Straipsniai

Sąmoningumo magija apie santykius

Noriu pradėti padėka, už tai, kad vienas anoniminio klausimo autorius pasėjo norą manyje pasidalinti tema apie SANTYKIUS.

KLAUSIMAS: Dar nerandu atsakymų kaip auginti santykius, jei juos reikia auginti. Jie arba klostosi, arba ne. Ar būtina kito žmogaus iniciatyva, grįžtamasis ryšys?

Kalbant apie santykių auginimą, pirmiausia rekomenduočiau atsakyti sau į klausimą ar tikrai noriu ir esu pasirįžęs juos auginti ir kodėl?  Žinoma, antra pusė taip pat to turi norėti, nebūtinai inicijuoti, bet bent jau turėti norą būti kartu, jei taip yra , tuomet situacija Jūsų rankose, ir čia jau nereikia laukti iš kurios pusės vėjas papūs ir kaip jie susiklostys. Santykių puoselėjimas – didelis ir atsakingas darbas, reikalaujantis ryžto ir tikėjimo. Tai didelė atsakomybė ne tik už save, bet ir už kitą.

Didžiausia paslaptis augant pačiam ir padedant augti aplink esantiems tai BESĄLYGIŠKA MEILĖ IR TIKĖJIMAS TUO, KĄ DARAI:  taip, kaip mama besąlygiškai myli savo vaiką, taip, kaip tapytojas kuria savo paveikslą, rašytojas rašo knygas, kompozitorius kuria muziką… visas šis darbas vyksta be aplodismentų, apdovanojimų, pripažinimų, jis vyksta, nes, menininkas  besąlygiškai tiki procesu ir neieško išorinio rezultato dirgiklių. Tik taip mūsų vidiniai darbai ir besąlygiškas tikėjimas tuo, kaip gyvename ir ką kuriame, gali kalbėti už mus pačius be žodžių. Linkiu nuostabaus proceso!

Turi klausimą? Atsiųsk ir gal tai taps kitos savaitės sąmoningumo MAGIJOS dalimi.

Saulėti linkėjimai,

Leonora Be You

Facebook Comments