Straipsniai

Sąmoningumo magija apie neįmanoma

Kuomet dažnai atsigręžę atgal į savo gyvenimus, sakome, jei būtų man kas pasakęs seniau, jog darysiu tai, ką šiuo metu darau, būčiau nepatikėjęs… Kad ir kokiame gyvenimo knygos puslapyje šiandieną bebūtum, linkiu į šiandienos “neįmanomus” dalykus pasižiūrėti labai realiai, nes gal tai tavo ateities kelias.

Noriu pasidalinti trumpa istorija, kuri dabar man sukelia šypseną. Prieš gerus septynerius metus, Ibizos saloje, dirbau vietinėje internetinės televizijos laidoje ir imdavau interviu iš įdomių salos gyventojų. Jau seniai buvau girdėjus gandus apie salos pranašą, turintį galių matyti ateitį ne tik žmogaus, bet ir visos žmonijos. Tuo metu, buvau sėkminga verslininkė, turinti begalę daug įsitikinimų ir maniau, jog gerai susiplanavus dabartį, galiu garantuoti savo ateitį… Susitikus šį paslaptingą žmogų išgirdau, tuomet man atrodančių visiškų nesąmonių ir neįmanomų dalykų. Tai ką jis man pasakė tą dieną, tiesiog buvo sunku patikėti, tad lengvai pamiršau. Nei trims metams nepraėjus, atsiminiau jo žodžius, tik tada pamačiau, jog esu tame gyvenime, kuriam kažkada sakiau NEĮMANOMA.

Šia istorija neskatinu tikėti magais ar išminčiais, linkiu patikėti savimi, nes mes netikime geresne ateitimi, tik todėl, kad netikime savimi, jog patys galime kurti ir sukurti, norėti ir gauti.

Tikruose noruose slypi jūsų esmė. O kaip žinoti ko aš noriu šiame hektiškame pasaulyje?

NORŲ PRAKTIKA: kai būsi gamtoje, ilsėkis giliai kvėpuodamas, įsileisk į kiekvieną savo kūno ląstelę dabarties ir ramybės momentą, klausykis jos ir ištirpk joje. Kai pailsėsi ir atsipalaiduosi, grįžk į savo vaikystę, susijunk su savo vidiniu vaiku ir pasinerk i savo norų ir svajonių pasaulį (apie sugrįžimą į vaikystę daugiau, skaityk “SIELOS ARITMETIKA” knygoje 68psl.).

NEPAMIRŠK! Sužinosi apie save daugiausia, tik tada, kai jausiesi gerai ir atsipalaiduosi.

Gražaus gyvenimo,

Leonora Be You 

Facebook Comments