Straipsniai

Sąmoningumo magija apie svajones

Dažnai atsigręžiu atgal ne tam, kad kapstytis po praeitį, o tam, kad vis labiau pažinčiau save. Nuo pat vaikystės visko norėjau čia ir dabar, nepasidaviau ir iki šiol nepamiršau savo “jaunatviško maksimalizmo”. Labai dažnai būna, kuomet atvėrus pirmąsias, netgi atrodo mažytes ar nelabai reikšmingas duris, prieš mus pradeda atsiverti begalybė naujų galimybių. Kažkada iš mažo miestelio atsidūrusi Vilniuje pajaučiau, jog viskas yra įmanoma, jei nepasiduodame iššūkiams, pajaučiau, kad turiu atrasti pačią save, SAVO kelią, savo misiją – ieškojau, klydau,  griuvau, kėliausi ir vėl ėjau, kol atradau. Svarbu pradėti mažais žingsniais bet DABAR. Svarbu ką nors DARYTI dėl savo svajonės, pačių slapčiausių norų ir galbūt, šiuo metu jums atrodančių neįmanomų dalykų.
Linkiu būti realistais ir siekti to, kas atrodo neįmanoma!:)

Šios savaitės svajonių PRAKTIKA:
Išsirašyk: apie ką labiausia svajoji, gal net nedrįsti svajoti, bet kartais slaptai pagalvoji. O gal, jau turi atradus(ęs), tai, kas tau labiausia patinka?
Vienaip ar kitaip, noras, svajonė – tai mūsų kelrodė žvaigždė, mūsų jėgos šaltinis ir jaunystės eliksyras. Kai turime tikslą, turime kryptį ir pasiklysti jau nebus taip lengva. Kai jūsų norai ir troškimai suguls ant popieriaus lapo, kasdien stebėkite savo dienos prioritetus, pasirinkimus ir veiksmus, ar šiandien ką nors padarėte dėl savo svajonės, kad bent vienu žingsneliu priartėtumėte link savo norų įgyvendinimo?
Tikslingas ir kryptingas gyvenimas, taps prasminga ir mokančia gyvenimo kelione.

Su saulėtais linkėjimai iš pilno magijos gyvenimo,
Leonora Be You

Facebook Comments