiką, bet dvasiškai neįgalų žmogų. Kuris galingesnis savo gyvenime? Tikriausia atsakymą žinai ir Tu.
Šia gražia idėja norėjau pasidalinti su Tavimi, tarsi priminimu kiekvienam iš mūsų, jog jėga ir galėjimas slypi mūsų viduje: mintyse, valioje, besąlygiškoje meilėje, o ne išorinėje didybėje.

Kūrybingo ir galingo TAVO paties gyvenimo linkėdama,

Leonora Be You

Facebook Comments